Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Geriausiai įvertintas turinys pagal datą 2016.09.11, visose srityse

 1. 8 taškai
  Watches shop https://imgur.com/a/9SD5n Train passenger interior https://imgur.com/a/Obxmt
 2. 3 taškai
  Sveiki, jau gan senokai dariausi sau portfolio dizainą, tačiau jo nepabaigiau, ir iki šiol jis gulėjo tarp aplankų. Dizainas responsive, padaryta 3/5 jo, darytas be psd, tik iš galvos. Demo: http://povilasc.lt/old Atsisiuntimas: http://povilasc.lt/old/dl.php Taip pat apsilankykite mano paslaugų temoje: https://www.supergames.lt/topic/256324-/
 3. 3 taškai
  Galiu pasidalinti savo Youtube grojaraščiu, gal ką sėkmingo dūšiai atrasi https://www.youtube.com/playlist?list=PLPik08hJ-XBgRCfGPG1vzCN1bJoOzE4M-
 4. 3 taškai
  be careful my friends https://www.supergam...r/#entry1959704
 5. 3 taškai
  Pjaustosi todėl, kad keliasi defense. Kita kart kai bandys papjaut kas nors turės didesnį blokavimo šansą.
 6. 2 taškai
  Žadu rašyti anketą į WoK Builderius, bet pirmiau noriu praeiti jūsų aukštajį teismą, ar išlaikiau? http://imgur.com/a/v7l31 Nuotraukuose nėra 4 kambarių, t.y Master Bedroom, Bathroom, 2x rooms. Nuotraukas sumaišė, imgur.com. Naudota: Flows HD, ShadersMod, Optifine, Rudoplays ShadersPack. Žinau kad tokio stiliaus statyniai nėra Lietuviams, turiu galvoje kad daugelis jų nemėgsta, bet pažiūrėkit.
 7. 2 taškai
  Hi! Nedaugžodžiaudamas noriu paskelbti koduotojo( skripterio ) paiešką į beveik baigtą, bet iki beta starto dar darbo reikalaujančio projekto kūrimą. Neieškau visiško nevykėlio ir nemokšos, kuris net neturi paprastų pawn kalbos pagrindų ir nežinančio nei vienos f-cijos. Modifikacija yra SAMP-DAYZ pagrindo, su npc zombiais, ktkt., buvęs http://apocalypserp.lt . Modifikacija unikali, viskas rašyta tvarkingai ir prie kiekvienos funkcijos pakomentuotas naudojimas/reikšmė/paaiškinimas, tad priprasti prie jos sunku nebus. Ieškau kodotuojo vien dėlto, jog neturiu pats laiko užbaigti modifikacijos, o visko palikti - nesinori. PINIGŲ NEMOKĖSIU. skype:matas.pi
 8. 2 taškai
 9. 2 taškai
 10. 2 taškai
  Naudok map construction, tau bus daug patogiau nei su tuo MTA.
 11. 2 taškai
  Nestartavus projektui jau žinau kad nieko nesigaus jums, Chasm ar kaip tu vadinies, tau visada su projektais nesiseka, po menesio ar keliu savaiciu iseini lauk. Atsimenu kažkada buvau A-P nuo pat starto, lygiai po savaitės uždarė nes žaidė tik 10 žaidėjų, prisimenu ir bugų nemažai buvo. Tai vat kas iš projekto rimtumo. Neprisimenu tik ar tie patys adminai. Aš nesuprantu kam kurti tą patį blyną jeigu pirmas buvo nusvilęs ir išmestas šiukšlių dežėn? Rimtumo pasimokykit. ~Peace Some better music shit.
 12. 2 taškai
  Labai naudingas dalykas, bet turi ir minusų visai nesenai mergina buvo pasakius, kad jos tėvai žuvo auto avarijoj, tai aš pasakiau "double kill" ir nesupratau kodėl ji mane paliko.
 13. 2 taškai
  Sveiki SuperGames vartotojai, taigi nupiešiau šiokį tokį dizainą ir norėčiau, kad įvertintumėte ir parašytumete ko truksta kur galima būtų tobulėti ties šiuo dizainu
 14. 2 taškai
  viskas čia su tuo projektu bus gerai,na taip,forumas nėra iš gražiausių,bet gal patobulins? sėkmės su projektu !
 15. 2 taškai
  paieškojau,radau tikrai gražių stockų,visi tinka and desktopo
 16. 2 taškai
  eCity.lt VVP Dizainas Kur čia vvp aš tik login page matau
 17. 2 taškai
  Ten mes uždėjom neigiamus atsiliepimus.
 18. 2 taškai
  Bėja, ieškomas dizaino koduotojas kuris rimtai žiūrėtu į darbą. Susisiekit per skype : modis1337 Į Forumo A.Ž nevisada atsakau.
