Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2020.07.15 Komentarai

 1. 2 taškai
  Pirmiausiai įsigilink į konkurso tikslą, kur pasakyta jog jame reikia kūrybiškumo? Jo tikslas - reikalinga informacija, kurią žmogus pateikia savo metodais. Įvedus penkis sakinius į google, iškart išmeta jeigu tema yra nukopijuota iš kur nors. Google Translate dar nėra toks tobulas, jog neatskirtum kur išversta žmogaus, kur kompiuterio. Ir paskutinis dalykas - ką turi prieš išverstą tekstą? Mano visos naujienos yra išverstas tekstas ir ką? tai blogai? Jeigu žmogus kaip tu sakai ras reddit'e informaciją, visą jį išvers ir patalpins į supergames tai nesiskaitys kaip naudinga tema? Tai irgi darbas, išversti nedarant jokių stiliaus klaidų ir viską išdėstyti nepakeitus teksto esmės nėra taip lengva. Beje, siūlai gaivinti forumą, o tavo manymu ką mes turėtumėm daryti? Sakai jog bendruomenėje visi tik cs 1.6 ir gta sa žaidėjai, tai nemanai, jog įdėdami verslo temas sulauksime ne tik žaidėjų, bet ir kitų lankytojų, kuriems ši sritis bus aktuali. Kartais geriau pagalvok apie tai kas forume daroma ir kokiais tikslais, nes pasakyti "dead forumas", "gaivinkitia foruma" gali kiekvienas, tik ar kiekvienas pats žinotų ko reiktų imtis forumo administracijos vietoje?
 2. 1 taškas
  Kadangi pastebėjau, jog vaizdo įrašas tapo nebepasiekiamas: Įkeliu kitos vaizdo medžiagos, kurioje galima matyti vaizdų iš perkurto žemėlapio:
 3. 1 taškas
  Nu va , kuri temą ir dalyvauji konkurse.
 4. 1 taškas
  Mes kalbame būtent apie lietuviškus dalykus ir kuriuos galėtų lietuviai daryti, apie viską skiltyje buvo nemažai temų kuriose klausinėjo būtent apie šituos dalykus ir nebuvo jose atsakymo.Su google vertėju greitai būtų pastebėtos klaidos ir nemanau jog nariai tokia gėda darytis norėtų.Vieni geriausių žaidimų yra CS 1.6 ir GTA:Sa, ką turi prieš juos? Ten irgi žinok verslas vyksta, nelaikytų sa:mp serverių (kalbu apie pagrindinius serverius) jeigu jie neneštų pelno.Niekur nesakome jog čia vienintelis konkursas šiais metais ir negalima bus atsiskleisti kitame konkurse.Dabar viskas vyksta algoritmais ir norint jog forumas išliktų matomas per google ir jį rastų kuo daugiau žmonių reikia tais algoritmais vadovautis.Ir šiaip manau pačiam pats laikas subręsti ir nustoti keitinėti savo vartotojo vardą kasdien ,kai esi įžeidžiamas forume.
 5. 1 taškas
  Nieko tu nerasi ;D Nueini į [MODERATED] arba bet kur kitur. per 5-10 min. Išsiverti postą, kuris turi kelis 1000 karmos, patalpini į supergames.lt ir laimingas arba per 1 min. su google verteju ;D Jūs geriau pagalvokit kaip atgaivinti forumą, o ne ieškokit verslo idėjų iš tų, kurie 2020 metais vis dar žaidžia cs 1.6 arba gta: sa. Konkursai turi buti smagūs, kuriuose laimi kūrybiški žmonės, o ne copy-paste kitų idėjas.
 6. 1 taškas
  Butu gerai jai butu dar ne tik game bet ir online rezimas tikrai butu geras kunkurentas GTA V online.
 7. 1 taškas
 8. -1 taškai
  turbut sunku suprast, kad cs 1.6 atgyvena, o mc atmainos nera, nebus ir mc visad virsuj bus. taip pat ir su fortnite bus, kad ir ju dribsniai atsiras.