Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2020.06.10 Pranešimai

 1. 11 taškai
  Sveiki, mėnesio bėgyje leisiu savo Card Hog žaidimą Steam'e ir noriu užtaisyt kuo daugiau spragų bei patobulinti esamą turinį, o tam reikia žaidėjų ir jų pastabų. Taigi, sugalvojau konkursą, kurio instrukcijos ir yra su tuo susiję: Išbandyk Card Hog web versiją arba Steam demo Parašykit šitoj temoje, kas labiausiai nepatiko, buvo painu arba šiaip užkliuvo Gauk Steam raktą žinute Jei taip nepatiko, kad net nemokamai nežaistum, tai galiu rakto ir nesiųst Card Hog yra kortom pagrįstas dungeon (grid) crawler tipo žaidimėlis panašus į "Look, Your Loot" ir "Dungeon Cards". Kažkada po Steam Games Festival paleisiu jį į Early Access ir lipdysiu toliau. Bus Steam Workshop kortom kurt, yra keli keisti multiplayer (local arba Remote Play) režimai, planuoju daug daugiau kortų ir kombinacijų bei "story mode". Išdalinsiu minimum 10 raktų, bet jei gerai tema judės ir naudingų pastabų turėsit, tai bus ir daugiau. Cheers!
 2. 9 taškai
  Nemokami GFX darbai Visi darbai bus atlikti greičiausiai per diena arba ankščiau priklauso nuo dydžio. Daugiau informacijos galite gauti parašius i mano discord - Keli atlikti darbai - https://imgur.com/a/MBKtNQT - Neatliekami Darbai - Nepiešiu web dizainu - nebent norit laukt 1-3Dienas - Daugiau Info - Discord ~ Haroki#0349
 3. 8 taškai
  Pradžia: birželio 25 d. Pabaiga: liepos 9 d. Turim naują Steam profilio dizainą: https://steamcommunity.com/my ir naujas redagavimo galimybes: https://steamcommunity.com/my/edit/info -5 Eur nuolaida yra taikoma 30+ Eur žaidimų krepšeliui (TIK vienam kartui) Turim taškų sistemą: https://store.steampowered.com/points/shop už taškus galima nusipirkti labai daug ką (pvž. auksinį profilio dizainą, 5,000 taškų, bet kokį Steam background arba emoticon iš tų žaidimų, kurie yra Steam library ir t.t.). +112 taškų už kievieną 1€ https://store.steampowered.com/points/howitworks +100 taškų už Awards Awards badge: Nemokamas Sticker: +1 Steam Summer Sale kortelė iš https://store.steampowered.com/explore/ Steam Summer Sale 2020 badges, cards, emoticons, backgrounds ..: https://www.steamcardexchange.net/index.php?gamepage-appid-1343890 -------------------- Steam diskusijos: https://www.reddit.com/r/Steam/ Steam deals: https://www.reddit.com/r/steamdeals/ Ar verta pirkti žaidimą? : https://www.reddit.com/r/ShouldIbuythisgame/ Steam pagalbos forumas: https://steamcommunity.com/discussions/forum/1/ -------------------------- Steam refunds - nepatikus žaidimui, galima susigrąžinti pinigus į Steam Wallet arba į banką. Su Steam refund patariu nepiktnaudžiauti, nes Steam Support gali atimti teisę tuo naudotis. 3-4 refunds yra saugus variantas, po to gausite įspėjimus, tokius kaip You’ve requested a significant number of refunds recently. Please keep in mind that refunds are not a method for trying out games. If we think the refund system is being misused we’ll decline to grant future refunds.
 4. 8 taškai
  Sveiki supergameriai, pristatau jums savo nauja projektuką - minelist.lt minecraft serverių sąrašą! Šiame puslapyje galėsite rasti sau tinkamą Minecraft serverį, bei balsuoti už labiausiai patikusį. Daugiausiai balsų turintys serveriai rodomi aukščiau sąraše, taip susilaukdami daugiau dėmesio, o žaidėjai gali būti apdovanoti naudojantis integruota Votifier sistema. Kodėl? Pats turiu Minecraft serverį ir benaršydamas po dabartinius lietuviškus Minecraft žaidimo serverių sąrašus pastebėjau jog daugumą jų yra apleisti, pasenę ir / arba nepatrauklūs akiai. Todėl šiek tiek nusivylęs dabartiniais pasiūlymais pasakiau sau "F#$k it, I'll do it myself" ir nusprendžiau pabandyti paleisti savąjį puslapį kuris atitiktu mano lūkesčius. Ką siūlome? ✔️ Neapkrauta, patrauklų ir modernų dizainą. ✔️ Dinaminius banerius kiekvienam serveriui. ✔️ Galimybę automatiškai apdovanoti balsuojančius žaidėjus naudojantis integruota Votifier sistema. ✔️ Paieškos ir kategorijų sistema. ✔️ Serverio statistikas. ✔️ Mokamas "VIP" serverių vietas puslapio viršuje. Svetainė ankstyvoje stadijoje, tad jei radote klaidų ar turite pasiūlymų kaip galėčiau ją patobulinti prašome išreikšti savo nuomonę puslapio kontaktų skiltyje arba tiesiog atsakant šioje temoje. Kviečiu visus apsilankyti, o jei esi serverio savininkas registruotis jau dabar ir pridėti savo serverį prie sąrašo. Ateityje serverių sąrašui šiek tiek pasipildžius bus pradėta reklaminė kompanija. Svetainės nuoroda - https://minelist.lt Ačiū už jūsų dėmesį! 😉
 5. 7 taškai
  Atėjo ta diena kai ir geriausi krenta žemyn viskas video matosi UwU Ir dar pridedu šitą video koks veiksmas serveryje vyksta 😛 UPDATE: Naujas screenshot kaip prisipažino, jog žiūrėjo IP adresus žmonių ir išsiuntė į jų namus "magiškų saldainių" https://imgur.com/a/FOjjfEq UPDATE 3: Nauji screenshotai https://imgur.com/a/YOVx3AW
 6. 6 taškai
  Paplito toks tekstas apie telia: https://full-disclosure.eu/reports/2019/FDEU-CVE-2019-10222-telia-savitarna-backdoor.html Apie jų super duper routerius. Labiausiai nustebino jų atsakas, kai pagalvoji jog čia no.1 tiekėjas Lietuvoje. O kas nenori naudoti jų įrangos pas save, tai visos instrukcijos surašytos mano bloge.
 7. 6 taškai
  Labai kvaila įžvalga, nes akivaizdu, kad nesupranti, kaip veikia informacijos skleidimas apie tam tikrą įvykį, paslaugą ar produktą. Tarkim, kad kažkokios įmonės direktorius nori paskleisti naują informaciją apie savo produktą savo (potencialiems) klientams. Nors direktorius ir viską žino apie savo produktą ar paslaugas, tačiau jis nėra kvalifikuotas tinkamai ir efektyviai skleisti informaciją viešajai erdvei. Todėl jis pasitelkia savo marketingo ir viešųjų ryšių skyrius arba ieškosi kitų žmonių, kurie teikia marketingo ir viešųjų ryšių paslaugas, nes jie yra šios srities specialistai ir žino ką daro. Šiuo atveju labai panašu - savininkas nors ir turėtų viską žinoti apie savo projektą, tačiau jis ieško kitų tai išmanačių žmonių, kurie galėtų sukurti tinkamą ir gerą aprašymą. Kitą kartą labiau apmąstyk aplinkybes iš visų pusių, kad po to netektų raudonuot.
