Peršokti į turinį

Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Geriausiai įvertintas turinys pagal datą 2020.01.29, visose srityse

 1. 2 taškai
  Pasaulis gedi sraigtasparnio avarijoje žuvusio vieno garsiausių visų laikų NBA žaidėjų Kobe Bryanto. Savo pagarbą krepšinio legendai nutarė atiduoti ir NBA 2K bendruomenės nariai, kurie lygiai taip pat, kaip ir tikrose lygos rungtynėse, neskubėjo užbaigti atakų bei susirinkę į vieną būrį dar sykį prisiminė vieną garsiausių krepšininkų.
 2. 2 taškai
  ftp? Hmmm... Kur čia mokslas? Ar tu moki kažką išskirtinio ten?
 3. 2 taškai
 4. 2 taškai
  O tau skauda? Kad už pasidalintas modifikacijas prašau +rep?
 5. 2 taškai
  Apšvieskite "durnių". Koks tau tikslas tai daryti? Ar neisi į minusą? (Tik smalsumas)
 6. 1 taškas
  Sveiki, taigi šiandien norėčiau su jumis pasidalinti savo gamemodų kolekcija, jame yra apie 100gamemodų. Yra įvairiausių gamemodų įvairiuose miesteliuose/kaimeliuose. Įvairiausių versijų ir t.t. Rasite tikrai ir neblogų editų, vertų dėmesio, ar šūdserviams pakurt. Kitur neblogos sistemos, kaikurių ir nepaleidžia, reikia atsinaujinti pluginus ir t.t. Žodžiu peržvelkit gal rasit ką tinkamo, ar panaudojamo. Taip pat šiame packe rasite ir LibertyCity gamemode. Bet man bent jau neveikia sql failas, norintys susitvarkys, ir pasileis. Pirmas packas: https://www108.zippyshare.com/v/uem7lgQD/file.html antras packas: https://www74.zippyshare.com/v/8qfv63fY/file.html Kam nesunku +r3p užmeskit :))
 7. 1 taškas
  Žiūrėkis į valias, gal rasi kažką panaudojamo :))
 8. 1 taškas
  Čia tiesiog HDD, o ne SSD.
 9. 1 taškas
  Pasirenki failus, kuriuos nori perkelti. Nuvedi juos su pelyte į direktoriją, kurią nori perkelti ir viskas. Kur čia mokslas? Kaip čia galima tuos failus sugadint? Sugadinsi, jeigu perkelimo metu išjungsi programą, arba nutrūks internetas. Jeigu taip ir būtų tai sutvarkyti galima labai greitai
 10. 1 taškas
  Pažiūrėsim kas gero pas tave kolekcijoje, +Rep.
 11. 1 taškas
  Parašyk į pm el paštą, turiu pora pakvietimų.
 12. 1 taškas
  laisvas tuomet. + ten nebuvo kritika, ten tik buvo mano įžvalga. Aš nekaltas, kad tu ją priėmei taip.
 13. 1 taškas
  Šaunuolis , kad daliniesi ! Būtinai uždėsiu +rep kaip galėsiu..
 14. 1 taškas
  kzn ko jus cia tikejotes ir kad dabar rasot, kad geriau uzdarytu serveri ir stumiat, nors pats autorius rase, kad paprasta serveri paleido pasizaidimui, nematau reikalo cia rasyt "pagyvink serveri jo uzdarymu" nu wtf, kas zmogui turi buti negerai, kad taip rasytu.
 15. 1 taškas
  FiveM Global Ban'as yra HWID tipo. Reikia HWID spooferio arba naujų kompo dalių tai pakeitęs acc nepažaisi. Manau 14 dienų be FiveM nėra jau taip blogai ir nereikia naudoti įvairių free Lua Executoriu ar kitų chryniu.
 16. 1 taškas
  Viskas ko šiais laikais reikia geram projektui, tai LT galūnė! Gerb. samp projektų kūrėjai. Prašau nebedarykit tokios klaidos, teisingas pasakymas, "mes turime domeną!", bet ar šis pasakymas ko nors vertas be detalesnės informacijos apie projektą, aš nežinau
 17. 1 taškas
 18. 1 taškas
