Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Geriausiai įvertintas turinys pagal datą 2019.05.15, visose srityse

 1. 3 taškai
  Metas pradėti ruošti savo pinigines, kadangi internautai nuleakin'o STEAM Summer sales nuolaidų pradžią. Tai vienas iš retesnių atvejų, kuomet šios platformos vartotojai sužino, apie būsimų nuolaidų pradžios datą, kadangi dažniausiai tai įvykdavo tik birželio pradžioje. STEAM SUMMER SALE prasideda nuo birželio 25 ir tęsis iki pat liepos 9 dienos. STEAM
 2. 3 taškai
  Logiškas ir labai geras sprendimas būtų, kad didžiausių serverių savininkai (LMG, SARG, Las-Venturas, GreenSide) susivienytų, susikurtų savo vieną, bendrą launcherį, su kuriuo gali pasiekti mano išvardintus serverius ir savo serveriuose integruotų, kad tai nebūtų pasiekiama be to. Nė vienas žaidėjas nenumirs, kad reikės sugaišti 1 min. savo laiko įsirašant "launcherį", o tiems kurie bijo, kad bus scrapinami jų kompiuterio duomenys - išeitis po visko launcherį publikuoti open-source.
 3. 2 taškai
  CEPKA.LT - Sugrįžimas Sveiki visi žaidėjai bei paprasti nariai noriu jums pranešti jog mes sugrįžome ! Taip žinoma niekam nededam amblemos, kad kažkas tai yra kaltas , kad dingome be žinios niekam nieko nepasake taip žinom tai yra gėda mes su tuo sutinkame ir suprantame jog mūsų reputacija nepakyla o sumažėja. Bet tai pat mes visi turime ir savo priežasčių kodėl taip buna. Kaip ir minėjom aukščiau jau supratote kad mes grįžome tai norime pranešti jums geru žinių. Žinios jums bus palankios labai na manome daugumai, tai viena iš žinių kad konkursų bus dar daugiau su realiais pinigėliais (Eur) bus daugiau eventu kuriuose tai pat bus galima laimėti piniginį prizą ir žinoma ne bus taip kad tik vienas kažkuris viską pasiims o kitas gaus tik privilegija ar dar kažką panašaus. Visuose mūsų rengtuose konkursuose, eventuose, klausimynuose, ir t.t bus mažiaus 3-4 prizinės vietos ir žinoma bus ir realus daiktai kaip ( Playstation 4, Kompiuteriniai aksesuarai, marškinukai ir t.t ) - Mes pasikeitėm per ta laiko kol mūsų nebuvo ir suvokėm jog iš Counter Strike 1.6 projekto jau neuždirbsi šiais laikais, o jei ir uždirbsi tai tik į hostinga arba į web'a naudosi. Tad pas mus negalima bus nusipirkti privilegijų serveriuose ir iškarto galime pasakyti jog nereikia jaudintis administratoriai, prižiūrėtojai bus renkami... (VIP privilegijos bus duodamos nemokamai visiems žinoma po tam tikru atliktų užduočių ) pasikeitėm tai pat ties žmonių interesais ir nuomonėm dabar daugiau vertiname kiekvieną žmogų nesvarbu ar tai būtų kažkada nubaustas mūsų projekte ar dar kažkur visiems yra suteikiamas šansas (patekti/išklausyti/suprasti ir taip toliau. ) Bet tikrai mes nepasikeisime ties tais žmonėmis kurie bandys mums pakenkti kaip sakoma "Akys už akį". Mūsų serveriai (bus pildoma) (Pradžiai paleisime tik vieną serverį) CSGO serveris IP : csgo.cepka.lt:27015 ( 176.223.137.246:27015 ) Pasikeitimai / ketinimai serverių atžvilgiu Pastiprinti Dedikuoti serveriai 8x galingesni. Serverių trukinėjimų ( lag'u ) Serverių rate atžvilgiu. Serverių distributed denial of servivce ( DDOS ) atžvilgių Daug rimčiau bandysime įgyvendinti jūsų pasiūlymus net ir pačius sudetingiausius. Turėsime Counter Strike Global Offensive serverius ( pagal jūsų norus (Serverio tipa) ) Ir daugelis kitų dalyku su kuriais galėsite susipažinti mūsų forume. Papildoma informacija : Ieškome Forumo prižiūrėtoju. Ieškome Serverių prižiūrėtoju.
