Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Geriausiai įvertintas turinys pagal datą 2019.07.27, visose srityse

 1. 2 taškai
  Sveiki Temą čia pradėsiu kaip visada, pasikartodamas, jog ilgą laiką čia nesiviešinau ir nekėliau savo darbų. O nekėliau todėl, nes galbūt nebuvo tokių darbų, kurie būtų verti jūsų dėmesio. Kadangi pavyko sukurti tokį, mano nuomone, vertą jūsų dėmesio darbą, tai su malonumu jį viešinu ir atiduodu jūsų kritikai. Pirminė idėja buvo sukurti pilį, galbūt kiek kitokio stiliaus žaidimui. Vietą pasirinkau kaip ir norėdamas pratęsti savo prieš kelis metus sukurto Gedimino pilies bokšto idėją, prie jo pridedant ir visą tvirtovę. Tačiau procese viskas gavosi ne taip kaip norėjosi ir vietovės nelygumai labai trukdė, tad teko ieškot naujų idėjų. Todėl Gedimino bokštą palikau ramybėj, nebenorėdamas kurti kadaise prie jo stovėjusios Vilniaus aukštutinės pilies interpretacijos. Tad galutinis rezultatas gavosi toks kokį matot. Stengiausi pilį daryti kiek galima masyvesnę, kad jos bokštai matytųsi dar ir iš miesto gatvių, ką ir pavyko padaryti. Tačiau jos matomumas labai priklauso nuo orų salygų. Net ir pakilus į kalną dažnai pilis ir jos bokštai paskendę rūke ar net debesyse, bet tai tik dar labiau sustiprina pilies didybę. Mapas buvo kuriamas pora savaičių, beveik kasdien vis prisėdant ir bent po kelias valandas pasikrapštant, todėl darbo įdėta nemažai. Mapinau "savo malonumui" tačiau jokio malonumo man pas save jo laikyti nėra, todėl mapas parduodamas. Ką su juo veikti ir kaip jį išnaudoti čia jau fantazijos reikalas, o pas ką ji labai ribota, tai galėsim pafantazuot kartu ? Nuotraukos: https://imgur.com/gallery/rNSmY9B
 2. 2 taškai
 3. 1 taškas
  Sveiki, reikėtų 20€ VPSnet.lt balanso. Už jį duodu 10€ PaySera pavedimu. Susisiekti: Joes#5054 arba asmenine forumo žinute. Pridedu: nupirktas balansas.
 4. 1 taškas
  „Wolfenstein“ serijos fanams ir vėl atėjo metas akis į aki susidurti su nacių keliamomis problemomis. Naujasis serijos žaidimas „Wolfenstein: Youngblood“ jau pasiekė parduotuvių lentynas bei elektronines žaidimų parduotuves. Kelionė į Paryžių Naujausioje serijos dalyje veiksmas vyks Paryžiuje praėjus 19-ai metų nuo „Wolfenstein II: The New Colossus“ žaidimo veiksmo. Būtent Prancūzijos sostinėje dingo pagrindiu žaidimo protagonistu iki šiol buvęs BJ Blazkowiczas, turėjęs atlikti slaptą misiją. BJ ieškoti išvyksta jo dukterys dvynės – Jess ir Soph. Kadangi žaidimas vyksta 1980 metais, žaidėjams teks susidurti su dar tobulesniais nacių ginklais, robotais ir kitomis naujovėmis. Tiesa, tobulinti savo amuniciją galės ir seserys dvynės. Galėsite tobulinti tiek savo šarvus, tiek ginklus, panaudodami naujausias to laikmečio technologijas. Galimybė žaisti su draugu „Wolfenstein: Youngblood“ suteikia galimybę žaisti kartu su savo draugu ar atsitiktiniu žmogumi tinkle. Taip žaidimas įgauna naujų variacijų, o priešus įveikti galėsite panaudodami įvairias taktikas. Tiesa, žaidimas nepalaiko taip vadinamo „split-screen“ rėžimo. Tie, kurie stoti į kovą prieš nacius norės vieni, sulauks pagalbos iš savo sesers, kurią valdys dirbtinis intelektas. Bent jau iš pirmųjų pasirodžiusių apžvalgų atrodo, jog dirbtinis intelektas gana neblogai atlieka savo darbą bei sugebės jus pridengti ar padės tinkamai kovoti su priešais. „Wolfenstein: Youngblood“ mėgautis galės visų platformų žaidėjai. Žaidimas išleistas PC, „PlayStation 4“, „Xbox One“, „Switch“ platformose, o ateityje bus pasiekiamas ir „Google Stadia“ turėtojams.
