Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Geriausiai įvertintas turinys pagal datą 2020.05.15, visose srityse

 1. 5 taškai
  Neseniai buvo GTA V nemokamas Microsoft Xbox One platformoje, turint Xbox Game Pass - bet dabar tas pats atsitiko ir ant PC.Daug kas mano jog kitas Rockstar Games žaidimas bus GTA VI.Manau dėl to ir GTA V buvo padarytas nemokamas ant Epic Games platformos ribotam laikui.Daug nepasakosiu apie GTA V žaidimą ir tai kiek milijonų uždirbo Rockstar Games iš šito žaidimo pardavimų pirmąsias jo paleidimo dienas ir tai kaip jis įėjo į žaidimų istorija, tikėkimės jog artėjantis naujasis Grand Theft Auto serijos žaidimas GTA VI bus dar geresnis. Kiek laiko galios šis pasiūlymas? Nuo gegužės 14 dienos 18 valandos iki gegužės 21 dienos. Pasėmus žaidimą dabar jis išliks visam laikui. Kur galėčiau pasiimti žaidimą? https://www.epicgames.com/store/en-US/free-games Kviečiame prisijungti prie GTA V facebook grupės - GTA V Lietuva P.S Dėl padidėjusio srauto dabar jų svetainė neveikia, nors jie parašė per twitter jog tvarko. Siūlau vėliau nueiti pas juos.
 2. 4 taškai
  Balsuot negaliu, bet buvau ir stebėjau piešimo procesą bei visus šiuos nuotykius discorde, tai paaiškinsiu: Kova buvo grafikos, abu žmonės priėmė. Apribojimai minimalūs. Martynui žiūrovai parūpino Photoshopą, nes jo kompiuteris mirė tuo metu, kai tikroji kova turėjo prasidėti ir visi turėjome laukti papildomai valandą. Priėjimą prie įrankių jis turėjo. Po to, kai praėjo 16 minučių nuo dabar jau atidėtos kovos pradžios, Martynas nusprendė naudoti HTML vietoje Photoshop ir pradėti iš naujo: Čia yra paaiškinimas kodėl vienas žmogus piešė, o kitas kodino. Kadangi kova yra grafikos, tai balsuojant į kokius aspektus atkreipti dėmesį turėtų būti dabar jau akivaizdu. Ne už kodą, o už patį vaizdą balsuojame.
 3. 4 taškai
  kas cia per komedija
 4. 3 taškai
  ws = wersus? Siaip mano laikais jei kas pykosi, tiesiog kieme susimusdavo ir ramu, times changed.
 5. 2 taškai
  Prašau. Asmeniškai, jei ne free farming simulatorius, nebūčiau nei karto atsidaręs
 6. 2 taškai
  man kažkaip vieai patiko lietuvių sukurta "garbės kuopa" Kaip sakoma old, but gold
 7. 2 taškai
  Tokia ir kova kai Rytis nupiešė dizainą o Martynas bandė koduoti.Šiaip manau čia tiesiog bando pašiepti NTQ , nekalbu jog Rytis forume laikomas kaip nekokios reputacijos GFXeris, atrodo jog Rytis čia bando gerinti savo reputacija ir bandyti kažką įrodyti prieš NTQ, kaip codeacademy dėstytojas Rytis mano atžvilgiu neprofesionaliai elgiasi šioje kovoje jeigu ji skaitosi kaip kova. Manau @heicmeister geriausiai galėtų įvertinti Ryčio darbą.
