Peršokti į turinį
 • The Last of Us 2 SUGRĮŽTA! Mafia 2 Remastered ir Mafia 4! - Žaidimų naujienos


  Adomas J.
  • 873
  • Šaltinis: Žaidimų Balsas

  MAFIA 4 ir MAFIA 2 Remastered

   

  MAFIA žaidimai sukelia tikrai milžinišką susidomėjimo bangą. Kiekviena naujiena gaudoma kaip gaivaus oro gūsis. Populiarumu ši serija tikrai prilygsta didžiausias pasauliniams hitams, tokiems kaip GTA. Gaila, bet trečioji dalis tiek kritikų, tiek žaidėjų buvo sutikta itin kritiškai. Dažnai pasikartojančios misijos, prasta optimizacija ir gausybė klaidų projektą palaidojo. Visgi, dėka plačios reklaminės kompanijos – MAFIA 3 uždirbo daugybę pinigų. Nieko keisto, kad 2K kompanija nusprendė vėl savo žvilgsnį nukreipti į šią organizuoto nusikalstomo gyvenimo seriją. Visai neseniai jau minėta 2K korporacija užpildė du patentus, pagal kuriuos galime spręsti apie serijos ateitį. Vienas dokumentas sufleruoja, kad bus išleistas MAFIA 2 remastered versija. O tai būtų tiesiog šlapias sapnas MAFIA gerbėjams. Kitas dokumentas užsimina apie ketvirtąją dalį. Priminsime, kad MAFIA 3 kūrėjai, studija Hangar 13 turėjo kurti tęsinį, kuris mus nukeltų į 1970-ųjų Las Vegasą. Tačiau šios minties buvo galiausiai atsisakyta, o visa darbo jėga paskirta kitam aukščiausio lygio projektui. Spėjama, kad tai naujos kartos Bioshok tęsinys. Nereikia pamiršti, kad Hangar 13 turi net keturis ofisus po visą pasaulį, tad niekas nenustebtų, jei dalis jų dirbtų ir su MAFIA 4. Kad ir kaip ten būtų, svarbu žinoti, kad ši fantastiška serija nėra pamiršta ir matyt ne taip ir už ilgo sugrįš į mūsų ekranus.

  Call of Duty: Modern Warfare istorijos režimas

   

  Vienas didžiausių šio rudens hitų be abejonės bus sugrįžtantis ir iš pelenų prisikeliantis Call of Duty: Modern Warfare žaidimas. Prieš kurį laiką pristatytas daugelio žaidėjų režimas parodė, kad pagaliau serija grįžta į teisingą kelią ir žaidėjams suteiks kažką naujo. Vėliau sekę beta versijos testavimai parodė, kad fanai tikrai daug tikisi iš tęsinio. Šie testai buvo didžiausi per visą Call of Duty gyvavimą. Negana to, State of Play renginio metu, kurį rengia SONY, buvo pristatytas istorijos režimas. Į mūsų ekranus sugrįžta legendinis kapitonas Price. Demonstruotas filmukas patvirtina, kad gausime gero veiksmo filmo lygio nuotykį. Gaila, bet geras nuotaikas kiek apkartino žinia, kad Spec Ops Survival režimas bus skirtas išskirtinai PlayStation 4 konsolėms. Tiesa, šis išskirtinumas bus laikinas. Bet čia vėl bloga naujiena – šis laikas bus lygus vieneriems metams. Visgi būtina patikslinti – pats Spec Ops režimas bus prieinamas visoms platformoms, laikinu ekskliuzyvu bus tik šio režimo dalis Survival. Reziumuojant nėra čia ko pykt ir verkt. Call of Duty Modern Warfare mūsų žaidimų įrenginius pasieks spalio 25-ą dieną.

   

  Paaiškėjo The Last of Us Part 2 išleidimo data

   

  Korporacija SONY surengė transliaciją YouTube portale State of Play ir jos metu pristatė tai, ko visi ko gero labiausiai ir laukė. The Last of Us Part 2 jau turi tikslią išleidimo dieną. Savo kalendoriuose galite pasižymėti 2020-ųjų metų vasario 21-ą dieną. Kartu su šia fantastine žinia gavome akis paganyti ir į naują filmuką, kuris kiek daugiau atskleidžia apie ką gi bus pasakojama antroje dalyje. Pagrindinis veikėjas žinoma bus it traktoristas besikeikianti Ellie. Nedėkingai susiklosčius įvykiams vienos organizacijos smogikai žiauriai susidoroja su Elles mylima mergina. Tad šiai protagonistei nelieka nieko kito – kaip atkeršyti už šią skriaudą. Vedama keršto Elli keliauja per mirusį pasaulį ir ieško kaltųjų. Naughty Dogs vadovas atskleidė, kad jo komanda žaidimui suteikė daugybę naujų mechanikų, tokių kaip galimybė šokinėti, pasislėpti aukštoje žolėje, iš pasalų užpulti priešininkus. Bet su naujais sugebėjimais gausime ir didesnį sudėtingumo lygio. Tiek eiliniai priešiški žmogeliai, tiek žemiausio lygio zombiai bus gerokai stipresni ir gudresni. Įdomi detalė ta, kad tai bus didžiausias visų laikų Naught Dogs studijos žaidimas ir bus išleistas net dviejuose BluRay diskuose. The Last of Us Part 2 bus išleistas išskirtinai PlayStation 4 konsolei. Turint omenyje, kad PlayStation 5 palaikys PS4 žaidimus, tai ant naujos kartos įrenginio šis projektas turėtų atrodyti pasakiškai.

