Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2020.07.08 Straipsniai

 1. 23 taškai
  Fanų trijulė perkūrė visą GTA: San Andreas žemėlapį naudodami Unreal Engine 4, kurio vaizdai stebina, deja, jame žaisti galimybės nėra. Grand Theft Auto fanai vis dar laukia oficialių naujienų apie GTA 6, o vieninteliai nusimatantys žaidimai - pakartotini naujos kartos GTA 5 ir Grand Theft Auto Online. Jei ne artėjantis GTA 6, fanai būtų tikrai labai laimingi, jeigu Rockstar Games paskelbtų, jog dirba prie 2004 metais išleisto Grand Theft Auto: San Andreas perkūrimo. Nors visiškai perdarytas GTA: San Andreas tėra svajonė, geriausias dalykas esantis dabar - naujos kartos žemėlapis, perkurtas su Unreal Engine 4 technologija. Tai fanų projektas, pavadinimu "ArcadiaSquad", kuriame dirba trys žmonės: Santiago Ibarra iš Argentinos, Fabian Álvarez iš Čilės ir Juan David Góngora iš Kolumbijos. Visi kartu, projektą kurti pradėjo prieš metus, o kuomet pasidalino projekto akimirkomis YouTube, sulaukė GTA fanų dėmesio. Nors visa tai leidžia pamanyti, jog šie trys žmonės perkuria visą žaidimą, tačiau "ArcadiaSquad" neketina to daryti, o žemėlapis buvo sudarytas tik tam, kad būtų galima atlikti machinacijas, kurios yra fanų sukurta produkcija, skirta vaizdo žaidimams pritaikyti neinteraktyvią animaciją.
 2. 9 taškai
  Sveiki! Su jumis susitinkame vasaros viduryje ir norime jums pranešti apie pakeitimus forume bei apie vasarinį konkursą. Pamatėme, jog seniai forume trūko kai kurių skilčių ir sub-skilčių, todėl mes jas sukūrėme bei į jas perkėlėme joms tinkamą turinį. Naujos skiltys: Farming Simulator Studijos ir mokslas Verslas Taip pat padarytas ilgai lauktas forumo ir Discord sujungimas (seniau reikėdavo susipažinti su taisyklėmis ir parašyti jog sutinkate su jomis), dabar turėsite sinchronizuoti Discord paskyrą, o kaip tai padaryti galite rasti prisijungę prie SuperGames.lt Discord serverio, kanale #kaip-susieti-savo-discord-paskyra-su-forumo-paskyra. Turėdami forume Premium narystę, jūs gausite „Premium Narys“ rolę ir Discord serveryje jeigu būsite sinchronizavęs paskyrą su serveriu, o narystei pasibaigus rolė dings ir jūs vėl gausite Narys rolę. Nuo šiol visus mūsų žadamus atnaujinimus forumui galėsite rasti (https://www.supergames.lt/ateities-planai/).Jeigu norite jog jūsų idėja atsidurtų tenai ir būtų įgyvendinta, jums reikės pateikti pasiūlymą skiltyje „Klausimai ir pasiūlymai“. Nariai kurie turi daug atsiliepimų ir nėra visiškai užtikrinti savo paskyros saugumu, patariame naudoti "Google Authentificator" apsauga kuria dabar gali naudoti visi forumo nariai ir taip apsisaugoti savo paskyras nuo bandymų įsilaužti į jas. Apsauga galite rasti ir įsijungti savo profilio nustatymuose. Taip pat skelbiame konkursą Konkursas gan paprastas, naujoje skiltyje „Verslas“ trūksta temų kurios būtų naudingos forumo nariams. Jūs turite sukurti vieną ar kelias temas, kurios būtų susijusios su ta skiltimi ir būtų naudingos forumo nariams. Pvz: „kas yra dropshippingas ir kaip jis veikia“, „individuali veikla ir pažymos gavimas“, „mažoji bendrija“ ir t.t. Esame užtikrinti, jog bendruomenėje yra ne vienas narys kuris išmano šiuos dalykus ir galėtų pasidalinti savo patirtimi su kitais, kad visi kartu galėtume siekti papildomų pajamų. Konkurso prizas: 50 eurų PaySera įnešimu. Konkursas vyks iki rugsėjo 1 dienos. Konkursą laimės labiausiai naudingiausia tema su daugiausiai surinktų teigiamų reputacijų. Tie kurie nelaimės - gaus Premium Narystę 3 mėnesiams kaip paguodos prizą. Linkime sėkmės konkurse ir geros likusios vasaros! SuperGames.lt komanda
 3. 3 taškai
  Counter Strike: Global Offensive žaidimo turgus jau kurį laiką žinomas dėl retų bei vertingų daiktų, tačiau kartais kainos netgi stebina. Prieš kelias dienas ginklo išvaizdos dizaino patobulinimas buvo nupirktas už 130 tūkst. dolerių. Vis dėl to, šioje prekyboje yra ir neigiamų padarinių. Vienas jų - uždelstas Source 2 atnaujinimas. Dalis pervedimų vykdoma su Steam sistemos valiuta, kurių išgryninti neįmanoma, tačiau yra ir pirkimų, kuriuose dalyvauja tikri pinigai. Keturženkles sumas už žaidimo dizainus žaidėjai suplodavo ir seniau, tačiau šis įvykis tapo rekordiniu. Kaip pranešama, vienas kinų kolekcionierius už M4A4 ginklo dizainą „Howl 4x IBP 0.003“ sumokėjo 130 tūkst. dolerių grynais.
 4. 1 taškas
  Viduje galima rasti žalius zefyrų kubelius, kurie tikrai neatrodo bjauriai. Kelloggs į prekybą išleidžia "Minecraft" žaidimo temos pagrindu sukurtus 'Creeper Crunch' sausus pusryčius. Šis produktas bus išskirtinis JAV rinkoje, o į parduotuvių lentynas atkeliaus šį rugpjūtį. Dribsnius sudaro kvadrato formos grūdėti gabaliukai ir žali zefyrai, kurie vaizduoja "Minecraft" žaidime esančius Creeper'ius. Bus galima rinktis tarp dėžių dydžių: 0.2kg/4$ arba 0.35kg/6$. Kiekvienoje dėžutėje bus žaidime esančių drabužių, tokių kaip apsiaustai ar švarkai, kodas. "Kartu su pasauline, daugiau nei 126 milijonus pasiekusia, "Minecraft" žaidėjų auditorija, "Minecraft" kūrybiškumo ir nuotykių kupiną dvasią suteikia kitai sričiai - sausiems pusryčiams! Pristatome Kellogg's "Minecraft" "Creeper Crunch" cinamono skonio sausus pusryčius, kurie nukels jus į "Minecraft" pasaulį." Tai ne pirmas kartas, kuomet kompanija Kelloggs išleidžia žaidimo pagrindu sukurtus dribsnius. 2018 metais, kompanija bendradarbiavo su Blizzard kompanija, jog sukurtų Overwatch tema sukurtus dribsnius.