Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Geriausiai įvertintas turinys pagal datą 2018.10.26, visose srityse

 1. 3 taškai
 2. 2 taškai
  Mažiau kalbų - daugiau darbų. Nes žodžiais įrodinėti betkas gali kaip yra jau senai aišku, tačiau kai reikia konkrečiai imti jautį už ragų, ir investuoti $ bėgama į krumus Kol kas toks jausmas, jog paimtas betkoks domenas, pakabintas webas - tik kad pakabinti. Na ir žinoma, daug aprašymo, ir tusčių kalbų iš kurių mano nuomonė tik keli procentai išpildyti. Išpildyta konkrečiai tai, kad paleistas webas, ir cs servai. Nenoriu būti pranašas, bet, bet..
 3. 2 taškai
 4. 2 taškai
  Na jo kažkas idomesnio, sekmės su projektu
 5. 1 taškas
  Sveiki, ilgokai lietuvindamas IPS pagalvojau kad jau laikas pasidalinti savo IPS sulietuvinimu. Pirma noriu pasakyti kad sulietuvinimas nėra 100 % baigtas . Antra sulietuvinime galite rasti kai kur gramatinių klaidų (paraše man AŽ - asmenine žinute) jos bus ištaisytos. Sulietuvinimas veikia ant: IPS 4.3.5 , 4.3.6 (Pradedant nuo 4.4.x versijų sulietuvinimas veikia tik reikia susitvarkyti datas) Kaip įkelti IPS sulietuvinimą? Padariau mini pamoka su nuotraukom kuriose parodau kaip įkelti sulietuvinimą. Nuoroda į mini pamoka: Spausk čia! ATNAUJINTA! Parsisiuntimo nuorodos: xfailai.lt: https://xfailai.lt/Failas.html?nr=1545839962ziLu8 Zippyshare : https://www98.zippyshare.com/v/wtBIK8wJ/file.html Atnaujinimas [2018.11.24] Kas buvo sulietuvinta galite rasti mano pastebin.com puslapyje į kuri rašysiu ką sulietuvinau ar atnaujinau sulietuvinime. IPS sulietuvinimo atnaujinimai: Spausk čia! Radau gramatine klaidą sulietuvinime arba man reikia pagalbos su IPS sulietuvinimo įkėlimu kur galėčiau kreiptis? Dėl gramatinių klaidų ar pagalbos įkeliant sulietuvinimą galite rašyti į Discord: AdomasJ#1166 Sulietuvinimo nuorodos bus atnaujintos kai sulietuvinsiu kokia nors atkarpą ar pakeisiu ką nors svarbaus. PRIMENU! jog sulietuvinimas nėra pilnai baigtas ir sulietuvinta iš nario pusės. Admin panelės net nėra pradėta lietuvinti nes ten yra nemažai teksto ir užtruktu daug ilgiau.
 6. 1 taškas
  Sveiki, šį šeštadienį 18:00, Lietuvos laiku startuos http://www.exillum.net tarp low ir mid serveris, S3E1 versija sukels ne tik nostalgiją, bet duos stabilų bei įdomu žaidimą, serveryje nereikės vien "grindinti" ir daryti resetus, bet reikės taip pat rinkti dropą, nes event box'ai dropins nuo skillų, jewelų iki armorų, wingų! Serverio pagrindinis reitas 250x, dropas iki 30%, eventuose reitai pakyla iki 300x, po reseto statsai dingsta ir duoda 500+ kiekvieną resetą. Taigi, susitiksime ten serveryje! - http://exillum.net
 7. 1 taškas
  Na visu pirma kalbant apie domeną, žvelgiant tik iš mano asmeninės pusės , jis nėra isimintinas žmonėms, galima buvo sugalvoti kabinanti ir labiau isimintina. Čia tikriausiai yra didžiausia klaida projektų kurie nori būti žinomi ( arba bent jau galvoja starto pradžioje jog tokie bus, bet nusiperka domena kuris toks nėra ) bent jau lietuvos rinkai - jis netinka visiškai. Nebent bus investuojami dideli pinigai į SEO, tuomet aišku, nesvarbu koks domenas, nes bus trafikas iš paieškos sistemų. ) Apie pati weba nieko nekalbėsiu, nes