 8. 2 taškai
  kovotojai ple, eikit su laidais per šiknas pasitrankyt
 9. 1 taškas
  Nusprendžiau, jog reikėtų dar vieno [CS:GO] tipo 1.6 serverio. Pats serveris yra dar BETA stadijoje, tačiau laikui bėgant bus pilnai paleistas. Daug jau padaryta, bet dar trūksta iki nušvytimo. Esu labai dėkingas @Privatus asmuo už pagalbą įgyvendinant idėjas, tvarkant klaidas, ieškant sprendimo būdų. Labai, labai vertinu. Įvardinsiu dalį sistemų, kurios egzistuoja serveryje: * STEAM ID sistema (Prisijungus prie serverio, nereikia registruotis. Paskyra automatiškai sukuriama, sugeneravus Jūsų STEAM_ID). Non STEAM vartotojams, reikia registruotis. Pasikeitus CS klientą, jie gali būt įrašę savo kontaktinius duomenis CS:GO MENIU sistemoje, jog administracija galėtų esant reikalui pakeisti STEAM_ID į naują, jog niekas nedingtų. Neįrašius asmeninių kontaktų, NON-STEAM vartotojo nebus galimybės atgauti. * FLIP sistema. Į ją įeina taškų sistema bei mirčių sistema. Galima žaisti iš taškų bei su draugais, komandos nariais iš mirties (for fun). * Klanų sistema (Žudant kitų komandų narius, gaunami taškai, už kuriuos galima įsigyti skinų, klanų parduotuvėje). Išėjus iš klano, uždirbti skinai dingsta. * Loterijos sistema (Kas tam tikrą kiekį minučių, esant tam tikram kiekiui žaidėjų, vyksta serveryje loterija iš taškų. Parašius komandą: /lot būsite užskaitomas žaidime, kaip dalyvis. Sistema atsitiktinai išrenka nugalėtoją. * Pirštinių (Gloves) sistema @Privatus asmuo unikalus darbas. 15 pirštinių + - (Manau visiems aišku, kas tai per sistema. Galima ištraukti pirštinių skiną, kuris bus naudojamas ant Jūsų rankų laikant peilį joje. Pirštinės veiks tik ištraukus peilį! Nešiojant ginklą, jų nebus. Labai daug laiko buvo praleista, kol sutvarkėm visas klaidas, jog jos normaliai funkcionuotų.). Kaip veikia? Dizainą piešė: @Povilasz Kodavo: @mantasDEV Ačiū Niekur neskubu, nes nėra kur skubėti. Norėtųsi visus skinus turėti unikalius serveryje ir kuo mažiau, jog jų būtų iš interneto platybių. Neaišku kaip čia bus.. Užims tikrai nemažai laiko supiešt, bet po truputį, po truputį ir gausis kažkas. Keletas AK skinų, kuriuos pateikiu žemiau.. Serverio IP adresas: CS.ORIONAS.LT Tinklalapis: https://orionas.lt ORIONAS Discord bendruomenė: http://discord.orionas.lt
 10. 1 taškas
  Jis dar destytojas? :DD Wow, negalvojau kad tos codeacademy ant tiek stipriai zemo lygio
 11. 1 taškas
  Siūlyčiau arba pjūklo ketera arba Diunkerkas
 12. 1 taškas
 13. 1 taškas
 14. 1 taškas
 15. 1 taškas
  b b z is mazu cia tokios kovos, kaip gali kovot dizaineris vs koderis? XD
 16. 1 taškas
  Aktyvuot su vpn , o losti jau be galesi, kalbas ziurek kas parašyta, jei rus taj jr bus rus.
 17. 1 taškas
  https://store.steampowered.com/app/640590/The_LEGO_NINJAGO_Movie_Video_Game/ https://www.humblebundle.com/store/aegis-defenders-free-game https://eb.godankey.com/?id=QW1kVk1sRmhVek1ITnc9PQ==
 18. 1 taškas
 19. 1 taškas
  atlikčiau mapp darbą/darbus už prieinama kainą. PM!
 20. 1 taškas
  Na tie kurie yra skirti zaidimams tai ir overclockinami procesoriai yra. Pasidomek ka reiskia U raidele procesoriaus gale
 21. 1 taškas
  Patikimas, rekomendacija. Paslaugos atliekamos greitai, gražiai ir svarbiausia kokybiškai.
 22. 1 taškas
  pritariu tau, visad reikia galvoti apie pelna, bet jis neturi buti 1 vietoje, nes vos startavus visi nepirks, turi praeiti bent pora savaiciu kol kas nors nusipirks, nes is pradziu galvos, kam leist pinigus jeigu tuoj uzsidarys.
 23. 1 taškas
  Viskas čiki, malačius judi Kada tikrai užsuksiu kai laiko daugiau atsiras.
 24. 1 taškas
  O tai kokios stacionaraus specifikacijos?
 25. 1 taškas
  Vaizdo plokste yra integruota tai ji niekaip negali but geresne ir procesorius yra mobile pas tave tai ner ko tiketis kad labai letas zaidimuose nes jis neskirtas zaidimams.
 26. 1 taškas
  Pagrindinis dalykas tai manau iskiepiu kurimas ir reklamos, nebent pats moki kurti iskiepius tai maziau reiks ir pinigu investuot, o su reklamom tai kad ten nusipirksi reklama uz 5$ is kokio minecrafterio kuris ten turi 1-3k subu tai zaideju nepadauges, reiketu nusipirkti is daug minecrafto youtuberiu reklamu.Kaip pvz eneba prisipirko vos ne is visu lietuvos youtuberiu reklamas. Jeigu jus kuriat projekta ne del pelno, tai tas projektas greit ir uzsidarys.
