Peršokti į turinį

ticarexas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

1 Bus matyti ko vertas

Apie ticarexas

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)

Paskutiniai lankytojai

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas.

 1. ticarexas

  WBM2

  Sveiki greitu metu bus išleistas World Basketball manager 2 viskas atnaujinta ir žaidimas padarytas išties geras ir jo kaina vos 9,95 euro kas yra mažai o Krepšinis kaip žinome nesulaukia jokiu Manageriu o jei sulaukia jie buna nevyke o dabar tai štai sanšas išbandyti tikrai gera krepšinio simuliatoriu , už gan mažą kaina kuria tikrai ir Lietuviai gali ipirkti aišku ta nuolaida bus iki 27 o po to jau reikės mokėti 20 euru tai linkiu paskubėti štai linkas http://worldbasketballmanager2.com/wbm2-is-finally-here-pre-order-at-50-off/ beje čia galite pasiskaityti daugiau apie žaidima ir naujoves http://worldbasketballmanager2.com/game-features/ , http://worldbasketballmanager2.com/wbm2-status-update/ ir beje siulau užeiti į atsinaujinusi sporto diskusijų http://forumas.revolution.lt forumas kviečia prisijungti ir diskutuoti su bendraminčiais. Forume galėsite diskutuoti apie: *krepšinį, *futbolą, *kitas sporto šakas (F-1, Tenisas), taip pat aptarti naujausius sporto žaidimus ir vesti dinastijas, beabejo, rasite ir kitas skiltis, kurios jums gali pasirodyti aktualios: *žaidimų turnyrai, pagalba juos kuriant, *Grafika (avatarai, sigai ir kt.) *Video kūrimas *Kitos kategorijos, kuriose galite diskutuoti apie tai, ką norite. Lauksime jūsų prisijungiant prie mūsų forumo!
 2. http://europa.e-sim.org/lan.1370/ Internetinis politinis karinis žaidimas padėk lietuvai užimti pasauli kuri sekmingai dabar užiminėja Rusija
 3. patariu remti šita projekta jis tikrai nežlugs
 4. Labas, noriu tave pakviesti žaisti vieno įdomaus žaidimo. Šiame žaidime yra beveik visos pasaulio šalys ir jų gyventojai kovoja už šalių likimą. Šiame žaidime kiekvienas žaidėjas dirba, treniruojasi, kovoja. Trumpai - žaidimo tipas panašus į tikrą gyvenimą (viena žaidimo diena lygi vienai tikrai dienai). Čia gali būti verslininku, politiku, kovotoju, žurnalistu ir t.t. Šiame žaidime jau rasi Lietuvą, kaip vieną iš pirmaujančių valstybių, bet ir jai reikia naujų žmonių. Iš pradžių žaidimas gali pasirodyti nuobodus, nes pirmosiomis dienomis užteks 5-10 min. per dieną. Tačiau vėliau, kai pasikelsi lygį (levelį) žaidimas bus vis įdomesnis ir įdomesnis. Taigi, čia yra nuoroda į žaidimą:http://primera.e-sim.org/lan.84874/ Junkis prie mūsų!
 5. ticarexas

  Siunčiu iš garrysmod.org

  Garrysmod.org daug daugiau visokiu daliku Bet pildoma ir ten. + Nereikia kitų prašyti, kad atsiųstu. as tik pasiuliau
 6. ticarexas

  Siunčiu iš garrysmod.org

  Garrysmod.org daug daugiau visokiu daliku
 7. Taigi. viską pasako pavadinimas. Rašykit ko norit
 8. ticarexas

  MAKAVELI&LIL

  * Kas turi atlikti darbą? LMC * Kokia darbo tema? dragon ball * Kokios dominuojančios spalvos(a)? Derink * Kokių dyžių norit? 110 x 148. [banneris] * Koks tekstas ir/ar rekia subtekto,jei taip kokio? Tekstas: * Kas turi atlikti darbą? Lil * Kokia darbo tema? dragon ball * Kokios dominuojančios spalvos(a)? Paderink * Kokių dyžių norit? 626 x 190. [banneris] * Koks tekstas ir/ar rekia subtekto,jei taip kokio? Tekstas:ne Atsiskaitau +r3p.
 9. mapinu jau apie 1 metus del visko susitarsim kreiptis i skpye landxx

×