Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2020.06.05 visose srityse

 1. 11 taškai
  Sveiki, mėnesio bėgyje leisiu savo Card Hog žaidimą Steam'e ir noriu užtaisyt kuo daugiau spragų bei patobulinti esamą turinį, o tam reikia žaidėjų ir jų pastabų. Taigi, sugalvojau konkursą, kurio instrukcijos ir yra su tuo susiję: Išbandyk Card Hog web versiją arba Steam demo Parašykit šitoj temoje, kas labiausiai nepatiko, buvo painu arba šiaip užkliuvo Gauk Steam raktą žinute Jei taip nepatiko, kad net nemokamai nežaistum, tai galiu rakto ir nesiųst Card Hog yra kortom pagrįstas dungeon (grid) crawler tipo žaidimėlis panašus į "Look, Your Loot" ir "Dungeon Cards". Kažkada po Steam Games Festival paleisiu jį į Early Access ir lipdysiu toliau. Bus Steam Workshop kortom kurt, yra keli keisti multiplayer (local arba Remote Play) režimai, planuoju daug daugiau kortų ir kombinacijų bei "story mode". Išdalinsiu minimum 10 raktų, bet jei gerai tema judės ir naudingų pastabų turėsit, tai bus ir daugiau. Cheers!
 2. 9 taškai
  Nemokami GFX darbai Visi darbai bus atlikti greičiausiai per diena arba ankščiau priklauso nuo dydžio. Daugiau informacijos galite gauti parašius i mano discord - Keli atlikti darbai - https://imgur.com/a/MBKtNQT - Neatliekami Darbai - Nepiešiu web dizainu - nebent norit laukt 1-3Dienas - Daugiau Info - Discord ~ Haroki#0349
 3. 8 taškai
  Pradžia: birželio 25 d. Pabaiga: liepos 9 d. Turim naują Steam profilio dizainą: https://steamcommunity.com/my ir naujas redagavimo galimybes: https://steamcommunity.com/my/edit/info -5 Eur nuolaida yra taikoma 30+ Eur žaidimų krepšeliui (TIK vienam kartui) Turim taškų sistemą: https://store.steampowered.com/points/shop už taškus galima nusipirkti labai daug ką (pvž. auksinį profilio dizainą, 5,000 taškų, bet kokį Steam background arba emoticon iš tų žaidimų, kurie yra Steam library ir t.t.). +112 taškų už kievieną 1€ https://store.steampowered.com/points/howitworks +100 taškų už Awards Awards badge: Nemokamas Sticker: +1 Steam Summer Sale kortelė iš https://store.steampowered.com/explore/ Steam Summer Sale 2020 badges, cards, emoticons, backgrounds ..: https://www.steamcardexchange.net/index.php?gamepage-appid-1343890 -------------------- Steam diskusijos: https://www.reddit.com/r/Steam/ Steam deals: https://www.reddit.com/r/steamdeals/ Ar verta pirkti žaidimą? : https://www.reddit.com/r/ShouldIbuythisgame/ Steam pagalbos forumas: https://steamcommunity.com/discussions/forum/1/ -------------------------- Steam refunds - nepatikus žaidimui, galima susigrąžinti pinigus į Steam Wallet arba į banką. Su Steam refund patariu nepiktnaudžiauti, nes Steam Support gali atimti teisę tuo naudotis. 3-4 refunds yra saugus variantas, po to gausite įspėjimus, tokius kaip You’ve requested a significant number of refunds recently. Please keep in mind that refunds are not a method for trying out games. If we think the refund system is being misused we’ll decline to grant future refunds.
 4. 8 taškai
  Sveiki supergameriai, pristatau jums savo nauja projektuką - minelist.lt minecraft serverių sąrašą! Šiame puslapyje galėsite rasti sau tinkamą Minecraft serverį, bei balsuoti už labiausiai patikusį. Daugiausiai balsų turintys serveriai rodomi aukščiau sąraše, taip susilaukdami daugiau dėmesio, o žaidėjai gali būti apdovanoti naudojantis integruota Votifier sistema. Kodėl? Pats turiu Minecraft serverį ir benaršydamas po dabartinius lietuviškus Minecraft žaidimo serverių sąrašus pastebėjau jog daugumą jų yra apleisti, pasenę ir / arba nepatrauklūs akiai. Todėl šiek tiek nusivylęs dabartiniais pasiūlymais pasakiau sau "F#$k it, I'll do it myself" ir nusprendžiau pabandyti paleisti savąjį puslapį kuris atitiktu mano lūkesčius. Ką siūlome? ✔️ Neapkrauta, patrauklų ir modernų dizainą. ✔️ Dinaminius banerius kiekvienam serveriui. ✔️ Galimybę automatiškai apdovanoti balsuojančius žaidėjus naudojantis integruota Votifier sistema. ✔️ Paieškos ir kategorijų sistema. ✔️ Serverio statistikas. ✔️ Mokamas "VIP" serverių vietas puslapio viršuje. Svetainė ankstyvoje stadijoje, tad jei radote klaidų ar turite pasiūlymų kaip galėčiau ją patobulinti prašome išreikšti savo nuomonę puslapio kontaktų skiltyje arba tiesiog atsakant šioje temoje. Kviečiu visus apsilankyti, o jei esi serverio savininkas registruotis jau dabar ir pridėti savo serverį prie sąrašo. Ateityje serverių sąrašui šiek tiek pasipildžius bus pradėta reklaminė kompanija. Svetainės nuoroda - https://minelist.lt Ačiū už jūsų dėmesį! 😉
 5. 8 taškai
  Aš geriau nusipirkčiau pasimatyma su tavim 😛
 6. 7 taškai
  Atėjo ta diena kai ir geriausi krenta žemyn viskas video matosi UwU Ir dar pridedu šitą video koks veiksmas serveryje vyksta 😛 UPDATE: Naujas screenshot kaip prisipažino, jog žiūrėjo IP adresus žmonių ir išsiuntė į jų namus "magiškų saldainių" https://imgur.com/a/FOjjfEq UPDATE 3: Nauji screenshotai https://imgur.com/a/YOVx3AW
 7. 7 taškai
  Pristatau savo naują modifikaciją- serverių komandų trumpintoją Jeigu jus erzina ilgos jūsų žaidžiamo serverio komandos, su šiuo scriptu jas galite susitrumpinti pvz, komandą "/pradetimkrovima" galite sutrumpinti iki "/pmk" > ATSISIUNTIMAS < (spausti) [pataisyta] .rar failiuko turinį sudėkite į savo "\cleo" direktoriją. Tuomet, atsidarykite .ini failiuką ir pagal pavyzdį susirašykite komandų įprastines ir sutrumpintas versijas. Žaidime scriptas įsijungia X + Z klavišais Gero naudojimo!
 8. 7 taškai
  Mikrofonas: HyperX Quadcast Jokių programų papildomų balsui nenaudota, apart editoriaus balsui uždėt ant video. Tikiuosi patiks Gero žiūrėjimo.