 5. 1 taškas
  man patinka, kai raso vanilla, bet 3x vis tiek :') tai gal dar kit'u yra?
 6. 1 taškas
  Hehe geras bairis, reik jau memą sukurti. Sėkmės su zona
 7. 1 taškas
  Hmm, gta sa default fontai nepalaiko šiaip lietuviškų raidžių. O pats textdraw atrodo labai baisiai, geltonas borderis per storas ir pati geltona spalva baisi, backgroundas juodas visai nesižiūri, reikėtų bent šiek tiek šviesesnio manyčiau, teksto shadow taip pat visai ne į temą sakyčiau per mažai vietos palikta skinui ir vietai tai statistikai užpildyt, ta vertikali linija prie skino taip pat atrodo nereikalinga.
 8. 1 taškas
  http://prntscr.com/okv8g7 (lygiavimas) pats boxas per mažas, ir spalvos jau pasenę, patarčiau naudot RGB kombinacijas (flat spalvas), naudok labiau ištemptas raides, nedėk tokio didelio outline ant teksto.
 9. 1 taškas
  Spalvas derink, ir šjp kažkaip ne kaip atrodo ,,senoviškai"
 10. 1 taškas
  Geltona spalva neatrodo gražiai, ją verčiau pakeisti pilka/balta arba kita, mažiau rėžiančia spalva. Siūlyčiau visiškai nedėti to skino šone, žiūrėtųsi daug geriau. O ir aplamai, pats išdėstymas nėra patrauklus, bandyk kažką kito.
 11. 1 taškas
  @Kevin` mačiau šis žmogus ieškojo.
 12. 1 taškas
 13. 1 taškas
  O kaip tau sekasi google naudotis? nes netrukau nei 10 sekundžių surasti? // Original by Kia Armani, added cvar for enable/disable by Jhob94 #include <amxmodx> #include <amxmisc> #define PLUGIN "ACE" #define VERSION "1.0" #define AUTHOR "amxmodx.lt" new g_iKills[33] public plugin_init() { register_plugin(PLUGIN, VERSION, AUTHOR) register_event("DeathMsg", "Event_DeathMsg", "a") register_event("HLTV", "Event_HLTV_New_Round", "a", "1=0", "2=0") } public client_putinserver(id) { g_iKills[id] = 0 } public Event_DeathMsg() { new iKiller = read_data(1) g_iKills[iKiller] ++ if (g_iKills[iKiller] < 4) return PLUGIN_CONTINUE; new szName[32] get_user_name(iKiller, szName, charsmax(szName)) if(g_iKills[iKiller] == 4) { set_hudmessage(255, 255, 255, 0.04, 0.45, 0, 6.0, 6.0) show_hudmessage(0, "%s padare mini ACE!", szName) } if(g_iKills[iKiller] == 5) { set_hudmessage(255, 255, 255, 0.04, 0.55, 0, 6.0, 6.0) show_hudmessage(0, "%s padare ACE!", szName) } return PLUGIN_CONTINUE; } public Event_HLTV_New_Round() { arrayset(g_iKills, 0, 33) }
 14. 1 taškas
  jau pries tai uzvedziau tave ant kelio kodel nepatinka, bet va dar viena proga pamatyti kodel: in a nutshell, gadina zmones sampas
 15. 1 taškas
  Patikima persona, kelis kartus turėjau reikalų. Neturėsi kur dėt skinų, žinai kam rašyt, iškart pasiimsiu juos.
