Peršokti į turinį

Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2020.01.25 visose srityse

 1. 21 taškai
  Kiekvienas iš mūsų nors kartą galvojo apie tai jog nori pavairuoti traktorių arba kombainą per laukus ,pabūti tarp karvių ir vištų , manau jog tai nėra kiekvienam prieinamas dalykas, Farming Simulator 2019 žaidime tai yra įmanoma ir ne tik tai. Visai neseniai Epic Games paskelbė jog ribotam laikui galima pasiimti Farming Simulator 2019 žaidimą nemokamai , žaidimą galima pasiimti tik ant Epic Games ir žaisti ant Epic Games launcher. Kaip pasiimti žaidimą? 1.Būti užsiregistravus epicgames.com tinklapyje . 2.Nueiti į https://www.epicgames.com/store/en-US/product/farming-simulator-19/home ir tada See Editions ir spaudžiate Get . Kiek laiko galios šis pasiūlymas? Pasiūlymas galios iki 2/6/2020 iki 18 val. Pasiimtas žaidimas išliks visam laikui .
 2. 13 taškai
  Sw, čia intox ir mano samp mapp paslaugos Apie paslaugas, gebėjimus Gebu kurti įvairaus stiliaus statinius (tiek interjerus, tiek eksterjerus), juos tekstūrinti. Asmeniškai pats labiau mėgstu konstruoti interjerus, tačiau galiu ir eksterjerus. Darbų pavyzdžiai https://imgur.com/a/HjEm9UO https://imgur.com/a/07ayely https://imgur.com/a/xAHAzCj https://imgur.com/a/NL3zYEN https://imgur.com/a/jiCmBnL https://imgur.com/a/nWunkZ7 Užsakyto darbo eiga ir atlikimo laikas Pirmiausia susiekiat su manim, aptariam jūsų norus, kainą (atsiskaitymas po darbo, jūs pervedat, aš atsiunčiu (*jei didelės apimties darbas paimama dalis pinigų iš anksto)), kitas smulkmenas. stengsiuosi atsiųsti iš darbo eigos nuotraukų, o jei ne, tai pamatysite jį iškart man užbaigus. Kai kuriuos dalykus būtų galima koreguoti, tačiau dar tiek pat laiko kiek visam mapui nežadu skirti, kadangi turiu darbą ir galiu mapinti tik vakare. Darbus bus stengiamasi atlikti per 48-72 val., tad jei to padaryti nepavyktų jums bus pranešta. Kainos Konkrečių kainų nėra, viskas priklauso nuo darbo dydžio ir sudėtingumo. Tačiau už 3 ar 4€ didžiausių darbų tikrai nepradėsiu daryt. Patikimumas Dėl mano patikimumo galima pasidomėti rls savininkų ALFRED (sg mod), Rido, tarp jų ir buvusio savininko d0Nt. Kontaktai Forumo asmeninė žinutė arba discord intox#7958
 3. 10 taškai
  Sveiki norėčiau paprašyti kas nusimano ivertinti mano GFX darbus. buvau pasidarės ganėtinai ilga pertrauka nuo grafikos dizaino ir neseniai vėl pradėjau. mano behance linkas: https://www. behance.net/ Svoger Būčiau dėkingas už kritiką ir klaidų pastebėjimus ! <3
 4. 9 taškai
  Sveiki, situacija paprasta kadangi neleidžia palikti nariui neigiamo atsiliepimo sukursiu tema. Narys Ricci laimėjo aukcioną, susisiekus su juo negaunu jokio atsakymo, tai kam statyt jaigu neplanuoji pirkt? Bereikalo sugaištas mano laikas, nepatariu su situo narių turėt reikalų. https://www.supergames.lt/profile/56061-ricci/
 5. 8 taškai
  Sveiki, taigi šiandien norėčiau su jumis pasidalinti savo gamemodų kolekcija, jame yra apie 100gamemodų. Yra įvairiausių gamemodų įvairiuose miesteliuose/kaimeliuose. Įvairiausių versijų ir t.t. Rasite tikrai ir neblogų editų, vertų dėmesio, ar šūdserviams pakurt. Kitur neblogos sistemos, kaikurių ir nepaleidžia, reikia atsinaujinti pluginus ir t.t. Žodžiu peržvelkit gal rasit ką tinkamo, ar panaudojamo. Taip pat šiame packe rasite ir LibertyCity gamemode. Bet man bent jau neveikia sql failas, norintys susitvarkys, ir pasileis. Pirmas packas: https://www108.zippyshare.com/v/uem7lgQD/file.html antras packas: https://www74.zippyshare.com/v/8qfv63fY/file.html Kam nesunku +r3p užmeskit :))