 27. 1 taškas
  Alternatyva - naudoti kitą naršyklę (rekomenduoju: Opera).
 28. 1 taškas
  Prieš dedant pristatymus, normalų screen recorder atsisiųsk. Taip pat tie skinai nėra nieko verti, kada CS 1.6 leidžia visiems jos redaguotis. Kam darai CS 1.6 į CS:GO? Čia tiems, kurie neįperka vis dar geresnių kompiuterių? Serveris neturintis tikslo. Kaip public, tik jau per tiek metų atsibodęs, kad užmigdo iš nuobodulio. Apmaudu, kada < 2010 senumo serveriai turėjo unikalesnių dalykų ir žymiai daugiau darbo pridėta. Dabar public, csgo š prišikta.
 29. 1 taškas
 30. 1 taškas
  mapas man asmeniskai labiau patiktu csgo zaidime nei 2000 metu zaidime skinai is naujesnio zaidimo, arba kur buna CF modai su call of duty skinais ir modeliais ten tai isvis n* 😧
 31. 1 taškas
  Jei grynai CSGO skinai kišami, su modeliu CSGO pačiu, tai tikrai baisiai.. O paįvairint žaidimui, ant default modelių, skiną uždėjus, nėr baisiai labai jau. Kiekvieno aišku asmeninė nuomonė
 32. 1 taškas
  Žinau, kad 1.6 jau nebe tas kaip prieš gerą dešimtmetį, bet nostalgija verčia sugrįžt į jį O CS:GO aš pats asmeniškai nemėgstu, netraukia visiškai. Aišku labiau apsimokėtų, bet 1.6 šitą dėl senų, gerų laikų bandau padaryt. Bus kaip bus..
 33. 1 taškas
  Geriau būtum dirbęs nors su CS GO, nes tas 1.6 jau pamirštas..
 34. 1 taškas
  tsg is aliexpress ir skelbiu.lt pirk dalis, dar maziau kainuos, ta pati, ar net geresni gausi.
 35. 1 taškas
  Itwork parduota kompiuterius su panaudotomis detalėmis. Jeigu nori panaudoto kompiuterio, gali laisvai pirkti. Jei nori pirkti naują, apeik.
 36. 1 taškas
  Nelabai patikimai atrodo atsiliepimai: https://www.kaina24.lt/www/itwork/ Beveik visi atsiliepimai parašyti tarp 13-05-20 ir 14-05-20, kas man kelia įtarimą, bet pati įmonė registruota: https://rekvizitai.vz.lt/imone/it_darbai/ ir yra daugiau atsiliepimų, kurie irgi parašyti šį mėnesį, bet atrodo kiek patikimiau, nes yra "klientų" nuotraukų su kompiuteriais. Siūlau pasiskambint arba net nuvažiuot iki fizinės parduotuvės, jeigu gyveni netoliese.
 37. 1 taškas
  Paskelbtas serverio atnaujinimas v1.0.3 05-15 kuriame išvysite serverio starto dieną! https://lastlife.lt/index.php?/topic/109-atnaujinimas-
 38. 1 taškas
  Nieko gero neturite pasiulyti, nuvalkiotos sistemos 😕
 39. 1 taškas
  O jis nepraso visko kad padėtum, o vieno dalyko taip kad viena kart padet ar kelis tai neturetu but sunku ar ne?
 40. 1 taškas
  Šiaip tavo tiesa, nelabai atrodo panaši į PD čia ir dėl objektų tai sutinku..
 41. 1 taškas
  Na priklausomai kaip ir ką naudoji ir kiek išnaudoji, ir tau pačiam ko reikia. Aš bent jau naudojau IR NAUDOSIU visuomet kaip tik prireiks dedikuoti.lt paslaugas Vien dėl, Support'o, kainos ir prekės kokybiškumo. O naudoji pagrindini optimaliausia varianta. Linux16 pasirinkima. Naudoju vien dėl to jog man užtenka ką bedaryčiau IR nesuku galvos jei kažkas atsitinka ar kažkas gali kisti Hostingo tiekėjai visuomet praneša Elektroninių paštu ir pačioje svetainėje. Plius dar galima pasirinkti šiuos variantus kas yra labai pravertus yra asmeniškai man.
