w810itiperis

Narys
 • Pranešimų skaičius

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Atsiliepimai

  0%
 • Forumo eurai

  0 +Pervesti

Reputacijos taškai

3 Bus matyti ko vertas

Apie w810itiperis

 • Nario rangas
  Žalias (-ia)
 1. O skin fortune ne nuo nieko nekopino taip ?
 2. A'P PIRMAS ACC: 168 ANTRAS ACC:92 DOMENAS: 199
 3. w810itiperis

  CSGO Projektas

  Tiesiog ne visi sugeba
 4. w810itiperis

  CSGO Projektas

  Reikės Turiu jau idėja vieną. Žiūrėsim
 5. w810itiperis

  CSGO Projektas

  Įdomus mąstymas ...
 6. w810itiperis

  CSGO Projektas

  Nebūtinai tokio. Gali būti su kita mofikacija ar specifika.
 7. Žmonės, reikalinga pagalba. Turiu galimybiu, pinigu - noriu investuoti arba sukurti projektą. (csgopoker, serveriai) ar kas kita. Pasiulykit kas dabar butu aktualu.
 8. Tai dabar taip užsidėgiau nostalgija. Tik galvoju ar verta ko nors imtis. Nes prieš 2 metus tai tave prieš startą jau su žeme lygindavo. Galbūt yra norinčių, atkurti seną atmosferą ?
 9. Prieš 2 metus, paėmus iš interneto modifikacija, sėkmingai startavau su 70 žaidėjais. Kaip suprantu, dabar aktualu ne unikalumas o paprastumas, kokybiškumas
 10. Ar vis dar aktualu yra kurti samp serverius ? Ar jau samp galima taip pasakyti "miręs" ? Dar prieš 2 metus starto metu buvo galima surinkti nemažai žmoniu. Kaip su tuo yra dabar ? Ar pasikeitė mentalitetas ir visi dabar žaidžia "CS:GO" ... ?
 11. Sveiki, turime .lt galūne. Turime hosta 3 mėnesiams. Turime webberi. Turime remėjus IR TURIME NORĄ ! Teliko surasti scripterį ir mapperį. Ieškome gero mapperio, kuris gerai žinotų savo darbą, bei turėtų gan gerą fantaziją. Mapperis gautu ~10% nuo uzdarbio. Taip pat ieškome ir gero scripterio, su gan nemaža patirtimi. Taip pat tūretų pažinoti savo darbą, gautų apie 20% nuo uzdarbio. Skype: w810itiperis
 12. Žmogau visu pirma, pasimokyk gramatikos. Jeigu išmėtėm iš buvusio projekto , nereikia čia į forumus verkti