 9. 6 taškai
  Paplito toks tekstas apie telia: https://full-disclosure.eu/reports/2019/FDEU-CVE-2019-10222-telia-savitarna-backdoor.html Apie jų super duper routerius. Labiausiai nustebino jų atsakas, kai pagalvoji jog čia no.1 tiekėjas Lietuvoje. O kas nenori naudoti jų įrangos pas save, tai visos instrukcijos surašytos mano bloge.
 10. 6 taškai
  Labai kvaila įžvalga, nes akivaizdu, kad nesupranti, kaip veikia informacijos skleidimas apie tam tikrą įvykį, paslaugą ar produktą. Tarkim, kad kažkokios įmonės direktorius nori paskleisti naują informaciją apie savo produktą savo (potencialiems) klientams. Nors direktorius ir viską žino apie savo produktą ar paslaugas, tačiau jis nėra kvalifikuotas tinkamai ir efektyviai skleisti informaciją viešajai erdvei. Todėl jis pasitelkia savo marketingo ir viešųjų ryšių skyrius arba ieškosi kitų žmonių, kurie teikia marketingo ir viešųjų ryšių paslaugas, nes jie yra šios srities specialistai ir žino ką daro. Šiuo atveju labai panašu - savininkas nors ir turėtų viską žinoti apie savo projektą, tačiau jis ieško kitų tai išmanačių žmonių, kurie galėtų sukurti tinkamą ir gerą aprašymą. Kitą kartą labiau apmąstyk aplinkybes iš visų pusių, kad po to netektų raudonuot.
 11. 6 taškai
  be promo video visi tie kiti like cringe festas
 12. 5 taškai
  Ieškomas serverio kūrėjas mcnation.lt projektui Neprašome didelių Java sugebėjimo gabumų, visi premium pluginai yra nuperkami, nieko iš Blackspigot nenaudojame. Pagrindinė veikla prie konfigūracijos, jeigu sugebate statybų ar kitokio prisidėjimo. Svarbiausia jog žmogus ne plačiausią liežuvį turėtų, o geras darbščias rankas. O už geras rankas atlygis suteikiamas Ieškoti manęs mūsų pačių Discorde.
 13. 5 taškai
  Sveiki, po bendradarbiavimo su keliomis įmonėmis, aš nusprendžiau, jog gal kam nors reikėtų grafikos darbų iš mano pusės. Nieko negaišdamas noriu trumpai viską apibūdinti ============================================== Programas, kurias naudoju: Adobe LightRoom; Adobe Illustrator; Adobe Photoshop; Adobe XD; ============================================== Atliekami darbai: Vizitinės kortelės; Reklaminiai skydeliai (baneriai); Pagrindinių puslapių dizainai (ne forumo); Logotipai; Ir kiti darbai, kurių neįvardinau; ============================================== Mano darbo pavyzdžiai, nėra daug, bet su laiku bus daugiau: https://imgur.com/a/Q4E92XN https://imgur.com/a/zer1PmJ ============================================== AKCIJA: Pirmiems 3 klientams 20% nuolaida nuo sutartos sumos!!!!!!!!!!!!!!!!
 14. 5 taškai
  SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT ATSKLEIDĖ ĮSPŪDINGĄ PLAYSTATION 5 DIZAINĄ BEI DAUGIAU NEI DU TUZINUS NAUJŲ ŽAIDIMŲ, SKIRTŲ NAUJOS KARTOS ŽAIDIMŲ KONSOLEI Į PS5 išskirtinius žaidimus įeina Marvel’s Spider-Man Miles Morales, Gran Turismo 7 ir Horizon Forbidden West, kartu su geriausiais, žaidimų kūrėjų kompanijų, pavadinimais.Taip pat patobulinta Grand Theft Auto V versija bus pritaikyta PS5, o kartu su ja, GTA: Online pirmus tris mėnesius PS5 naudotojams taps nemokamas. „SAN MATEO“, Kalifornija, 2020 m. Birželio 11 d. - Inovacijos ir kūrybiškumas susijungia su šiuo atostogų sezonu, nes „Sony Interactive Entertainment“ (SIE) atskleidė naujausias „PlayStation®5“ detales, įskaitant naujos kartos konsolės dizainą ir naujų, pritaikytų žaidimų seriją. Vakar vykusiame tiesioginiame renginyje, pasiekusiame milijonus žaidimų gerbėjų, SIE pirmą kartą parodė PS5™ techninę pusę. PlayStation 5 pasaulį išvys dviem būdais: su standartiniu „Ultra HD Blu-ray“ diskų skaitymo įrenginiu ir skaitmeniniu modeliu be skaitytuvo taip žaidėjams suteikiant beprecedentį pasirinkimą. Taip pat renginyje SIE žaidimo fanams buvo atskleista daugybė žaidimų pavadinimų, kurie bus pritaikyti PS5 konsolėms. Viena visų laikų didžiausių žaidimo serijų, Grand Theft Auto taip pat bus pritaikyta PS5, kadangi SIE ir Rockstar Games sieja artima partnerystė. Patobulinta GTA:V ir GTA: Online versija PS5 pasieks antrojoje 2021 metų pusėje, kartu su daugybe techninių detalių, vaizdo grafikų ir veikimo optimizavimo patobulinimais. GTA:V ir GTA:Online parodys naująsias PS5 galimybes, paversdamas žaidimą vizualiai akims malonų nei bet kada. Taip pat GTA:Online tris mėnesius PS5 turėtojams bus nemokama, o su "PlayStation Plus membership" PS5 savininkai už GTA:Online galės mokėti tiek, kiek nori. Be viso to, visi PS5 savininkai kiekvieną mėnesį iki 2021, kuomet bus išleistas PS5, į GTA:Online sąskaitas gaus po 1,000,000 dolerių. SIE taip pat sudarė PS5 aksesuarų sąrašą, kuris dar labiau pagerintų žaidimo patirtį; • PULSE 3D™ belaidės ausinės – turinčios 3D garso palaikymą ir triukšmą slopinantį mikrofoną; • HD Kamera – su dvigubais 1080p objektyvais, kad žaidėjai galėtų transliuoti save, kartu su epinėmis žaidimų akimirkomis; • Media Remote – nuotolinio valdymo pultas su įmontuotu mikrofonu, kad būtų galima lengvai naršyti filmus ir tiesioginio transliavimo paslaugas; • DualSense™ įkroviklis – patogus būdas krauti su DualSense™ belaidžius valdymo pultus. Detales ir įrangos kainą SIE žada atskleisti vėliau. Dėl detalesnės informacijos arba norėdami peržiūrėti transliaciją, apsilankykite https://blog.us.playstation.com. PS5 žaidimai iš SIE antrųjų šalių partnerių. • Astro’s Playroom (Japan Studio) • Demon’s Souls (Bluepoint Games / Japan Studio) • Destruction All Stars (Lucid Games / XDEV) • Gran Turismo 7 (Polyphony Digital) • Horizon Forbidden West (Guerrilla Games) • Marvel’s Spider-Man Miles Morales (Insomniac Games) • Ratchet & Clank: Rift Apart (Insomniac Games) • Returnal (Housemarque / XDEV) • Sackboy A Big Adventure (Sumo Digital / XDEV) PS5 žaidimai iš SIE trečiųjų šalių partnerių. • Bugsnax (Young Horses) • DEATHLOOP (Bethesda) • Ghostwire™: Tokyo (Bethesda) • Godfall™ (Gearbox Publishing / Counterplay Games) • Goodbye Volcano High (KO-OP) • Grand Theft Auto V and Grand Theft Auto Online (Rockstar Games) • HITMAN 3 (IO Interactive) • JETT : The Far Shore® (Superbrothers) • Kena: Bridge of the Spirits (Ember Lab) • Little Devil Inside (Neostream Interactive) • NBA 2K21 (2K, Visual Concepts) • Oddworld Soulstorm™ (Oddworld Inhabitants™) • Pragmata (Capcom) • Project Athia* (Square Enix/Luminous Productions) • Resident Evil Village (Capcom) • Solar Ash (Annapurna Interactive / Heart Machine) • Stray (Annapurna / Blue Twelve Studio) • Tribes of Midgard (Gearbox Publishing / Norsfell) • The Pathless (Annapurna Interactive / Giant Squid) Apie Sony Interactive Entertainment Pripažinta kaip pasaulinė interaktyvių ir skaitmeninių pramogų lyderė, „Sony Interactive Entertainment“ (SIE) yra atsakinga už „PlayStation®“ prekės ženklą bei paslaugas. PlayStation į rinką inovacijas įnešė 1994 metais, per vykusį pristatymą Japonijoje.
