Peršokti į turinį

Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2020.03.02 Komentarai

 1. 2 taškai
 2. 1 taškas
  Ne mes turėtume aukoti pinigus, o valstybė, nes mokame tam ir mokesčius. Tegul mažiau vagia ir gal biudžetas bus didesnis. O tokie kaip Andrius Tapinas ir trėdžia, kadangi virusas ir buvo sukurtas tokių pravalymui. Niekas neverčia jų dirbti daugiau nei 8 valandas. Čia jau jų asmeninis pasirinkimas. Jeigu sutartyje parašytos 8 valandas, po jų ir gali išeiti.
 3. 1 taškas
  O ko nesuprasti? Juk čia žaidimų forumas, naujienos susijusios su žaidimais, diskusijos apie žaidimus. Jei taip aktualu virusas būtent ČIA, yra skiltis pavadinimu „Apie viską“. Pripažink, kad ten būtų daug geriau rašyt apie koroną, negu žaidimo naujienos komentaruose...
 4. 1 taškas
  geriau dometis kas darosi uz tavo kambario duru , negu dziaugtis kad savo furoj langa atsidaryt eina
 5. 1 taškas
  Valve norėjo ko nors naujo rinkoje, tokio panašaus žaidimo kaip Half Life:Alyx ant VR niekas nebuvo dar sukūręs , nekalbu apie tai jog išpirkti visi VR pas juos vien dėl Half Life:Alyx žaidimo, gali būti jog Valve su šituo žaidimu duos naujų idėjų VR žaidimų kūrėjams ir manau ateityje bus daugiau tokių žaidimų iš kitų žaidimų kūrimo kompanijų . Pats esu išbandęs VR ir man jisai visai patiko, nepalyginsi VR ir žaidimo prie kompiuterio ekrano .
 6. -1 taškai
 7. -1 taškai
  jei tau taip aktualu ta pandemija tai rasyk apie ja. ko cia triedi kad zaidimu forume raso apie zaidimus

×