Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2021.02.03 Straipsniai

 1. 11 taškai
  Naujausios Counter Strike frančizės titulo žaidėjas iš Čekijos pirmadienį tariamai pavogė $1,400 vertės skaitmeninį peilį ir sulauks bausmės iki aštuonerių metų kalėjimo. Minėtame žaidime yra nemažai skirtingų peilių išvaizdų. Šie yra gaunami tokiu pat būdu kaip ir skirtingos ginklų išvaizdos, pasinaudojant "Steam Community Marketplace" arba ištraukiant juos atidarant "dėžę". Žaidėjai taip pat gali pasinaudoti "Steam" platformoje esančią skaitmenininių daiktų keitimo sistemą, kur abu žaidėjai įdeda norimus daiktus ir sutinka su pasiūlymu. Papildomai egzistuoja trečiųjų šalių svetainės kurios palengvina visą procesą jį automatizuodami. Išvaizdų kainos priklauso nuo tipo, kokybės ir tekstūrų/dizainų. Kolekcionieriai sumoka nemažus pinigus už unikalius bei retus dizainus. Neseniai Čekijoje reto CS:GO skaitmeninio peilio savininkas nukentėjo $1,210 kuomet pirkėjui, sumokėjusiam $190 depozitą, nepavyko pristatyti likusios sumos pardavėjui, kuri turėjo būti sumokėta susitikus gyvai, pasakoja Pilsten miesto policijos atstovė Veronika Hokrov. Įvykus šiai apgavystei pardavėjas nedelsiant pranešė vietinei policijai, kuriai greitai sureagavus vagis buvo pagautas ir laukia bausmės, kuri gali siekti iki 8-ų metų kalėjimo. Iki šiol su panašiais atvejais Čekijos policija dar nebuvo susidūrusi. Bausmės Čekijoje tapo sugriežtintos po COVID-19 pandemijos. Būtent dėl šio sugriežtinimo už šią apgavystę gresia iki aštuonerių metų kalėjimo. Incidentas taip pat buvo praneštas Čekijos nacionalinės televizijos, kur CS:GO žaidėjas Tomáš Bílek pridėjo, "Šios retos išvaizdos ir yra svarbiausios kolekcionieriams. Funkcionalumas žaidime jiems nėra svarbus, tik išorinė išvaizda."
 2. 6 taškai
  Pastaruoju metu žiniasklaidoje ir internete pasirodė informacija apie tai jog buvo nutekinti CityBee bei Orakulas vartotojų asmens duomenys. Ankstesnėje naujienoje jau minėjome jog nariai kurie naudojosi CityBee paslaugomis turėtų pasikeisti savo slaptažodį. Savo slaptažodžio pakeitimo procesu užtikrinsite jog kas nors kitas nesugalvotų prisijungti prie jūsų paskyros ir padaryti ką nors kas galėtų pakenkti jums arba kitiems bendruomenės nariams. Šių įvykių padariniams išvengti, padarėme jog visi forumo nariai prisijungdami privalomai turės pasikeisti slaptažodį, dėl jūsų pačių paskyrų saugumo. Gali būti jog šitie duomenų nutekinimą nėra nei pirmi ar nei paskutiniai, todėl raginame patiems stebėti naujienas ir įvertinti situaciją. SLAPTAŽODĮ KEISTI REIKIA ČIA. Čia galite perskaityti straipsnį apie saugius slaptažodžius. Svarbu. Primename, kad bet koks šių platinamų duomenų bazių viešinimas ar bandymas parduoti bus traktuojamas kaip nusižengimas puslapio taisyklėms, temos šalinamos, vartotojai blokuojami. P.S Tie kurie nori galite užsidėti (2FA) kurį galite rasti čia (spausk čia) SuperGames.lt komanda
 3. 5 taškai
  Sveiki! Visų pirma, sveikiname su Vasario 16. Iki tol kol pasibaigs valstybinės šventės, forume prie logotipo bus Lietuvos vėliava. Visų antra, turbūt ne vienas išgirdote, jog internete buvo nutekinta "CityBee" duomenų bazė kurioje yra vartotojų paskyrų duomenys kurie buvo sukurti iki 2018-02-22. Ten galima rasti tokius duomenis kaip asmens kodą, asmens vardą ir pavardę bei slaptažodį kuris yra lengvai atkoduojamas. Rekomenduojame forumo nariams kurie naudojosi CityBee programėlę BŪTINAI pasikeisti el. pašto, forumų bei socialinių tinklų slaptažodžius! Taip pat, nepamirškite pasikeisti tokių platformų kaip "Facebook", "Instagram", "Discord" slaptažodžius (jeigu ant jų naudojote tokį patį slaptažodį). PERSPĖJAME. Bet koks duomenų ar prisijungimo panaudojimas yra pirmas kelias link baudžiamojo proceso, nes visos elektroninės paskyros teismų pripažintos kaip "turtas", o prisijungimas į juos, turto vagystė.