 15. 5 taškai
  Jeigu nesugalvojj net pavadinimo, tai nieko nekurk. O kur pureplay.lt dingo?
 16. 5 taškai
  Jei ne kosminė sistema, tai prašom pats darykis, tuo pačiu ir nereikės mokėti ir pats išmoksi.
 17. 5 taškai
  Taigi po manau beveik pusės metų pertraukos mūsų serveris vėl grįš į savo vėžias, ᴍɪɴᴇᴡᴀʏ.ʟᴛ - tai senas serveris su naujom įdėjom, kitaip žinomas kaip coldprison kuris mūsų (administracijos atžvilgiu) sėkmingas nes pelnas buvo, tačiau susiklosčius netikėtom aplinkybėm serveris buvo parduotas, bet dabar.. Serveris grįžta! Tai šiek tiek kas nesusipažinęs su serveriu štai jo minimalus aprašymas: Šis serveris asmeniškai mano nuomone yra vienas iš unikaliausių prison serverių lietuvoje, tai ne paprastas prison serveris, o aukštos ekonomikos prison serveris (t.y. OP PRISON). Serveryje egzistuos rangų bei prestižų sistemos, trumpai apie jas - Rangų sistema leis jūms teleportuotis į vis geresnę kasyklą, rangų bus 26 (A-Z), kolkas nenusprendėme ar po Z rango bus LAISVAS, rangus galėsite pasikelti su /rankup, tai tiek apie. Prestižų sistema - tai sistema, kuri leis jūms varžytis su žaidėjais tarpusavyje topuose, po kiekvieno z rango jūs galėsite pasikelti savo prestižo lygį +1 su komanda /prestige, kiekvienas prestižas kainuos vis brangiau, po prestižo pasikėlimo jūs gausite Prestižo raktą kurį atidarius galėsite laimėti įvariausius daiktus, dažniausiai Tokenus arba Pinigus, tokenus galėsite išleisti, kad pasitobulintumėte savo kirtiklį į vis geresnį, neatskleisime kolkas visų magiškų kerėjimų (t.y. Custom enchantų). Bet jų bus gan nemažai, kelį iš jų Slicing (kitaip žinomas kaip jackhammer) kuris galės išgriauti visą kasyklos aukštą, Tyrinėtojas kuris leis jūms atrasti raktų besikasinėjat, mes palengvinsim jūsų žaidimą jūms įdėdami Skraidymo kerėjimą, kuris leis jūms skraidyti (tik kasyklose). Čia buvo įvardinti tik keli iš mūsų kerėjimų, kaip minėjau jų tikrai bus nemažai, todėl visada turėsite ką veikti. Iškils klausimas ką mes jūms žadame? Kokybišką žaidimą bei serverio aplinką. Draugišką ir suprantančią administraciją. Atnaujinimų įvairovę, pasitelkus jūsų norus! Tai kolkas tiek apie mūsų serverį. Serverio aprašymas bus pildomas! Visas naujienas sekite mūsų discord grupėje kurią rasite ᴍɪɴᴇᴡᴀʏ.ʟᴛ adresu, taipogi mūms įdomios jūsų įdėjos! Bėja! Taip pat ieškome statytojo, atsilyginsime pinigais arba builder postu serveryje! Daugiau informacijos - mineway.lt discord! - Pagarbiai serverio administratorius Džiugas.
 18. 5 taškai
  Visiškai neturi balso ir čia net esmė ne mikrofone, žinoma jis pagerintų kokybė ir panašiai, bet žodžiai vis tiek taip pat ne "į temą" skambėtų. Ta dalis dainoj 19 years, kur "dainuoji" "Mano part'as", tai apskritai tragedija nesuprantu, kaip tu pats negirdi, kad šudinai skamba.
