Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Geriausiai įvertintas turinys pagal datą 2018.06.17, visose srityse

 1. 5 taškai
 2. 3 taškai
 3. 2 taškai
  ! Laukiu nuomonės, įdėjų. ! Darbo atlikta: 7% ! Galbūt šitas žemėlapis bus naudojamas Roleplay arba GRP serveryje, tik nežinau ar verta dėti, nes nelabai žinau kas norėtų prisijungti. Paskutinis atnaujinimas (06-17) https://imgur.com/a/kBMndiA Sena galerija https://imgur.com/a/TDz39eD
 4. 2 taškai
  Lietuvoj išvis reperių mažai, tuos jūsų dainos apie meilę ar beviltiški trapai nėra repas srr for my opinion ;((
 5. 2 taškai
  is dalies taip jis siek tiek deb.i.l.a.s bet kita puse pagalvojus irgi, gal zmogus pinigu neturi /negali leist ir gali leist tik 2eurus, tai jau geriau bent tuos 2 eurus isleist ant kazkoks ten tai reklamos negu kad visiskai nieko, taip aisku cia nelogiska butu tiketis 100 zmoniu iskarto bent manau jeigu nors 2-5 ateitu jau turetu jam but sypsena ant veido.
 6. 2 taškai
  Iš kur gera reklama cs serveriui nupirkti uz 2eur sms galim? Pats suvoki,ką parašei?
 7. 1 taškas
  Sveiki , taigi radau užsilikūsį naujausia eVLG projektą.Kuris buvo kurtas pagal James_Split ir Lukas_Janksa. Žinau , kad yra bugas su mašinų turgumi.Daugiau nelabai ką ir prisimenu. Žodžiu kam reikės naudokit , Kažkada buvo nupirktas už 100litų https://www83.zippyshare.com/v/J2fiuWIi/file.html Kam negaila užmeskit +REP. Dėkui!
 8. 1 taškas
  Sveiki, kiek čia turim 3d modeliuotoju? Tiek game assetu kūrimuose , tiek vizulkiu daryme. Nes vienam motyvacijos labai trūksta kažką kurti. Dviem ar daugiau parodant ką kūri ir panašiai yra žymiai įdomiau. Čia mano nuomone. Ir šiaip kas kuom užsiema prie PC? Be žaidimų, nebedomina man jie. Pridedu savo darbus: https://imgur.com/a/koABlmh https://imgur.com/a/5F5lwMe https://imgur.com/a/U05auhf https://imgur.com/a/zH7GBVg https://imgur.com/a/CtYuY5r
 9. 1 taškas
  Eh, kiek yra buvę bandymų sukurti tokio tipo projektą, kur naudojamas ne originalus žemėlapis... ir iš tų bandymų jokios naudos. Nė vienas projektas nesulaukė didelio pasisekimo, ir išvis net nestartavo. Idėja gal ir gera, bet tikrai ne praktiška. Norėdamas sukurti įspūdingą žemėlapį turėsi panaudoti daug objektų, kurių krovimas serveryje ir žaidimo kokybė esant bent kelioms dešimtims žaidėjų bus tragiški, o save riboti ir naudoti minimaliai objektų nelogiška - žemėlapis bus tuščias ir neįdomus. Iš to kyla klausimas - dėl ko tuomet išvis stengtis ir kam investuoti savo laiką?
 10. 1 taškas
  tai kam jam tas paleidimas ? Pasižiuri skriptą ir viskas.
 11. 1 taškas
  vienas is pavyzdziu - susirasti informacijai: kaip ir ka daryti
 12. 1 taškas
  Sveiki. Norėčiau kreiptis į moderatorius kaip čia suprast random užmetė man atsiliepimą ? aš jam permečiau gamemoda žadėtą ir čia nesiskaito kad patikimumas ar kažkas tiesiok daviau jam ir viskas. Norėčiau kad panaikintumėt atsiliepimą nes nenoriu neteisėto atsiliepimo. Kreipiuosi į @Ethno https://imgur.com/a/8qvydDC @Babajus Tu bent žinai taisyklės ?