  Mario Kart Tour mėnesinis mokestis

   

  Kompanija Nintendo vis labiau plečia savo įtaką mobiliųjų žaidimų rinkoje. Prieš kurį laiką išleist Super Mario Run ir Doctor Mario World buvo parsisiųsti milijonus kartų. Žinoma, šie projektai buvo nemokami ir prieinami visiems norintiems. Prieš kelias dienas pasirodęs Mario Kart Tour žaidimas vos per kelias dienas sulaukė daugiau nei dešimties milijonų parsisiuntimų. Tačiau Nintendo galvoje toptelėjo mintis – „Ei chebra, gal davaj apmokestinkime nemokamą žaidimą.. Nes kažkaip gauname per mažai milijonų..“. Šios kvailos minties vedami, Nintendo įvedė mėnesinį mokestį, kuris siekia net penkis dolerius. Už šią sumą atrakinsite papildomus du šimtus lenktynių, įvairius specialius apdovanojimus bei gražiai atrodančius kosmetinius niekučius pasiekus finišo liniją. Tai vienas pirmųjų nemokamų žaidimų, kuris turi mėnesinės prenumeratos mokestį telefonuose. Jei šis verslo modelis pasiteisins – tikėtina, kad panaši sistema ras vietą ir kituose ateities projektuose. Palyginimui galime pasakyti, kad sumokėjus doleriu mažiau, galima užsisakysi Ea ar Origin Access prenumeratą, kuri leidžia žaisti daugybę Electronic Arts naujausių žaidimų. Pridėkime kelis dolerius – ir galime įsigyti Xbox Game Pass prenumeratą su daugiau nei šimtu projektų. Na kartais godumas neturi ribų..

  Project xCloud testų pradžia jau visai netrukus

   

  Microsoft jau prieš kurį laiką pristatė savo žaidimų transliacijos platformą Project xCloud. Ši sistema leis mums žaisti Xbox projektus savo mobiliuosiuose įrenginiuose. Visi skaičiavimai bus atliekami serveriuose, o mes matysime tik transliuojamą vaizdą. Žadama, kad šis Google Stadia analogas, turės itin mažą vėlavimo laiką ir suteiks aukščiausio lygio potyrius. Nors dar nežinome, kada konkrečiai Project xCloud startuos, bet jau galime paskelbti, kad pirmieji vieši testai bus pradėti šį spalį. Pagaliau galėsime išvysti, kad tokai ateities technologija veiks realaus pasaulio sąlygomis. Deja, bet Lietuva kol kas lieka už borto, kartu su didžiąja pasaulio dalimi. Testai bus galimi tik Jungtinėse Karalystėse, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir pietų Korėjoje.

  Medal of Honor sugrįžta su VR žaidimu

   

  Apex Legends kūrėjai – Respawn Entertainment studija jau kuris laikas dirba ties nauju virtualiosios realybės Triple A lygio žaidimu. Visą šį laiką visi galvojo, kad tai bus Titanfall VR. Juk tikrai būtų smagu užsidėjus VR akinius pabuvoti milžiniškų robotų viduje ir kovoti prieš tokius pat narsuolius. Visgi pasirodo Respawn gavo kitokią užduotį iš Electronic Arts. Oculus VR renignio metu buvo pristatytas Medal of Honor: Above and Beyond žaidimas. Legendinė antrojo Pasaulinio karo šaudyklė sugrįžta į mūsų namus gerokai pasikeitusi. Iš vienos pusės tikrai gaila, kad negausime pilnaverčio tęsinio, kuris galėtų tapti rimtu konkurentu viešpataujančioms Call of Duty ir Battlefield serijoms. Iš kitos pusės – tai vienas geriausiai atrodančių VR žaidimų. Tad jei turite ar ruošiatės įsigyti Oculus Rift VR akinius, tai šis Respawn žaidimas turėtų būti tikrai aukštai pirkinių sąraše. Žaidėjai galės tikrai įsijausti į to meto kovas. Pavyzdžiui jei priešininkas mes į jus granatą, galėsite ją pagauti ir mesti niekšeliui atgal. Arba pats paimti granatą ir dantimis ištraukus žiedelį švystelėti priešų link. Baigėsi kulkos? Ne bėda. Čiupkite kad ir besimėtančią keptuvę ir ją skinkitės kelią pergalės link. Mūsų akimis tai daugiausiai žadantis VR žaidimas. Medal of Honor: Above and Beyond bus išleistas kažkada kitais metais ir bus skirtas tik Oculus Rift VR akiniams.