 8. 6 taškai
  be promo video visi tie kiti like cringe festas
 9. 5 taškai
  Ieškomas serverio kūrėjas mcnation.lt projektui Neprašome didelių Java sugebėjimo gabumų, visi premium pluginai yra nuperkami, nieko iš Blackspigot nenaudojame. Pagrindinė veikla prie konfigūracijos, jeigu sugebate statybų ar kitokio prisidėjimo. Svarbiausia jog žmogus ne plačiausią liežuvį turėtų, o geras darbščias rankas. O už geras rankas atlygis suteikiamas Ieškoti manęs mūsų pačių Discorde.
 10. 5 taškai
  Sveiki, po bendradarbiavimo su keliomis įmonėmis, aš nusprendžiau, jog gal kam nors reikėtų grafikos darbų iš mano pusės. Nieko negaišdamas noriu trumpai viską apibūdinti ============================================== Programas, kurias naudoju: Adobe LightRoom; Adobe Illustrator; Adobe Photoshop; Adobe XD; ============================================== Atliekami darbai: Vizitinės kortelės; Reklaminiai skydeliai (baneriai); Pagrindinių puslapių dizainai (ne forumo); Logotipai; Ir kiti darbai, kurių neįvardinau; ============================================== Mano darbo pavyzdžiai, nėra daug, bet su laiku bus daugiau: https://imgur.com/a/Q4E92XN https://imgur.com/a/zer1PmJ ============================================== AKCIJA: Pirmiems 3 klientams 20% nuolaida nuo sutartos sumos!!!!!!!!!!!!!!!!
 11. 5 taškai
  Jeigu nesugalvojj net pavadinimo, tai nieko nekurk. O kur pureplay.lt dingo?
 12. 5 taškai
  Jei ne kosminė sistema, tai prašom pats darykis, tuo pačiu ir nereikės mokėti ir pats išmoksi.
 13. 5 taškai
  Visiškai neturi balso ir čia net esmė ne mikrofone, žinoma jis pagerintų kokybė ir panašiai, bet žodžiai vis tiek taip pat ne "į temą" skambėtų. Ta dalis dainoj 19 years, kur "dainuoji" "Mano part'as", tai apskritai tragedija nesuprantu, kaip tu pats negirdi, kad šudinai skamba.
 14. 4 taškai
  🏠Visus kviečiu prisijungti prie HomeTown serverio, visas veiksmas vyksta. Per visa žemėlapi (mapa) serveris remiasi ROLEPLAY principų todėl galėsite čia įsijausti į betkokį vaidmenį, bet nepamirškime kad yra tam tikros serverio taisyklės kurias patariame persiskaityti prieš prisijungiant į serverį, nes serveryje yra griežta administracija bet tuo pačiu ir maloni ir visada jums padės iškilus klausimams ar problemoms. Serveryje yra stabili ir vidutinio sunkumo ekonomika, todėl atėjus į serverį nesitikėkite kad po poros valandų vairuosite geriausia automobilį ir turėsite prabangiausia būstą. Serveryje sutiksite policijos pareigūnų kurie prižiūri tvarką keliuose bei malšina visa nusikalstamą veiką. Sutrikus sveikatai visada jums išties ranką medicinos darbuotojai. Jeigu neturėsite automobilio ar būsite palikęs jį garaže arba pas serviso darbuotojus o jus vaikštinėsite mieste ir reikės skubiai nuvažiuoti į tašką A, skubiai prie jūsų privažiuos malonus BOLT vairuotojai kurie saugiai nuveš ten kur jums reikia! O jeigu netikėtai važiuosite ir suges jūsų automobilis visada lauks jūsų skambučio serviso darbuotojai kurie atvažiuos su autovežių pasikraus jūsų automobilį, nuveš į dirbtuves ir žaibišku greičiu suremontuos jūsų automobilį, žinoma pas juos galima kreiptis tuo pačiu jeigu norite pasitobulinti savo automobilio variklį arba išore, nes juk jie mūsų auksarankiai! Bet nepamirškite kad galite būti vienas iš jų jeigu turėsite motyvacijos tokiam darbui, serverije taip pat vyrauja ir nelegali veikla, iš kurios tikrai galėsite užsikalti pinigų!🏠 Mūsų Discord - https://discord.gg/4vfhNNZ Sėkmės žaidime!
 15. 4 taškai
  Sveiki Kadangi prieš mėnesį perėjau prie fresh bans sistemos ant Counter-Strike serverio, tai teko ir patį banų tinklalapį pasikeist. Aš nemačiau niekur šios sistemos lietuviškos versijos, tik rusišką.. (Pataisykit jei klystu). Tai prieš porą dienų apsiėmiau vertimu ir išsiverčiau 95% sistemos į lietuvių kalbą, tad nusprendžiau pasidalinti su Jumis Kas norėsite pereiti prie CS:Bans sistemos ateityje, tai pamoką kaip įsidiegti sistemą rasite čia: http://www.amxmodx.lt/viewtopic.php?f=19&t=8345 Jei kils kokių klausimų, neaiškumų - kreipkitės. Atsisiuntimo nuoroda: https://mega.nz/file/EF8liSCJ#FOTyYp4cR-lvVv8LxRM63xMA9d8SEuVMpqr3AZxYvB4 Sistemos pavyzdys: spausti čia Geros dienos visiems!
 16. 4 taškai
  Dievas siunčia ženkla
 17. 4 taškai
  Sveiki, nesenai internete susiradau zeex compiler'į kuris stipriai pagreitina compiliavimo greitį. Man asmeniškai, nuo kažkur 32 sekundžių iki 14. Mažesniems gamemode'ams tai ne bėda, tačiau kai vien map darbai užima didžiulę dalį viso kodo, o kompiliuoti tenka dažnai, šis compileris padaro didžiulį skirtumą. Yra dvi versijos kurias šiuo metu rekomenduočiau įsirašyti : 3.10.10 https://github.com/pawn-lang/compiler/releases/tag/v3.10.10 Šiek tiek daugiau bug fixų, tačiau mes warning'us prie kiekvienos funkcijos, kurios headeryje masyvai nebus constant. Iš samp wiki : " functions with const array parameters can sometimes be compiled more efficiently ". Pakeisti kiekvieną warningą užtruktų labai ilgai, tad galite naudoti 3.10.8 3.10.8 https://github.com/pawn-lang/compiler/releases/tag/v3.10.8 Mažiau bug fixų, bet nemeta warningų. Kaip įsirašyti : Savo pasirinktoje versijoje spaudžiame ant : ir atsisiunčiame. Atsidarę supakuotą failą susirandame pawncc.exe ir pawnc.dll ir juos perkeliame į folderį, kur padėtas jūsų compileris/pawno. Pavyzdžiui : Projektas >> pawno. Štai ir viskas, gero naudojimo !
 18. 4 taškai
  Todėl, kad RCE yra ne šiaip kažkoks inconvenience, dėl kurio klientai skųsis. RCE yra critical vulnerability, kas leidžia execute'inti bet ką tavo įrenginyje, šiuo atveju net ir be fizinės prieigos. Tai gali būti naudojama informacijos rinkimo tikslais, botnet'o kūrimo tikslais ir pnš. Ir esmė tame, kad įprastas klientas to tikrai nepastebės.