 13. 1 taškas
 14. 1 taškas
  Svarbu betkokį šūdą parašyt, kad atkreipti į save dėmesį ir parodyt kokie protingi jie įsivaizduoja esąs.
 15. 1 taškas
  Sargui, LMG, greenside'ui ir kitiems senbūviams atėjo galas.
 16. 1 taškas
  http://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=614453 prašom
 17. 1 taškas
 18. 1 taškas
 19. 1 taškas
  Tikėkimės kad šį kart jūms pasiseks. Sėkmės.
 20. 1 taškas
  Sėkmės randant mapperius manau į tokį projektą turėtų atsirasti neblogų kandidatų
 21. 1 taškas
  Ou, tikiuosi gryšit su trenksmu. Sėkmės ieškant komandai architektų.
 22. 1 taškas
  Prašau, neklaidink žmonių ir neskleisk čia savo erezijų, tiek pliusas, tiek paprastas, abu - atsparūs vandeniui. Taip pat, tavęs neklausė kas tau patinka, klausė pliusų/minusų, o tu apie tai kas tau patinka, kas nepatinka. O šiaip tavo komentaras pilstymas iš tuščio į kiaurą. Daug kalbi, bet nieko naudingo. Žmogus prašo jam patarti, o tu pasakoji savo gyvenimo istorijas: "Naudoju jau kelis mėnesius, nusiskundimų neturiu. Džiaugiuos perėjęs prie iphone'ų." Galbūt turi problemų su teksto suvokimu? Iš salono ir nepirk, neapsimoka +-100 eurų daugiau sumokėsi(nebent tau tai nieko nereiškia, bet kam pirkti už brangiau, kai gali nusipirkti už pigiau ) parašyk iš kokio miesto esi, galėsiu patarti kur rasti pigiai(neišpakuotas, naujas). Kalbant apie temą. Pirmiausiai turėtum atsižvelgti į tai, ko tau reikia. Ekranas: ar tau jo tikrai reikia? Ar žiūri nuolatos kažkokius vaizdo įrašus, žaidi žaidimus ir t.t.? Kam apskritai naudoji telefoną? Pagrindinis aspektas, kuo 7+ pranašesnis tai kamera. Tai turėtum atsižvelgti ir į tai, kaip dažnai ja naudojiesi ir, ar tau apskritai reikia geros kameros. Daugiau kaip ir skirtumų nėra tarp 7 ir 7+. Kas nors gali dabar pasakyti, kad baterija, bet mąstykite logiškai, didesnis ekranas - didesnė baterija, bet tai nereiškia, kad ji ilgiau laikys, nes sąnaudos, norint apšviesti ekraną - didesnės. Šiaip siūlyčiau imti 7+, pasižiūrėti ar patogus tas didelis ekranas, kad ateity žinotum, ko nori, o ko ne. Žinoma, svarbiausia pats sau atsakyk į viršuje mano pateiktus klausimus, tada kaip ir turėtų viskas paaiškėti, ko tau labiau reikia.
 23. 1 taškas
  Dar vienas mokslinčius. Vokietija.
 24. 1 taškas
  Neturėjau laiko numečiau ir kegu susitvarko jei daro kaška..
 25. 1 taškas
  pats 7 nusipirkau tai ta pacia diena gailejaus ... kad pliuso nepirkau nedaryk tokiu klaidu ir eik su pliusu
 26. 1 taškas
  Supratau, pats ieškau ne iš salono, yra skelbiu.lt ir visur kitur, ir naujų ir neprapakuotų, galbūt žinai kad būtų tvarkingo stovio ir t.t. Kažką pasiūlyti, gal kažkur užmatęs gerą akciją ar su gera kaina 7plus'a ?
 27. 1 taškas
 28. 1 taškas
  Nesuvokia, norejo kazkam interneta atjungt. Jis nardo tam projekte.