 42. 1 taškas
  Sveiki, planuojame greitu metu paleisti VPS serverius su Ryzen procesoriais, DDR4 atmintimi, NVMe diskais bei 1 Gbps. Šie serveriai pritaikyti žaidimų serveriams ir kitai daug išteklių reikalaujančiai programinei įrangai, turi aukštą taktinį dažnį (iki 4.7 GHz) bei gerą single thread performance (PassMark score beveik 40k). Pridėjus naudojamą NVMe atmintį, pilną 1 Gbps interneto pralaidumą su Layer 3/4 Anti-DDoS apsauga gaunasi puikus galios bei greičio derinys. Kainų keisti neplanuojame, tad su planais galima susipažinti jau dabar, o kai bus paleisti nauji mazgai, pranešime mūsų Supergames temoje.
 43. 1 taškas
  Forume vyksta atranka į adminus, tie kurie dar nespėjo užpildyti raginam taip padaryti, nes atrankas baigiasi jau šiandien. http://sfgyvenimas.lt
 44. 1 taškas
  Temos pavadinime įvardinti ir 2019 metai, kai pusę iš čia esančių net neegzistavo hm.. Prabalsavau už RLS.LT, šiandien švenčiantį aštuonių metų gimtadienį, o būtent pastarieji metai buvo tie, kurių metu labai daug atsinaujinom ir neketinam sustoti ❤️
 45. 1 taškas
  Geneshift: Battle Royale Turbo -100% https://store.steampowered.com/app/308600/Geneshift_Battle_Royale_Turbo/
 46. 1 taškas
  Ačiū už žaidimų naujienas!
 47. 1 taškas
  Sveiki visi, jau RYTOJ vyks šis nuostabus renginys(,,Žiurkių lenktynės"). Tad nesnauskite, registruokitės ir užuot sėdėję darbinėse mašinos, keldami minutes ir pinigus algoje, smagiai praleiskite laiką varžydamiesi su kitais žaidėjais. Kaip ir per kiekvieną renginį susirinkę žaidėjai turi laiko pasikalbėti su kitais, galbūt tarpusavyje išsiaiškinti kokius nors nesutarimus (Konkuruodami vienas su kitu, kuris atvažiuos greičiau). Tad būtent norėdamas pakelti dalyvių skaičių, prisidedu prie prizinio fondo 5.000.000 eurų (serverio valiutos). Ir manau renginio pagrindinis organizatorius nesupyks jei tą sumą iš anksto paskirstysiu. Tad pirmos vietos nugalėtojas laimės kreditinį Sandking visureigį, bei 1,6 mln. Antros vietos nugalėjotas pasisavins net 1,3mln ir žinoma trečiosios vietos laimėtojas gaus 1mln. Galbūt kyla klausimas kur dingo likusi suma(1,4mln)? Jeigu susirinks daugiau dalyvių, ši suma bus padalinta visiems renginio dalyviams kaip paguodos prizas, jog nedingtų motyvacija dalyvauti mūsų kuriamuose renginiuose. Tam kartui viskas, tad nelaukite ir pildykite registracijos anketas ir susimatysime jau ryt 19:00!!!! Visą informaciją susijusią su renginiu rasite mūsų forume: https://sfgyvenimas.lt/forumas/index.php?/topic/1230-sfgyvenimas-žiurkių-lenktynės/
 48. 1 taškas
  Sveiki brangūs bičiuliai, na va, sulaukėte, v9.7 versijos atnaujinimas jau čia! Tikrai stengėmės, padarėme jums daug naujų sistemų. Taip, žadėjome ir planavome padaryti dar daugiau, bet nespėjome, darbo buvo pakankamai, tai laukite sekančių atnaujinimų jau ateinančiomis dienomis. Svarbiausia, kad nesustojame ir judame į prieky! Toliau raginame ieškoti jus klaidų, bei siūlyti naujų idėjų serveriui. O dabar pradedam laukti v9.8! Versijos v9.7 atnaujinimai (2020-05-09) Sutvarkytos klaidos: Sutvarkytos klaidos - https://lstown.lt/diskusijos/index.php?/topic/466-furistai/ Sutvarkyta klaida - https://lstown.lt/diskusijos/index.php?/topic/413-lucchese-darbo-mašinos/ Sutvarkyta klaida - https://lstown.lt/diskusijos/index.php?