 19. 5 taškai
  Sveiki draugai, ir ne draugai, pažystami ir nepažystami. Ieškau mapperio. Šiaip geriausią būtų jungtis prie projekto. Bet galiu mokėti ir pinigais. Mappinimo sudėtis: RPG stiliaus map darbai (ne aukštos tvoros, ne daug objektų reikalaujantys darbai), kai kurie - galbūt ir daugiau. DC: pashka#6969 Moku už padarytą darbą, būtų maloniau kad tiekėjas galėtų ir būti sukalbamas pinigų atžvilgiu (nemėgstu mokėti darbas - pinigai, darbas - pinigai). Mėgstu mokėti į priekį, jei to neišeina, į skolą. Neturiu itin daug laiko ištestuoti map darbų, ir pateikti jog apžvalga ar klaidas iškarto, tad būtų ir nesukalbėjimų, pvž padarot darbą aš po menėsio parašau jos klaidas. Tad norėčiau jog ir pats maperis peržiūrėtų ir nepaliktų jokių didelių klaidų, dėl kurių reikėtu sedėti prie to darbo dar ilgiau. Mėgstu tvarkingai ir švariai. Tik tiek, piktadariai ar nemėgstantys manęs, prašau negadinkite sau ir mano dienos ar vakaro. Ačiū 👌
 20. 5 taškai
 21. 5 taškai
  Šį trečiadienį esporto žvaigždė Jian Zihao paskelbė, jog baigia savo karjerą dėl eilės sveikatos problemų, tokių kaip diabetas, nutukimas bei chroniškas rankų skausmas. Zihao pasaulyje žinomas "Uzi" slapyvardžiu. Jis buvo vienu League of Legends komandos "Royal Never Give Up" nariu. Toks žaidėjo pasitraukimas vos perkopus antrąją dešimtį (gimė 1997) sukėlė nerimą dėl esporto žaidėjų gyvenimo būdo. Stresą, diabetą ir rankos skausmus Zihao paminėjo kaip nuolatinio žaidimo pasekmes. "Su liūdesiu pranešu, jog nusprendžiau atsistatydinti" - Uzi rašė savo Weibo paskyroje. "Dėl chroniško streso, nutukimo, išsiderinusios mitybos, poilsio stygiaus ir kitų priežasčių, praeitais metais man buvo diagnozuotas antrojo tipo cukrinis diabetas". League of Legends yra populiarus kelių asmenų kovos žaidimas, kuriame 2012 metais Zihao debiutavo jame, taip užsitarnaudamas sau, kaip vieno geriausio visų laikų žaidėjo, titulą. „Royal Never Give Up“ savo „Twitter“ paskyroje rašė, jog žaidėjas buvo „ne tik komandos širdis ir dvasia, bet ir svarbi ikona visame esporto pasaulyje“. Nors esporto pasaulis auga vis sparčiau, žaidėjai vis dar susiduria su sveikatos problemomis dėl ilgo praleidžiamo laiko prie ekranų, išsiderinusios mitybos įpročių ir besikartojančių, varginančių rankos judesių
 22. 4 taškai
  Užsiimčiau internetinės svetainės sukodavimu. (.psd, .xd); Dėl visko kreiptis asmenine žinute arba Discord: Jukyli#1107
 23. 4 taškai
  Sveiki, nesenai internete susiradau zeex compiler'į kuris stipriai pagreitina compiliavimo greitį. Man asmeniškai, nuo kažkur 32 sekundžių iki 14. Mažesniems gamemode'ams tai ne bėda, tačiau kai vien map darbai užima didžiulę dalį viso kodo, o kompiliuoti tenka dažnai, šis compileris padaro didžiulį skirtumą. Yra dvi versijos kurias šiuo metu rekomenduočiau įsirašyti : 3.10.10 https://github.com/pawn-lang/compiler/releases/tag/v3.10.10 Šiek tiek daugiau bug fixų, tačiau mes warning'us prie kiekvienos funkcijos, kurios headeryje masyvai nebus constant. Iš samp wiki : " functions with const array parameters can sometimes be compiled more efficiently ". Pakeisti kiekvieną warningą užtruktų labai ilgai, tad galite naudoti 3.10.8 3.10.8 https://github.com/pawn-lang/compiler/releases/tag/v3.10.8 Mažiau bug fixų, bet nemeta warningų. Kaip įsirašyti : Savo pasirinktoje versijoje spaudžiame ant : ir atsisiunčiame. Atsidarę supakuotą failą susirandame pawncc.exe ir pawnc.dll ir juos perkeliame į folderį, kur padėtas jūsų compileris/pawno. Pavyzdžiui : Projektas >> pawno. Štai ir viskas, gero naudojimo !
 24. 4 taškai
  Todėl, kad RCE yra ne šiaip kažkoks inconvenience, dėl kurio klientai skųsis. RCE yra critical vulnerability, kas leidžia execute'inti bet ką tavo įrenginyje, šiuo atveju net ir be fizinės prieigos. Tai gali būti naudojama informacijos rinkimo tikslais, botnet'o kūrimo tikslais ir pnš. Ir esmė tame, kad įprastas klientas to tikrai nepastebės.
 25. 4 taškai
  Wow, kalbi taip, lyg sukūrt sėkmingą serverį užtruka 5 min :DD
 26. 4 taškai
  Pirmiausia norėčiau pradėti nuo to , kad aš nelabai supratau kodėl ir kaip gavau įspėjimą Forumo narių užgauliojimas , esu labai pasipiktinęs , todėl norėčiau kad padarytumėt atskirtą skilti ir t.t , kad jūsų mielieji moderatoriai galėtų surašyti kaip kokią ataskaita su įrodymais , nes pvz ; aš tikrai nesuprantų iš kur aš jį gavau , nors aš neužgauliojau nei vieno forumo nario , stengiuosi sutarti su visais forumo nariais , kartais tenką pasiginčyti su forumo nariais , bet kad jų neužgauliojau tai tikrai
 27. 4 taškai
  Po ilgo laukimo, birželio 11 dieną, IO Interactive pristatė būsimą Hitman trilogijos tęsinį. HITMAN 3 tarsi dramatiška "World of Assassination" trilogijos pabaiga, nukelianti žaidėjus visame pasaulyje į nuotykių tęsinį. Agentas 47 sugrįžta kaip negailestingas profesionalas, dėl svarbiausių sutarčių per visą savo karjerą. Su Dianos Burnwood palaikymu, agentas 47 susivienija su seniai prarastu draugu Luku Grey dėl svarbios misijos - pašalinti "Providence" partnerius. Tačiau viskas ne taip paprasta, eigoje jie priversti veikti atsakingai, kadangi tampa taikiniu. Hitman 3 bus išleistas 2021 - ųjų metų sausį PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox serijos, Xbox One konsolėms bei PC. Mirtis ateina... Pasaulio viršūnė Kiekviena Hitman 3 misijos vietovė yra kruopščiai apgalvota ir pilna kūrybinių galimybių. Žaidėjai turės milžinišką laisvę įgyvendinti savo tikslus, o žaidimo pasaulis reaguos į kiekvieną žingsnį. Visa tai suteikia apdovanojimą pelniusi "Glacier" technologija, kuri žaidimo pasauliui suteikia svaiginančią patirtį. Nuo pat akimirkos, kuomet bus išleistas žaidimas, žaidėjai galės žaisti visose šešiose vietovėse, esančiose žaidime. Pradžioje, Agentas 47 mūsų lauks pasaulio viršūnėje. Sveiki atvykę į Dubajų! IO Independent Hitman 3 žaidimą kurs ir išleis IO Interactive kaip paskutiniąją trilogijos dalį žaidėjams. "Jaučiamės pasirengę pradėti kelionę kartu su savo žaidėjų bendruomene" Jau greitai... "Mes žinome, jog tuoj pat pasipils klausimai apie Hitman 3, o geroji žinia ta, jog tai tik pradžia, kadangi yra dar begalė nuostabių dalykų, kuriuos galėtumėme pasakyti apie šį žaidimą. Mėnesių bėgyje, rašysime blog'us, kuriuose atskleisime daugiau detalių. Taip pat siūlome aplankyti atnaujintą hitman.com svetainę. Visa informacija apie žaidimą jau aprašyta portale. Taip pat ten galite rasti 4K paveiksliukų, pritaikytų ekrano fonams. Metų bėgyje, svetainė bus naujinama. Norėdami gauti naujienas tiesiai į elektroninį paštą, susikurkite IOI paskyrą" Linkėjimai iš IO Interactive
 28. 4 taškai
  Tikrai galėčiau drąsiai pritarti, kad gerbiamo forumo moderatoriai kartais deda įspėjimus visiškai neapgalvoją visko. Dažnai esu gavęs nepagrįstus forumo įspėjimus kai forume nesu buvęs beveik puse metų.