 29. 1 taškas
  !!! Kas nežinot Algio Ramanausko ir jo personažo Broniaus ir norėsit prisikabint prie kalbos kultūros - tiesiog apeikite postą ir nieko net nerašykit:) Ačiū! Viskas yra juoko formoje, todėl nereikia sureikšminti! !!! Sveiki, kvieciame i www.E-Wipe.net projekto Public serveri. Serveris nera pergrustas nesamonemis, taciau turi keleta patobulinimu. Kadangi esu adminas ir esu repo/trepo gerbejas, todel pririnkau mano manymu geriausiai "sueinancius" gabalus ir juos padariau kaip end round soundus (pabaigoje roundu gros muzika). Serveris automatiskai irasineja demo, turi idiegtas aim detector bei opengl32 detect apsaugas ir daug kitu gudrybiu. Tai nera dviracio isradinejimas, taciau norime pasiulyti apsilankyti pas mus ir maloniai praleisti laika! Serverio IP: cs.e-wipe.net:27015 arba 51.38.125.183:27015 Serverio svetaine: http://www.e-wipe.net/ Server AmxBans list: http://www.e-wipe.net/ Administracijos skype: brake.neck Serveris lokalizuojamas Vokietijoje (tiekejas ovh.lt). Serveris Public, taciau stengiamasi isspausti kuo geresni ivaizdi bei zaidimo kokybe, kad uzejes noretumete grizti dar ir dar... Lauksime jusu zaidime!
 30. 1 taškas
  O jei žaidėjų serveryje bent 100? Tada siųs ne kelias užklausas, o kelis šimtus. Nepamiršk, kad serveris ne tik turės siųsti užklausas į duomenų bazę, bet ir kiekvienas žaidėjas turės turėti savo atskirą timerį, kad serveris žinotų kada jo informaciją saugoti.
 31. 1 taškas
  Sveiki visi Taigi darbuose yra projektas pavadinimu LoadingIndie kuris sukasi aplink Indie žaidimus, jų kūrėjus, naujienas, apžvalgas ir daugiau. Visas projektas yra angliškas tad jei nemokate anglu kalbos, tai deja prie mūsų prisijungti nepavyks. Mum reikia pastiprinimo iš žmonių kurie turi daugiau laisvo laiko ir nori nuveikt kažką kito. Visas sąrašas ko ieškome: Rašytoju - Rašytojai kuria mūsų svetaines straipsnius ir video scenarijus. Teksto redaktorių - Teksto redaktoriai patikrina kiekviena straipsni prieš jo išleidimą kad nebūtu klaidu ir kad kiekvienas sakinys butu savo vietoj. Žaidimu kritiku - Žaidimu kritikai žaidžia mūsų rastus žaidimus, užsirašo svarbius dalykus apie žaidimą ir siunčia viską rašytojams. Socialiniu tinklu prižiūrėtoju - Prižiūrėtojai paskleidžia naujus veido, straipsnius, atsako i klausimus ir bendrauja su žmonėmis. YouTuberiu - Ieškome YouTuberiu kuriem patinka žaisti žaidimus ir daryti jų peržiūras. YouTuberiams turime specialiu pasiūlymu apie kuriuos galima sužinoti privačiai. Video editoriu - Video editoriai gauna nesukarpyta medžiaga ir balso įrašymą, sukarpo viską i vieta ir paruošia video ikelimui. Discord moderatoriu - Moderatoriai prižiūri kad nieks nelaužytų taisyklių, padeda jei kažkas turi problemų ir bendrauja su mūsų nariais. Kadangi projektas nesenai prasidėjo ir ruošiamės Gamescom apžvalgai, piniginio atlygio dar nėra ir turbūt apie metus jo nebus. Kiekvienas mūsų komandos narys dirba savo laisvu laiku. Nei vieno neskubinam ir dirbame tokiu tempu kad kiekvienas spėtų. Jei norite išbandyti viena iš šiu pozicijų tada parašykit privačiai arba prisijunkit i Discord ir tag Administratorių. Turit klausimu? Rašykit ir pasistengsiu atsakyti.