paprasčiausiai jo nėra. Tiesiog pakabinta tema, ir sukurtos kelėta diskusijų kategorijų. O dėl aprašymų apie projekta, viskas kaip ir būtu tvarkoje, tačiau vėliau komentaruose parašėi tokia replika: "Šiais laikais serveriai prikišti visokių "šūdų", reklamos ant sienų, reklamų popupai, privilegijų kišimas visur, bandymas pasipelnyti su awp restrictionu." Žodžiu kitaip tariant sumenkini kitus, ir iškeli save paprastumu. Bet esminis juk dalykas yra tas, kad visi servai tame tarpe ir tavo yra veikiantis plagijatai. Nieko naujo atėjus nepamatys žaidėjai.. O ir šiaip, tam kad jie ateitu, kaip kažkas minėjo forumo nepakaks. Aš nežinau ar suvoki į kokį verdanti katila ilipai, tačiau jeigu turi planą - daryk. Jeigu neturi, ir atėjai tik kad ateiti tikėdamasis, jog žaidėjai rinksis iš oro ar forumo pagalba - patikėk taip nebus. Betkokiu atvėju sekmės
 8. 1 taškas
  Sutikčiau su @Benka, nes realiai lietuviai viską mėgsta kopijuoti nuo kitų. Aš asmeniškai nedalyvavau nei viename GameOn'e. Kada nors galbūt pabandysiu ten ateiti, bet kol kas turiu neigiamą nuomonę apie lietuvių daromą stuff, nes paprasčiausiai viskas nukopijuota nuo užsienio.
 9. 1 taškas
  Pamėgink šita RankUP (spausk čia ) nes panašu naudoju ir veikia kuo puikiausiai .
 10. 1 taškas
  Ačiū už nuomonę Jeigu galėtum, pakomentuok plačiau apie "betkokį domeną ir pakabintą weba". Šiuo metu visos mano "tuščios" kalbos yra išpildytos. O kuo blogai daug aprašymo? Esame naujas projektas, todėl toks aprašymas mano nuomone yra būtinas.
 11. 1 taškas
  Prasau net nepradek kurti cs serveri, jeigu ir mc nuo platintu pluginu kurei, tai cs serveri nekurk prasau tave, maldauju
 12. 1 taškas
  Praleisiu visus renginius, nes kas iš lietuvių kuria normalų contentą yra tikrai vienetai, daugiausia yra tiesiog kopijuotos idėjos nuo amerikiečių. Jei ten kažkokius žaidimukus išbandyt ir t.t., tai pff, jei lane tai tikrai normaliam su savo chebra, bet ne su random paikutem...
 13. 1 taškas
  https://imgur.com/a/biSx6tk intel 8os kartos procesoriu kainos kosmonautiskos-nepirk intel dabar. variantas tik amd. https://www.1a.lt/kompiuteriu_komponentai_tinklo_produktai/korpusas_ir_ausinimas/kompiuteriu_korpusai/fractal_design_define_mini_c_tower_matx_black_fdcadefminicbk @n30t3x beto korpusa pakeisciau i si. @Benka @darrel. @Rockstar gal turesit alternatyva pasiulyti vietoj mano varianto, siektiek jo pasirinkima pakoregavau. pats pc sudetas AAA tittles ir competitive gaming;ui 144hz refresh rate ribose. parinkau pati geriausia 144hz freesync 1080p prieinama monitoriu.
 14. 1 taškas
  Draugas turi s9 tai jokių problemų neturi su wifi ar bluetooth... Pabandyk į garantinį nunešti ...
 15. 1 taškas
 16. 1 taškas
  Nusimato įdomus, pilnų galimybių serveris. Tikiuosi jums pavyks jį iškelti į aukštumas, nes forumas yra tikrai gražus ir originalus bei puikiai sukurtas dizainas, kuris ženkliai pakelia projekto reitingą. Dar karta sėkmės ir linkiu gero starto.
 17. 1 taškas
  niekas nepasiūlėt tikrai labai gero filmo t.y. Pjūklo ketera Gero žiūrėjimo !
 18. 1 taškas
  Musu motinos, Musu tevai ziauriai geras filmas paremtas tikrais II pasaulinio karo faktais. +rep jeigu patiks dekoju.
