Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Geriausiai įvertintas turinys pagal datą 2019.04.18, visose srityse

 1. 3 taškai
 2. 2 taškai
  Praėjus porai dienų po garsiosios dievo motinos bažnyčios gaisro (Notre-Dame) savo indėlį jos atstatymui nusprendė duoti ir Assassin's Creed žaidimo kūrėjai, kurie aukoja net $565,000 rekonstrukcijos darbams. Tam, kad būtų sumodėliuota Notre-Dame katedra jiems reikėjo net 14 mėnesių. „Mes sukūrėme dar glaudesnį ryšį su šiuo neįtikėtinu miestu ir jo orientyrais - vienas svarbiausių žaidimo elementų buvo ypatingas Notre-Dame įvaizdis“, - komentavo vienas iš kūrėjų. Be to, „Ubisoft“ taip pat paskelbė, kad nemokamai atiduoda Assassin's Creed Unity. Jį šiuo metu galima atsisiųsti „Uplay“ arba „Ubisoft“ platformose.
 3. 2 taškai
  Pasitikėti randomais naivu. Aišku ne apie visus kalbu, yra ir adekvačių personų, bet tam tikra dalis community tik ieško tokios progos. Turėsi pamoką, next time tarpininką imk, nebent žmogus turi patikimumo.
 4. 1 taškas
  Sveiki, taigi parduodu filmai.in paskyrų scanerį/checkerį! Visi, kas nori užsiimt taškų pardavimais, ir uždirbt verta, visas kodas ant python3, viskas veikia, patikrinta, naudoju ant VPS, greičiau skenuoja ~2.5mln acc. Saugo tame pačiame aplankale, txt failiuke. Viskas suteikiama, ir veiks tinkamai. Kaina - 20€, parduosiu max 2 žmonėms. foto: http://prntscr.com/ndtf1n ir http://prntscr.com/ndtf5x kontaktai šalia.
 5. 1 taškas
  Sveiki, dauguma pamokų yra pasenę, bet ne visi moka atsinaujinti, tad žaliems užteks C.P. Naudokite debian 8/9 64bit; Naudodami konsolę rašykite šias komandas; apt-get update && apt-get upgrade wget http://files.sa-mp.com/samp037svr_R2-1.tar.gz tar -zxf samp037svr_R2-1.tar.gz Dabar prisijungite prie SFTP ( IP, ROOT, PASS ), tada matysite aplankalą pavadinimu ( samp03 ), spauskite ant jo ir ištrinkite folderius, įkelkite savo folderius + libmysql.dll/so, susikonfigūruokite server.cfg faila pagal save, bet NEPAMIRŠKITE jog pluginų galūnės turi būti .so. MySQL + phpMyAdmin instaliavimas Jeigu jūsų serveris yra DINI, praleiskite šį žingsnį; Jeigu jūsų serveris yra MySQL, tada sekite visus žingsnius; apt-get install mysql-server phpmyadmin Instaliuodami jūsų; Paprašys pasirinkti apache2, arba dar kita, kuris jums nebus reikalingas. Pasirinkite apache2 su space mygtuku ir spauskite enter. Paprašys įvesti phpmyadmn ir mysql slaptažodžius. Na ir štai, pabaigus, turėsite MySQL ir phpMyAdmin savo VPS. Norint paleisti serverį sekite šiuos žingsnius; Tada rašote į konsolę; cd samp03 chmod +x samp-npc samp03svr announce // reikalingas tiktais pirma karta paleidziant serveri, nepadarius sio, galite gauti error i konsole. nohup ./samp03svr & Serverio procesą galite išjungti/įjungti; killall samp03svr // isjungt nohup ./samp03svr & // ijungt Dėl visa ko įrašykite šiuos papildus: apt-get install lib32stdc++6 apt-get install ia32-libs Radote klaidų arba turite klausimų? Rašykite į PM arba temoje. Autorius: L0cal ( aš )
 6. 1 taškas
  Nesirinkit pranešimų skaičiaus be reikalo, žmogus neprašė nė pagalbos, nei patarimų (ujujuj, imk kitą kartą tarpininką, kaip naivu, uuuu). Žmogus pranešė apie sukčių ir viskas, kam jūs rašot bereikšmius pranešimus?
 7. 1 taškas
  Šaunuolis gera darbą padariai, paaukojai eurų skurdančiui žmogui, tau Dievas atsidėkos! T.y Kitą karta imk tarpininką arba patikima žmogų.
 8. 1 taškas
  Tai strioka nėra, gavau laišką, tai ir pardavinėju, prireiks kam, parašys
 9. 1 taškas
  Sveiki, taigi su reikalu aš čia tokiu. TS-FG projektas ieško žmonių grupės kurie gerai užsiima - gfx'inimas, web'inimas, koduotojas bei tinklapio kūrimu. Ieškome aktyvių bei dirbti norinčių žmonių. Galite rašyti visi kurie tai užsiima bent jau pusę metų (nebent esate labai greit tobulėjantys). Galite man rašyti savo pasiūlymus PM; discord Sh0t'#5154 skype - apetrauskas18 Apibendrinant: Ieškomi šie žmonės: gfx'eris mapperis, koduotojas Turite būti: Neskleidžiantys negatyvo, patyrę, netinginiaujantys, mąstantys savo protu, kad nereiktų kiekvieną detalę su pirštu rodyti ir sakyti ką kaip taisyti. Kokia Jums iš to nauda?: Aktyvi, motyvuota bei draugiška komanda; Plačios projekto vizijos; Savęs tobulinimas.
 10. 1 taškas
  Tokia jau lietuva.. Žinai kai kurie yra likimo nuskriausti todėl ir apgaudinėja nes neturi pinigų ar taip nori pasipelnyti. ?
 11. 1 taškas
  Turiu pats as 2 tokius raktus, zinok nelabai kas ir nori situ nes visi iperka normalius pc
 12. 1 taškas
 13. 1 taškas
  Bandyk vietoj ip naudot localhost jei čia tam pačiam vps'e viską pasileidęs. Jei ne tam pačiam, tai hostinge kuriam yra sql turėtų reikėt padaryt išorinį prisijungimą iš kitų IP adresų.
 14. 1 taškas
  Sveiki taigi ieškau kas galėtu parduot facebook paskyra kuri turi 3-5metus. Rašom ka turim SMS/Banku
 15. 1 taškas
  Pamačius ir kiek paskaičius prisistatymą, iš tiesų patikėjau viskuo kas čia parašyta. Dauguma žmonių kurie rašė, kad jis yra diktatorius tai iš dalies Jūs esate teisūs, bet tik iš dalies. Žaidžiau prie Ainiaus "diktatūros" ir galiu pasakyti, kad jis buvo vienintelis žmogus kuris mums (sakydamas mums turiu omenyje savo tuometine gaują) padėjo. Jis buvo tas žmogus kuris visada suteikdavo pagalba visais klausimais, neignoruodavo kaip kiti administratoriai ir nemulkino mūsų. Ainius nėra toks blogas kaip čia rašote, sakyčiau jis yra paprastas, lengvai sukalbamas, racionalus ir neutralus žmogus. Pilnai tikiu, Ainiau, kad gali sukurti kokybišką serverį, palinkėsiu tau tik vieno - suburti vieningą, darbščią ir patikimą komandą, o žaidėjų manau neturėtų trūkti.