  Pristatyta Google Play Pass prenumerata

   

  Esate vienas tų žmonių, kurie neįsivaizduoja dienos be mobiliųjų žaidimų? Žaidžiate telefonu vos tik radę laisvesnę minutę? Tai nudžiugsite sužinoję, kad google pristatė specialią prenumeratą Google Play Pass. Už penkių dolerių sumą gausite daugiau nei 350-mt žaidimų be jokių reklamų. Čia bus tiek mokamų, tiek nemokamų projektų. Kol kas ši paslauga bus leidžiama tik JAV teritorijoje, bet greitu metu ji startuos ir likusiame pasaulyje.

   

  Pristatytas naujas DayZ žemėlapis

   

  Manėte, kad DayZ jau seniai miręs? Nė velnio. Tai kaip projektas zombis – neužmušamas. Kūrėjai atskleidė, kad greitu metu startuos didelis atnaujinimas, kuris pristatys visiškai naują žemėlapį. 163-ų kvadratinių kilometro ploto  žemės lopinėlis vadinsis Livonia. Šioje vietoje vyraus žaliuojanti gamta, laukiniai žvėrys bei tropines audras primenančios stichijos. Zombių taip pat netruks. Nors jau penkerius metus lakstėme Chernarus žemėlapio keliais, bet pagaliau turėsime progą išvažiuoti atostogų į naują vietą. Ar tai pagelbės DayZ populiarumui? Sunkiai tikėtina.

   

  Vis daugiau užuominų apie naują Batman žaidimą

   

  Vienas garsiausių visų laikų super herojų žmogus šikšnosparnis greitu metu turėtų sulaukti naujo žaidimo, kuriame jis atliks pagrindinį vaidmenį. Bent jau taip teigia Batman Arkham Origins projekto kūrėjų pateikiamos užuominos. Prieš kurį laiką Worner Bros Montreal studija savo Twitter paskyroje pasidalino paslaptingu įrašu su prierašu – Capture the Knight, kas iš esmės tiesioginė nuoroda į Batmaną, nes pastarasis veikėjas dažnai dar vadinamas The Dark Knight. Didžioji dalis fanų tikėjosi, kad sulauksime naujo žaidimo anonso jau State of Play renginio metu, tačiau liko it musę kandę. Kada įvyks šio itin laukiamo projekto pristatymas sunku pasakyti – gal per filmo Joker premjerą?

   

  Fortnite žaidimas gauna Bot‘us

   

  Nemeluokite sakydami, kad jums niekada nebuvo taip, kad atėję žaisti žaidimo multiplayer režimo, jums kailį sugebėjo iškaršti nė dešimties metų neturintis vaikas. Taip, tai erzina. Šie mažieji profesionalai taip pat šauniai siautėja ir Fortnite pasaulyje. Tad kaip pavyti jų lygį? Ogi praktikuotis kovojant prieš bot‘us. Būtent tokią galimybę dabar turėsite Fortnite BattleRoyale režime. Negana to, pagaliau ieškant kovos, sistema parinks priešininkus pagal jūsų lygį. Tad jei esate pirmo lygio noobas, tai prieš jus į kovą stos tokie patys žalieji. Verta paminėti, kad bot‘ų tikrai nebus Competitive kovų metu. Tad jei vis nedrįsote aplankyti magiško animacinio Fortnite pasaulio, nes bijojote į kaulus gauti nuo jauniklių, tai vos tik pasirodžius 10.40 atnaujinimui – tai padaryti galėsite kur kas drąsiau. Arba tiesiog įsijunkite rimtų vyrų žaidimą PUBG ar CSGo ir pamirškite tą Fortnite . Epic Games žadėjo, kad šios naujovės žaidėjus pasieks pirmoje spalio pusėje.

   

  Daugiau žaidimų naujienų rasite šiame Žaidimų Balso video:

   

  Redaguota , nario Adomas J.

  • Teigiamai 7

  Narių atsiliepimai

  Recommended Comments  Prisijungti prie diskusijos

  Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

  Svečias
  Parašyti komentarą...

  ×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

    Galimi tik 75 veidukai.

  ×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

  ×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

  ×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


 • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

  • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
 • Sukurti naują...