 4. 2 taškai
  MTA žemėlapių redaktorius 1.3 su SAMP 0.3c, 0.3d, 0.3e RC7, 0.3.7 objektais Update! Viskas veikia puikiai ir aina salinti obiektus Tested 100% Gal kam palengvinau su Map darbais... Smagaus naudojimo https://xfailai.lt/failai/file1557862354AqE3gHiSb7Kw-xPImhcn.rar
 5. 2 taškai
  Kažkas iš sampo vilkų prieš gerus 4-3 metus pradėjo kurti cops vs robbers serverį LT, bet kažkaip taip ir neužmačiau ar pabaigė ar ne ar viskas subyrėjo, o tikrai sudominę buvo, tokiam serveriui tai ir 40online užtektų, rinka tam Lietuvoje tikrai yra, tik reikia kad jų neprivistų ir būtų vienas pagrindinis normaliai stovintis ir įdomus serveris. Dogberry visada buvo tas kito samp serverio pobūdžio atstovas Lietuvoje, bent jau man asmeniškai tai jis labai nepritapo(kiekvienas turi savo stilių), bet jis išsilaikė ilgai o tai rodo kad žaidėjų bazė egzistuoja. O dabar tai man irgi krizė, absoliučiai visi projektai Lietuvoje man ant tiek neįdomus nes kiekvienas iš jų bijo padaryti kažką out of the box ir sugalvoti tikrai kažką unikalaus ir įdomaus, dabar ko laukiu tai gs didžiojo atnaujinimo(arba Reino critical life) ir tikiuosi jog ten žaidimas bus more player-based o ne server-based(vaistinėles ir lagaminėlius vežioti biški nervuoja ). LV bandė kažką daryti bet labai greitai realiai per 1-ą atnaujinimą atsistojo į ta pačią eilę su kitais projektais ir taip darydami prarado labai didelę žaidėjų bazę(ko pasiilgau tai vėliavos mini žaidimo, va ten tai fun būdavo ). Atsirastų žmogus kuris tikrai norėtų viską daryti kitaip(jokių darbų, o kompanijos kurios galės būti nupirktos pačių žaidėjų, jų akcijos ir t.t.) visokius sargus, kaimelius, tikrai aplenktų jeigu išstovėtų ir tai nebūtų kėlių mėnesių darbas. bet visi kažkaip bijo tą daryti, nes taip tam reikia investicijų ir labai daug laiko.
 6. 2 taškai
  Taip, tu teisus. Cleo komandos vykdomos client-side, todėl komandos uždraudimas nebus veiksmingas.
 7. 1 taškas
  Laba diena, pagalvojus, senai teko kurti kokio nors tipo temą forume. Tačiau įvyko toks įdomus įvykis, todėl sumąsčiau padaryti diskusiją, kad išsiaiškintumėm ar viskas yra gerai. Gale paliksiu TL;DR. Išties ilgą laiką nežaidžiau SA:MP, kilo įdėja pražvelgti kas ten kur ir kaip vyksta. Nenorėjau eiti į populiariausius serverius kur didžiausia dalis žaidėjų yra 13yo virginai, kuriem galvoj yra tik BMW, vape, rusiškas repas ir pan. Sugalvojau! - Nueisiu į greenside.lt visgi jau vien pavadinimas parodo, kad kažkiek protingesni žmonės ten rinktųsi. All gucci, žaidžiam žaidimą. Šiaip pagalvojus, serverio problema, kad nėra itin daug žaidėjų, bet singleplayer content'as ir maža žaidimo zona gan susitvarko su šia problema. Bežaisdamas priėjau prie serverio "gamyklos" kurioje galima užsidirbti pinigų spaminant vieną knopkę prie dėžių ir gaunant nuo kiekvienos pinigų sumą nuo 15-20 žaidimo valiutos per vienetą. (nuotraukos spoileryje) Kas be