Peršokti į turinį

MartynasK

Narys
 • Pranešimų skaičius

  3.856
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  655 +Pervesti

MartynasK paskutinį kartą laimėjo Balandžio 1

MartynasK turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

781 Turintis ką pasakyti

Apie MartynasK

 • Nario rangas
  Forumo numylėtinis (-ė)
 • Gimtadienis Liepos 10

Susisiekimo būdai

 • Skype
  martis.kaspa

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

4.589 profilio peržiūros
 1. MartynasK

  Ar laptopas vertas kainos?

  Sakau iš patirties, kad geiminimui skirtas laptopas labai nepatogus studinimui. Nežinau kaip tu, bet aš į kiekvieną paskaitą nešuosi laptopą, o tai yra labai nepatogu dėl kelių priežasčių: Sunkus; Didelis; Trumpas baterijos laikas, dėl ko vos ne visada reikia būti jį pajungus ant laido, dėl to visur reikia ieškot rozetės.
 2. MartynasK

  Pagalbos su JustHost

  Logus žiūrėk justhoste ir matysi kas negerai.
 3. MartynasK

  MartynasK - scriptinimo paslaugos

  Dirbu ne tik su VPS, bet ir su dedikuotais, my bad. MySQL šiame kontekste turėjau omeny kaip pluginą, ne kaip duomenų bazę, dėl to juos ir paminėjau išskirdamas. Taip, tai labai subjektyvu, dėl to šioje vietoje man svarbiausia atkreipti potencialaus kliento dėmesį, kuris, pateikęs savo individualią užklausą, gaus ir atsakymą su kaina. Jei asmeniui labai įdomi ir svarbi mano SAMP patirtis, ją gali patikrinti spoileryje paslėptoje nuorodoje į temą, sukurtą prieš kelis metus. Kažkam šis argumentas gal būt nebus bereikšmis. Aš jo ir neišskiriu kaip svarbiausio. Ačiū už nuomonę ir kritiką.
 4. Sveiki, po pertraukos vėl pradedu teikti SAMP scriptinimo paslaugas. Siūlomos paslaugos, atliekami darbai Sistemų, komandų kūrimas ir redagavimas; esamų serverio klaidų šalinimas; serverio pajungimas VPS; darbas su MySQL, duombazėmis. Kodėl verta rinktis mane Nesikandžiojančios kainos. Turiu darbo patirties programavime, todėl žinau kaip turi atrodyti visapusiškai tvarkingas kodas. Su manimi lengva ir malonu bendrauti. Turiu idėjų, tad galėsiu pateikti Tau pasiūlymų dėl sistemos. Užsakymo eiga ir atsiskaitymas Už užsakymą mokate tik tada, kai darbas yra baigtas. Aprodau Tau Tavo užsakytą darbą, sumokate už atliktą darbą ir atsiunčiu jį Tau patogiu būdu. Paslaugos kaina aptariama ir suderinama iš anksto. Priimami tik bankiniai atsiskaitymai. Atlieku tik tai, kas buvo aptarta! Kontaktai Discord: MartisK#3630 Atlikti darbai Sistemos: Regitra - https://imgur.com/gallery/tPIq4 Namai - https://imgur.com/gallery/CAi7n, https://imgur.com/gallery/KSISX Renginiai - https://imgur.com/gallery/Uv2ND6a Smulkūs darbai: Klausimanija - https://imgur.com/gallery/8pjBkN7 Objekto ieškojimas - https://imgur.com/gallery/jAW25rV Medžių pjovimas - https://imgur.com/gallery/ghJxG Ginklų sandėlis - https://imgur.com/gallery/lNdlf Darbo valdymas - https://imgur.com/gallery/s0V6K
 5. MartynasK

  Kaip sukurti nauja vartotoja ant gamemode

  tikrink mysql, server logus, manau rasi ką naudingo dėl ko veikia.
 6. MartynasK

  [SA-MP] - Uniformos klaidą

  Kai loadini žaidėjo datą tikrink ar jis dirba, ar ne ir pagal tai setink jam skiną - atitinkamai darbo uniformą ar paprastą išvaizdą.
 7. MartynasK

  Ieškau logo kūrėjų forumui bei scripterio

  Na, kiek aš supratau, tai jam ne laikrodžio reikia, o armoro ir narkotikų naudojimo skriptų, o jei reikėtų tik laikrodžio, ką negaliu norėt? Neleisi? "blbl". Pavydas gal ima, kad galiu sau leisti ir nebijau prašyti tokios kainos už "laikrodį"?
 8. MartynasK

  Ieškau logo kūrėjų forumui bei scripterio

  Galiu padaryti skriptą už 5 eurus. Jei domins PM.
 9. MartynasK

  Ieškau sa:mp domenų.

  Bent nemeluoji Jei užkiša rinką gal ne toks ir šūdservis? Žmonės, kurie žaidžia tokiuose serveriuose, rimtuose projektuose jie niekada nežais. Ne to jiems reikia. Į tolimesnę diskusiją nesikišu.
 10. MartynasK

  Ieškau sa:mp domenų.

  Bet jau rimtai sakysiu ir aš ko jūs gilinatės nesuprantu. Ne tavo pinigai, ne tavo laikas. Ar tau rimtai taip skauda, ar tiesiog dėmesio stoka?
 11. MartynasK

  Pagalbos del VPSNET

  O tau pavydas ima, kad pats nemoki nei to sukurt?
 12. MartynasK

  Kintamasis

  Po šia eilute (aukštesniame lygyje) tu sukuri kintamąjį tokiu pačiu vardu. @ALFRED. gerai sako. Tau nereikia kelis kartus kurti kintamųjų, kurių prasmė tokia pati.
 13. MartynasK

  Pagalbos su sql failo ikelimu

  Koks juokingas. Va atsakymai: https://www.supergames.lt/topic/321926-pagalbos-kas-galetu-padet-pajungt-viena-gm/
 14. MartynasK

  Pagalbos su sql failo ikelimu

  Kas tai? Žiūrėk logus ir matysi kas negerai. Bet tu ir įdomus. Ankstesnėje temoje ne vienas pateikėm atsakymą kaip daryti, žmogus tau net asmeniškai per discordą padėjo ir jis iš naujo to paties prašo. Tu bent dediesi kažką į galvą ar tik lauki kol kiti už tave padarys viską?

×