 19. 4 taškai
  Wow, kalbi taip, lyg sukūrt sėkmingą serverį užtruka 5 min :DD
 20. 4 taškai
  Pirmiausia norėčiau pradėti nuo to , kad aš nelabai supratau kodėl ir kaip gavau įspėjimą Forumo narių užgauliojimas , esu labai pasipiktinęs , todėl norėčiau kad padarytumėt atskirtą skilti ir t.t , kad jūsų mielieji moderatoriai galėtų surašyti kaip kokią ataskaita su įrodymais , nes pvz ; aš tikrai nesuprantų iš kur aš jį gavau , nors aš neužgauliojau nei vieno forumo nario , stengiuosi sutarti su visais forumo nariais , kartais tenką pasiginčyti su forumo nariais , bet kad jų neužgauliojau tai tikrai
 21. 4 taškai
  Tikrai galėčiau drąsiai pritarti, kad gerbiamo forumo moderatoriai kartais deda įspėjimus visiškai neapgalvoją visko. Dažnai esu gavęs nepagrįstus forumo įspėjimus kai forume nesu buvęs beveik puse metų.
 22. 4 taškai
  O koks tavo skirtumas kur jis kišą pirštus? Jis prašo pagalbos kaip sutvarkyti bėdą , o ne kad tu jam sakytum kur kišti ir nekišti pirštų... Blemba jus geriau padėtumet , o ne šudus rašynetumėt
 23. 4 taškai
  bus pirstus kist kur nesupranti
 24. 4 taškai
  Pabaiges univera gausi lengviau darba ? Pats nejauti kaip nusisneki kaip tik pabaiges profke tam tikra specialybe darbo vieta iskart rasi
 25. 4 taškai
  Visi čia stumia, kad nereikėjo šūdo malt per pamokas, bet galiu galvą guldyt, kad nežino patys sprendimų
 26. 4 taškai
  Daug negatyvo šitoje temoje. Žmogų užsipuolat per daug. Gal tiesiog žmogus nesupranta temos ir nedrįsta klausti mokytojų pagalbos. Realiai siūlyčiau įsirašyti "Photomath" programėlę, kuri išspręs lygtis ir nelygybes už tave. Aišku jeigu protingas žmogus esi, tu turėtum aiškintis, kaip programėlė viską išsprendė. Galbūt nebus taip išspręsta, kaip tave mokė, bet gal prives prie teisingo kelio ir pritaikysi tą, ko tavęs mokė matematikos mokytoja. Visai neblogas internetinis puslapis (ir youtube kanalas) yra "Vaizdopamokos", ten gali kažką išmokti ir vėl pritaikyti tam tikroje situacijoje. Sėkmės sprendžiant uždavinius!
 27. 4 taškai
  Trumpai apie mūsų projektą: Po ganėtinai ilgo laiko į SAMP platybės atsiveria naujas SA:MP projektas pavadinimų ( "Virtualus Gyvenimas " . Projekto administracija ganėtinai ilgą laiką jau dirba ties projekto modifikacija , ir daro viską , kad žaidimo kokybė būtų kuo aukštesnė ir kad žaisdami jūs jaustumėtės kaip tikrame gyvenime. Projekto veiksmas vyksta ( Los Santos mieste ) . Daug naujovių jums nepasiūlysime , bet garantuosime gero žaidimo kokybę , nebūsime eiliniai žmonės, kurie sako jus nustebins unikaliomis žaidimo sistemomis. Jeigu jus sudomino šis trumpas aprašymas, užeikite į apačią ir paskaitykite mūsų projekto sistemas, bei kitą informaciją. Tr.priemonių remontas - Nusipirkus naują tr.priemonę reikės stebėti alyvos kiekį tr.priemonėje, jai alyva bus prastos būklės variklis gali užsidegti, užsidegus jums reikės gesintuvo kurį galite nusipirkti ,,Mechaninių Dalių Parduotuvėje'', užgesinus tr.priemonės variklį, mašiną negalėsite naudotis, nes variklis nebeveiks dėl to jog jis sudegė, kol jį užgesinote. Tokiu atvėju reikės kviestis UAB Dangara darbuotojus, kad jie nutemptų jūsų tr.priemonę į savo darbo bazės garažą ir pakeistų variklį į naują, keitimas užtrunka laiko, o dangaros darbuotojams neturint pakankamai variklių sandelyje reikės vyktį į gamyklą ir ten gamintis variklius, tai tikriausiai kiek pelningesnis darbas tampa būtent pas mus, truputi apačioje įmesiu nuotraukų. Dabar toliau kalbant apie remontus, jums pasibaigūs akumuliatoriui, galėsite nusipirkti pakroviklį ir pasikrauti mašiną, kroviklis galioja jai krausite tr.priemonės akumuliatorių, ne bateriją, baterijos pakrauti neis. Norint užsidėti specialų spoilerį būtent kuris tinka tik elektrinėms mašinoms, galėsite parduotuvėje, uždėjimas labai paprastas ( /masina > dalių valdymas > GT spoileris ) spoilerį vieną kartą uždėjus ant tr.priemonės po relog galėsite užsidėti atgal per mašinos valdymą (num 2). Darbai be pakvietimų UAB Ademax - Šio darbo tikslas yra vežti įvairius krovinius į tam tikras vietas , krovinio vežimą gaunate į skirtingas vietas, kad galėtumėte aplankyti daugiau vietų , bei neatsibostu tos pačios įvairios vietos , važinėdami paprastai su tr.priemonė gausite pakankamai mažai pinigų, tad jeigu norite užsidirbti šiek tiek daugiau, siūlome vežti krovinius į įvairias vietas. Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup Charlie Picerija - Šio darbos tikslas pamaitinti mūsų serverio alkstančius žaidėjus, bei galite picą pristatyti ir į namus NPC žmonėms . Picerijoje galėsite kepti picas jas įsidėti į darbinį transportą ir pardavinėti. Serveryje negaunant iškvietimų dėl picos siūlome naudoti komandą (/dirbu) , panaudoję šia komandą rasite įvairias vietas kur galėsite nuvežti pagamintą picą NPC žmonėms. Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup Darbai su pakvietimais Etransportas - Šio darbo tikslas vežti serverio klientus į atitinkamas vietas nuo taško ( A ) iki taško ( B ) . Nesant žaidėjų serveryje galėsite vežioti ir paketus į tam atitinkamas vietas, ir taip galėsite užsidirbti papildomai pinigų. Galėsite būdėti atitinkamuose vietose , bei užsidirbti papildomai pinigų. Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup! Teisėsauga - Šio darbo tikslas apginti serverio žaidėjus nuo nusikaltelių . Šis darbas mūsų serveryje yra ganėtina pavojingas ir galintis atnešti problemų su nusikaltimais . Jūsų darbo tikslas tramdyti žaidėjus nuo nusikaltimų , patruliuoti mieste , rengti įvairias pasalas , bei patikras. Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup! Uab Dangara - Šio darbo tikslas tvarkyti sugedusias žaidėjų mašinas, remontuoti variklius, pildyti jiems kuro, ar pakeisti padangas iš vasarinių į žiemines. Radus transportą ant kelio jį reikės nutempti į saugojimų transportų aikštelę . Galėsite gamykloje gaminti variklius padangas, bei tvarkyti sprogusius transportus. Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup! Medicinos centras - Šio darbo tikslas gydyti įvairius serverio žaidėjus . Šis darbas yra labai pavojingas, ir reikalaujantis kruopštumo , bei žmogaus su ganėtinai aukštu išsilavinimu. Dirbdami mediku galėsite gydyti įvairius serverio žaidėjus, jiems parduoti medicinos pažymą , arba galėsite vežioti vaistinėles į atitinkamai paskirtas vietas. Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup! Logistika - Šio darbo tikslas vežioti įvairius krovinius į paskirtas vietas, kuriuos užsisako žaidėjai, arba darbai. Serveryje turime automobilių saloną kuriame dažnai trūksta automobilių , tad jeigu dirbsite logistikoje, galėsite pristatyti žaidėjams automobilį , bet atsiminkite šis darbas pavojingas, nes įvykius eismo įvykiui , galite pažeisti kliento užsakymą . Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup! Grupuotės Serveryje turime 6 grupuotės , norint tapti grupuotės lyderiu jums reikės užpildyti prašymą diskusijų forume. Kiekviena grupuotė turi savo sandelį , kurioje gali laikyti ( Narkotikus , Ginklus bei pinigus ). Pinigai eina iš zonų , kurių šiuo metu serveryje turime 4-ias. Zoną užgrobti nėra ganėtinai sunku, reikia nuvykti į zoną ir parašius tam tikrą komandą, kurią sužinosite serveryje, palauksite tam tikrą laiką ir zona taps jūsų ! Serveryje grupuotės turi ir kitos veiklos. Grupuotės lyderis atvykęs į Los-Santos policijos dapartamento skyrių , rasite serifą, kuriame laikomi konfiskuoti ( Narkotikai ). Pradėjus plėšti seifą, teisėsaugai į racija ateis pranešimas, kad vykdomas nusikaltimas ir yra plešiamas seifas, teisėsaugos pareigūnai turės 10-imt minučių išminuoti bombą. Gavus iš seifo narkotikus , juos reikia gabenti į savo bazę. Los-Santos miestą supa patikros kontrolė pro kurią pravežti narkotikus, ar kitas nelegalias medžiagas yra ganėtinai sudėtinga! Jeigu jūs būsite švarūs ir norėsite pravažiuoti ruožą , kelių sekundžių bėgyje jums atsidarys vartai ir turėsite 15-ika sekundžių pervažiuoti ruožą, bet jeigu būsite nusikaltėliai turėsite nelegalių prekių, ruožas jūsų nepraleis , ir praneš teisėsaugai! Jeigu jūsų ieškomumo lygis mažesnis nei 30 žvaigždučių , jums kas 1 valandą sumažės po 1 įtarimą ! Viena iš serverio grupuočių - Serverio veikla Serveryje galėsite užsiimti žvėjyba. Norint pradėti žūklę gausite nuvykti iki mūsų serverio žvejybvietės kurią galėsite rasti panaudoją komandą (/gps), ir nusipirkite visus reikalingus įrankius žvėjybai, žvejyba turi lygius, pagal kuriuos pagausite vis daugiau žuvų ir geresnių daiktų, kuriuos parduosite ir uždirbsite daugiau. Turime uogavimą, kuris randasi miškelyje (/gps), uogas rinksite pagal lygį, kuo didesnis lygis, tuo daugiau gausite uogų ir dažniau jas rasite, didžiausias uogavimo lygis šiuo metu yra 3, miškelyje taip pat galėsite vykdyti mini darbelį, tai medkirtys, reikės kirsti medžius ir nešti į sandelį už tai gausite šiektiek pinigų 10-20 eurų, vienas kirtimas trunka 20 sekundžių, tam jums reikės pjūklo kurį rasite šalia. Serveryje rasite ir daugiau veiklos, kaip pasagų rinkimas. Serveryje po visą žemėlapį yra išmėtita 100 pasagų, už rastas visas pasagas gausite ir atitinkama prizą. Serveryje galėsite plėšti ir furgonus ir užsidirbti pinigų, ar narkotikų, bet nepamirškite , kad norint išsibrauti į furgoną jums reikės nusipirkti laužtuvą , o laužtuvo pirkimo vieta yra paslėpta, tad turėsite veiklos ir ją susirasti. Bet nepamirškime ir to, kad plėšimo metu prie jūsų gali prisistatyti policijos pareigūnų ir gali būti nemalonumų . Plėšiant furgoną jūsų laužtuvas gali ir sulūžti. Serveryje galėsite ieškoti ir atributikos , kuri yra išmėtita po visą ( San Andreas žemėlapį ). Atributikos pozicijos keičiasi kas 1 valandą . Atributiką atradę tikrai nepasigailėsite, bet nepamirškite , kad tai gali būti ne lengva ir tikrai užtruks laiko. Nori serveryje kažko siekti, ir kilti į aukštumas? Galėsite vykdyti mūsų serverio pasiekimus. Kita informacija Nepamirškite norint saugiai važinėtis gatvėmis turėsite išsilaikyti vairuotojo pažymėjimą , turėsite atlikti praktinę teoriją , o poto ir pravažiavimą mieste. Ne darbo diena? Norite su draugais išgerti alaus, ar kitų svaigių gėrimų? Ne problema mūsų serveryje rasite barą kuriame yra didelis gėrimų arsenalas. Pavargote dirbti? Norite pailsėti? Ne problema mūsų serveryje yra AFK zonoje , kurioje galėsite ilsėtis ir gauti pinigų , bei patirties taškų. Serveryje egsistuoja transportas kuris yra varomas ( Elektra , Bendzinu, bei Dyzeliniu kuru ). Serveryje algą gausite kas 1-a valandą , pinigai bus pervedami į jūsų sąskaitą ! Norint susiekti su kitais serverio žaidėjais, jums reikią turėti mobilų telefoną kurį galėsite įsigyti (/gps>tele2 salonas). Serveryje turime ir garažus, juos galėsite įsigyti už serverio pinigus, arba kreditus. Norint važinėti saugiai mieste, ir nejausti baimės kai jus sustabdys pareigūnas, nepamirškite savo transporto priregistruoti mūsų serverio regitroje. Serveryje turime ir greičių matuoklius, jeigu viršysite didesnį greitį nei (90km/h), būsite nubaustas bauda, bei 2-ais įtarimo lygiais. Bonusai Žvėjybos bonusas - Žvėjybos bonuso metu žvėjodami gausite daugiau tikimybės pagauti auksinę žuvį, kuri duoda nuo (1000 iki 3000 ) serverio valiutos. Šansas ištraukti šią žuvį yra (1%-100%). Bonuso aktyvacijai reikia žvėjoti , bonuso trukmė 30 minučių ! Daugiau informacijos apie tai galėsite sužinoti sereryje panaudoję komandą : (/bonusai). Algos bonusas - Kiekvieną dieną nuo (17 iki 18 valandos) dirbdami savo darbą gausite (20%) didesnė algą. Jūsų gaunamas algos kiekis susidės su bonusu, bei alga, bei jūsų paslaugomis. Daugiau informacijos apie tai galėsite sužinoti sereryje panaudoję komandą : (/bonusai). Bei šiuo metu forume paskelbtas konkūrsas, nuoroda į konkūrsą rasite čia >>SAFG.LT Konkūrsas<<
 28. 4 taškai
  Aprašymas tragiškas, daugybė klaidų ir nerišlių bei durnų sakinių. Absoliučiai jokios naudingos informacijos nepateikta, nieko nežinom apie projektą ir serverį, išskyrus tai, kas yra jo administracija ir kad projektas yra RP, arba bent jau taip parašyta. Aj... Na ir tai, kad žmogus redagavęs drag race ir peaky blinders videkus, akivaidžiai kenčia nuo epilepsijos priepuolių. Sėkmės
 29. 4 taškai
  šūdservis su nelabai adekvačiu savininku priekyje. Buvo apsilankęs mūsų discorde, bandė kažkaip papizdavot, bet sunkiai gavos, kol galiausiai neprileido botų ir nepradėjo floodint savo nuostabaus projekto 😁 čia mūsų discorde vienas fun išsireiškimas ir galiausiai reklamikė😁 o čia iš asmeninio susirašynėjimo
 30. 4 taškai
  Išmokt priimt nuomonę. Jeigu ne pirmas sako, kad darbas nėra geras tai reiškiasi jis tikrai nėra geras Kalbant apie patį darbą, jis visiškai nestruktūrizuotas, išdėstymo nėra, šriftai keičiasi kiekvienam tekste. Input fieldai negražus, mygtukas random, dell logotipas visiškai nėra reikalingas, tai tik papildomai veltui išnaudojami textdraw. Piešk su normaliom spalvom. Naudok pilkus fonus, o ne juodus. Rinkis labiau pastelines ir šiuolaikiškesnes spalvas. Išlaikyk proporcijas. Pavyzdys: dėdės Alfredo ❤️
 31. 4 taškai
  Kai eini į maximą ir perki vieną pomidorą, irgi nemoki už tai? Sakai kasininkei "Ne kosminys čia pirkinys, kad mokėt už tokį produktą"?