 6. 8 taškai
  Mėgstate žaisti internetinius žaidimus ir ieškote geriausio bei tinkamiausio serverio būtent jums? O galbūt patys turite serverį ir norite, kad jį pamatytų šimtai ar net tūkstančiai žaidėjų? Tam puikiai pasitarnaus žaidimų serverių platforma „Servertops.com“, kurioje jūs rasite net 18 populiarų žaidimų serverius. „Counter-Strike“, „Rust“, „Team Fortress 2“, „Arma 3“ ir daugelio kitų žaidimų serverius jūs rasite būtent čia. Šiame puslapyje rasite serverių iš viso pasaulio, o jų topai atnaujinami automatiškai, todėl nuolat galėsite stebėti ir pasirinkti pačius geriausius variantus. Be to, jei patys turite žaidimo serverį, galite visai nesunkiai jį patalpinti „Servertops.com“ platformoje ir taip sulaukti naujų žaidėjų. Norint jog jūsų serveris pakiltų į viršų serverių sąraše turite už jį balsuoti , tai galite padaryti kas 24 val.
 7. 8 taškai
  Viena didžiausių ir geriausiai pasaulyje žinomų kompiuterinių žaidimų kompanijų „Rockstar Games“ pranešė, kad kompaniją palieka vienas jos įkūrėjų Danas Houseris. Būtent D. Houseris su savo broliu Samu Houseriu 1998 metais įkūrė šią kompiuterinių žaidimų milžinę, kuriai priklauso tokios žaidimų serijos kaip „Grand Theft Auto“ ar „Red Dead“. Būtent prie šių serijų aktyviai dirbo ir kompaniją paliekantis D. Houseris. Pranešama, kad kompanijos prezidento pareigas ir toliau eis jo brolis S. Houseris, o pats D. Houseris iš savo pareigų oficialiai pasitrauks kovo mėnesį.
 8. 7 taškai
  🖐️🖐️🖐️ Štai ir dar vienas mano darbelis Los Santos Police Departament, šį kartą daug didesnis, nei darau visada, darbelis yra parduodamas, jeigu ką sudomino šitas darbas arba norite įsigyti mapp darbų rasykite į AZ. Pilna galerija (https://imgur.com/a/1bR7mAt)
 9. 7 taškai
  Sakai pasidomėti, bet pats siūlai šudą? Ir jeigu kalbėti apie reikalavimus, most of the time, jie beverčiai. Dažniausiai jie būna aukštesni nei turi būti arba apskritai žaidimas prastai optimizuotas.
 10. 7 taškai
  Tu jauti koki šūdą rašai? vienintelis asmuo kuris turėtų nykti iš šito forumo tai esi tu. Sudalyvauji aukcione, su tavimi susisiekia, tu neatrašai ir maziniesi jog neperskaitai a.ž. ir tada įjungi savo vidinį penkiolikmetį, nes kadangi nesugalvoji ką atrašyt, parašai jog asmuo turi nykti iš šito forumo.
 11. 6 taškai
  Kinijos profesionalų lygos komanda „FunPlus Pheonix“ paaukojo virš 2 mln. juanių (apie 260 tūkst. eur), kurie bus panaudoti kovai su koronavirusu, kurio šaltiniu laikomas Uhano miestas Kinijoje. Organizacija, vyr. Treneris, žaidėjai ir kitas personalas prisidėjo savo lėšomis, kad padėtų šio mirtino viruso aukoms. Paaukota suma bus naudojama medicininės apsaugos priemonėms ir tiesiogine pagalba Wuhano regione esantiems gyventojams. Taip pat, Kinijos kompanija „Tencent“, kuriai priklauso League of Legends žaidimas, paaukojo 300 mln. juanių (apie 39 mln. eur) tam pačiam tikslui. Vakar, Kinijos sveikatos apsaugos atstovai patvirtino daugiau nei 7700 užfiksuotų viruso atvėjų, daugiau nei 4500 iš jų priklauso Uhano mieste ir jo apylinkėms. Naujausia informacija teigia, kad mirusiųjų jau 170, o pats virusas išplito po 15 skirtingų šalių. „Riot Games“ pranešė, kad dėl susidariusios pavojingos situacijos, bus nukelta lygos antros savaitės žaidimai. Anot kompanijos lygos veikla ir žaidimai gales toliau vykti, kai bus užtikrintas žaidėjų ir fanų saugumas, bei sveikata.
