Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2020.09.30 Straipsniai

 1. 8 taškai
  Štai dar vienas ilgai lauktas ir visų geistas „iPhone 12“, mūsų ekranuose pasirodė spalio 13 d. Didelė dalis atnaujinimų ir patobulinimų, kurie telefonams pridės itin didelių pliusų, naudojimasis juo taps vienas malonumas. Plačiau apie tai rasite straipsnio eigoje. Naujojo modelio korpusas yra sudarytas iš aliuminio ir stiklo, kas sudaro itin modernų dizainą, griežtos stačiakampės briaunos ir nugludinti kampai maloniai jaučiasi rankoje. Ekranas yra dengtas nauja „Corning“ stiklo technologija – „Ceramic shield“, kuri pakeis „Gorilla glass“ ir todėl gamintojai žada, kad telefonas duš net 4 kartus rečiau. Ne vien tik patogus bei gražus, tačiau ir novatoriškas, pirmasis iPhone produktas palaikantis 5g tinklus. Taip pat „iPhone“ pagrindas yra „A14 Bionic“ procesorius, kuriame yra 6 pagrindinio procesoriaus branduoliai, 4 grafinio procesoriaus branduoliai, 16 dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi branduolių bei specializuoti mašininio mokymosi greitintuvai. Pripažinkime, kad „Apple“ produkcija, ypatingai „iPhone“ yra neatsiejama nuo raiškių ir kokybiškų nuotraukų, todėl ir šiame telefone galime rasti dviejų objektyvų kameros sistemą, kurią sudaro 12 MP ultra-plataus lauko objektyvas ir 12 MP plataus lauko objektyvas. Ypatingas dėmesys suteiktas Iphone12 Pro Max, telefono trijų objektyvų kamera, todėl šios kameros net 87% didesnis jutiklių gebėjimas surinkti šviesos spindulius, kas leis fotografuoti prastai apšviestose vietose ir geriau fiksuos judesius, taip pat kameros gebos fiksuoti vaizdą 10 bitų HDR formatu, 4K raiška, 60 kadrų per sekundę dažniu. Kaina svyruoja nuo 869 eurų iki 1629 eurų. Spėjama, kad „iPhone 12“ ir „iPhone 12 Pro“ Lietuvos rinkoje pasirodys spalio 30 dieną, o „iPhone 12 mini“ ir „iPhone 12 Pro Max“ – lapkričio 13 dieną ir šiuos gaminius galėsite rasti Telia parduotuvėse. Dar vienas įspūdingas „Apple“ gaminys, ar jau laukiate? Ar žadate įsigyti naująjį „Apple“ produktą? Ar vertas jis yra savo kainos ? Pasidalinkite savo mintimis.
 2. 2 taškai
  Sveiki! Epic Games ir toliau nestabdo dalindami nemokamus žaidimus. Artėjant Helovinui gavome du nemokamus siaubo žanro žaidimus. Mano nuomone, "Layers Of Fear 2" yra labiau vertas dėmesio - žaidimas yra pirmojo asmens psichologinio siaubo žaidimas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama tyrinėjimams ir istorijoms. Jūs kontroliuosite Holivudo aktorių, kuris atsižvelgia į mįslingo režisieriaus raginimą prisiimti pagrindinį vaidmenį filme, nufilmuotame vandenyno laive. Kaip pasiimti žaidimus? 1. Paspauskite ant vienos iš nuorodų. Layers Of Fear 2 (spausk čia) Costume Quest 2 (spausk čia) 2. Paspauskite Get ir žaidimas bus pridėtas į jūsų žaidimų biblioteką visam laikui. Kiek laiko galioja šis pasiūlymas? Galioja iki 2020/10/29 17 val. P.S.: Epic Games Store vyksta Haloween Sale kuriame yra nuolaidų žaidimams net iki 75 %. (spausk čia ir būsite nukreipti į sale)
 3. 2 taškai
  FIFA serijos žaidimai yra vadinami vienais iš populiariausių visame pasaulyje. Ir štai jau spalio 6 dieną žaidėjai išvys pasikeitusius garsiuosius Cristiano Ronaldo bei Lionel Messi. Turino „Juventus“ ir Portugalijos rinktinės lyderis Ronaldo, lyginant su ankstesne žaidimo versija, turės pasikeitusią svarbią veido detalę – labiau surauktus antakius bei atnaujintą šukuoseną, kuomet "Barcelona" lyderio Lionelio Messi veidas kardinaliai pakeistas. Nuotraukose galima matyti skirtumus tarp FIFA 20 ir FIFA 21 žaidimų. Šaltiniai: https://www.eurofootball.lt/futbolo-naujienos/fifa-21-zaidime-pasikeite-c-ronaldo-antakiai/ https://www.eurofootball.lt/futbolo-naujienos/sirgaliai-zagtelejo-pamate-l-messi-veida-fifa-21-zaidime/
 4. 2 taškai
  Nuo Rugsėjo 23 dienos, "Epic Games" platformoje galime išvysti "Rocket League" žaidimą, kuris nuo šios dienos yra visiškai nemokamas. Svarbi informacija: Žaidimas nemokamas visam laikui. Žaidimas bibliotekoje liks visam laikui. Pasiimti galima čia. Taip pat kartu "Rocket League" gauna atnaujinimą. Imdami žaidimą iki Spalio 23 dienos, kartu gaunamas kuponas. Kuponai, gauti kartu su "Rocket League" galios iki Lapkričio 1 dienos.