 19. 1 taškas
  Sveiki visi, Parduodu ir Trade'inu Steam gift'us. Visi ROW, dauguma Tradable. Tai yra tik keletas turimų / galimų įsigyti žaidimų. GTA V - 27.5e arba 11 Cs keys Mafia 3 (Pre-Order) - 38e arba 17 Cs keys The Walking Dead: Michone - 7e arba 3 Cs keys Counter Strike: Global Offensive - 11.25e arba 5.5 Cs keys Counter Strike: Complete - 15e arba 7 Cs keys Black Mesa - 11e arba 5 Cs keys The Witcher 3: Wild Hunt - 19e arba 8 Cs keys Rainbow Six : Siege - 19.9e arba 8 Cs keys Euro Truck Simulator 2 - 8e arba 4Cs keys Euro Truck Simulator 2:Gold Bundle (unknown package 31562) - 11e arba 6Cs keys Rust - 14e arba 6 Cs keys ARK: Survival Evolved - 14e arba 7 Cs keys Rocket League - 13e arba 7 Cs keys 7 Days to Die - 14e arba 7 Cs keys ARMA 3 - 29e arba 14 Cs keys Arma 2: Combined Operations - 6e arba 3 Cs keys HurtWorld - 16e arba 8 Cs keys FarCry - 2e arba 1 Cs key FarCry 3 - 5e arba 2.5 Cs keys Sims 3 - 7.5e arba 4 Cs keys Sid Meiers Civilization® V - 6e arba 3 Cs keys Garry's Mod - 5e arba 3 Cs keys Middle-earth: Shadow of Mordor Game of the Year Edition - 9e arba 4.5 Cs keys ir t.t.... Visi nepatenkinti ir ketinantys burbėti dėl kainų asmenys turėtų suprasti, jog mano siūloma prekė yra Globalūs (ROW) Gift'ai! Ne CD-key ir tikrai ne accountai, todėl visus, "g2a ir accounts pigiau", pasilikite sau Vienintelis būdas su manim susisiekti yra Steam'as. Į bendrus klausimus atsakysiu čia arba PM. Jeigu kažkas tikrai domina, tiesiog pridėkite mane prie draugų Steam'e ir viską aptarsime: http://steamcommunity.com/profiles/76561198087886214/ Galimi atsiskaitymo būdai: Bankinis pavedimas Paysera Maxima Lietuvos spauda ir Narvesen kioskai Perlo terminalai LT paštas Kainos nėra pastovios ir nuolat kinta priklausomai nuo rinkos kainų ir turimo kiekio!
 20. 1 taškas
  Sveiki kaip matote parduodu mafijos karu paskyra Daugiau apie viska i pm arba skype Aur3kas1
 21. 1 taškas
  Patikimas, sėkmės pardavime, vakar pardaviau parašą tikrai likau tuom patenkintas !
 22. 1 taškas
  Už nepatikimumą įrodyk. Antras dalykas susisiekta su .Lukonic už tavo netikrus atsiliepimus.
 23. 1 taškas
  gerai pasakyta Bet iškur tą justhost ištraukė tai ir likau nesupratęs :/ Na bent atsiprašė
 24. 1 taškas
  20 sekundžių. Galvojau kažkas bus gero. Širdies garsus pasiklausiau, ir kažkokį labai nerimtą. Tai tik paaiškina kad bus savaitinis projektas, ir viskas pasibais, nes tėvai nebepirks jums hostų.
 25. 1 taškas
 26. 1 taškas
  http://imgur.com/a/lsrrV - Jai bycka turi tai šias patariu O iš tavo listo visos tokios nuobodžios .
 27. 1 taškas
  Administracija ar moderatoriai galetu istrinti tema ir nubaust nary uz tokias nesamones.
 28. 1 taškas
  Labai gražus darbus, daug darbo įdėtą.
 29. 1 taškas
  Laba Šį kartą panaudoti sudėtingesni fejerverkai (fountain burstai) 335 command blockai Daina: Oliver Heldens - Gecko (Elephante Remix) thx for watchin
 30. 1 taškas
  Juk parašiau kad z su varnelę neveikia, todėl rašau zh,..
 31. 1 taškas
  Skubu aš, esu Modestas, man 14, greit 15 bus. Pats projekte sėdzhiu prie webo bei scriptinimo, esu nedaug patyręs, bet moku kazhka. Uzh darbą atsilyginsime kaip jums patogiau ( pinigais, privilegijomis ir kt. ) p.s Man z su varnelę neveikia.
 32. 1 taškas
  Sveiki, štai atėjo laikas antram textdrawui Vertinkit ir sakykit koks buvo geresnis: praeitas ar šis
 33. 1 taškas
 34. 1 taškas
 35. 1 taškas
  Gerai,dabar pardaviau milus,tai nelabai ir turiu.Per tą laiką sukaupsiu
 36. 1 taškas
  Ne,yra tų pinigų tiesiog reikia dabar šiek tiek atsipirkt.
 37. 1 taškas
  Gali būt,nes jau ne vieniem sarge buvau pardavęs milijonus
 38. 1 taškas
  Taigi po MTA bei ilgos pertraukos sugalvojau bei užsimaniau pampinti,draugas patarė išbandyti Map Construction,na iš pradžių sekėsi ne kaip gavosi visokie blynai ir kt,na bet įsivažėvęs per dieną išmokau, ir štai rezultatas. Vertinkit */10 (Pirmasis darbas su Map Construction)
 39. 1 taškas
 40. 1 taškas
  čia tu bailys, nes pirmas darbą bijai įkelt.
 41. 1 taškas
  bich please, ciulpk b*yby su savo dizainais atlapuchas.
 42. 1 taškas