 16. 1 taškas
  Nepritrūko, tiesiog nuo 07-10 OVH neatrašo, neatsakinėja į žinutes, neatsiliepia į numerį bei apskritai nepadeda todėl tenka naudotis VPSnet.lt paslaugomis. Buvo pratęsta viskas, tačiau pakeitus į stipresnį ir grąžinus į tą patį dingo dienos ir baigsis tuoj galiojimas. To pasekoje ieškau nupirkti balanso arba pirksiu vėl iš naujo.
 17. 1 taškas
  Įžanga Kaip pastebėjote, žmonių ratas vis gausėja, taip pat ir didėja serverių skaičius. Todėl nusprendžiau pasinaudoti šia galimybe ir padėti tiems, kuriems reikia pagalbos. Bet... Išskirsiu kelis kriterijus: Nepadėsiu už Jus pinai įsidiegti ar sukurti serverį, Nepadėsiu už Jus įsikelti resursrus į serverį, Netaisysiu už Jus kitų resursų klaidų. Prašymai GitHub: 5exyGuy Taip pat nutariau su savo smegeninėm, kad nuo šiandien priimsiu iš žmonių resursų prašymus, t. y. sukursiu, pagal daugelio pateiktus norus, reikalavimus, resursą ir paskelbsiu viešai GitHub'e. Tačiau, tai negali būti labai didelis prašymas (request'as), pavyzdžiui.: sukurti visą gamemode. Tai gali būtų smulkūs ir vidutinio dydžio darbai. Nors dar nenuspredžiau, kur visą tai įgyvedinti, bet, manau, šiuo metu galite čia dėti savo prašymus (request'us). Noriu įspėti. Kai kurių prašymų negalėsių įgyvedinti, nes natives sąrašas (https://runtime.fivem.net/doc/natives/) yra labai didelis ir yra nemažai, kurie dar neturi savo pavadinimo. O kas nori sau privačiai sukurto resurso... Aišku, kad reikės mokėti. Žinau, kad FiveM naudojimosi taisyklės tai draudžia, bet ką padarysi, reikia kažkaip pasipelnyti ?. Šiuo metu vis tiek keliuosi į AltV bendruomenę, tačiau dar planuoju pasilikti prie FiveM modifikacijos. Pagalba Padedu pradedantiesiems, kurie neturi jokio supratimo, kaip kurti resursus (C# ir truputį lua); Galiu padėti įsidiegti serverį ar kitus resursus. Susiekimas Su manim galite susisiekti iš nurodytų pasirinkimų Discord 5exyGuy#1705 ... Galite teikti savo prašymus ar rašyti man dėl pagalbos. Sukursiu resursą, gidą ar kitą reikalingą objektą ?. Nesu geras mapper'is, bet kažką galiu pastatyti, panaudodamas šį gerį https://www.patreon.com/omegakingmods. Tik neprašykite failų, šitas gėris kainuoja ir reikia gerbti kitų darbą.
 18. 1 taškas
  nu cia tai tikrai zmogus parejes is sampo
 19. 1 taškas
  Tai ko lendi į tas sa-mp temas ir rašinėji? Psichologinių problemų turi?
 20. 1 taškas
  Pirmiausias dalykas kuri turi padaryti, ištrinti gta sa folderi, tuomet pradek daryti kazka naudingo. Nes sampas yra baveik mires.
 21. 1 taškas
  Aš pradėjau nuo editinimo 2012 metais po truputi analizuoji kaip viskas veikia, pasiskaitai anglų forumuose funkcijas, guide ir bandai daryt kažką pats.