 32. 1 taškas
 33. 1 taškas
  Visi Samsungo biudžetinukai yra šiukšlės. Taškas. Jei nori Samsungo - imi S arba Note seriją. Ir ne antikvarinį S6 kokį Dabar tuoj malalietkos suės mane gyvą ir pradės aiškinti, kokie Samsungai A/J serijos axujibėni. Gal ir būtų, jei neturėtų absoliučiai jokios konkurencijos. Visų pirma - mokama už vardą, marketingą ir panašų š. - daugumai tas jau ir taip turėtų aišku, kad Samsungas yra nu didelė firma, dėl to ir lupa už visas su tuo susijusias išlaidas. Turbūt rimčiausia priežastis, dėl kurios kenčia tie biudžetinukai - Samsungas šiais laikais velniškai mėgsta kišt OLED (Samsas saviškius vadina Amoled) ekranus net ir į savo pigienas. Sutinku, jie geri. Bet jie tiek pat velniškai brangūs. Sudaužysit - verksit. Net ir J serijos telefonams refurbished OLED ekranai kainuoja nuo 40-50eur be PVM. A serijos ekranų be 80eur net neieškokit. Bet alyegzprese yra J serijos telefonams ekranų po 15-20eur!!!! Jie yra LCD padišofkės. 1. Jų ryškumas nesireguliuoja - OLED ekranai neturi backlighto, o eiliniai LCD turi. Kadangi telefonai orginaliai ėjo su spėkit kokiais ekranais, jie neturi valdymo backlightui. 2. Jie yra storesni. Dėl to tokie klonai net neįsistato tinkamai į korpusą. Tenka viršuj ir apačioj išlenkt stiklą, kad bent tose vietose prisiklijuotų. Ir tai, laiko neilgai. 3. Vaizdo kokybė, žinoma, prastesnė. Bet gi galima pakeisti stikliuką!!!! Ne. Joks (man žinomas) gamintojas nepardavinėja stikliukų laminuotiems ekranams. Tuo užsiima visokie kinų gamintojai/refurbishintojai ir vietiniai meistreliai. Ir tai yra sunkus procesas, dėl to reikalinga brangi įranga. Kurios dauguma taisyklų Lietuvoje neturi. Daugumoj taisyklų stikliukus paprasčiausiai ranka priklijuoja su skystais LOCA klijais. Vien dėl to, kokybė neretai būna prasta - stikliukas atšokinėja, visa ekrano ir stiklo kontrapcija gali likt per stora ir vėlgi neprisiklijuoti, ekranas lieka dėmėtas ir t. t. Aišku, visa šita priklauso ir nuo meistro sugebėjimų, tačiau norint tikrai geros kokybės, reikalinga speciali laminavimo įranga. Kiek žinau, vieninteliai Lietuvoj profesionaliai užsiimantys ekranų refurbishinimu yra UAB Ultratechnologijos. Ir tai, jie užsiima tik obuolių ekranais. Matyt dėl to, nes 8 skirtingiems modeliams užtenka 2 tipų rėmelių Kappa. Prieš tai minėjau refurbished ekranų kainas. Pridursiu, kad jų gamyba užsiima irgi kinai. Superka daužtus ekranus, ir su tinkama įranga keičia stikliukus. Skystų