 32. 4 taškai
  Originalus emailas. Niekada nebotintas. Jokių pastabų accountas niekada negavo iš jagex. Žaidziau 3metus su juo kol Danijoje dirbau o šiuo metu neturiu nei laiko nei noro apskritai kažką žaisti..Jau reikia apie vaikus galvoti :D Galima ir susitikus parduot galiu privažiuoti kur reikia. Jeigu sudomino rašykit man į PM čia.
 33. 4 taškai
  Sveiki, Telefonai.eu projektas po truputį nori plėstis ir ieškome Jūsų! Pastaruoju metu gauname vis daugiau pasiūlymų išbandyti vienokį ar kitokį įrenginį, tačiau mūsų komanda nebeturi galimybės to padaryti dėl užimtumo, todėl norime pasiūlyti prisidėti ir Jums. Šiuo metu ieškome žmonių, kurie norėtų testuoti monitorius (tikimės kažko panašaus kaip čia) bei naujausius, kartais dar ir oficialiai neišleistus, PlayStation konsolėms skirtus žaidimus. Kodėl tai turėtų būti įdomu? Gausite galimybę išbandyti tai kas Jums įdomu arba ką ketinote įsigyti; Galimybė puoselėti savo, kaip IT žurnalisto/apžvalgininko vardą; Galimybė tobulėti, gilinti žinias. Ko mes tikimės iš Jūsų? Atsakomybės ir žodžio terminas supratimo; Gebėjimo rašyti ir sklandžiai dėstyti savo mintis; Noro išbandyti naujienas; Puikių tekstų, kurie bus įdomus esamiems ir naujiems skaitytojams. Jau šiandien turime eilę įvairiausių monitorių, kuriuos būtų galima išbandyti, o taip pat ir žaidimų, kuriuos ruošia pristatyti PlayStation konsolėms. Tikimės, kad tokio tipo turinys leis praplėsti mūsų portalo lankytojų gretas, o tai atvers ir platesnes galimybes testuojant naujausias technologijas. Jeigu manote, kad Jums tai būtų įdomu ir norite išbandyti savo galimybes - parašykite man AŽ (ar el.paštu [email protected]) su trumpu prisistatymu ir kuo domitės. Norėčiau atkreipti, jog šiuo metu ieškome tik PlayStation žaidimų testuotojų ir tų, kurie domisi monitoriais, tačiau jeigu domintų ir kitokių įrenginių testavimas ir jų pristatymas galite būtinai paminėti ir tai. P.S. Į žinutes "labas, man įdomu" ar "papasakok plačiau" neatsakinėsiu. Jeigu turite papildomų klausimų - juos galite taip pat užduoti AŽ ar šioje temoje.
 34. 3 taškai
  Sveikinuosi su visais, kurie skaito šią temą. Prie šio projekto komanda dirba jau tikrai ilgą laiką, vienetai žinojo, kad yra kuriamas šis projektas, nebuvo skelbiamasi, buvo tiesiog ilgą laiką sėdima, diskutuojama bei tariamasi kaip ką padaryti, kaip sudominti žaidėjus. Paskaičius daug naujų projektų aprašymų susidaro įspūdis, kad žmonės, nori tiesiog paleisti serverį ir viskas, o tada sulaukia begalę komentarų, kad nėra jokių naujovių, naujų sistemų ir kitokių dalykų. Šį projektą kuriame visiškai nuo tuščio lapo, todėl turime ne vieną įdomią idėją, galbūt paskaitę atrasite kažką unikalaus. Apačioje rasite gan ilgą serverio aprašymą, bet noriu patikslinti jog projektas dar yra kūrimo stadijoje, dar darbo yra, tačiau didelė dalis jau yra padaryta, todėl noriu jus supažindinti su tuo kas jau yra baigta. Gero skaitymo, tikimės, jog paliksime gerą įspūdį ir sulauksime jūsų visų palaikymo. • UBER SISTEMA Su uber sistema bandysime šiek tiek išsiskirti ir projekte nebus taksistų darbo. Vietoje paprastų taksi firmų serveryje bus UBER firma. Noriu paminėti, kad tai nebus darbas, tai bus papildoma veikla serveryje, kuria galės užsiimti kiekvienas žaidėjas, kuris įvygdys tam tikrus žingsius ir atitiks reikalavimus. Norint tapti UBER partneriu ir dirbti pavežėju reikės išsilaikyti pavežėjo licenziją ir turėti savo nuosavą automobilį. Žaidėjai galės naudoti komandą /uber norėdami sužinoti kas iš žaidėjų šiuo metu yra aktyvus bei išsikviesti uber. • MAŠINŲ SISTEMA Galiu garantuoti, jog ši sistema nėra matyta dar nei viename dabartiniame SAMP projekte. Nuosavos transporto priemonės yra vienas iš pagrindinių žaidimo aspektų, kiekvienas taupo pinigus nuo pat pirmų žaidimo minučių, kad galėtų įsigyti savo transportą, kuo geresnį, kuo gražesnį. Pirmiausia didžiausias pakeitimas - žaidėjų mašinos atsijungus nuo žaidimo nedings. Jas bus galima atrakinti bei pavogti naudojant tam tikrus daiktus kurias galėsite pirkti parduotuvėse ar degalinėse. Visame mieste bus ne vieną speciali saugojimo aikštelę, kuriose palikti automobiliai vagių nebus liečiami. O kas nutiks su tais automobiliais, kurie bus nuvaryti ilgapirščių? Nuvarytą mašiną reikės kuo greičiau nuvežti į mašinų išrinktuvę, kitaip vadinamą scrapyard'u. Išrinktuvės keis savo vietą kas keletą valandų ir bus gan sunkiai randamos, todėl norint plėtoti šį verslą reikės turėti nemažą komandą ir įsiminti visas galimas vietas. Pristačius mašiną į išrinktuvę ji ten bus išrinkta per 5-6 minutes, o išrinkėjas gaus pinigus į kišenę. Pavogti automobiliai bus kompensuoti draudimo kompanijų, kuriose nusipirkę transporto priemonę privalėsite apsidrausti. Antroji mašinų sistema - gedimai. Jie bus 3 rūšių - tepalai, variklis, kėbulas. Tepalai mažės su pravažiuotais kilometrais ir pasiekus tam tikrą būklę, bus tikimybė, kad variklis tiesiog užges. Variklis - mažės su variklio dirbimo laiku ir pasiekus tam tikrą būklę bus tikimybė, kad mašina atsitiktinai gaus žalos. Kėbulas - mažės su mašinos sprogimais, pasiekus tam tikrą būklę, mašina tiesiog nebeužsikurs. Ateityje planuojama įdėti unikalią mašinos tobulinimo sistemą, kuri leis mašinas tobulinti pralenkiant san andreas galimybes. • DARBŲ LYGIAI Dirbant bet kurį darbą žaidime gausite darbų xp su kuriuo kelsitės darbo lygius. Kuo didesnis darbo lygis, tuo didesnį atlygį gaunate už savo darbą, o darbuose be pakvietimo atsirakinate tam tikrus privalumus. • FERMERIŲ SISTEMA Pagrindinis fermerių tikslas bus auginti pasėlius kurių šiuo metu yra 5 rūšys. Fermoje iš viso yra 8 laukai, kiekvienas žaidėjas galės nuomotis lauką