 29. 4 taškai
  O koks tavo skirtumas kur jis kišą pirštus? Jis prašo pagalbos kaip sutvarkyti bėdą , o ne kad tu jam sakytum kur kišti ir nekišti pirštų... Blemba jus geriau padėtumet , o ne šudus rašynetumėt
 30. 4 taškai
  bus pirstus kist kur nesupranti
 31. 4 taškai
  Pabaiges univera gausi lengviau darba ? Pats nejauti kaip nusisneki kaip tik pabaiges profke tam tikra specialybe darbo vieta iskart rasi
 32. 4 taškai
  Visi čia stumia, kad nereikėjo šūdo malt per pamokas, bet galiu galvą guldyt, kad nežino patys sprendimų
 33. 4 taškai
  Daug negatyvo šitoje temoje. Žmogų užsipuolat per daug. Gal tiesiog žmogus nesupranta temos ir nedrįsta klausti mokytojų pagalbos. Realiai siūlyčiau įsirašyti "Photomath" programėlę, kuri išspręs lygtis ir nelygybes už tave. Aišku jeigu protingas žmogus esi, tu turėtum aiškintis, kaip programėlė viską išsprendė. Galbūt nebus taip išspręsta, kaip tave mokė, bet gal prives prie teisingo kelio ir pritaikysi tą, ko tavęs mokė matematikos mokytoja. Visai neblogas internetinis puslapis (ir youtube kanalas) yra "Vaizdopamokos", ten gali kažką išmokti ir vėl pritaikyti tam tikroje situacijoje. Sėkmės sprendžiant uždavinius!
 34. 4 taškai
  Trumpai apie mūsų projektą: Po ganėtinai ilgo laiko į SAMP platybės atsiveria naujas SA:MP projektas pavadinimų ( "Virtualus Gyvenimas " . Projekto administracija ganėtinai ilgą laiką jau dirba ties projekto modifikacija , ir daro viską , kad žaidimo kokybė būtų kuo aukštesnė ir kad žaisdami jūs jaustumėtės kaip tikrame gyvenime. Projekto veiksmas vyksta ( Los Santos mieste ) . Daug naujovių jums nepasiūlysime , bet garantuosime gero žaidimo kokybę , nebūsime eiliniai žmonės, kurie sako jus nustebins unikaliomis žaidimo sistemomis. Jeigu jus sudomino šis trumpas aprašymas, užeikite į apačią ir paskaitykite mūsų projekto sistemas, bei kitą informaciją. Tr.priemonių remontas - Nusipirkus naują tr.priemonę reikės stebėti alyvos kiekį tr.priemonėje, jai alyva bus prastos būklės variklis gali užsidegti, užsidegus jums reikės gesintuvo kurį galite nusipirkti ,,Mechaninių Dalių Parduotuvėje'', užgesinus tr.priemonės variklį, mašiną negalėsite naudotis, nes variklis nebeveiks dėl to jog jis sudegė, kol jį užgesinote. Tokiu atvėju reikės kviestis UAB Dangara darbuotojus, kad jie nutemptų jūsų tr.priemonę į savo darbo bazės garažą ir pakeistų variklį į naują, keitimas užtrunka laiko, o dangaros darbuotojams neturint pakankamai variklių sandelyje reikės vyktį į gamyklą ir ten gamintis variklius, tai tikriausiai kiek pelningesnis darbas tampa būtent pas mus, truputi apačioje įmesiu nuotraukų. Dabar toliau kalbant apie remontus, jums pasibaigūs akumuliatoriui, galėsite nusipirkti pakroviklį ir pasikrauti mašiną, kroviklis galioja jai krausite tr.priemonės akumuliatorių, ne bateriją, baterijos pakrauti neis. Norint užsidėti specialų spoilerį būtent kuris tinka tik elektrinėms mašinoms, galėsite parduotuvėje, uždėjimas labai paprastas ( /masina > dalių valdymas > GT spoileris ) spoilerį vieną kartą uždėjus ant tr.priemonės po relog galėsite užsidėti atgal per mašinos valdymą (num 2). Darbai be pakvietimų UAB Ademax - Šio darbo tikslas yra vežti įvairius krovinius į tam tikras vietas , krovinio vežimą gaunate į skirtingas vietas, kad galėtumėte aplankyti daugiau vietų , bei neatsibostu tos pačios įvairios vietos , važinėdami paprastai su tr.priemonė gausite pakankamai mažai pinigų, tad jeigu norite užsidirbti šiek tiek daugiau, siūlome vežti krovinius į įvairias vietas. Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup Charlie Picerija - Šio darbos tikslas pamaitinti mūsų serverio alkstančius žaidėjus, bei galite picą pristatyti ir į namus NPC žmonėms . Picerijoje galėsite kepti picas jas įsidėti į darbinį transportą ir pardavinėti. Serveryje negaunant iškvietimų dėl picos siūlome naudoti komandą (/dirbu) , panaudoję šia komandą rasite įvairias vietas kur galėsite nuvežti pagamintą picą NPC žmonėms. Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup Darbai su pakvietimais Etransportas - Šio darbo tikslas vežti serverio klientus į atitinkamas vietas nuo taško ( A ) iki taško ( B ) . Nesant žaidėjų serveryje galėsite vežioti ir paketus į tam atitinkamas vietas, ir taip galėsite užsidirbti papildomai pinigų. Galėsite būdėti atitinkamuose vietose , bei užsidirbti papildomai pinigų. Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup! Teisėsauga - Šio darbo tikslas apginti serverio žaidėjus nuo nusikaltelių . Šis darbas mūsų serveryje yra ganėtina pavojingas ir galintis atnešti problemų su nusikaltimais . Jūsų darbo tikslas tramdyti žaidėjus nuo nusikaltimų , patruliuoti mieste , rengti įvairias pasalas , bei patikras. Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup! Uab Dangara - Šio darbo tikslas tvarkyti sugedusias žaidėjų mašinas, remontuoti variklius, pildyti jiems kuro, ar pakeisti padangas iš vasarinių į žiemines. Radus transportą ant kelio jį reikės nutempti į saugojimų transportų aikštelę . Galėsite gamykloje gaminti variklius padangas, bei tvarkyti sprogusius transportus. Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup! Medicinos centras - Šio darbo tikslas gydyti įvairius serverio žaidėjus . Šis darbas yra labai pavojingas, ir reikalaujantis kruopštumo , bei žmogaus su ganėtinai aukštu išsilavinimu. Dirbdami mediku galėsite gydyti įvairius serverio žaidėjus, jiems parduoti medicinos pažymą , arba galėsite vežioti vaistinėles į atitinkamai paskirtas vietas. Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup! Logistika - Šio darbo tikslas vežioti įvairius krovinius į paskirtas vietas, kuriuos užsisako žaidėjai, arba darbai. Serveryje turime automobilių saloną kuriame dažnai trūksta automobilių , tad jeigu dirbsite logistikoje, galėsite pristatyti žaidėjams automobilį , bet atsiminkite šis darbas pavojingas, nes įvykius eismo įvykiui , galite pažeisti kliento užsakymą . Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup! Grupuotės Serveryje turime 6 grupuotės , norint tapti grupuotės lyderiu jums reikės užpildyti prašymą diskusijų forume. Kiekviena grupuotė turi savo sandelį , kurioje gali laikyti ( Narkotikus , Ginklus bei pinigus ). Pinigai eina iš zonų , kurių šiuo metu serveryje turime 4-ias. Zoną užgrobti nėra ganėtinai sunku, reikia nuvykti į zoną ir parašius tam tikrą komandą, kurią sužinosite serveryje, palauksite tam tikrą laiką ir zona taps jūsų ! Serveryje grupuotės turi ir kitos veiklos. Grupuotės lyderis atvykęs į Los-Santos policijos dapartamento skyrių , rasite serifą, kuriame laikomi konfiskuoti ( Narkotikai ). Pradėjus plėšti seifą, teisėsaugai į racija ateis pranešimas, kad vykdomas nusikaltimas ir yra plešiamas seifas, teisėsaugos pareigūnai turės 10-imt minučių išminuoti bombą. Gavus iš seifo narkotikus , juos reikia gabenti į savo bazę. Los-Santos miestą supa patikros kontrolė pro kurią pravežti narkotikus, ar kitas nelegalias medžiagas yra ganėtinai sudėtinga! Jeigu jūs būsite švarūs ir norėsite pravažiuoti ruožą , kelių sekundžių bėgyje jums atsidarys vartai ir turėsite 15-ika sekundžių pervažiuoti ruožą, bet jeigu būsite nusikaltėliai turėsite nelegalių prekių, ruožas jūsų nepraleis , ir praneš teisėsaugai! Jeigu jūsų ieškomumo lygis mažesnis nei 30 žvaigždučių , jums kas 1 valandą sumažės po 1 įtarimą ! Viena iš serverio grupuočių - Serverio veikla Serveryje galėsite užsiimti žvėjyba. Norint pradėti žūklę gausite nuvykti iki mūsų serverio žvejybvietės kurią galėsite rasti panaudoją komandą (/gps), ir nusipirkite visus reikalingus įrankius žvėjybai, žvejyba turi lygius, pagal kuriuos pagausite vis daugiau žuvų ir geresnių daiktų, kuriuos parduosite ir uždirbsite daugiau. Turime uogavimą, kuris randasi miškelyje (/gps), uogas rinksite pagal lygį, kuo didesnis lygis, tuo daugiau gausite uogų ir dažniau jas rasite, didžiausias uogavimo lygis šiuo metu yra 3, miškelyje taip pat galėsite vykdyti mini darbelį, tai medkirtys, reikės kirsti medžius ir nešti į sandelį už tai gausite šiektiek pinigų 10-20 eurų, vienas kirtimas trunka 20 sekundžių, tam jums reikės pjūklo kurį rasite šalia. Serveryje rasite ir daugiau veiklos, kaip pasagų rinkimas. Serveryje po visą žemėlapį yra išmėtita 100 pasagų, už rastas visas pasagas gausite ir atitinkama prizą. Serveryje galėsite plėšti ir furgonus ir užsidirbti pinigų, ar narkotikų, bet nepamirškite , kad norint išsibrauti į furgoną jums reikės nusipirkti laužtuvą , o laužtuvo pirkimo vieta yra paslėpta, tad turėsite veiklos ir ją susirasti. Bet nepamirškime ir to, kad plėšimo metu prie jūsų gali prisistatyti policijos pareigūnų ir gali būti nemalonumų . Plėšiant furgoną jūsų laužtuvas gali ir sulūžti. Serveryje galėsite ieškoti ir atributikos , kuri yra išmėtita po visą ( San Andreas žemėlapį ). Atributikos pozicijos keičiasi kas 1 valandą . Atributiką atradę tikrai nepasigailėsite, bet nepamirškite , kad tai gali būti ne lengva ir tikrai užtruks laiko. Nori serveryje kažko siekti, ir kilti į aukštumas? Galėsite vykdyti mūsų serverio pasiekimus. Kita informacija Nepamirškite norint saugiai važinėtis gatvėmis turėsite išsilaikyti vairuotojo pažymėjimą , turėsite atlikti praktinę teoriją , o poto ir pravažiavimą mieste. Ne darbo diena? Norite su draugais išgerti alaus, ar kitų svaigių gėrimų? Ne problema mūsų serveryje rasite barą kuriame yra didelis gėrimų arsenalas. Pavargote dirbti? Norite pailsėti? Ne problema mūsų serveryje yra AFK zonoje , kurioje galėsite ilsėtis ir gauti pinigų , bei patirties taškų. Serveryje egsistuoja transportas kuris yra varomas ( Elektra , Bendzinu, bei Dyzeliniu kuru ). Serveryje algą gausite kas 1-a valandą , pinigai bus pervedami į jūsų sąskaitą ! Norint susiekti su kitais serverio žaidėjais, jums reikią turėti mobilų telefoną kurį galėsite įsigyti (/gps>tele2 salonas). Serveryje turime ir garažus, juos galėsite įsigyti už serverio pinigus, arba kreditus. Norint važinėti saugiai mieste, ir nejausti baimės kai jus sustabdys pareigūnas, nepamirškite savo transporto priregistruoti mūsų serverio regitroje. Serveryje turime ir greičių matuoklius, jeigu viršysite didesnį greitį nei (90km/h), būsite nubaustas bauda, bei 2-ais įtarimo lygiais. Bonusai Žvėjybos bonusas - Žvėjybos bonuso metu žvėjodami gausite daugiau tikimybės pagauti auksinę žuvį, kuri duoda nuo (1000 iki 3000 ) serverio valiutos. Šansas ištraukti šią žuvį yra (1%-100%). Bonuso aktyvacijai reikia žvėjoti , bonuso trukmė 30 minučių ! Daugiau informacijos apie tai galėsite sužinoti sereryje panaudoję komandą : (/bonusai). Algos bonusas - Kiekvieną dieną nuo (17 iki 18 valandos) dirbdami savo darbą gausite (20%) didesnė algą. Jūsų gaunamas algos kiekis susidės su bonusu, bei alga, bei jūsų paslaugomis. Daugiau informacijos apie tai galėsite sužinoti sereryje panaudoję komandą : (/bonusai). Bei šiuo metu forume paskelbtas konkūrsas, nuoroda į konkūrsą rasite čia >>SAFG.LT Konkūrsas<<
 35. 4 taškai
  Aprašymas tragiškas, daugybė klaidų ir nerišlių bei durnų sakinių. Absoliučiai jokios naudingos informacijos nepateikta, nieko nežinom apie projektą ir serverį, išskyrus tai, kas yra jo administracija ir kad projektas yra RP, arba bent jau taip parašyta. Aj... Na ir tai, kad žmogus redagavęs drag race ir peaky blinders videkus, akivaidžiai kenčia nuo epilepsijos priepuolių. Sėkmės
 36. 4 taškai
  šūdservis su nelabai adekvačiu savininku priekyje. Buvo apsilankęs mūsų discorde, bandė kažkaip papizdavot, bet sunkiai gavos, kol galiausiai neprileido botų ir nepradėjo floodint savo nuostabaus projekto 😁 čia mūsų discorde vienas fun išsireiškimas ir galiausiai reklamikė😁 o čia iš asmeninio susirašynėjimo
 37. 4 taškai
  Išmokt priimt nuomonę. Jeigu ne pirmas sako, kad darbas nėra geras tai reiškiasi jis tikrai nėra geras Kalbant apie patį darbą, jis visiškai nestruktūrizuotas, išdėstymo nėra, šriftai keičiasi kiekvienam tekste. Input fieldai negražus, mygtukas random, dell logotipas visiškai nėra reikalingas, tai tik papildomai veltui išnaudojami textdraw. Piešk su normaliom spalvom. Naudok pilkus fonus, o ne juodus. Rinkis labiau pastelines ir šiuolaikiškesnes spalvas. Išlaikyk proporcijas. Pavyzdys: dėdės Alfredo ❤️
 38. 4 taškai
  Kai eini į maximą ir perki vieną pomidorą, irgi nemoki už tai? Sakai kasininkei "Ne kosminys čia pirkinys, kad mokėt už tokį produktą"?