klijų stebuklais niekas ten neužsiiminėja, o naudojami OCA klijai (kaip plėvelė) Taip pat minėjau šiuos ekranus kaip rimčiausią priežastį. Kodėl? Nes dėl jų kainos kenčia likę telefono viduriai. Taip pat pripažinsiu, kad net ir visiškai biudžetinių Samsungo ragelių surinkimo kokybė tikrai gera (sugebėdavo Samsas net ir savo plastikinių telefonų eros metu pagaminti negirgždančius ragelius). Tačiau tai kainuoja pinigus. Ir dėl to dar labiau kenčia viduriai. Kodėl aš vis tiek manau, kad minimi telefonai yra šiukšlės ir viską suverčiau ant ekranų ir vidurių, tuo pačiu išgirdamas surinkimo kokybę bei tų pačių ekranų vaizdo kokybę? Nes Samsungo telefonų softas ir šiais laikais yra prikimštas visokiausio šlamšto, kuriam reikia daug pajėgumų, tačiau minėtos priežastys neleidžia sukišti galingų vidurių ir dėl to telefonas veikia šūdinai. Daug kas teigia, kad softas nuo S2-S5 eros tikrai pagerėjo. To neneigiu, tačiau konkurentų softas vis tiek yra gerokai mažiau bloated. Dabar priminsiu malalietkom, kad užsipultų mane, jog aš atseit neturėjęs Samsungo ir kalbu šūdus. Aš pats turiu S7 Edge jau daugiau nei 2 metus, o aplinkoj dauguma prisipirkę tų minimų pigienų iš korejiečių. Įskaitant ir A5 2016. Tad galit nesivargint "įrodinėjant", kaip tie jūsų pigūs Samsungai nelagina. Jie lagina. Kokias altenatyvas siūlau? Tikrai ne Huawei. Jie taip pat kenčia nuo tragiško softo ir kosminių išlaidų marketingui, dėl kurio "pigesni" chuavėjaus flagmanai kainuoja kone tiek pat kiek ir Samsung analogiški flagmanai normaliose parduotuvėse (ne LT operatorių salonuose). Asmeniškai visai patiko irgi Lietuvoje nežmonišku greičiu populiarėjantys Xiaomi gaminiai. You get what you pay for, bet negauni tragedijos, dėl ko galima dėkoti jų verslo modeliui. Ir OLED ekranų nekišimu biudžetiniuose gaminiuose. Nepatinka jų kartais mėgstamas obuolio kopijavimas. Vien dėl to, kad jie puikiai sugeba sukurti unikalaus dizaino telefonus (cough Mi Mix serija), tačiau vis tiek kai kuriuos modelius beveik nuripoffina. MIUI kiek cancerous (estetine prasme, vėlgi, obuolio kopijavimas), bet kadangi egzistuoja tokie telefonai kaip Mi A1, kuris nors ir iP kopija, tačiau neturi MIUI, kad gadint experience Taip pat patiko HMD Nokios gaminiai. Ne kiek dėl softo (iš esmės beveik stock Androidas), bet kiek dėl surinkimo kokybės, kuri turbūt netgi kiek geresnė nei Samsungo. Viduriai irgi kiek silpnoki, tačiau nėra šūdais apkrauto softo, kad jų reikėtų.