  Hey forumiečiai, ieškau greičiausiai projekto ar startavęs ar dar bando startuoti, norėtusi suteikt pozityvo jį toliau tęsti ir tais tiksliais padovanoti samp tematikos dizainą projektui, kuris įrodytu kad tikrai jo nori, jiems jo reikia, galbūt trūkumas lėšų. Žodžių noriu asmeninę žinutę gauti išsamia informaciją apie projektą, jo vizijas ir planus. Pats dizainas atrodo štai taip Pats užmatės buvau kadaise, kad ties skriptinimu kažkas teikėsi padėt su bugų tvarkymu ir t.t. Tai manau būtų faina kažkam padėti taip pat, pridėti ranka prie projekto vystimosi.
 19. 1 taškas
  Nesuprantu, koks tolkas koliotis dėl kažkieno gramatinių klaidų lyg būtumėt liet. k. Mokytojai, nepamirškim amžiaus cenzo forumas lyg ir neturi, todėl vieni galbūt yra nesubrendę ar nelankė pamokų ir todėl rašo netaisyklingai gi visi darom klaidų, jei visi prisikabinėtu prie mūsų kiekvienos smulkmeniškos klaidos kas būtų, sugebat per laidą šūstravot ir aiškint.
 20. 1 taškas
  Kad tavo akimis "š gabalas", parašyt sugebi, o parašyt, kas tokį prastą įspūdį tau sukėlė, ką reikia keist ir kaip tobulėt, nesugebi. Tai čia žinok labiau tavo komentaras š gabalas.
 21. 1 taškas
  Lapkričio 30 dieną Kaune duris atvėrė kompiuterinių žaidimų mylėtojus kviesianti erdvė – „BRO Gaming Lounge“. K. Donelaičio gatvėje įsikūrusi erdvė savo klientams siūlo pačius naujausius žaidimus, kuriuos galima žaisti prie dešimties asmeninių kompiuterių, o taip pat čia galima rasti ir tris „PlayStation 4 PRO“ konsoles. Taigi, čia savo vietą ras tiek elektroninio sporto fanatikai, tiek su draugais pažaisti norintys žmonės. „BRO Gaming Lounge“ savo klientus kvies ir įvairiausius kompiuterinių žaidimų turnyrus, o pirmasis įvyks jau gruodžio 7 dieną, kuomet į kovą stos „FIFA 20“ žaidimo fanai.
 22. 1 taškas
  Na ir kas, kad yra tų projektų CSGO. Kiekvieno valia rinktis kur nori žaisti Iš mano asmeninės patirties žaidėjus traukia ne pačio serverio unikalumas, tiesiog pati liaudis, kuri ten renkasi. Jeigu bus projekte žmonių, kurie kaip magnetai pritraukia žaidėjus, puikiai komunikuoja, tai automatiškai projektas laikysis labai tvirtai. Kiek pastebėta paprastumas, dažnai paima viršų. Esmė ne serverių kiekyje. Vieniems žaidėjams patinka ramesni serveriai, kitiems - kur reikia išlieti pyktį po sunkios darbo dienos darbe. Kiekvieno asmeninis pasirinkimas. Na, sėkmės bendravardi su projektu. Linkiu didžiausios sėkmės!
 23. 1 taškas
 24. 1 taškas
  Sea of Thieves + visi DLC? O gal galima būtų sužinoti, kokius DLC galima pirkti šiam žaidimui?
 25. 1 taškas
  Sėkmę nulemia ne vieta, bet gebėjimas sudominti, geros sistemos, ryžtas ir motyvacija. Nežinau, vertinu neutraliai, kadangi bet kokiu atveju tai yra gamemode tikrai ne nuo 0, daugelis sistemų ne tavo kurtos, atvirai: manęs nesudomintų. Ne vienas projektas kūrėsi įvairiausiuose miesteliuose, kaimeliuose kai kurie išliko, o kopijos žinoma ne. Nesmerkiu, ateitis nenuspėjama, tačiau ir vilčių daug nededu. Vis vien linkiu sėkmės! Tik meldžiu bent pašalinkite iš forumo tą LMG nuotrauką. Net jei pasiėmėte lmg dizainą tai bent nuimkite atributiką to serverio.

×