evaldas25

Narys
 • PraneÅ¡imų skaičius

  254
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  1 +Pervesti

Reputacijos taškai

12 Bus matyti ko vertas

Apie evaldas25

 • Nario rangas
  Dalyvis (-ė)
 1. evaldas25

  SFDG.LT || San Fierro Didmiesčio Gyvenimas

  Å Å«dservis, bet geras Å¡Å«dservis :)))
 2. Kaip iš temos pavadinimo matote, tai problema yra su BIOS atidarymu. Taigi pirmą kartą sugalvojau persirašyti windows'us pats ir bandydamas tai padaryti pagal šią pamoką: http://mantas.malcius.lt/windows-seven-instaliavimas-ir-perinstaliavimas/ pastebėjau vieną dalyką, jog pas mane perkrovus kompiuterį ir bandant atidaryti BIOS, jis paprasčiausiai neatsidaro, o vietoj to atsidaro įvairus "Windows tvarkyklė" ar kažkas panašaus, nu ždž esmė ta, jog neatsidaro patys BIOS ir aš negaliu partition tvarkyt, nes realiai norėčiau windows'us pilnai persirašyti, jog neliktų senų failų, tai vat. Gal turit patarimų kaip galėčiau atsidaryti BIOS pas save? Nes bandžiau atidaryti BIOS su F funkcinės juostos mygtukais, su DELETE mygtuku, su ESC mygtuku, tačiau tai man atidaro ne BIOS, o visai kitus dalykus. Tikiuosi, jog pakankamai aiškiai paaiškinau savo problemą ir tikiuosi iš jūsų sulaukti pagalbos. Be to turbūt paklausit iš kur windows'us įrašinėju, tai windows'us įrašinėju iš windows 7 orginalaus disko.
 3. Tai taip, bet pažiūrėjus į league of legends lietuva FaceBook grupė tai tokių durnių pilna grupė.
 4. Tema, kuriu dėl http://halloween.riotevent.com nuorodos. Pastebėjau, jog šiomis dienomis nemažai žmonių jau pradėjo rinkti tuos taškus, bet iš tiesų tuos taškus rinkdami jūs nieko negausite, o tik padėsite šio fake tinklalapio kūrėjams pelnytis iš jūsų paspaudimu. Taigi neapsigaukit žmonės! p.s RIOT niekad tokių akcijų nedarė ir nemanau, jog pradės daryti, todėl būkite atidesni ir neapsigaukite.
 5. Šitas link'as yra fake, daug žmonių surinko jau tuos taškus ir nieko jie už tai negauna. Iš šito tinklalapio naudos yra tik jo kūrėjams, o žmonės yra tiesiog apgaudinėjami.
 6. ARMA - vienas mėgstamiausių žaidimų. Esu žaidęs piratintą versiją ir ji man labai patiko, todėl norėčiau gauti legalią žaidimo versiją.
 7. evaldas25

  Pasiūlykit single player games.

  Vaizdo plokštė lieva, integruota.
 8. evaldas25

  Pasiūlykit single player games.

  Aišku, bet ar mano pc pavilks jį normaliai?
 9. evaldas25

  Pasiūlykit single player games.

  Siunčiuosi jau Skyrim, dėkui. O jį eina lošti multiplayer?
 10. evaldas25

  Pasiūlykit single player games.

  Nepavelka mano pc . Siūlykit dar
 11. Sveiki, supergames.lt lankytojai. Taigi siūlykit panašius žaidimus į assassin's creed, Sleeping dogs, GTA, Dark soul ir t.t. P.s. mano kompas pavelka nelabai gerus žaidimus Mano kompiuterio reikalavimai: Procesorius: AMD Athlon II x2 250 Processor 3.00 GHz Įdiegta atmintis(RAM): 6,00GB Video Card : ATI Radeon HD 4250
 12. evaldas25

  Pasiūlykit kokių online/multiplayer žaidimų.

  O žaidimus, kuriuos siūlot žaidžiat patys? Ir ar jie populiarūs Lietuvoje?
 13. evaldas25

  Pasiūlykit kokių online/multiplayer žaidimų.

  Aj man nepatinka MU ONLINE. Siūlykit dar.