Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Geriausiai įvertintas turinys pagal datą 2019.07.22, visose srityse

 1. 3 taškai
  Labas. Skirdamas po labai labai nedaug laiko, šį darbą pradėjau prieš beveik dvejus metus, tačiau užbaigtas jis nėra ir dabar. Nors ir nemėgstu kelti neužbaigtų darbų, šio darbo užbaigti greitu metu nesitikiu, tad rodau tiek, kiek padaryta yra dabar. Jei kada darbas bus užbaigtas pilnai - temą atnaujinsiu. Nuotraukose nėra rodomas miegamasis, namų ofiso bei vonios kambariai (jie sumapinti, tačiau be tekstūrų). NUOTRAUKOS P.S Prieš pora metų dirbau ties smulkesniais San Fierro miesto darbais, tad kurią dieną mąstau įkelti ir juos.
 2. 2 taškai
 3. 2 taškai
  :DDDDDDDDDDDDDDDDD Tai ko iš anksto nepardaviai jei buvo norinčiu labai daug? Ot ieškai ant tokiu žmonių kad užkibtu ant kabliuko kad šūda nori parduoti. Iš tokiu atsiranda, žodžiu sekmės tau toliau apgaudinėjant kitus
 4. 1 taškas
  Sveiki, istorijos nėra įdomu, todėl redaguoju temą ir aprašau tik svarbiausius dalykus. Kas norės platesnės informacijos apie projektą ar jo komandą gali pasiklausti asmeniškai. Apie projektą: Stilius [GRP] Platforma [RageMP] Komanda [Prie kodo dirba 1 žmogus - aš pats, tačiau yra daug prisidedančių iš discord serverio kurie testuoja ir duoda patarimus naujoms sistemoms] Projektas yra kūrimo stadijoje, todėl yra nemažai nebaigtų ir su klaidomis sistemų. Rašydamas šį postą tikiuosi surasti žmonių kurie būtų susidomėję į kitokio stiliaus ir kitos platformos (ne fivem) serverį, kai šiomis dienomis fivem labai populiarus. Jei kam būtų įdomu prisijungti į serverį ar kartu su kitais discord nariais testuoti naujas sistemas labai laukiame discord'e Jei nesinaudojate, bet į žaidimą prisijungę randate klaidą ją galit pranešti su komanda /bug. Ačiū! Kai kuriuos atnaujinimus įkeliame į Youtube kanalą -> Čia Kitą informaciją galima gauti discord serveryje. ★ Discord: Čia ★ Tinklapis: https://egamesy.lt/ ★ Serverio IP: gtav.egamesy.lt RageMp kol kas turi labai blogą sync, tačiau jie prie to dirba ir greitu metu atkeliauja atnaujinimas tai sutvarkysiantis. Čia yra video iš jų oficialaus discord serverio. Šiek tiek iš atnaujinimų:
 5. 1 taškas
  Paskyra: https://steamcommunity.com/profiles/76561198326205410 Kaina: 10€(nederinama) Matote paskyroje, kas ir ko yra... CSGO turi prime, dar bšk skinukų yra. Rašom į discord'ą: TheDageriz#3248 !
 6. 1 taškas
  2016 metais pasirodęs išplėstinės realybės žaidimas „Pokemon GO“ nuo sofų pakėlė ne vieną milijoną pasaulio gyventojų, kurie išėjo į gatves, norėdami sugauti visus žaidime esančius pokemonus. Žaidimas sulaukė milžiniško populiarumo, o šią sėkmės formulę vis dažniau išbando vis daugiau žaidimų. Visai neseniai mūsų išmaniuosius įrenginius pasiekė „Harry Potter: Wizards Unite“, o jau artimiausiu metu naujienos sulauks ir „Minecraft“ serijos fanai. Dar gegužės mėnesį leidėjų kompanija „Mojang“ pranešė apie kuriamą išplėstinės realybės žaidimą „Minecraft Earth“, o liepos mėnesį prasidėjo pirmieji „beta“ testavimai Londone bei Sietle. Žaidimo koncepcija čia išliks panaši, kaip ir mūsų jau minėtuose „Pokemon GO“ ir „Harry Potter: Wizards Unite“ žaidimuose. Su savo išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu turėsite vaikščioti po realų pasaulį, kuriame rinksite „Minecraft“ pasaulyje įprastus daiktus: įvairias medžiagas statyboms, gyvulius ir panašiai. „Minecraft Earth“ žaidėjams leis ir statyti įvairius statinius. Jums tik reikės rasti tinkamą tam paviršių ir pradėti darbuotis. Be to, į pagalbą galėsite pasikviesti ir savo draugą, su kuriuo darbuositės kartu. Savo statinį vėliau žaidėjai galės perkelti į žaidimo žemėlapį ir net tyrinėti jo vidų. Kol kas tiksli žaidimo išleidimo data nėra žinoma.
 7. 1 taškas
 8. 1 taškas
  Sveiki, reikia pagalbos kūriant paysera projektą dėl anketos užpildymo. Kyla klausimas dėl šitos vietos:
 9. 1 taškas
 10. 1 taškas
  Vaikas? man manau dvigubai daugiau metu nei tau ir zmogau prasau nerasyk nesamoniu ir paskaityk dar karta ko as ieskau, nes parasyta manau gana aiskiai, kad ieskomi visiems darbams atskiri zmones,o ne visu galu meistras. Kam man scriptint ar kazka daryti jei as tai galiu nupirkti ir uz viska sumoketi. Ir dar karta pasikartosiu viskam jei reiks bus israsomos saskaitos fakturos, arba pasirasoma darbu sutartis.
 11. 1 taškas
  Taigi nusprendžiau parduoti youtbę paskyrą, galvoju kažkam pravers, ne nuo 0 viską keltis. Nuotrauka: https://imgur.com/a/00m240s parduota GALI RAKINT TEMĄ
 12. 1 taškas
  Žmogus tiesą sakė. Gal ir atrodo iš acc kad nepatikimas bet viskas vyko sklandžiai ir jis yra patikimas nereikia iškart taip aukštai užsišokti .
 13. 1 taškas
  Jei būtų norinčiu? Tu mažiau verk gal, nes jau pardaviau :), sakiau nelaukt vakaro. Norinčių yra: PARDUOTA.
 14. 1 taškas
  Tai čia įspėjau žmones. Jau klientų turiu pm'ę
 15. 1 taškas
  Baldų sistemos paskirtis yra duoti žaidėjui kur išleisti pinigus. Be to, žaidėjas gauna pasitenkinimą manipuliuoti aplinka, kas itin svarbu.
 16. 1 taškas
  Su savimi pasirašinėjo, gal ir nieko
 17. 1 taškas
  Kaip puikiai zinai kaip kas gyvena.
 18. 1 taškas
  Tikiuosi ne Grandui parduos, o normaliam pirkejui.
 19. 1 taškas
  ką nori tą sakykit, bet čia 10 kartų patogiau nei pawno. [profili užeikit]
 20. 1 taškas
  si kart rekordu sieksime gta v platformoj, cykraiii laukiamee. Bus nasa ir narkotikai?
 21. -1 taškai
  Buginta modifikacija + gramatikos mokintis reikėtu tau -REP
 22. -1 taškai
  Sveiki, Domina GTA V MP. Ieškau rimtų žmonių/žmogaus svarstančio tuom užsiimti, bei žinančio apie tai daugiau. Jei kažka sudomins rašom i PM.
 23. -1 taškai
  pakeliu tema, sekmes ieškant!
 24. -1 taškai
  Žmogau jis taves ne apipiso o tik ant gm apipiso aš su juo čhatinos durniuk pats dalinais kaškom ta supista justhost jis viska permete be tavo justhost slaptažodžio jis niekaip nežinoja tavo slaptiko durniuk kaskaš isilauze i tavo justhost ir vsio durniuk nebepisk proto jis tau dave serveri,foruma o ant gm tik apipiso
 25. -1 taškai
  neveikia serveris, galit trint tema