 12. 6 taškai
  Pasaulis gedi sraigtasparnio avarijoje žuvusio vieno garsiausių visų laikų NBA žaidėjų Kobe Bryanto. Savo pagarbą krepšinio legendai nutarė atiduoti ir NBA 2K bendruomenės nariai, kurie lygiai taip pat, kaip ir tikrose lygos rungtynėse, neskubėjo užbaigti atakų bei susirinkę į vieną būrį dar sykį prisiminė vieną garsiausių krepšininkų.
 13. 6 taškai
  Kokie dar gedimai pagrindinės plokštės? Nejuokinkite Gal darei upgrade detalių? Jeigu ne, tai turbūt išsiklibino kažkas. Kompiuteris nerodys jokių gyvybės ženklų jeigu neturi disko, RAM prijungtų. Išimk visus flex cable ir iš naujo įdėk. Su detalėmis tas pats. Jeigu nepadeda, pradedame CMOS atstatymą. Atjunk bateriją (jeigu paslėpta, jos flex cable) ir CMOS bateriją. Paspaudinėk daug kartų įjungimo mygtuką, kad jeigu prisisiurbė elektros, išsikrautų pilnai iš komponentų. Dabar prijunk krovėją (be baterijos), paspausk pirmą kartą įjungimo mygtuką. Jis nereaguos vis tiek. Tai 2 kartą paspaudus, palaikyk iki 1 min. Jei vis tiek nepadeda, trumpai paspaudi 3 kartą. Sveikinu, kompiuteris įsijungė. Paspausk Enter, kad atstatytų BIOS. Kai baigs, įkiši vėl CMOS bateriją. Bet kaip ir minėjau, jeigu nešiojamas nepriima RAM, jis neįsijungs (greičiausiai). Kiek dirbęs su nešiojamais, tai blogas dažnis ir viskas, fsio.
 14. 5 taškai
  quizzer.lt Sveiki, per paskutinias savaitęs tvirtinau tinklalapių kūrimo žinias ir pakūriau tokį projektėlį Žaidimas - gauni klausimą bei jį atsakai už tai gauni taškus. Vėliau taškus bus galiam išsikeisti Bet koks konstruktyvus feedback yra laukiamas
 15. 5 taškai
  pilna galerija (ČIA)
 16. 5 taškai
  - zmogus tikrai supranta, kad per 3 minutes 2-3 metu technologijos istorijos nezinos, todel klausia tu, kurie zino daugiau - minimalus reikalavimai nieko nepasako, plius dazniausiai buna tenai kortos kur jau keliu generaciju senumo ir net nebepardavinejamos - nezinau ka tu cia apie updatus sakai, bet nesvarbu, "na o šiais laikais žmonės perka naudotus dalykus" - taip, perka, bet šiuo atveju žmogus prašė NAUJO buildo, todėl arba tylėk, arba parašyk kažko protingesnio - tavo numestas video darytas amerikoje, todel jis visiskai negalioja, nes europietiskas ir jav daliu marketas skiriasi labai daug, pvz: kainos dazniausiai cia buna aukstesnes, plius ziuredamas video turi suprasti, kad daliu kainos nurodytos be mokesciu, amerikoj jie tik 7%, o pvz lietuvoj - 21%, nenusipirksi nieko su mail-in rebates, labai daznai daliu net nebuna parduotuvese pas mus, skiriasi detaliu pasirinkimas ir ju kainos ir daug dar kitu priezasciu. plius, pats buildas, parodytas video, yra balansuotas, bet nusipirkt tokias pacias dalis lietuvoje kainuotu bent 1000€. uzbaigiant noriu pasakyti, kad dazniausiai buildu video pasitiketi nelabai galima, nes per daug skiriasi regionai.