auginimui, laukuosi žaidėjai galės pasėti savo norimų pasėlių ir turės prižiūrėti jų augimą. Kiekvienas pasėlis auga skirtingą laiko tarpą ir duoda skirtingą atlygį, todėl reikės gerai apskaičiuoti ką auginti apsimoką, o ką ne. Taip pat augant pasėliams bus tikimybė, kad užaugs žolės, kurios trukdys pasėliams ir jie nustos augti, tad jas reikės nuimti jog visas augimas vyktų sklandžiai. Antra fermerių veikla - karvės. Prie fermerių stovės 6 karvės, kurias nuolat reikės maitinti. Pamaitinus karvę ji po kažkiek laiko tampa soti ir duoda pieno. Pasėlius ir pieną reikės išnešioti ir išrušiuoti sandėlyje, o už tai gausite atlygį. Trečia fermerių veikla - sandėlio tuštinimas. Fermeriai tūrės 3 skirtingas transporto priemones, kurias atsirakinsite su darbo lygiu. Iš sandėlio dėžes reikės pasikrauti į furgonus ir vežti į restoranus arba supirkimo punktus, tačiau reikės žinoti kada ir ką vežti, nes jeigu restoranas turi daug tos rūšies produktų, supirkimo kaina nebus didelė, o jeigu produktai bus reikalingi restoranai mokės didesnes pinigų sumas už tam tikrus produktus. • ELEKTRIKAI Šis darbas gan paprastas, tačiau labai svarbus serveriui ir jo žaidimui. Pirma elektrikų užduotis - taisyti sugedusias elektros skydines išsidėsčiusias po visą miestą. Sugedus skydinei bus pranešta ir turėsite skubėti jas sutaisyti, nes atlygis gan nemažas, o kolegos taip pat jų lauks. Elektrikai taip pat turės taisyti ryšio bokštus, kurių būklė po biški mažes, todėl mažės ir ryšys mieste. Bokštų bus 4 ir nuo jų priklausys koks ryšys mieste, todėl jeigu elektrikai nedirbs, žmonės kartais negalės išsiųsti sms žinučių ar prisiskambinti serverio žaidėjams. • RESTORANAI Mieste bus 2 restoranai - tai picerija ir restoranas. Anksčiau minėjau, jog fermeriai tūrės pristatyti produktus restoranamas, todėl nuo jų priklausys kaip produktyviai galės darbuotis restoranų darbuotojai. Pasiėmus ingredientą iš šaldytuvo darbuotojas turės prieiti prie vieno iš 3 virtuvės įrankių - blenderio, orkaitės ar pečiaus ir ten užstatyti gaminti pasirinktus produktus. Kai kuriems maisto produktams pagaminti reikės naudoti kelis indus/įrankius vienu metu. Pvz; norint pagaminti picą, pirma reikės iškepti paplotį pečiuje ir tik tada kepti picą orkaitėje. Pagamintus produktus darbuotojai turės nuvežti į savo restorano kioskus arba pardavinėti žaidėjams tiesiai pagal iškvietimą. • ŠIUKŠLININKAI Šiukšlininkai - Šiukšlininkų pareiga bus rinkti šiukšles iš konteinerių prie namų. Konteineriai bus išsidėstę po visą miestą, todėl šios firmos darbuotojai turės nemažai darbo. Pripildytą šiukšliavežę reikės nuvežti į savartyną ir ištuštinti, už tai gausite atlygį. Norėdami uždirbti daugiau pinigų sandėlyje galėsite rūšiuoti šiukšles už kurias taip pat gausite atlyginimą. • POLICIJA Policijos darbas mažai kuo skirsis nuo policijus darbų kituose projektuose, pagrindinis uždavinys kaip ir visur bus kovoti su serverio nusikaltėliais, kovoti su gaujomis. kai vyks gaujų grobimai. Ir trumpai tariant tiesiog prižiūrėti miestą ir palaikyti jame tvarką bei teisingumą. Laikui bėgant policijos sistema bus tobulinama ir galvojama vis daugiau naujos veiklos šiai sričiai. • MEDIKAI Medikai serveryje turės užtikrinti žaidėjų sveikatą. Žaidėjai serveryje galės susirgti įvairiomis ligomis, kurioms progresuojant bus vis sunkiau orentuotis aplinkoje, todėl turėsite keliauti pas medikus, kad jie pagydytų jus nuo įvairių lygų. Medikam taip pat reikės vykti į iškvietimus mieste apie sužalotus žmones ir juos reikės pakelti ir pagydyti, už visa tai gausite nemažai pelno. • MECHANIKAI Mechanikai kaip ir anksčiau buvo minėta turės tvarkyti įvairiausius mašinų gedimus, jas prižiūrėti ir taisyti. Mechanikai taip pat turės nutempinėi ne vietoje paliktas transporto priemones, atvežti ir sutaisyti sprogusius nuosavus automobilius. ŠIos firmos darbuotojai galės pardavinėti įrankių dėžes. Kai kurie gedimai yra sunkiai sutvarkomi, tad reikės naudotis detalėmis kurias atveža fūristai ir liftu, norint taisyti mašiną iš apačios. Mechanikai ateityje taip pat bus atsakingi už techninį automobilių tobulinimą (Variklis, turbina ir t.t.) • UGNIAGESIAI Ugniagesiai pirmiausia turės gesinti sprogusias nuosavas transporto priemones, kadangi mechanikai negalės jų sutvarkyti, kol jos dega, todėl mechanikai turės bendradarbiauti su ugniagesiais. Šios firmos darbuotojai taip pat turės gesinti gaisrus ir gelbėti pastatuose įstrigusius žmones. Kai kurie degantys namai yra daugiaaukščiai, o žmonės būna užstrigę labai aukštai, todėl reikės naudotis sraigtasparniu ir juos pasiekti, tačiau tai yra ypač sunkus darbas, kurį atlikti gali ne kiekvienas. • FŪRISTAI, IŠVEŽIOTOJAI Išvežiotojai yra labai svarbI serverio dalis užtikrininati visų organizacijų veiklą. Šis darbas turės BEGALĘ skirtingų transporto priemonių kurios bus skirtos vežioti krovinius. Kroviniai bus 2 tipų - legalūs ir nelegalūs. Kai kurie kroviniai gali tūrėti labai ilgus maršrutus, todėl prieš renkantis krovinį reikia labai gerai apgalvoti visus scenarijus. Nelegalius krovinius policija galės konfiskuoti ir jus nubausti, tad venkite pagrindinių gatvių. • GAUJŲ SISTEMA Gaujų sistemą paėmėme į visai kitą lygį. Pirmiausia žmogus sukūręs gaują gaus tik leidimus dalyvauti veiksmuose ir prieigą prie gaujų ginklų dylerio. Laimint grobimus gaujos gaus gaujos eurų, kuriuos pirmiausia turės išleisti gaujos bazei nusipirkti. Gaujos bazė turės : vietą sraigtasparniui, ginklų sandėlį, narkotikų sandėlį, 4 furgonus, 4 automobilius, 4 motociklus. Progresuojant gaujai, kiekvieną šių dalykų gaujos galės tobulinti ir plėsti savo galimybes. O dabar apie veiksmus. Pirmiausia, gan paprasta sistema - pastatų grobimai, gaujos nusipirkę bombą galės grobti absoliučiai betkokį pastatą/interjerą išskyrus namus ir sandėlius. Gaujos bomba sprogs po 10-15 minučių, todėl policija turės ją išminuoti. Sprogus bombai, gaujos galės imti pinigų lagaminus ir vežti į savo bazę, taip pat pamiršau paminėti, kad gaujos galės vienytis prieš policijos pajėgas, o pinigų lagaminai riboti, tada pagalvokite su kuo vienijatės. Vagonai - kartą per parą serveryje ant geležinkelio bėgių nuvirs vagonas su narkotikais, ginklais. Dėl šių vagonų kovos policija ir gaujos. Policijos tikslas bus krauti dėžės į furgoniuką ar sraigtasparnį ir gabenti į konfiskuotų daiktų sandėlį kur nelegalūs daiktai bus laikomi, gaujos dėsis dėžes į furgonus ir vešis į bazę kur ginklai ir narkotikai prisidės į sandėlius. Narkotikų laivas - kartą per parą per žemėlapį plauks laivas pilnas narkotikų ir pinigų. Jis išviso darys 7 stoteles, kiekvienoje pastovės apie 2 minutes. Gaujos, policija o gal ir net paprasti žmonės turės iš laivo nešti narkotikus ir pristatyti juos kur jiems reikia. Į laivą patekti kol jis nestotelėje įmanoma bus tik jeigu turite sraigtasparnį, tad visada reiks apgalvoti strategiją kaip kovosite dėl vietos laive. Kitų gaujų grobimas - Gaujos galės grobti kitas gaujas. Užgrobimas bus gan paprastas -padėjus bombą tam tikroje vietoje turėsite palaukti, kol ji sprogs ir bus inicijuotas grobimas. Inicijavus grobimą, iš kitos gaujos fondo mažės pinigai ir didės į jūsų gaujos sąskaitą, taip pat bus atrakinti sandėliai, tad galėsite vogti iš kitų gaujų sandėlių ką tik norite. Norint sustabdyti grobimą kitai gaujai reikės sustabdyti grobimą užlipus ant pickupo, turėkite omenyje, kad šis veiksmas irgi užtruks keletą minučių. Vieną valandą per dieną, gaujos kovos dėl gamyklos zonų. Dėl jų bus kovojama 20 minučių ir daugiausiai valdanti gauja pasibaigus laikui arba pirma, kuri pilnai valdys zoną laimi. Tokios zonos bus 3 (Los Santos, San fierro, Las venturas). Los Santos gauja kas valandą valdančiai gaujai generuoja ginklų paketus ir pinigus, San fierro - Narkotikus ir pinigus, Las venturas - gaujos eurus ir pinigus, tad pasistengti dėl jų tikrai reikės. Daugiau nuotraukų iš gaujų sistemos bus savaitės eigoje. • VERSLŲ SISTEMA Kiekvienas verslas serveryje bus savaip skirtingas. Verslai pelną duos kas valandą ir turės verslo lygius. Į pelną pinigus taip pat gaunama už paslaugas, tarkime : Vairavimo mokyklos verslas į pelną gauna pinigus už kiekvieną kartą kai žmogus sumoka už teisių ar teorijos laikymą. Taip pat, už kiekvieną parduotą paslaugą verslas gauna verslo xp, kuris naudojamas keltis verslo lygiui. Kuo didesnis lygis, tuo daugiau gaunate pelno per valandą, tap pat didėja išteklių reikalavimas ir pelnas už juos. Dabar apie išteklius : norint gauti išteklių, reikės nusipirkti verslo transportą kuris yra 4 rūšių. Verslo transportas priklausys tik jūsų verslui ir su juo galėsite pirkti produkciją. Produkcijos parduotuvės yra 3 vietose ir turi savo kiekį sandėlyje, kuo kiekis didesnis, tuo kaina mažesnė ir atvirkščiai, tad reikės gerai pagalvoti, kada pirkti produkciją, kada ne. Nusipirkus produkcijos ją reikės nuvežti į gamyklą, kurioje iš produkcijos perdirbsite į išteklius. Perdirbus turėsite nuvežti išteklius į verslą, kuriame kas valandą bus sunaudojami ištekliai ir už juos duodami papildomi pinigai. • VAISTŲ GAMINIMO SISTEMA Serveryje bus ligų sistema. Kiekvienas žaidėjas galės susirgti įvairiomis ligomis, kurias reikės gydyti vaistais. Taigi, medikai turės laboratoriją kurioje galės gaminti vaistus. Kiekvienai ligai bus reikalingi skirtingai vaistai, taigi kiekvieno vaisto gamyba skirsis ir niekada nebus vienoda. Už kiekvieną pagamintą medikamentą gausite tam tikrą atlyginimą bei patirties taškų. • ŽVEJYBOS SISTEMA Žvejyba bus gan įdomi. Pirmiausia apie žuvis: jos bus 4 rūšių: paprastos, retos, labai retos ir legendinės. Kuo retesnė žuvis, tuo jos kaina didesnė ir didesniais svoriais jas galima pagauti ir duoda vis didesnį kiekį žvejybos xp. Žvejybos reikmenys: jie bus 4 - meškerė (kiekvienam žvejybos lygiui galima nusipirkti vis stipresnę meškerę), masalas, Specialūs kabliukai - vienas padidina žvejojimo greitį, kitas padiidina žuvų dydį. Kuo didesnis žvejybos lygis, tuo greičiau kibs jums žuvys ir jos bus vis didesnės ! Taip pat, keliantis žvejybos lygį atsirakinsite paslaptis apie legendines žuvis, kurias galima rasti tik tam tikrose vietose ir tam tikromis valandomis, o jos yra ypač retos ir ypač brangios. Pagavus visų rūšių žuvis galite laukti siurprizo ! O nauja ir ypatinga, tačiau nelengva žvejybos mechanika užtikrina, kad sukurti žvejybos botą būtų labai sunku. • UOGAVIMO SISTEMA Po visą los santos miestą bus išdėstyti krūmai uogų. Krūmuose galėsite uogauti, tačiau krūmai taip pat turi savo būklę - per daug uogausite, krūmas praras savo būklę ir reikės laukti, kol jis vėl atsistatys. Uogas galėsite parduoti supirkimo punktuose ir už jas gauti pinigus. Ateityje bus sukurti uogavimo lygiai, kurie leis tobulėti savo srityje. Prie šių sistemų dirbo du žmonės ir aš esu jiems begalo dėkingas už darbą kurį jie padarė bekuriant šį projektą, na ir žinoma ačiū iš anksto už tai ką dar padarys. @Michael_Scott @deiviuks Projekto tinklapis - https://los-santos.lt/ (Forumas šiuo metu dar nėra paleistas visiems naudoti, tačiau greitu metu atidarysime) Projekto discord'as - https://discord.gg/aAU5Yrx Kviečiu visus prisijungti prie mūsų projekto discord kanalo, jame pirmieji sužinosite atliktus atnaujinimus, sukurtas naujas sistemas ir visą reikiamą informaciją keliaujant starto link. Užeikite ir atsiveskite draugą, kuo mūsų daugiau - tuo bus linksmiau.