 22. 1 taškas
  Rašysiu, įsivaizduodamas, kad esi visiškai žalias. Pirmiausia susikelčiau visus pluginus, ZCMD,SSCANF,MYSQL ir t.t. Tada išmokčiau pagrindus kurdamas rcon komandas. Kaip pavizdys, komanda atspawnint mašiną jeigu esi prisijungęs su rcon: CMD:masina(playerid,o[])//ZCMD pluginas leidžia komandas rašyti šitaip. Suveiks jeigu chate parašysi: /masina { if(!IsPlayerAdmin)return SendClientMessage(playerid,RAUDONA,"Jūs neprisijungęs kaip rcon administratorius"); // patikrinam ar žaidėjas prisijungęs kaip rcon adminas, jeigu ne returninam su žinute else { new Float:x,Float:y,Float:z; GetPlayerPos(playerid,x,y,z)// pasiemam žaidėjo poziciją į x,y,z kintamuosius CreateVehicle(411,x,y,z,0,0,0,0); Atspawninam mašiną žaidėjo pozicijoje return SendClientMessage(playerid,RAUDONA,"Mašina sėkmingai sukurta"); } } sukūręs keletą reikalingų komandų sau, kaip savininkui, manau pramoktum tuos pagrindus. Tada galėtum susirasti gerų tutorialų su MySql (bent aš jį naudoju). Numesiu keletą linkų: https://maze.lt/tema/pamoka-mysql-saugojimas-krovimas Šita pamoka, gali būti šiek tiek sena, tačiau man bent keletas dalykų pravertė. https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=627520 Šita pamoka turbūt labiausiai pravertė, nes visus mysql reikalingus pagrindus išmokau iš jos. Taip pat labai praverstų išmokti terminus, kas yra callbackai ir t.t. https://wiki.sa-mp.com/wiki/Terminology Taip pat, scriptindamas nepamiršk išsivalyt visus warningus, nors jie nieko ir nedaro, nes patogiau bus žiūrėt. Čia yra sarašas visų errorų ir kaip juos sutvarkyt. https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=274028 Čia bent kaip aš viską mokiaus, tai gali skirtis nuo to, ką kiti pasakys, tačiau man labai būtų pravertę šitą sarašą pamatyti prieš gerą mėnesį, būtų viską palengvinę
 23. 1 taškas
 24. 1 taškas
  Sveiki, noriu jums pasiulyti mano kuriama gamemod'a kuri as dabar kuriu ir manau ateiti turesiu serveri nu, bet ne tame esme as noriu pasidalinti su pradedanciaisiais. KAS JAME YRA Registracija mano mapinimo biski yra galite panaikinti jei norite pickup'as kuris irgi pradetas iejimas i banka, bet nedabaigtas. Ir viskas Jei negaila [+Rep] Atsiuntimas: https://www44.zippyshare.com/v/eINEgX8S/file.html
 25. 1 taškas
  Sveiki visi taigi atėjo ta diena, kaip pats jau daug kartu ir metu esu kuręs projekta su kitais savininkais, kurie iki to laiko nebuvo verti 100procentu, ar darbo trūko ar kažkas kitko, nusibodo turėti projekta savajį, jau geriau investuot į nauja projekta su patikimais asmenimis,taigi dalinuosi SATG gamemodu, reikėtu apsitvarkyti, buvo daroma lmg kopija prašau naudokites i valias, gamemode surištas su mysql, daug visko nepamatysite.Tai yra nuo satg gamemodo likes pagrindas, o bandėme daug ką keisti daryti, užtrukome nemažai kol dali padarėme, ir noriu priminti kad tai nebuvo dieninis darbas, i diena darbavomes pora valandu prie modifikacijos. Link parsiuntimo: https://www77.zippyshare.com/v/fmGuovoe/file.html Naudokites i valias ar prisidėkite prie kolekcijos.Nesigailiu nes nebenoriu turėti aplamai jokio gamemode, kuris užimtu nors ta megabaita maža ar didelį.Jei turite pasiulymu su SAMP projektu ir reikia investicijos parašykite Asmeninę žinutę susisieksiu.