 4. 5 taškai
  Kompanija Expanscape pristatė naują nešiojamojo kompiuterio prototipą "Aurora 7" kuris turi net 7 nepriklausomus ekranus. Šio nešiojamojo kompiuterio konceptas jau buvo pristatytas kompanijos praeitais metais, tačiau visai neseniai buvo išleistos pilnos kompiuterio specifikacijos ir jo didinga išvaizda. "Aurora 7", taip vadinamas prototipinėje versijoje, buvo sukurtas įvairaus turinio kūrėjams, duomenų mokslininkams ir programuotojams kuriems reikia daug vizualios informacijos vienu metu, vienoje vietoje. Dabartinėje versijoje prototipas didžiuojasi savo keturiais 17.3 colių 4K UHD ir trimis 7 colių FullHD monitoriais (sulanksčius monitorius kompiuterio išoriniai išmatavimai 51 x 34 x 11 cm), tačiau sveria 12~ kilogramų. Kompiuterio vidus susidaro iš Intel Core i9-9900K 8 branduolių procesoriaus, 64 GB DDR4-2666 RAM, NVIDIA GeForce GTX 1060 vaizdo plokštės, 2.5 TB SSD atminties ir 2 TB HDD atminties. Kompanijos tikslas padidinti naudojamą RAM iki 128 GB, atmintį iki 16 TB, sumažinti kompiuterio svorį bent iki 10~ kilogramų ir padaryti jog visas kompiuterio dalis, įskaitant ir bateriją, būtų lengva pakeisti. Viduje taip pat yra 802.11ac Wi-Fi adapteris, Bluetooth 4.2 modulis, trys USB jungtys ir viena Thunderbolt jungtis, HDMI, integruoti stereofoniniai garsiakalbiai, žemų dažnių garsiakalbis, 2-MB kamera ir 104 klavišų apšviesta klaviatūra. Visas šias dalis maitina dvi vidinės baterijos; pirminė 82-Wh baterija maitina visą sistemą kuomet antrinė 148-Wh baterija maitina visus ekranus. Kompanija teigia, jog pilnai pakrautas kompiuteris gauna 140 minučių "gyvybės", tačiau nuo didesnės apkrovos šis skaičius drastiškai leidžiasi. Nors tai yra tik prototipas, kompanija jį parduoda pasirašius kontraktą (daugiau informacijos paspaudus čia). Ką manote jūs? Ar septyni ekranai kompiuteriui yra per daug?
 5. 4 taškai
  Iron Gate AB, švedų kompanija sukūrusi išlikimo žanro, vikingų stilistikos žaidimą "Valheim", trečiadienį per "Twitter" platformą pranešė jog per pirmąją savaitę pardavė virš 1 milijono žaidimo kopijų. Nors šis skaičius nenugali tokių gigantų kaip "Grand Theft Auto V", yra tikrai nuostabu kuomet nedidelės, nepriklausomos žaidimų kompanijos taip sudomina bendruomenę. Žaidimas "Steam" platformoje turi virš 22,000 atsiliepimų, iš kurių 96%~ yra teigiami. "Ar esate žaidę Rust? Valheim yra labai panašus į jį, tačiau tiek statymas, tiek pats "žemėlapis" yra 10 kartų geresnis bei įdomesnis. Su draugais žaidėme iki 7 ryto, nors ir turime eiti į darbą", pasakoja vienas iš žaidėjų, praleidęs jame virš 50 valandų rašant atsiliepimą. Šio žanro titulas susilaukė nemažai susidomėjimo ir "Twitch" platformoje, kurioje užima 16 vietą pagal statistiką bei turi 127,141 žiūrovų rekordą. Daugiausiai šį žaidimą žaidė 188,840 žmonių (per "Steam" platformą), šiuo metu žaidžia 121,989 žmonių. Norėdami sužinoti daugiau ar nusipirkti žaidimą, spauskite čia. Lietuvoje žaidimas kainuoja 16,79€; Rusijoje vos 4,86€. Ką manote apie šį žaidimą jūs? Ar jį turite nusipirkę/planuojate nusipirkti?