 17. 5 taškai
 18. 5 taškai
  Kadangi dėl tam tikrų priežasčių, nusprendėme nutraukti darbus prie projekto, nusprendžiau pasidalinti jo mapp darbais, gal kam nors jie visgi pravers. Mapp darbai yra vienam faile, tingėjau atskirti. Kam reikės tas susitvarkys. Taip, pat kaikurie darbai yra CreateObject, kiti CreateDynamicObject, kam reikės, irgi susitvarkys. Darbų autorius davė leidimą, juos platinti! Nuotraukos: https://imgur.com/a/2OqVZGl Atsisiuntimų nuorodos: https://www.mediafire.com/file/9u8h40ei02o1mjm/mapp.pwn/file https://www10.zippyshare.com/v/z8Yyfxhs/file.html https://xfailai.lt/Failas.html?nr=1580406460mxrAh Taip pat parduodu, county-life.lt domeną!
 19. 5 taškai
  Laba diena, Ieškome rėmėjo besikuriančiam serveriui. Prie serverio šiuo metu dirba 2 žmonės, t.y. aš ir savininkas. Rėmėjo reikia dėl forumo, bei kitų dalykėlių, daugiau galės paaiškinti savininkas. Norėdami padėti serveriui - prašau rašyti į A.Ž. arba susisiekti per Discord: Beanie#9444. Gero savaitgalio visiems!
 20. 5 taškai
  Kiek kalbėjom su tavim parodei savo su savininku pozicijas projektui, piešiamą ateitį, jei tik surasit kas investuos ir išpildysit viską gal ir gausis kažkas o dabar galiu tik palinkėti sėkmės , stiprybės ieškant remėjo , viskas jo rankose
 21. 4 taškai
  Grafikos darbų užsakymai Atliekami darbai: logotipas Avataras Parašas Cover'is Banneris Darbų redagavimai Reklaminiai parašai Vizitinės kortelės GUI lentelės Atsiskaitymai : Swedbank / Paypal Susisiekit į AŽ arba DC Vanagas#0706 Tikrinta: 2/25/2020
 22. 4 taškai
  Parduodamas IPS forumo dizainas, Buvo darytas pagal uzsakyma, klientas dingo, todel nusprendziau parduoti forumieciams. Pradzioje, norejau islaikyti kuo maziau matoma, bet pasirodo uzsakovas, jau sukures buvo tema, ieskodamas koduotojo. Dizainas nesukoduotas. Uz dizaina noreciau gauti bent 20eur., bet esu atviras derybom. Dizaino isvaizda (nepamirskit, jog galima scrollinti) https://xd.adobe.com/view/445897b5-7ba0-48fa-5318-911fe2bef8ad-3269/
 23. 4 taškai
  Sveiki, Ieškau projekto kadangi noriu prisiminti senus laikus, bandyti įsivažiuoti atgal į šią rinką, neturiu laiko ir kapstyti senus failus ir ieškoti naujų žmonių projekto kurime, tačiau pats ieškau projekto prisijungiantis kaip vienas iš „Savininkų“. Ką aš galiu suteikti? Pajuokauti, Paremti projektą ( nuo 100 iki 600 eurų į menėsį ) [ Su ateities vizija jog tai atsipirks ]. Jei nėra modifikacijos (Galiu parūpinti modifikacija (jei turiu)), arba nieko 🤣 Forumo dizainą (Jei dar beturiu, man atrodo nebe). Ko aš ieškau? Žmogaus su dideliu potencialu padaryti gerą projektą (pagaliau?) Su didele motyvacija, kad nebūtų jog susiradau darbą, nebenoriu tęsti projekto. Svetainė ir visi kiti apipavidalinimai (Paremti mane, nupirk domeną, svetainę) - taip nedirbu, pirma modifikacija - testavimai, tiksli starto data, tada ir kibti prie svetainės darbų. Pradėtos kurti nuo nulio modifikacijos, nedomina editai ar kopijos. (Nueisiu pats į sarg'ą pažaist geriau, nei su 20 sargo žmonių kurie tik taip ateina pasišaudyt). Palieku teisę Jums šmeižti, arba kitaip įtikinti į "SA:MP" rinką negrįžti. Susisiekimas: Forumo A.Ž Discord: pashka#6969 GTA V serverį turiu, galit nesiūlyti jog daryti kažką toje vietoje. Daugiau nebežinau ką ir berašyti LOL
 24. 4 taškai
  Modifikacijos tobulinimas. Sukūrimas to, kas pritrauktų žaidėjus dėl veiklos ir ko kitas serveris neturi. Visa reklama.
 25. 4 taškai
  tai jau geriau nusipirk tu tasku, bus adminams filmai.in motyvacija deti filmus, versti, o ne galvoti kaip free paziureti, gi jiems irgi reikia pelno, issilaikyti.

×