 39. 4 taškai
  Originalus emailas. Niekada nebotintas. Jokių pastabų accountas niekada negavo iš jagex. Žaidziau 3metus su juo kol Danijoje dirbau o šiuo metu neturiu nei laiko nei noro apskritai kažką žaisti..Jau reikia apie vaikus galvoti :D Galima ir susitikus parduot galiu privažiuoti kur reikia. Jeigu sudomino rašykit man į PM čia.
 40. 4 taškai
  Sveiki, Telefonai.eu projektas po truputį nori plėstis ir ieškome Jūsų! Pastaruoju metu gauname vis daugiau pasiūlymų išbandyti vienokį ar kitokį įrenginį, tačiau mūsų komanda nebeturi galimybės to padaryti dėl užimtumo, todėl norime pasiūlyti prisidėti ir Jums. Šiuo metu ieškome žmonių, kurie norėtų testuoti monitorius (tikimės kažko panašaus kaip čia) bei naujausius, kartais dar ir oficialiai neišleistus, PlayStation konsolėms skirtus žaidimus. Kodėl tai turėtų būti įdomu? Gausite galimybę išbandyti tai kas Jums įdomu arba ką ketinote įsigyti; Galimybė puoselėti savo, kaip IT žurnalisto/apžvalgininko vardą; Galimybė tobulėti, gilinti žinias. Ko mes tikimės iš Jūsų? Atsakomybės ir žodžio terminas supratimo; Gebėjimo rašyti ir sklandžiai dėstyti savo mintis; Noro išbandyti naujienas; Puikių tekstų, kurie bus įdomus esamiems ir naujiems skaitytojams. Jau šiandien turime eilę įvairiausių monitorių, kuriuos būtų galima išbandyti, o taip pat ir žaidimų, kuriuos ruošia pristatyti PlayStation konsolėms. Tikimės, kad tokio tipo turinys leis praplėsti mūsų portalo lankytojų gretas, o tai atvers ir platesnes galimybes testuojant naujausias technologijas. Jeigu manote, kad Jums tai būtų įdomu ir norite išbandyti savo galimybes - parašykite man AŽ (ar el.paštu [email protected]) su trumpu prisistatymu ir kuo domitės. Norėčiau atkreipti, jog šiuo metu ieškome tik PlayStation žaidimų testuotojų ir tų, kurie domisi monitoriais, tačiau jeigu domintų ir kitokių įrenginių testavimas ir jų pristatymas galite būtinai paminėti ir tai. P.S. Į žinutes "labas, man įdomu" ar "papasakok plačiau" neatsakinėsiu. Jeigu turite papildomų klausimų - juos galite taip pat užduoti AŽ ar šioje temoje.
 41. 4 taškai
  Tai gal *Myliu SuperGames.lt* kompą nusipirkt ir nereikės valdiklių, ekranų, ausinių ir t.t.? Nes ką čia realiai siūlo tai nusipirkt brangesnį už tą patį PC žaidimams skirtą telefoną ir iš jo padaryt konsolę / PC. Nu logika, alio??
 42. 3 taškai
 43. 3 taškai
  Tiek moderatoriai, tiek administratoriai mato kiekvieną uždėtą įspėjimą, todėl jei jis būtų uždėtas neteisingai, administratorius būtų nuėmęs, o moderatoriui būtų atitinkama bausmė, tačiau kadangi įspėjimas nenuimtas, reiškia buvo ir priežastis dėl kurios jį gavai. Bausti galima jeigu nuo pažeidimo nepraėjo 2 mėnesiai, šiuo atveju taip ir yra, todėl vietoje kurdamas temas, jog visa bendruomenė matytų "kokie blogi tie moderatoriai" aiškinkis asmeniškai su administracija, tam jokių skilčių tikrai nebus, kadangi pažeidimus mes iš forumo pašaliname, o ne juos viešiname kažkokiose ataskaitose.
 44. 3 taškai
  Normal: https://steamcommunity.com/my/gamecards/1343890 Foil: https://steamcommunity.com/my/gamecards/1343890?border=1 1 drop kortelė po kiekvieno craft'inimo:
 45. 3 taškai
  Puikus projektas nusimato,tikiuosi atsilaikys prieš konkurentus. Nekantrauju išmeginti šį projektą.