 6. 4 taškai
  "CD Projekt Red" (sutrumpintai CDPR), kompanija sukūrusi žaidimus kaip "Cyberpunk 2077" ir "The Witcher" trilogiją, pirmadienio vakarą patyrė ataką kurios metu buvo pažeisti vidiniai kompanijos duomenys. Kompanija parašė oficialų pranešimą "Twitter" platformoje: Prie pranešimo kompanija prikabino "komišką" žinutę kurią paliko atakuotojai, kurios pilną versiją galite paskaityti paspaudus čia. Šioje žinutėje atakuotojai (-as) paminėjo jog turi "Cyberpunk 2077", "Gwent" ir "Witcher 3" (kartu su neišleista žaidimo versija) kodą, kartu su kitais oficialiais kompanijos dokumentais. "Jeigu neprieisime prie kompromiso, jūsų žaidimų kodas bus parduotas arba nutekintas internete ir jūsų oficialūs dokumentai bus nusiųsti mūsų kontaktams žaidimų žurnalistikoje", rašoma paliktoje žinutėje. "Turite 48 valandas su mumis susisiekti". Oficialiame kompanijos atsakyme, ši paminėjo jog sustiprino savo IT infrastruktūrą ir pradėjo atkurti duomenis iš nepažeistų atsarginių kopijų, bei pranešė apie situaciją teisminiams IT specialistams ir PPDPO administratoriams. Pasak pagrindinių programuotojų, žaidėjų duomenys nebuvo pažeisti.
 7. 2 taškai
  Sveiki! Prieš keletą savaičių paskelbėme atranką į Moderatorių komandą, ir šiandien vakare peržiūrėję visas gautas anketas ir jas išanalizavę, nusprendėme jog šie nariai papildys mūsų komandą: @-SanTa- @Dynasty. Taip pat, pamatėme jog pastaruoju metu padaugėjo "greitųjų uždarbių" ir nusprendėme jog visoms naujoms temoms sukurtoms "Uždarbis ir Verslas" skiltyje reikės Moderatorių patvirtinimo. Jeigu jūsų tema nebus patvirtinta per 24 val. toje skiltyje, galima manyti jog ji yra "greitas uždarbis" (arba neatitiko kitų reikalavimų) ir buvo atmesta. Norime dar kartą priminti, jog "Uždarbis Ir Verslas" skiltyje žodis uždarbis nėra siejamas su "greitais uždarbiais" kuriuos vykdant reikia tvirtinti savo tapatybę ir ji nebuvo kurta tam jog būtų į ją keliami "greiti uždarbiai". Be šito pakeitimo dar sukūrėme naują sub-skiltį esančią skiltyje "Įdomios nuorodos, reklama". Jos pavadinimas yra "Discord serveriai", kadangi pamatėme jog Discord serveriai neturi savo skilties ir yra išmėtyti po visą forumą. Manome šis mažas pakeitimas turėtų pakeisti situaciją. Ačiū visiems kurie sudalyvavo atrankoje į Moderatorių komandą ir linkime sėkmės naujiems Moderatoriams jų pareigose.