/topic/269-klaida-su-refresh/ Sutvarkyta klaida - https://lstown.lt/diskusijos/index.php?/topic/284-dėl-pačios-mašinos-susinaikinimo/ Sutvarkyta klaida - https://lstown.lt/diskusijos/index.php?/topic/300-klaidos/ Sutvarkyta klaida - https://lstown.lt/diskusijos/index.php?/topic/345-klaida-su-triads-skinais/ Sutvarkytos klaidos - https://lstown.lt/diskusijos/index.php?/topic/295-keletas-klaidų/ Sutvarkytos klaidos - https://lstown.lt/diskusijos/index.php?/topic/359-klaidų-sąrašas/ Sutvarkyta klaida - https://lstown.lt/diskusijos/index.php?/topic/357-klaida-su-triads-tr-priemone-admiral/ Sutvarkyta klaida - https://lstown.lt/diskusijos/index.php?/topic/509-klaida-su-komandą-uzduotys/ Sutvarkyta klaida - https://lstown.lt/diskusijos/index.php?/topic/405-klaida-rida/ Sutvarkyta klaida - https://lstown.lt/diskusijos/index.php?/topic/468-mechanikai/ Sutvarkyta klaida - https://lstown.lt/diskusijos/index.php?/topic/408-klaida-transportas/ Sutvarkyta klaida - https://lstown.lt/diskusijos/index.php?/topic/424-medikų-solair-mašina Sutvarkyta dar daugiau gramatinių klaidų. Sutvarkyta klaida jog fūristai negalėjo vežti ginklų/narkotikų su burrito transportu. Sutvarkyta ginklų ir narkotikų paketų sandėlių sistema. Naujovės: Policijos transportas SFPD pakeistas į LSPD. Emigruodami dabar gausite 1.000 patirties taškų ir 10.000 serverio valiutos. Mašinų nusipirkimo kainos pamažintos. Triads ir Lucchese mafijos ištrintos, vietoj jų idėti ginklų ir narkotikų prekeiviai. Padidintas įsidarbinimo kontrakto laikas iki 7 dienų. Pakeista naujokų atsiradimo vieta. Darbai be pakvietimo nuo šiol bus nuo tam tikro xp kiekio. Už picos pristatymą gausite daugiau pinigų, bei arbatpinigių. Už bankinio paketo pristatymą gausite daugiau pinigų. Padidintas krovėjų atlygis ir gaunamas darbo stažas pristačius krovinį. Spawn'o vietoje stovės retos transporto priemonės kurios praneš apie ateinančius kuponų vakarus. Padidinta CityBee nuomos kaina iki 35eur./min. Nuo šiol mechanikai prikabinę transporto priemonę gaus žinutę ir nurodymus kur ją vežt. Mechanikai už darbinių transporto priemonių atvežimą į KMA gaus 150 eur. į rankas. Nauja veikla serveryje - PINIGŲ BOMBA !, serveryje kiekvieną dieną 12:00 ir 20:00 valandą bankomatai yra nulaužiami ir žaidėjai kurie bus prie bankomatų gaus tam tikrą pinigų sumą. KUO MAŽIAU ŽAIDĖJU BUS PRIE BANKOMATŲ TUO DIDESNĘ SUMĄ GAUS KITI ŽAIDĖJAI. Pinigų sumos vis skirsis!! Įdėta visiškai nauja DM sistema serveryje, į kurią įeiną kitokia arena, bei galimybė pasikeisti aprangą šaudymosi metu, padaryta jog už nušautą varžovą gausite +1xp ir t.t, viskas jums bus pranešta į chat'ą. Už šią sistemą dėkokit jos autoriui @Uniq_Wade! Nauja veikla serveryje! Sukurta nauja sistema kurios dėka galėsite laužti bankomatus ir už tai gauti pinigus. Norint nulaužti bankomatą reikės rankose turėti laužtuvą kurį galėsite nusipirkti ginklų parduotuvėje. Nulaužti bankomatą galima su komanda /lauzti, lauzimas trunka nuo pusės iki 3 minučių. Pradėjus laužti bankomatą pasikeisk bankomato tekstas kuriame rašys kas šiuo metu bando nulaužti bankomatą. Nulaužus bankomatą bankomatas pasikeis į sulūžusi. Bankomatai susitvarkys automatiškai kas 1 valandą! Serveryje iš viso bus 3 bankomatai kuriuos žaidėjai galės nulaužti! Visiškai perašyta narkotikų sandelio sistema. Dabar narkotikai sandelyje