 34. 1 taškas
  Steam siūlo nemokamai žaisti Quake Champions iki pirmadienio 10 AM, o po to galėsit pasilikti žaidimą. https://store.steampowered.com/app/611500/Quake_Champions/
 35. 1 taškas
  Sveikučiai visi dar kartelį prikelsiu šį ispūdinga šudo malimo mašinos ĮMONE arba dar kitaip kaip ORGANIZCIJA UAB "EFEAR" . Taigi šiandiena ryte kaip visada atsikėlęs apsiprauses atsigėres kavos pavalges prisėdau prie pc. Na pasinaršiau po socialinius tinklus ir užmačiau efear'a Taigi pagalvojau blemba Gi restartas buvo pas juos ir amxbanu remove'inimas. Na ką nueinu į serverį ir ten sėdi ModesTALK ir dar kažkoks tai pakalikas specuose. Taigi pasirodė malonus prieš akys antrasis savininkas Ir ką aš ten su juo bendrauju visa kitą , ir dar paminėjau tai tu užsiemį irgi taip kaip @Budre balvonėlis? Tas žinoma atsakė kad nė Nu ką aš ten sakau mldc, kad ne toks ir panašiai. Taigi na kaip ir pašnekėjom ir man laikas į darba nu ką išlėkiau, ir grįžtu vakare ir žiūriu ... Kaip tas pats savininkas su tuo pačiu ID Siaučia s-cs.lt projekte ( @SLIMI-MU.COM KaZuMa @PyPKjE jūsų serverį )https://imgur.com/a/BWUFlTF Tai dabar reikalas tas kad žmogus toks pats melagis kaip ir Budrauskis Juokdarys jopapa, xD Na žinoma jis dar Twicheris na dabar nenustebčiau jeigu jis sakytu kad tai ne jis Na žodžiu jis tai pat yra Koderis ir DDOS apsaugu meistras. - Taigi dabar biški papildomos informacijos apie Budre kaip jis veikia Taigi kaip matote jis į mėnesi moka 400$ DABAR aš visko girdėjas https://imgur.com/a/WYP9xm6 Taigi apie Budre visa CHAT ATIDŽIAI PERSKAITYKITE ir suprasite koks pacukas j******s yra Jėzau atsirask tu čia @Budre lavoniuk
 36. 1 taškas
  Padaryk per nustatymus, kad žaidimai visiems būtų matomi.
 37. 1 taškas
  Jie iš mano savo darbą? Jei išmanytu savo darbą svetainė nebūtų primėtyta "Lorem ipsum dolor sit..." Jei neklystu visi darbai atlikti pagal HTML5/CSS3 platintus template, ir tai akivaizdžiai matosi Galu gale kaip savo atliktą darbą įsimetę mano dizainą :DD http://exigo.7u.lt/img/portfolio/02.jpg . Ar tau vis dar atrodo jog beveik nieko nesugebantis žmogus apart kelių kodo eilučių pakeitimų yra patikimas, išmanantis savo darbą? P.s Kol rašiau postą pracheck'inau tavo profilį dar pasirodo save rekomenduoji trečiuoju asmeniu. Puikiai padirbėta.
 38. 1 taškas
 39. 1 taškas
  Challange'ini? Viskas iš intiko, max 1 diena, kad recreatint.
 40. 0 taškai
  Nėra čia ką mastyt, aišku pliusas geriau. Pliusas atsparus vandeniui, ko paprastam nėra, beto man patinka dideli ekranai tai čia ir didelis pliusas. Naudoju jau kelis mėnesius, nusiskundimų neturiu. Džiaugiuos perėjęs prie iphone'ų.
 41. -1 taškai
  Pc paramentrus megink žiurėt, atsatyt viską mėgink
 42. -1 taškai
  Dekui savinINkui pasaysiu apie tai beja aš čia tik prižiuretojas
 43. -1 taškai
  Geri servai ieškomi nauji adminai vip yra. Apie viska išsamiau apsylankius svetainėje ir servuose. http://www.adminss.eu
 44. -1 taškai
  Kai bus nuotraukos,ir daugiau aprasymo apie modifikacija uždėsiu +REP
 45. -1 taškai
  Aha, čia tikrai ne tu, ne ne, kai anksciau per zaidima klausiau zmogaus su tavo nick sake Rodrigezas tai nevaidink čia skektalkio tai ko ant fb uzbaninai? Irgi netu ane?
 46. -3 taškai
  IÅ¡ kur gera reklama cs serveriui nupirkti uz 2eur sms galim?
 47. -4 taškai
  Sveiki kaip ir iš temos supratot jog platintu SFLG.I7.LT gamemoda kadangi buvo tokia situacija jog SFLG.I7.LT projekto savininkas paprašė kad sukurčiau sistemą NASA ir pajungčiau ant LC NASA mapo ir už atlika darba negavau sutarto atlygio tad ta proga ir pasidalinsiu SFLG.I7.LT Modifikacija kad ir visi kiti turėtų. Gamemodo editas nuo R-MG.lt SIUSTIS : AŽ