 8. 1 taškas
  Vasario 1-ąją dieną "YouTube" asmenybė ZHC įkėlė vaizdo įrašą savo "YouTube" kanale kuriame praleido virš 100 valandų dekoruojant didžiausią pasaulyje veikiančią PS5 konsolę. Įspūdingos konsolės, sveriančios virš 226 kilogramų, aukštis yra virš 3 metrų ir bendras dydis šimtą kartų didesnis nei paprastos PS5 konsolės. Ji jam kainavo virš $70,000 (apie 57,701€) kartu su milžinišku pulteliu, kuris turi pilną normalaus dydžio pultelio funkcionalumą. Minėtame vaizdo įrašė ZHC surengė "varžybas" tarp savęs ir savo komandos narių. Jis dekoravo vieną gigantiškos konsolės dalį, o jo komandos nariai - kitą. Po galutinai užbaigto dekoravimo, jeigu komisija, susidaranti iš jo dviejų draugų bei vieno sekėjo, nuspręs, jog laimėjo jis, visiems priešingos komandos nariams nupirks naujas PS5 konsoles bei atiduos papildomų konsolių savo sekėjams/labdarai; jeigu pralaimės, atiduos savo milžinišką konsolę. Po intensyvaus ir ilgo darbo, laikas pasibaigė ir abu varžovai pateikė savo darbą komisijai. ZHC pabaigta dekoruota dalis: Priešingos komandos pabaigta dekoruota dalis: Po kiek apsvarstymo, varžybas laimėjo ZHC, tačiau vis tiek pažadėjo išdalinti šimtus PS5 konsolių savo sekėjams. Ką manote apie šią gigantišką konsolę jūs? Ar esant galimybei ją įsigytumėte?
 9. 1 taškas
  Praėjusį penktadienį, sausio 29-ąją dieną, jau šeštąjį kartą įvyko Lietuvos žaidimų kūrėjų apdovanojimai „LT Game Awards 2020“, šiemet – virtualioje erdvėje. Lietuvos žaidimų industrijos apdovanojimai „LT Game Awards“ – tai kasmetinis Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos organizuojamas renginys, skirtas paminėti išskirtinį profesionalumą, inovacijas ir aukščiausius pasiekimus vaizdo žaidimų kūrimo srityje Lietuvoje. Šiais metais, dėl pandemijos, „Game Awards 2020“ apdovanojimų ceremonija vyko internetinės transliacijos metu prieš renginį „LT Game Jam 2021“. „Nepaisant to, kokia situacija pasaulyje, nors ir negalime susitikti bei gyvai vieni kitų pasveikinti, bet visgi smagu, jog turėjome galimybę surengti apdovanojimus. Džiaugiamės, jog 2020-aisiais turėjome tikrai ne mažiau nuostabių projektų, kuriuos galima paminėti bei apdovanoti. O šis netradicinis formatas netgi sukūrė terpę renginį stebėti bei jame dalyvauti tiems, kurie kitu atveju negalėtų atvykti fiziškai“, – sakė Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos valdybos pirmininkas Šarūnas Ledas. Dėl apdovanojimų šiais metais varžėsi keliolika žaidimų, o renginio dieną apdovanoti buvo šie: Geriausias garso dizainas „Rodent People Origins“ („Zen Republic“) Geriausias „Game Jam“ žaidimas „Fit Kit“ (Tomas Putanas) Geriausias meninis stilius „Utility for the Sou“l („Weekend Warriors“) Geriausias žaidimas išmaniesiems įrenginiams „The Final Riddle“ (Dimitrijus Babičius) Geriausias žaidimas asmeniniam kompiuteriui „Bloody Rally Show“ („Kodo Linija“) Metų žaidimo apdovanojimas atiteko „Johnny Trigger“ („Estoty“). Tai mobiliesiems įrenginiams skirtas žaidimas, kuriame žaidėjas prisiima agento Johnny Trigger rolę ir turi išgelbėti įkaitus nuo mafijos gangsterių. Niekad nesibaigiantis veiksmas ir lengvas žaidimo valdymas pritraukė daugybę žaidėjų – šiandien žaidimo parsisiuntimų skaičius jau viršija 195 milijonus. Taip pat „LT Game Awards“ renginio metu tradiciškai įteiktas apdovanojimas už nuopelnus žaidimų industrijai. Šiemet jis atiteko Gediminui Tarasevičiui – Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos direktoriui, žaidimų studijos „No Brakes Games“ Vilniuje vadovui. Gediminas yra vienas iš Lietuvos žaidimų kūrimo asociacijos steigėjų, taip prisidėjęs prie renginio „GameOn“, laidų „Žaismo DNR“, „Dievo Režimas“ kūrimo. Gediminas aktyviai dalyvauja įvairiose veiklose, skatinančiose žaidimų kūrimo populiarinimą, bendruomenės bei industrijos augimą.