PreFix

Narys
 • Pranešimų skaičius

  1.332
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3
 • Atsiliepimai

  100%
 • Forumo eurai

  330 +Pervesti

PreFix paskutinį kartą laimėjo Gegužės 23

PreFix turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacijos taškai

516 Turintis ką pasakyti

Susisiekimo būdai

 • Discord ID
  !Prefix#8668
 • Tinklalapis
  https://rampage.lt

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Miestas
  Kaunas
 • Pomėgiai
  Programavimas, žaidimų serveriai, kalbėjimas per discord, žaisti žaidimus , padėti žmonėms forume, anything IT related.
 • Steam ID
  theprefix

Paskutiniai lankytojai

7.735 profilio peržiūros
 1. PreFix

  parduodu Knife ir gloves

  75% market kainos nu tu čia smagiai, smagiai :)))) Sėkmės pardavimuose.
 2. PreFix

  [Apmokama] Ieškau kas patobulintų paramos sistemą

  Programuotojas rastas.
 3. PreFix

  [Apmokama] Ieškau kas patobulintų paramos sistemą

  ne, reikia integruoti į esamą sistemą. Sistema susideda iš 3 dalių: 1. Serverio privilegijų 2. Apmokėjimo apdorojimo 3. Paramos išsaugojimas atskirai reprezentaciniams tikslams - jau yra padaryta, norisi patobulinimų. Sugebėčiau atlikti tą ir pats, bet neturiu tam laiko dabar
 4. Sveiki, Esu rampage.lt atstovas ir ieškau kas už atlygį atnaujintų .json formato paramos saugojimą į MySQL ir įdėtų keletą naujų funkcijų į backend'ą. Reikalingos funkcijos: Paramos išsaugojimas iš MySQL (dabar naudojame JSON failą) Remėjų Steam nickname/Avatarų išgavimas (jog būtų galima pritaikyti frontend) - tam yra pilna bibliotekų. API gražinimas JSON formatu TOP remėjų (Šio mėnesio/Viso laiko) API gražinimas JSON formatu paskutinių X remėjų Atskirų donate goals palaikymas (Parama renkama konkrečiam tikslui pvz.: sekančiam renginiui/evetui/turnyrui) Su serverio privilegijomis sistema nesusijusi, tam yra atskira duomenų bazė :) Programuoti reikėtų PHP būtų duodamas tik .json failas ir reikalinga informacija dirbti su sistema. Reikalingi includinami "library/funkcijos" kurias galėtume pritaikyti realiame kode. Plačiau Discord: !Prefix#8668
 5. PreFix

  MCPrison.LT | Visa tiesa apie elZygio

  Drįsčiau ginčitys, jog projektai kuriami dėl pinigų. Pvz.: rampage.lt gaunami pinigai nelabai nukeliauja į savininkų kišenes, vis randam kur atiduoti projektui arba naujiems projektams. Ir kiek žinau tokių projektų ypatingai CS:GO rinkoje yra ne vienas.
 6. PreFix

  MCPrison.LT | Visa tiesa apie elZygio

  Dauguma privatūs minecraft serveriai, žmonės patys ten manau susimoka už išlaikymą
 7. PreFix

  IT Sprendimai už prieinamą kainą

  Pateik portfolio ką gero nuveikęs. Jeigu galima github
 8. Ačiū už palinkėjimą. Jeigu yra pasiūlymu projektui - visada laukiami Ačiū už palinkėjimus. Forumo neturime. Yra ir bus tik Landing puslapis. Kuris šiuo metu nėra pilnai sutvarkytas. Kuriame serverį ir pagal jo "feature" atitaikysime atitinkamai ką talpinsime svetainėje. Šiuo metu yra daug klaustukų dėl svetainės, gali būti jog net pilnai keisis svetainė.
 9. Sveiki, Parašai leidžia įkelti paveikslėlį, tekstą, nuorodas. Mano klausimas ar taisyklės nedraudžia iš supergames.lt narių pirkti jų parašo vietą reklamai (Už F. Eurus ar net realius € )?
 10. PreFix

  Parduodamas serveris pigiai.

  Pas jus rusiška auditorija žaidžia?
 11. PreFix

  Pinigų uzdirbimas ;D ?

  Jeigu moki kažką iš šių dalykų kreipkis į pm, galbūt pavyks su laiku rasti darbelio
 12. Laukiame pasiūlymų Discord serveriui + junkitės visi kas norite uždarbiauti ar norite gauti nudirbtą darbelį
 13. Sveiki, "Žaidimų Freelancer" yra Discord serveris su savo srities profesionalais. Mes (Žaidimų Freelancer) stengiamės pateikti geriausius produktus ir paslaugas mūsų klientams. Tai puiki proga gauti papildomas rankas savo projektui, nepriimant žmogaus dirbti visam laikui (Tik iki to laiko kol pasieksite sutartą tikslą). Mūsų komanda yra pilna patirties turinčių žmonių, mes iš tiesų rūpinamės kiekvienu savo klientu ir padedame spręsti įvairias problemas. Patikimi nariai ir jų paslaugos (Paslaugas gali teikti visi) CS:GO serverių kūrimas nuo 0 (Patvirtinti nariai: @!Prefix ) CS:GO serverių pluginai (Patvirtinti nariai: @!Prefix ) Kiti CS:GO serverių darbai (Patvirtinti nariai: @!Prefix ) Sistemų administratoriaus darbai (Linux/Windows) (Patvirtinti nariai: @!Prefix ) Kažko nėra ir norėtum? Užklausk, nemažas šansas jog atrasime kompromisą Priimtume ir daugiau į šį ratą savo sritį išmanančius žmones, bei kitokius specialistus. Nuorodos Discord: https://discord.gg/4GcT6Cy Matau turite/neturite x paslaugos ir esu tos srities asas Kreiptis į @!Prefix asmeniškai. Parašykite ką mokate ir pagrįskite, jog tai nėra melas (jeigu tai žaidimų serveriai - pateikite sėkmingų pavyzdžių), twitch - kanalą, programavimas - GitHub. Čia yra pilnas freelancer serveris, kas užsitarnauja reputaciją - tampa patikimais nariais, kuriuos visad siūlysime prioritetiniui variantui patikimoms paslaugoms. Ieškome moderatorių serverio tvarkai palaikyti. Tai nėra kažkurio žaidimų serverio projekto Discord serveris, visi projektai lygiaverčiai laukiami prisijungti ir siūlyti savo paslaugas. Discord pilnas visokių įvairiausių kanalų, jeigu kažko trūksta kreipkitės: