Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Geriausiai įvertintas turinys pagal datą 2020.02.22, visose srityse

 1. 8 taškai
  Sakiau jau prieš tai ir pasakysiu dar kartą, tokie video kur parodai kur žmonės mušasi šaudosi ar vaikšto nėra pristatymas, tai tėra paparasčiausias šūdo malimas ir laiko tempimas. Pristatyme turi matytis sistemos, mapp darbai ir žmogus turi susidaryti nuomonę apie serverį, o ne apie tai, kaip tu vaikštai.
 2. 5 taškai
 3. 4 taškai
  Todėl , kad tavo serverio failas nepavadintas spigot.jar , tiesiog pavadink .jar faila į spigot.jar į tada pabandyk paleisti.
 4. 3 taškai
 5. 2 taškai
  Sveiki SuperGames.LT forumo lankytojai, noriu jums parodyti oficialų SFGyvenimas.lt pristatymo video!Gero žiūrėjimo! Projekto svetainė: https://sfgyvenimas.lt/ Serverio IP adresas: 185.80.128.207:7777
 6. 2 taškai
  SwedBank interjeras https://imgur.com/a/uVCAwq7
 7. 2 taškai
  Na, pliusas toks, kad gal jau baigėsi sarg kopijos? O minusas, kad prasidėjo žlugusio projekto kopijos... Jūs tikrai tikities kažką pasiekt su plagijuotom modifikacijom? Pats laikas kurti savo, vaikučiai pabiručiai.
 8. 2 taškai
  Naudojat LC gm? Pasireklamuosiu kad teikiu tikrai neblogas testavimo paslaugas, surasciau daugybe bugu bei exploitu kad nereiktu serverio uzdaryt po pirmos savaites nuo jo atsidarymo. Jei ka, kreipkis i pm
 9. 1 taškas
  Grafikos darbų užsakymai Atliekami darbai: logotipas Avataras Parašas Cover'is Banneris Darbų redagavimai Reklaminiai parašai Vizitinės kortelės GUI lentelės Forumo rangai Forumo header'iai Projektų nominacijos Web dizainai Facebook puslapio viršelis, logotipas Facebook reklamos parašai Instagram logotipai Stream overlays, description Atsiskaitymai : Swedbank / Paypal / Sarg turtas Susisiekit į AŽ arba DC Vanagas#0706
 10. 1 taškas
  Parduodu sarg paskyra, daugiausia pasiuliusiam atiduosiu, 8k/min, 2.6m xp.
 11. 1 taškas
  normalus accountas, 6-7e toks vertas o marrelai tai manau jis turi omeny galbut antrus fabus
 12. 1 taškas
  jeigu nezinai antru, tai lavonelis gali net nesirodyt akyse, laisvas.
 13. 1 taškas
  atvaziuok I antrus, ismontuosiu as tave numyztgalvi
 14. 1 taškas
  Bandyk susirasyt driverius is lenovo puslapio pagal kompo numeri.
 15. 1 taškas
  Arsleidiniai turi tokį mažą minusą, kaip baigti testą ir laikas eina kaip žiūriai klaidas. O taip pas mane mokykloje tai panašus vien į alsket. Bet ačiū už komentarą;) Greitu metu reikės Ačiū už motyvaciją.
 16. 1 taškas
  not bad.. Iš kokio tiekėjo esi užsisakęs domeną?
 17. 1 taškas
  nueiti į domeno nustatymus ir pasidaryti dar vieną DNS, pridedi "A Record" prirašydamas mc ir serverio IP, tada teks luktelėti kol užsidės
 18. 1 taškas
  tai tau reikia DNS adresus nukreipt
 19. 1 taškas
  Jei yra galimybe pasikeisk tema i "tevo paveikslas lietuviu literaturoje". Atsiusiu visa kalbejima lyg ir plana dar turiu
 20. 1 taškas
  Alsket, bet į 30 klausimų atsakydamas per 2 minutes, nieko neišmoksi, kad klausimus išmokai mintinai, naudos neduos, reikia suprast kodėl atsakymas toks, o ne kitoks, o ne parinkt variantą, nes iš praeitų kartų atsimeni, kad tikrai tas ir nereikia net klausimo skaityt.
 21. 1 taškas
 22. 1 taškas
 23. 1 taškas
  https://www.ketbilietai.lt/ nusiperki ir sprendi. Viskas pagal naujausias KET ir VĮ „Regitra“ klausimus.
 24. 1 taškas
 25. 1 taškas
  Crackintas Tinderis I wonder how does that work lol
 26. 1 taškas
  AČIŪ SENY Vyksta atrankos į direktorius https://sfgyvenimas.lt/topic/92-atrankos-į-direktorius/?do=getNewComment Taip pat ir į forumo moderatorius https://sfgyvenimas.lt/topic/91-atranka-į-forumo-moderatoriaus-pareigas/?do=getNewComment
 27. 1 taškas
  *Myliu SuperGames.lt* dabar du vienodi sfg bus
 28. 1 taškas
  Kaži ar tiek išbus Man jau juokas ima iš šitų tešliu
 29. 1 taškas
  Palinkėsiu tik mikrafoną nusipirkti, nes tokie gabalai labai greitai visiems praeina, nors man jie ir ne prie širdies, o dabar tas tavo balsas random pagarsėja, random patylėja ir šiaip girdisi kaip iš plytos.
 30. 1 taškas
  Kad galima tai faktas, aš kiek esu daręs projektu tokiu. Kiek dabar daro tipo ale RIMTUS projektus , tai mano tam projekte daugiau žaisdavo, nei tam rimtajam. linkiu sėkmės su projektu !
 31. 1 taškas
  Prikolas neprikolas visi galim padeklamuot eilėraštį.. Susirask rimtesnių hobių.
 32. 1 taškas
 33. 1 taškas
 34. 1 taškas
  Neturiu aš daugiau ką pasakyti tokiam svaiguliukui kaip tu Tiesiog gal nebešnekėk jau tu, svetima gėda jau.
 35. 1 taškas
  Keistokas tas tavo klausimas koks skirtumas kiek tau metų, įdomu ar tau pačiam jos reikia ar tiesiog tėvai, aplinkiniai spaudžia? Man buvo keista kai negalėjau susirasti merginos būdamas 14metų ir dėl to parindavausi, paskui kažkaip aprimau susikoncentravau į savo pomėgius, hobius ir tiesiog netikėtai po 3metų susipažinau su viena mergina, gyvenime neturi būti pagrindinis tikslas susirasti antrąją puse viskas vyksta eksprontu beto merginoms patinka vaikinai kurie gyvenime turi savo hobius, siekia tikslų, savim pasitikintys, nemanau, išviso ar reikia dėl to parintis, galiu pasakyt džiaukis kol esi laisvas ir nepriklausomas, ir nustok save graužti dėl to.
 36. 1 taškas
  Vienas sugrįžo, kitas išėjo ir taip sukasi tas visas ovalas, nice..
 37. 1 taškas
  Jeigu netoli Jurbarko esi, tai Rigveda pasižiūrėk. Pinigus sumoki, pasirašai ir duoda tas teises. Pats kai TR1, TR2, SZ, SM laikiausi, tai tikėjausi kažkokio pražaviavimo ar kaip draugai vadina to eilinio "dalių įvardijimo", o vietoje to apsiėjau su parašiuku .
 38. 1 taškas
  Šiuo metu keturačių niekas neberegistruoja kaip "žemės ūkio technikos" (nebent perki jau užregistruota) tokio dalyko kaip kubaturos ribojimas nėra, dokumentai tiesiog klastojami. Tie keturačiu atstovai kurie susitvarke su registavimu (BRP, CF MOTO, Polaris) visada rašo 15Kw nesvarbu pas tave litras ar puse, pats turiu CF-500 ant tech paso rašo 15Kw, draugas turi ta pati CF-800cc galia rašoma lygiai tokia pati 15Kw, niekam neidomu kiek ten iš tikro. Problema atsiranda tik su naujais keturačiais, kurie privalo turėti nerakinta (Dif) ABS ir realu galios ribojima. Dar viena problema su B kategorija atsiranda tik varant technikine, nes daug "eksperu" tau bando irodinėti savo tiesas... Taigi geriaiusia būtu rasti kaip "žemės ūkio technika" registruota keturrati.
 39. 1 taškas
  Sveiki, supergames.lt lankytojai. Per savaitę laiko modifikacija buvo aktyviai testuojama ir tvarkomos joje rastos klaidos (bet jų dar vis ieškoma, kad startas būtų kuo tvarkingesnis). prie to pačio padaryti ir minimalūs pakeitimai, tad trumpai: Koreguotas kai kurių darbų transportas Policijai pridėtos 3 YOSEMITE Pikapai skirti gaudyti ir šaudyti nusikaltėlius stovint mašinos kėbule. Greitosios pagalbos transportas perdažytas į raudonai baltą, kad atrodytu tikroviškiau (buvo baltas transportas) Fūristų naujas transportas vežti nelegalius krovinius, taip pat vilkikai legaliems kroviniams pakeisti tik į roadtrain Naujas tazerio veikimo principas: Dabar tazerį galima išsitraukti, tai padarius gausite 3 kulkas. Pataikius iš tazerio į žmogų, šis kris ir pradės purtytis nuo elektros. Tuo metu teisėsaugininkas persitaisinės naują tazerio užtaisą. (rodys animaciją, kad vėl užsitaiso ginklą).Padaryta taip, kad jeigu rankose turi desert eagle arba colt45 ir parašius /tazeris, kulkos nepasibugins ir tiesiog gausite 3 tazerio kulkas. Ginklų parduotuvėje naujas ginklas - MP5. Taip pat pakeistos ginklų kainos ir nusiperkamas kulkų kiekis. Nusipirkus pipirinių dujų iš viso gausite 150 (kulkų) (seniau duodavo tik 1). Naujos radijo stotys klausytis automobilyje. Naujos stotys: FM HIP HOP, DANCE RADIO FM, TIME 2 DANCE, PARTY VIBE RADIO. Į WANG CARS parduotuve įdėtos 2 transporto priemonės SENTINEL ir QUAD. Šios dvi transporto priemonės bus labai ribotos ir egzistuos tik dvi pirmas starto dienas, todėl jos taps kolekcinėmis. Ateityje planuojame turint tam tikrą progą įmesti vis po 1 ar 2 tokias transporto priemones kurių kiekis būtu ribotas ir jos turėtu išliekamąją vertę. Ir paskutinis - MASYVUS BUGŲ TAISYMAS. Labai didelė dalis bugų buvo sutaisyta, kitus tvarkome toliau ką randame su testuotojų komanda. Svetainė nebaigta, bet: SFgyvenimas.lt Discord: https://discord.gg/5PMg2zt Ačiū visiems. Ačiū ir tiems kurie išreiškė savo nuomones komentaruose, kad ir kokie jie buvo. Tiesiog nesikišau į tai, norėjau atrodyti protingiau ir nesivėliau į tai. Geriau dirbti prie projekto nei veltis į beprasmišks diskusijas, kurios vistiek prie nieko neprivedė ar netiesa, ką tuo pasiekėte. Ačiū. Tiesa, nepaminėjau. Svetainei ruošiamas naujas dizainas bei kuriamas pristatomasis serverio filmukas. Abu šie dalykai turėtų pasirodyti per dvi dienas. Šiuo metu niekur kitur reklamos dar projekto nėra, išskyrus čia, nes norint pradėti reklamas jų pirkimą ir panašiai pirmiausia norime užbaigti pradinius darbus.
 40. 1 taškas
  įmesk 5e į globalą ir susipirksi viską
 41. 1 taškas
  Už tokį biudžetą nepatariu imti USB micų, imk XLR. Mikrofonas kuris kainuoja 50 su interfacu skambės daug geriau nei 200 eurų vertės usb.
 42. 1 taškas
  Hyperx quadcast. Daug apžvalgininkų giria šį mikrofoną. Kaip tik telpa į tavo biudžetą. Mano pažįstamas turi šitą mikrofoną ir streamina. Žiūrėjau jo streamą, tai balsas girdisi labai švariai ir aiškiai.
 43. 1 taškas
  Tavo void kvietimas int main, negali skirtis nuo declarinimo.
 44. 1 taškas
  Visų pirma, tai int main, nesukuri B masyvo ir jo nepassini į voidą.
 45. 1 taškas
  Kad dabar tas pats sfg.lt yra, mapai tie patys, tai nežinau ką ir sakyt
 46. 1 taškas
  Padarau 5 - 6 versijas pvz su galingomis sistemomis o gauni į mėn 30 € aha, taip ir gyvenam ane ? Xd
 47. 1 taškas
  y, diamondą tai irgi sunkoka pasikelt bus jei nepridės papildomų savaičių
 48. 1 taškas
  Prasčiausias Operation, kokį esu turėjęs. I mean, turinio prasme. Atsipirkt atsiperka, nu bet visiškai nėra smagu vykdyt misijas, lyginant su ankstesniais Operation'ais.
 49. 1 taškas
  Po pass pabaigos jeigu nieko neprigalvos, jų kainos kils. Tai viską laikysiu ir pasidarysiu didesnį profit
 50. 1 taškas
  Sveiki, atsiradus šiek tiek laiko, norėčiau prisijungti prie SA:MP serverio. Sugebėjimai: SA:MP serverio sistemų kūrimas, jų klaidų taisymas; SA:MP serverio modifikacijos klaidų taisymas; TextDraw piešimas; Dizainų kodavimas [IPS] (HTML, CSS, JavaScript, PHP); Grafikos darbai su PhotoShop; Minimalus video montavimas; Pavyzdžiai: SA:MP: https://libertycity.lt/index.php?/topic/795-lc-v175-atnaujinimas-2019-06-15/ http://storylife.lt/index.php?/topic/148-storylife-003/ http://storylife.lt/index.php?/topic/164-storylife-004/ https://imgur.com/a/s59oXHN SNG.LT Klubų sistema (sarg kopija); SNG.LT Gaujų sistema (sarg kopija); Svetainės: https://webskin.lt http://wgame.lt http://wgame.lt/diskusijos/ Reikalavimai: .lt domenas (ye ye); Lėšos išlaidoms (hostingai, užmokestis už darbą); Didelė motyvacija, noras neapleisti projekto; Kontaktai: Facebook: https://www.facebook.com/bernataviciusmarius Discord: Jukyli#1107 Skype: johnas395 Pastabos: Projekte labiausiai norėčiau užsiimti modifikacijos kodavimu, jos tobulinimu; Modifikacijų nuo 0 nerašau; Galiu užsiimti atskirai ir dizaino kodavimais ir kitais dalykais; Už modifikacijos kodavimą noriu atlygio.