 5. 1 taškas
  Štai ką naujo išvysime šiame stambaus masto atnaujinime. Neseniai pasirodė naujas GTA: Online atnaujinimas, į kurį įtraukiama naujos transporto priemonės, misijos, atnaujintos Business Battle bei galimybė rengti savo "Open Wheel" lenktynes. Rockstar Games šį atnaujinimą pavadino "Los Santos Summer Special" ir viską surašė čia. Pridėta įvairiausių transporto priemonių, nuo sportinių mašinų, tokių kaip "Lampadati Tigonto", iki F1 stiliaus superautomobilio "Declasse DR1", o kartu su jais modifikacijų parduotuvėje dar puokštė naujų automobilių. Galbūt už automobilius įdomesnės naujos 6 CO-OP stiliaus misijos, kurios pasiekiamos turint super-jachtą ir žaidėjui suteiks "jausmą sėdėti kapitono kėdėje". Žaidimo F1 stiliaus "Open Wheel" lenktynės buvo papildytos devyniomis, naujomis trasomis, matomu automobilių padangų nusidėvėjimu ir kūno sužeidimų indikatoriais. Taip pat pridėta redagavimo sistema, leidžianti patiems sukurti lenktynes. Panašiu principu atnaujintos ir Buiness battles - didesnis atlygis priklausys nuo sėkmės. Pamenate žaidimą "QUB3D" iš GTA IV? Žaidimas grįžta į trasą, kartu su "Axe of Fury" jėgos išbandymais. Vietos, kur galima žaisti žaidimą, pažymėtos žemėlapyje. Taip pat buvo patobulintos "Street Crimes: Gang Wars", jog vienas žaidėjas galėtų žaisti prieš visus. Atnaujinime taip pat rasite papildomų kolekcionuojamų daiktų bei drabužių. Tai didelis atnaujinimas, tačiau šiais metais GTA:Online turės jų ir daugiau. Prieš porą savaičių Rockstar užsiminė apie "didžiausią atnaujinimą iš visų", kuris apims daugybę dalykų išdėstytų visiškai naujoje vietoje žemėlapyje.
 6. 1 taškas
  Counter Strike: Global Offensive žaidimo turgus jau kurį laiką žinomas dėl retų bei vertingų daiktų, tačiau kartais kainos netgi stebina. Prieš kelias dienas ginklo išvaizdos dizaino patobulinimas buvo nupirktas už 130 tūkst. dolerių. Vis dėl to, šioje prekyboje yra ir neigiamų padarinių. Vienas jų - uždelstas Source 2 atnaujinimas. Dalis pervedimų vykdoma su Steam sistemos valiuta, kurių išgryninti neįmanoma, tačiau yra ir pirkimų, kuriuose dalyvauja tikri pinigai. Keturženkles sumas už žaidimo dizainus žaidėjai suplodavo ir seniau, tačiau šis įvykis tapo rekordiniu. Kaip pranešama, vienas kinų kolekcionierius už M4A4 ginklo dizainą „Howl 4x IBP 0.003“ sumokėjo 130 tūkst. dolerių grynais.