 46. 3 taškai
  Išpyzdėję tie žmones išvis, "nemokėsiu nes mano kaip ne programuotojo nuomone sistema yra pakankamai paprasta". Nu o jei jau tokia paprasta manau sugebėsi pasijungti ir pats, NPM pilna packagu. https://www.npmjs.com/search?q=range slider http://ionden.com/a/plugins/ion.rangeSlider/demo.html vienas iš jų kuris turėtų tau tikti
 47. 3 taškai
 48. 3 taškai
  Ne paslaptis, kad išmanaus telefono kaip įrenginio universalumas lemia, kad su jais darome daug įvairių dalykų ir žaidimai čia tikrai ne paskutinėje vietoje. Iš tikrųjų telefonų mobilumas lemia, kad žaisti žaidimus tapo patogiau neprisirišant prie konkrečios vietos. Deja, norint mėgautis tikrai tobula žaidimų patirtimi vien telefono nepakanka. Keli papildomi priedai ir programinės įrangos funkcijos perkels žaidimus naudojantis mobiliaisiais įrenginiais į visai kitą lygį. Varlė.lt specialistai dalinasi keliais patarimais, į kokius mobilių žaidimų patirtį praturtinančius priedus vertėtų atkreipti dėmesį. 1. Naudokite valdiklį (žaidimų pultą) Kalbant apie tikrai patogų žaidimą jutiklinio ekrano nepakanka, todėl vienas paprasčiausių būdų pagerinti mobilių žaidimų patirtį yra naudoti valdiklį arba dar kitaip vadinamą žaidimų pultą. Prie telefonų valdiklį galima prijungti keliais būdais: Bluetooth belaidžiu ryšiu arba laidu, pasitelkiant duomenų (USB) jungtį. Valdiklio naudojimas užtikrins tikslesnį valdymą žaidimo metu. Rinkdamiesi valdiklį atkreipkite dėmesį į palaikomas operacines sistemas. Žaidžiantys FPS tipo žaidimus, pavyzdžiui šaudykles, turėtų atkreipti dėmesį į valdiklius su ekrano palietimo funkcionalumu. Tokių valdiklių pagalba greičiau priartinsite vaizdą ir nukausite taikinį. Pergalės tikimybė naudojant tokio tipo valdiklius gali išaugti net iki 80%! Varlė.lt ekspertai MOBA tipo žaidimams rekomenduoja naudoti valdiklį su rankenomis, į kurį įsistato telefonas. Taip savo mėgstamą žaidimą galėsite patogiai žaisti ilgą laiką. 2. Žaiskite dideliame ekrane Išmaniųjų telefonų mobilumas lemia, kad paprastai žaidžiame kelyje ar tiesiog kažko laukdami. O kas, jeigu liekate namie? Kam apriboti save mažu ekranu ir kodėl nepasinaudojus didesnio ekrano privalumais, ypač jeigu ir taip sėdite priešais jį? „Chromecast“, „MiraCast“ arba „AirPlay“ belaidžio vaizdo transliavimo dėka galima ekrano vaizdą iš mobilaus įrenginio perteikti į televizorių. Kai tai įvyksta, žaidimus galite valdyti tokiu pat būdu lyg žaistume su žaidimų konsole. Norint pasinaudoti tokia galimybe, jums reikės su „AirPlay“ 2 suderinamo Smart televizoriaus arba Apple TV („iPhone“ įrenginiams), integruoto televizoriuje „Chromecast“, „MiraCast“ arba specialaus priedėlio, kuris bet kurį televizorių pavers išmaniu. 3. Naudokite ausines Garsas žaidimuose yra toks pat svarbus kaip ir vaizdas, jis yra labai reikšmingas panirimo į pramogas komponentas, kuris sukelia tikroviškas emocijas. Taip pat kokybiškas garsas žaidimuose gali suteikti svarbių pranašumų. Laiku girdėti sėlinančio priešo žingsnius ar šautuvo gaiduko paspaudimus reiškia būti žingsniu priekyje. Dėl šitos priežasties atsirado specialiai žaidimams skirtos ausinės. Jeigu vertinate judėjimo laisvę, rinkitės belaides ausines. Atkreipkite dėmesį į tai, kad žaidimų ausinės turėtų integruotą mikrofoną. Naudojantiems žaidimo valdiklius, puikiai tiks ir laidinės ausinės su 45 laipsnių pakreipta jungtimi (bus patogu laikyti įrenginį). 4. Įsigykite žaidimas skirtą išmanųjį telefoną Paprasčiausia ir būtiniausia investicija į malonią mobilių žaidimų patirtį yra žaidimams skirto telefono įsigijimas. Šiems išmaniesiems būdingos specifinės savybės, kurios pagerina žaidimą. Rinkdamiesi žaidimams pritaikytą išmanųjį telefoną atkreipkite dėmesį į ekrano atnaujinimo dažnį. Didesnė atnaujinimo dažnio reikšmė užtikrina sklandesnį žaidimą, tai ypač aktualu pirmojo asmens šaudyklėse. Žaidimams skirtų išmaniųjų telefonų išskirtinumas yra jų pagerinta aušinimo sistema, talpi baterija (nuo 4000 mAh), spartus procesorius ir vaizdo plokštė, stereo garsiakalbiai. Vertėtų paminėti, kad yra modelių, kurie pasižymi specialia atrama, skirta nykščiui pailsėti. Taip pat galima rasti įvairių priedų, stovų, dėklų, laidų, kurie žaidimą telefonu paverčia dar patogesne patirtimi. 5. Nepamirškite atminties kortelės Daugybė „Android“ operacinės sistemos pagrindu veikiančių mobilių įrenginių turi lizdą microSD kortelei, kuris leidžia naudotojams labai patogiai išplėsti įrenginio atminties talpą. Dažnai operacinė sistema leidžia programėles ir kitus duomenis saugoti microSD kortelėje. Dėl šios priežasties, siekiant užtikrinti sklandų programų veikimą ir įkėlimą, buvo įvesta programos našumo klasė (angl. Application Performance Class). Geriausią žaidimų sklandumą užtikrina atminties kortelės, kurios pasižymi A2 našumo klase. 6. Pasirūpinkite nešiojamu įkrovikliu (angl. Power bank) Ne paslaptis, kad ir kokia talpi būtų telefono baterija, žaidimai, kaip ir kita aktyvi veikla, labai „ryja“ jos energiją. Ilgos aktyvaus ekrano valandos, nuolatinis interneto duomenų naudojimas, didelė RAM, GPU ir CPU apkrova lemia, kad išmanusis telefonas gali išsikrauti pačiu netinkamiausiu metu, kai šalia nebus maitinimo lizdo. Sustabdyti žaidimą gali tik jūsų noras ar pavargusios akys, bet ne išsikraunanti baterija, todėl verta pasirūpinti nešiojamu įkrovikliu. Šis įrenginys leis įkrauti telefoną net kelis kartus, kai šalia neturėsite tradicinio įkroviklio ar elektros maitinimo lizdo. Žaidimams Varlė.lt specialistai rekomenduoja rinktis tokį nešiojamą įkroviklį, kuris palaiko greitąjį įkrovimą. Taip pat dėrėtų atkreipti dėmesį į įkrovimo laidus, skirtus įkrauti telefoną žaidimo metu. Naudodami tokį kabelį galėsite patogiai tęsti žaidimą, nes jis tiesiog jums netrukdys. 7. Naudokitės žaidimų režimu Įvairūs „Android“ įrangos gamintojai savo įrenginius papildo specialių žaidimų režimu (angl. Game Mode), kuris parenka specialius telefono nustatymus tada, kai aptinka, kad žaidžiate. Kiekvieno gamintojo sąsajoje šis režimas gali būti įgyvendintas skirtingai, tačiau bendras jo bruožas būdingas visiems sprendimas yra galimybė blokuoti pranešimus žaidimų metu, atlaisvinti RAM geresniam našumui, išjungti automatinį ryškumą bei atsiliepti į skambučius garsiakalbio dėka. Žaidimų režimai telefonuose yra sukurti maksimaliai pagerinti žaidimų patirti išvengiant bet kokių trukdžių, atsirandančių dėl įprasto naudojimosi telefonu.
 49. 3 taškai
  Cituoju "mes stengiames del žaideju, o ne del pinigu" Cituoju " serveryje verslai yra 2 rūšiu tai verslas už kreditus kuriuose duoda 2x didesni pelna nei už pinigus ir verslas už pinigus kuriame duoda 2x mažiau pinigu nei už kreditus" Pykstasi tavo žodžiai, dar nemažai aprašyta, kad reikia ir vipa nusipirkt ir kitka, kad būtum ahujienas.. Pay to win seni ir nepudrink smegenų, kad ne dėl bapkių čia viskas.
 50. 3 taškai
  Jums trūksta žaidėjų. Tai kodėl neparašius įdomaus ir įtraukiančio aprašymo? Nes dabar, aprašymas skurdus. Turite puoselėjamas serverio sistemas, aprašyk jas - galbūt kažkas susidomės ir užsuks.