 19. 1 taškas
  Susirask darbą, va tau geriausias uždarbis.
 20. 1 taškas
  Pasiūlymas, bandyk pats visko ieškot, tokius paprastus dalykus yra labai lengva susirast https://blackspigot.com/downloads/itemcases-cs-go-1-8-1-9.1126/
 21. 1 taškas
  Nepabandęs, nesužinosi. O kam konkrečiai naudoji Bluetooth? Bei kokį maršrutizatorių naudoji? Techniškai Bluetooth yra numatyta apsauga, kuri padeda išvengti saveikos su kitais, tą patį dažnį naudojančiais įrenginiais.
 22. 1 taškas
  Sveiki, Visu pirma pradėsiu nuo to, jog platinu šią modifikaciją, tik todel, kad su ja niekas, nieko nebedaro, ir vargu ar ką padarys. Noriu padėkoti visiems padėjusiems, prisidėjusiems, modifikacija jau yra sena, bet kai kurių dalykų nėra vis dar kai kuriuose serveriuose, didžioji dalis dalykų padaryti dinamiškai. Daug dalykų neištestuotu, klaidos NEIŠVENGIAMOS. Daugiau apie pačią modifikaciją galite rasti čia: Nuotraukų taip pat galite rasti čia: https://funkiton.imgur.com/ Su šiuo platinimu, ko gero pasitraukiu visiškai iš sa:mp visų nesamonių ir kt., noriu palinkėti sėkmės, kad ją žiūrėsis, aiškinsis, t.t., pasileisti tikrai nepadėsiu, atsakymų taip pat neduosiu, kad norės, tas supras ir aiškinsis. SQL failą nemanau, kad reikia daug mokslo susikurt. Kaip darbus prisidėt irgi nereik daug mokslo, kai pradėsit aiškintis, susisirasit viską. Parsisiuntimo nuoroda: https://www.solidfiles.com/v/YnrjBdBxLmgWp
 23. 1 taškas
  Didžiausias žaidėjų portalas Lietuvoje - SuperGames startuoja su naujienomis, kuriose stengsimės pateikti įdomiausią informaciją šiai bendruomenei. Kadangi visi domimės įvairiomis temomis, todėl prašome pasiūlyti savo pageidaujamus variantus ką norėtumėte matyti šiose skelbiamose naujienose. Taip pat visada galite atsiųsti naujienos nuorodą administratoriams arba el. paštu info/eta/supergames.lt ir mes ją patalpinsime. Dėkui ir naudingo skaitymo
 24. 1 taškas
 25. 1 taškas
  Kas cia per dievo pasiuntinys. Cia irgi kaip Liberty bus galima pasimeldus baznycioj gaudomumi lygi prarast? O kai nusaus kazkas, tai ne i ligonine o tiesiai i roju/pragara spawnins?
 26. 1 taškas
  Pristatau CS 1.6 serverių tinklą. Serverio svetainė: http://cs-egp.lt Serverio IP: cs.cs-egp.lt Šiandien (Rugsėjo 27d.) visuose serveriuose padarytas rank'ų restartas. Sekantis restartas numatomas Lapkričio 1d., o pirmi Public serveryje būsiantys TOP 3 žaidėjai bus apdovanoti net ir piniginiais prizais. Top 1. 20 € + Super Admin | 30d. Top 2. 10 € + Admin | 30d. Top 3. 5 € + VIP | 30d. Serverio ip: cs.cs-egp.lt:27016 Taigi, nepraleisk progos užsidirbti, o konkurenecija, bent jau kol kas, tikrai nėra didelė!
 27. 1 taškas
  Ten nėra ką mokėt. http://amxmodx.lt/viewtopic.php?f=19&t=161visa pamoka yra ir daugiau ten. Puikiai viskas išaiškinta,bet jai kas neaišku gali klaust padėsiu.
 28. -1 taškai
 29. -2 taškai
  Platinu isfg.lt (nereklama) modifikacija Padariau darba nesumokėjo pinigus. sėkmės naudojantiems. siustis: https://www36.zippyshare.com/v/hhp6Mn1p/file.html atnaujinta.