ko, sugalvojau, kad tai yra pasipelnymo būdas! Pritaikius savo šeštos klasės matematikos žinias, paskaičiavau, kad pagal įdėja, šis dalykas duoda daugiau pinigų, nei topiniai serverio darbai. Kaip "programuotojas" sugalvojau pabandyti parašyti keletą skriptų. Pasirašiau sau skriptuką kuris automatiškai rinktų sugedusias prekes. Problema - AFK sistema, kuri specialiai išmeta lentelę kurią reikia patvirtini darbo tęsimui. Šito dalyko neskelbsiu, bet sugebėjau apeiti ir tą sistemą padarydamas FAMMS - fully automatic money making system. Nenorėjau iš to nieko blogo, SA:MP nekelia man jokių emocijų ir norėjau pagelbėti serverio kūrėjam, gal už šiokį tokį atlygį (XP, kad pratęsti savo žaidimo kelionę). Kadangi neturėjau 2000XP, negalėjau turėti paskyros forume, todėl parašiau asmeniškai į skype, galų gale išaiškindamas visa problemą. Gavau atsakymą, kad tai yra žinoma klaida, o paklausus kodėl jinai nėra taisoma, gavau atsakymą, kad tai nėra jų prioritetas. NANI? Klaida kuri naikina serverio ekonomiką įnešdama daug pinigų į serverį (kuri veikia AFK) nėra prioritetas? (nuotraukos spoileryje) Išsaiškinau, kad administracija nieko nežada daryti ir net nesidomi būdais kaip tą sutvarkyti, tiek to, jų pasirinkimas. Juokingiausia dalis buvo tame, kad prisijungęs į serverį, pamačiau, kad panaikino visus mano pinigus iš kurių gal 20% tebuvo klaidos sudaryti pinigai. Na kas be ko, dar buvo siūlomas man RCON banas (prieš visą tai). (nuotraukos spoileryje) TL;DR : Na, galų gale atsirado klausimai: Ar verta buvo pranešti apie klaidą administracijai, kuriai tai nieko nereiškia? Ar administracija turėtų elgtis taip? Kaip jūs manote? visas chat log:
 8. 1 taškas
  Tiesa sakant mano manymu tai būtų super, Kodėl? todėl kaip ir pats minėjai NĖRA, manau būtų ne vienas žaidėjas serveryje, Realiai būtų vienas serverio tipas roleplay. Sakau už gera idėja būtų.
 9. 1 taškas
  bendruomenė, nuėjus pažaisti, pamačiau, kad daug žaidėjų turėjo tuos pačius bruožus: kas antrą žodį keikiasi, smegenimis sunkiai naudojasi, jaučia malonumą kai kažkam būna blogai, grasina už menkniekius ir pan.
 10. 1 taškas
  minecrafta geriau jau žaisti, nei samp, tą supratau pasijungęs sampą porai savaičių
 11. 1 taškas
  SA:MP'as miršta, nes GTA:V MP modai vis tobulėja, o ir žaidimo kaina vis labiau krenta ir tampa labiau prieinama kitiems žmonėms. O šiaip, dažniausiai trūksta ne žaidėjų bazės, kad tokiem serveriam išsilaikyti, o savininkų noro juos išlaikyti... Žinoma, finansų tam reikia ir pelno gauti bus sunku, bet tam ir turi būti pasiruošęs, jei jau kurį kažką naujo.
 12. 1 taškas
  Čia bus tai kad kažkuris pluginas yra blogas nuo kurio tau taip ir įvyksta ir palūžta visas serveris. Ir automatiškai serveris restartuojasi. Pamegink paskutinius savo pluginus užkomentuoti su simboliu ( ; ) ir pažiūrėk ar vis dar išmes tau tai. Ir paskui jau matysi koks pluginas yra kaltas dėl šios klaidos.