 26. 1 taškas
  Sveiki, dalinuosi SNG.LT Modifikacija. 0.00.4+ versija. Buvo pradėta daryti 5 versija, bet gavosi taip, kad išėjau iš projekto. Modifikaciją turi Mantas_White ir Ernish_Way taip pat ir Mister_Inny, kadangi ji yra bandoma parduoti, pagalvojau ja pasidalinti. Pridedu: Valiutos sistemos failus, textdrawus ir t.t. Nuoroda: ČIA
 27. 1 taškas
  To ir tikėjausi, dėkui
 28. 1 taškas
  fex_dialogs.inc BETA VERSION Sveiki, sukūriau naują, panašia į GUI lentelių versiją sistemą (include). Viskas taspats, tik dizainas kitoks, iš textdrawų. Funkcijos mažai kuo skiriasi, taip atrodo funkcijos struktūra: ShowFexDialog(playerid, dialog, header[], text[], button1[], button2[]); Dėja, yra tik vienas stilius: GUI atžvilgiu MSGBOX, kai rodomas tik tekstas ir mygtukai. Callbacko, kuris iškviečiamas, kai žaidėjas paspaudžia kažkurį mygtuką struktūra: public OnFexDialogResponse(playerid, fexid, response) V1: public OnFexDialogResponse(playerid, dialogid, response) { switch(dialogid) { case 0: { if(response) SendClientMessage(playerid, -1, "Paspaudei pirmaji mygtuka, dialoge, kurio id buvo 0"); else SendClientMessage(playerid, -1, "Paspaudei antraji mygtuka, dialoge, kurio id buvo 0"); } } return 1; } V2: public OnFexDialogResponse(playerid, dialogid, response) { if(dialogid == 0) { if(response) SendClientMessage(playerid, -1, "Paspaudei pirmaji mygtuka, dialoge, kurio id buvo 0"); else SendClientMessage(playerid, -1, "Paspaudei antraji mygtuka, dialoge, kurio id buvo 0"); } return 1; } Pavyzdžiai: ShowFexDialog(playerid, 7, "Naujoji lenteliu sistema", "Pagaliau sukurta naujoji lenteliu sistema!", "button1", "button2"); ShowFexDialog(playerid, 7, "Klausimas", "Sveiki, kaip manote, ar verta naudoti musu serveryje naujaja lenteliu sistema?", "Sutinku", "Nesutinku"); Maksimalus antraštės simbolių skaičius: 27 Maksimalus teksto simbolių skaičius: 135 Maksimalus mygtukų simbolių skaičius: 10 Kaip instaliuoti? - Įsikelkite fex_dialogs.inc failą į pawno > includes aplanką. - Įsikelkite YSI aplanką į pawno > includes aplanką. ATSISIUNTIMAS: http://www89.zippyshare.com/v/98fPLvOy/file.html P.S. Tai tik BETA versija, 6is produktas bus tobulinamas ir keliami atnaujinimai! Būtų malonu, jog pastebėję klaidas apie jas praneštumėte A.Ž., arba šioje temoje, ačiū!
 29. -1 taškai
  Sveiki gavau is draugo lmg kopija tikrai atspindi lmg uzdedat man +rep pakvieciat i skype: petrasga ir as jums gm
 30. -1 taškai
  Taigi kiek maciau temu nieks neturejo sfg sql failo tai nusprendziau paplatinti FREE, nepamirskit uzmesti +REP. Gm nuoroda: GM NUORODS LAIKAS BAIGESI SPEJO TAS KAS SPEJO ATSISIUSTI SU .SQL FAILIUKU GERO ZAIDIMO.
 31. -1 taškai
  geras gm,bet neturiu pin ant saskaitos ;/
 32. -1 taškai
  Sveiki,gal kas zino TSFG1.2.1LT panasus gm? .amn reikia gm.dekui
 33. -1 taškai