atsiras atsitiktiniu laiku ir apie tai praneš visiems serverio žaidėjams. Pakeista narkotikų talpa sandelyje, dabar jų tilps tik po 300mg. Ginklų tilps po 1000 kulkų. Visiškai pakeista narkotikų / ginklų (rinkimo/naikinimo) sistema, dabar teisėsauga už sunaikinta narkotinę medžiagą ar ginklą gaus 2€ į algą bei 2€ į darbo seifą. Narkotinės medžiogos naikinsis po vieną vienetą, ginklai po 5 kulkas. Rinkti narkotines medžiagas galės bet kuris žaidėjas! Prieš pradedant rinkti ar naikinti narkotikus/ginklus užsidegs lentelė su pasirinkimu ar tikrai norite tai daryti!. Rinkimas vyksta automatiniu budu tiesiog stovint prie narkotinių medžiagų ar ginklų. Nuėjus toliau nuo rinkimo ar naikinimo vietos naikinimas / rinkimas bus automatiškai sustabdydas. Nuo narkotinių medžiagų ir ginklų atsiradimo visi žaidėjai turės 20 minučių laiko tarpą per kuri turi spėti sunaikinti ar surinkti šias medžiagas, kitu atvėju jos iš sandėlio dings! Praėjus 20 minučių sistema pranešk kas dominavo narkotikų sandelyje , teisėsauga, žaidėjai ar buvo lygiosios, tai pat praneš kas ir kiek sunaikino / surinko. Netoli turgaus įdėta CityBee valčių nuoma. Ją surasti galite /gps > kitos vietovės > prieplauka. Ginklų ir narkotikų prekeiviams sukurta komanda > /sgps. Ji parodys kur yra ginklų/narkotikų gamyklos ir sandėliai. Teisėsauga gavo dvi naujas įtarimo priežastis - Bankomatų apiplėšimas ir greičio viršijimas. Taksistai budėdami su mašinomis budėjimo vietose gaus 20eur/min. už budėjimą, bei galės pasinaudoti komanda > /budėti kuri praneš visiems jog budite. Jeigu mirsite, jūsų ginklai iškris toje vietoje kurio mirėte ir atsiras pickup'as su ginklo pavadinimu ir kulkų skaičiumi, iškritusį ginklą galės pasiimti bet kas. Nauja veikla serveryje! Įdėtas naujas Mini darbas serveryje - Statybininkas! Šiame darbe jūs dirbsite tik momentiškai, t.y. atvyksite į statybviete, parašysite komandą > /pradetidarba ir pradėsite nešioti įvairias dėžes už kurias gausite tam tikrą pinigų sumą. Šį darbą galės dirbti bet kas, net ir darbuotojai dirbantys darbe su pakvietimu, nusprendėme šį darbą padaryti lyg mini veiklą serveryje ir papildomą uždarbį visiems laisvu laiku. Darbas nuo 0 xp! Darbo vietą rasite /gps > darbai be pakvietimo. Nauja gaujų zonų sistema! Taigi gaujų sistema buvo perrašyta pilnai į visiškai nauja. Dabar trumpas aprašymas apie ją. Taigi, serveryje išviso bus 4 zonos, 3 iš jų aplink Los Santos miestą ir 1 jame, zonos žemėlapyje bus parodytos violetine spalva, prasidėjus karui ims mirksėti raudonai. Taigi, kas valandą prasidės karas dėl vienos zonos, viena zona bus atsitiktiniu būdu išrinkta iš keturių. Karas tęsis iki tol kol viena iš gaujų pirma surinks 100 taškų, jeigu per 30 minučių jokia gauja nespės surinkti 100 taškų, zoną laimės ta gauja kuri turės jų daugiausiai tuo metu. Taškai bus renkami tokiu būdu - už nušautą priešą zonoje gauja gaus +5 taškus, jeigu mirs nuo priešininko gaus -1 tašką. Taškų atvaizdavimas: Bendram taškų kiekiui atvaizduoti sukurtas texdraw'as kairėje pusėje. Kovai pasibaigus parašys į chatą.
 49. 1 taškas
  Nvrm, siandien ryte parejo zinute. Aciu
 50. 1 taškas
  Serveryje vyksta atrankos į administratorius, kviečiame užsukti ir išbandyti savo jėgas. Daugiau informacijos https://sfgyvenimas.lt/forumas/index.php?/topic/1228-atranka-į-admin/