 13. 1 taškas
 14. 1 taškas
  Naudojimas kas kam geriau, pavz aš tai pat pradėjau nuo mta mapinti ir tikrai nesigailėjau kaip išmokau nemažai per ji bet pagrindas map editor yra tikslesnis, bet šis variantas tai pat man patinka. Saunuolis Frozeri
 15. 1 taškas
  Visi žmonės nuo kažko pradeda O čia pixeliai.. Žinoma nervina kaip laksto per projektus bet galima ir susitvarkyti tada sutokiais o šiaip tegul kuria gi ne iš tavo kįšenės
 16. 1 taškas
  Jeigu niekas neišeina - atsidaryk savo GM.pwn, susirask public OnGameModeInit() ir krauk visą CreateObject/CreateDynamicObject kodą ten. Su trinamais objektais kodą kelk po OnPlayerSpawn callback'u. Arba, susikurk papkę "objektai" ir susikurk .txt failą su pavadinimu "objektai". Į .txt failą įmesk visą CreateObject/CreateDynamicObject kodą. Vėliau atsidaręs GM po: public OnGameModeInit() parašyk šitą eilutę: #include "../objektai/objektai.txt" Norėdamas ištrinti objektus - toje pačioje papkėje susikurk .txt failą su pavadinimu "trinti". Įsikelk ten RemoveBuildingForPlayer kodą. Po public OnPlayerSpawn() šitą koduką įsiklijuok: #include "../objektai/trinti.txt" Yra daug būdų kaip objektus įsikelt, šiuo atveju tau būtų lengviausias būdas juos tiesiog susikelt po OnGameModeInit. Būdas kurį parašiau - man yra daug patogesnis ir švaresnis. Prirašius daug objektų po OnGameModeInit callback'u, trūksta nervų scrollint žemyn.
 17. 1 taškas
  Kiek žinau, parašius komandą nekviečiamas OnPlayerCommandPerformed ar Received, ji vyksta pačio client viduje, todėl sukūrus tokią komandą ji veiks tik tiems kurie neturi CLEO. (Žinoma nesu tikras, bet kiek teko naudoti CLEO hackus, apsaugos tokios man neveikdavo). O dėl apsaugos, galima sumappinti visus objektus į 0.000, 0.000, 0.000 koordinates ir naudojant MoveObject nukelti į savo vietas, bet nemanau, kad tai didžiausia apsauga, nes tikriausiai tas CLEO vis tiek aptiks tuos objektus, kiek seniau skaičiau, kad SetObjectMaterial užcrashina scriptą, bet man atrodo, kad jau tai išspręsta. Tad galima sakyti išeities nėra.
 18. 1 taškas
  Įgavęs naujos patirties ir atradęs laiko vėl pradedu užsiimti filmukais. Kainos nesikandžioja, iki 5-7 euru, pagal darbo sunkumą ir specifiką
 19. 1 taškas
  Sveiki visi Supergames.lt nariai. Noriu padėkoti SA-MP koduotojam / skripteriam už jų gerus padėjimus ir kitus atliktus darbus. Nes šie žmonės supranta kitus kurie pavyzdžiui visko nesupranta o jie reaguoja atitinkamai ir staigiai padėda kaip sakoma: „Silpnesiems” - „Nemokantiems”. SĄRAŠAS: @ALFRED. - Puikus žmogus, draugiškas daug padėdantis nemokantiems koduoti kitaip tariant patariantis žaidėjas, kitaip tariant senas vilkas! (Sėkmės toliau tokiam išlikti, nes tokiu kaip tu mažai berasi). @newyorkas - Taipogi geras koduotojas - patariantis, staigiai reaguojantys į bėdas, tikrai pagarba! (Sėkmės tokiam išlikti, nes tokiu kaip jūs tik mažėja). @Inv1s - Geras patarėjas, ir pagalbininkas! (Sėkmės toliau tokiam geram žmogui išlikti). @mariusqw - Sveikas Mariau, tu irgi nemažai esi padaręs geru darbų, tave tikrai forume sekiau ir mačiau tavo pagalbos ištiestą ranką ne vienų momentų, dėkoju tau labai už tokį gražu komandinį darbą! (Sėkmės tau gyvenime, ir būk koks esi nepasiduok). T.y Heiteriam iškarto pasakau: „Čia joks nesilizinimas, paprasčiausiai rašau jog matytų ir kiti žmonės tokius gerus padarytus darbus”.
 20. 1 taškas
  Tavo darbai labai akį traukia, matosi tikrai ,kad įdėta daug darbo ir pastangų. Sėkmės toliau darant grafikos darbus.
 21. 1 taškas
 22. 1 taškas
  Vienas ir paskutinis dalykas - niekada nepirk pre-build'o.
 23. 1 taškas
  Zaist turnyruose, lost ne per MM o per tam tikras svetaines kur coins renki ir nusiperki rp.
 24. -1 taškai
  man tai net geda butu tokio daliko klaust juk pilna muzikos ir tokio stiliaus nerast tai ka zinau cia reik but atsilupusiam
 25. -1 taškai
  Niekada nekurk projektų, jeigu nemoki įrašyti papraščiausio AMX.