 35. 3 taškai
  Kelių žmonių dėka padaryta sistema, kurioje atidavinėjami yra ir bus CSGO daiktai: ginklų skinai, stickers, capsules. Perspėju iš karto, jog dabar yra padaryta popads reklamos, kad gautus pinigus skirt ant hostingo ir ant dalinamų skinų. Taigi nueinat į https://csgoskinai.lt prisijungiat su savo steam acc ir įdedat steam trade link, tada paspaudžiat dalyvauti ir laukiat kito giveaway. Jeigu paskyra nėra senesnė nei 30 dienų, dalyvauti jums neis. Jeigu ateisit kiekvieną dieną ir matysit popads reklamas tai surinksiu pinigų ant daugiau giveaway, kol kas kitos monetizacijos būdo nežinau su Lietuvos srautu. Tokios skiltys kaip laimėtojai, paremk dar neveikia, greitu metu sutvarkysiu. Galėsit matyti kas ir kokį daiktą laimėjo.
 36. 3 taškai
  Žiūrint tik į galią per silpnas tikrai nebus. Ar jis kokybiškas ir tikrai gali paduoti tuos 350W, galim pasakyti tik sužinoję jo modelį ar pamatę nuotrauką. Bet duodu 99%, kad jis yra labai prastos kokybės, tad siūlyčiau nusipirkti naują, pavyzdžiui, be quiet! System Power 9 400W.
 37. 3 taškai
  Prie review, screenshot, artwork yra "award". Jeigu nori duoti award - tai kainuos 300 taškų. Jeigu gavai award - gausi 100 taškų. Kaip greitai gauti awards (bent 5000 ant gold profilio) per 1-2 dienas? per trade. tarkim gali eiti į https://steamcommunity.com/groups/tradingcards ir keistis [H] Cards [W] Awards. Ten po 1-2 korteles juos pardavinėja gali parašyti daug review ir gauti šimtus awards per trumpą laiką, tarkim: https://steamcommunity.com/id/SolidSteak/recommended/1237970/ daugiau nei 500 awards, daugiau nei 50,000 taškų, yra ir tokių: 2000+ awards, 200,000 taškų!! ------ Greičiausias būdas surasti norimą emoticon / background: <..>/points/shop/app/< Steam Game ID > pv=.: https://store.steampowered.com/points/shop/app/730 https://store.steampowered.com/points/shop/app/379720 Padarius refund: emoticon / background nedings steam kortelės, kurios buvo gautos už pirkimą taip pat nedings Geriausias sprendimas norint nusipirkti brangų Steam background arba emoticon: nusipirkti žaidimą iškeisti taškus į background (500) arba emoticon (100) padaryti refund
 38. 3 taškai
  Man tai keista kodėl projekto kaina turėtų būti pagal kažkokius Jūsų sukurtus standartus, žmogus nusistatė kaina ir tikisi už tiek ją parduot, jo prekė, šiuo atvėju projektas, tai jo kaina, nesuprantu koks pagrindas prisikabinti.
 39. 3 taškai
  Šūdserveriai ir gimsta iš "bandymų". Normalūs serveriai turi susidėję planą kaip atrodys jų kuriamas serveris. Puoselėjamos idėjos, jas komandiškai aptaria, įtraukia į darbų sąrašą ir iš darbų sąrašo pagal prioritetus atsirenka tas kas atsakingas. Atlikus darbą ir jeigu jam yra būdingta testuoti, ištestuojama laužoma ir vėl grįžtama prie kodo taisymo (čia jau kiekvieno darbų principo reikalas: išsikviesti santechniką yra tam kad jis sutvarkytu skyles, o ne balas valytu ) kol nebus galutinė versija. Jeigu manote jog serverį, kuris turi ateitį, užtenka sukurti "tik pabandymu" tai reiškia resursų sumetimu neatsižvelgiant į daugumą askeptų tai jūs visiškai klystate. Šūdserveriai niekad neapgalvoja net žingsniu į priekį. Todėl ir gaunasi "pabandymai" "delionės" ir visa kita.
 40. 3 taškai
  Tiek moderatoriai, tiek administratoriai mato kiekvieną uždėtą įspėjimą, todėl jei jis būtų uždėtas neteisingai, administratorius būtų nuėmęs, o moderatoriui būtų atitinkama bausmė, tačiau kadangi įspėjimas nenuimtas, reiškia buvo ir priežastis dėl kurios jį gavai. Bausti galima jeigu nuo pažeidimo nepraėjo 2 mėnesiai, šiuo atveju taip ir yra, todėl vietoje kurdamas temas, jog visa bendruomenė matytų "kokie blogi tie moderatoriai" aiškinkis asmeniškai su administracija, tam jokių skilčių tikrai nebus, kadangi pažeidimus mes iš forumo pašaliname, o ne juos viešiname kažkokiose ataskaitose.
 41. 3 taškai
  Sveiki mačiau daug temu kas ieškote Real-life.LT modifikacijos ir nerandate veikiančios taigi dalinuosi viduje sql veikiantis gero naudojimo gal kam prireiks. https://www33.zippyshare.com/v/7CBKc5tR/file.html
 42. 3 taškai
  Normal: https://steamcommunity.com/my/gamecards/1343890 Foil: https://steamcommunity.com/my/gamecards/1343890?border=1 1 drop kortelė po kiekvieno craft'inimo:
 43. 3 taškai
  Sukurkit bent vieną GRP servą nes visi šūdserviai “Ale rp“ bet tvarkos ten nematyt
 44. 3 taškai
  Sveiki! Jau kurį laiką užsiimu mapinimo darbais. Atlieku įvairiausius mapinimo darbus t.y ekst,inter kūrimas, texturinimas ir pnš. Svarbu žinoti prieš : perkant paslaugas. Atsiskaitymas už paslaugas - Swedbank. Kontaktai Discord - jHarden13#3888 Mapinti pradėjau ne per seniausiai [1 metai su pertraukom] - Todėl darbus stengiuos atlikti kruopščiai ir kartais tai užtrunka laiko. Darbu atlikimo procesas - Padaromas pageidaujamas darbas, tada darbas parodamas žmogui ir jei darbas tinka nera priekaištu, yra atsiskaitomą už darba ir darbas yra atsiunčiamas žmogui. >> Atlikti darbai << Taksi ekst. [2020/06/02] Logistika ekst. [2020/06/11] Vairavimo mokykla [2020/06/14] Kaimeliu narkotiku ir ginklu gamykla [2020/06/15]
 45. 3 taškai
  Šiandien, apie 8.00 - 9.00 pm (LT laiku) prasidės The Steam Game Festival: Summer Edition ir truks iki 2020/06/22 Šaltinis: https://store.steampowered.com/sale/gamefestival Steam Summer Sale 2020 (Steam vasaros išpardavimas) bus kitą savaitę: 2020/06/25 - 2020/07/09 Edit. Visiškai nieko gero ;D Neivieno žaidimo su akcija, kuris būtų vertas dėmesio ;D
 46. 3 taškai
  Tikrai yra, nesenai buvo paplatinta kolekcija GM. Ieskok tikrai rasi.
 47. 3 taškai
  Sveiki, pastebėjus atvejų kai nesąžiningai balsuojama n kartų per parą naudojantis VPN / Proxy IP adresais nusprendžiau spręsti šią problemą. Nuo šiol aptikus jog bandoma balsuoti iš VPN IP adreso jus pasitiks štai toks pranešimas: Sistema nėra 100% tiksli, bet turėtu pasunkinti darbą sukčiams. Kilus įtarimų dėl balsų autentiškumo tai pat kartas nuo karto tikriname juos rankiniu būdu.
 48. 3 taškai
  Išpyzdėję tie žmones išvis, "nemokėsiu nes mano kaip ne programuotojo nuomone sistema yra pakankamai paprasta". Nu o jei jau tokia paprasta manau sugebėsi pasijungti ir pats, NPM pilna packagu. https://www.npmjs.com/search?q=range slider http://ionden.com/a/plugins/ion.rangeSlider/demo.html vienas iš jų kuris turėtų tau tikti