Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Geriausiai įvertintas turinys pagal datą 2013.06.22, visose srityse

 1. 4 taškai
  Tai paklausęs šios dainos, užkart išlėkiau į mišką su draugais, bent parūkyti (čia rimtai ), nors visas dienas leidžiu rajone.
 2. 4 taškai
  Na ką, nusprendžiau sumapint Banko interjerą kuris būtų išskirtinis, tad vertinam.
 3. 3 taškai
  Sveiki, na taigi pirkau iš čiūvo eskimaz5 steamą, mes susitarėm sumoku puse kainos tada jis man pw ir login viską pasidarau ir tada dar duodu 5lt, nu gerai išsiunčiau SMS žinute ten už 5lt prasidėjo atmazkes, mano tėtis dabar sėdi prie pc veliau duosiu nu po poros valandų parašė visą steamą login pw, ogi apsižiūrių kad Tuo ir pasibaigė, kad jis pradėjo atmazkes kad jam pakišo kaškoks mantyz, nu bet sekmės jam toliau apgaudinėjant žmones nepasitikėkit juo (šūda kiša) Skype - eskimaz5 Supergames - http://www.supergames.lt/user/33790-eskimas5/ jjo pardavimo svetaine - steampigiau.ql.lt taipogi jis čia buvo reklamaves - http://www.supergames.lt/topic/126730-wwwsteampigiauqllt-nusipirk-steamgift-pigiau/page__hl__steampigiau.ql.lt Cesas acc - http://www.cesas.lt/Emke5,n34682 Ir ant galo pareiškia kad tokius lopus kaip aš galima apgaudinėt - Tad sekmės, stenkitės nebūti apgauti JO!
 4. 3 taškai
  Senai užstrigęs projektas. Tai serverio atsiradimo vietos dalis, centrinės miesto dalies kolonos. Virš miesto kybanti ledinė struktūra, dar taip pat nebaigta, ją apšvies milžiniški šviesos rutuliai, taip pat bus žymiai daugiau detalių ir kitų dalykėlių.
 5. 3 taškai
  Taigi dalinuosi 90 fillescript'u. Jie yra ne mano, tai nekritikuokite jei kas blogai. Bandziau jie man visi veikia ir ju yra geru. Daugiau neturiu ka aprasyti apie juos. Tai, Atsisiuntimo linkas: http://www.failai.lt/6vqmnd9z444m/Seni_ir_Nauji_fillescript.rar.htm Kaip pasibaigs galioji nuorada pasakykit, atnaujinsiu Gero naudojimo, beto jai patiko +REP.
 6. 3 taškai
  Sveiki, šiandien pasistengsiu jums kuo smulkiau paaiškinti kaip galime sukūrti komandą /darbas, kuri yra pritaikyta visiems darbas, todėl jums nereikės rašyti /policija, /medikai ir t.t. Taigi pradedu: Visų pirma, susiraskite šį callback'ą, jeigu jo nebus, tada prirašykite jį. Šis callback'as priverčia atlikti kažkokį veiksmą sukūrtai komandai. public OnPlayerCommandPerformed(playerid, cmdtext[], success){ Toliau, po šiuo callback'u susikūriam komandą: COMMAND:darbas(playerid, params []) COMMAND:darbas Sukūria jūsų nurodytą komandą (/darbas galite keisti, tik nereikia "/"). Dabar padarysim, kad ši parašius šią komandą, kažkas vyktu, taigi: { if(playerDB[playerid][specialybe] == 0) { SendClientMessage(playerid, -1, "{ff0000}Jus esate bedarbis!"); } if(playerDB[playerid][specialybe]== 1) { new msg[585]; strcat(msg,"Visos tavo darbo komandos"); ShowPlayerDialog(playerid,1,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Tavo darbo komandos:",msg,"Gerai",""); } if(playerDB[playerid][specialybe] == 2) { new msg[585]; strcat(msg,"Visos tavo darbo komandos"); ShowPlayerDialog(playerid,2,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Tavo darbo komandos:",msg,"Gerai",""); } return 1; } } Dabar šiek tiek paaiškinsiu funkcijas: Ši funkcija tikrina, ar žaidėjas dirba kažkokį darbą, šiuo atveju jis nedirba, tada darom [specialybe] == 0. Ir tada nusiunčiam žaidėjui žinutę, jog jis yra bedarbis. if(playerDB[playerid][specialybe] == 0) { InfoBoxForPlayer(playerid,"~r~Jus esate bedarbis!"); } tada jeigu žaidėjas turi darbą, ir dirba policijoje (policijos specID dažniausiai būna 1), todėl jeigu žaidėjas dirba policijoje ir parašo komandą /darbas jam išmes lentelę: if(playerDB[playerid][specialybe]== 1) { new msg[585]; strcat(msg,"Visos tavo darbo komandos"); ShowPlayerDialog(playerid,1,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Tavo darbo komandos:",msg,"Gerai",""); } Na va, policininkui išmėtė lentelę su jo komandom, dabar einam prie medikų. Su medikais ir kitais darbais yra tas pats, tik reikia pakeisti specID į jūsų modifikacijos visus specialybių ID. if(playerDB[playerid][specialybe] == 2) { new msg[585]; strcat(msg,"Visos tavo darbo komandos"); ShowPlayerDialog(playerid,2,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Tavo darbo komandos:",msg,"Gerai",""); } Dabar išmėtė visas medikų komandas. Ir taip kopijuodami galite tęsti begalo, bet tiek darbų nėra. Ką gi, štai dar kartą parodau visą kodą: COMMAND:darbas(playerid, params []) { if(playerDB[playerid][darbas] == 0) { SendClientMessage(playerid, -1, "{ff0000}Jus esate bedarbis!"); } if(playerDB[playerid][darbas] == 1) { new msg[585]; strcat(msg,"Visos tavo darbo komandos"); ShowPlayerDialog(playerid,11221,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Tavo darbo komandos",msg,"Gerai",""); } if(playerDB[playerid][darbas] == 2) { new msg[585]; strcat(msg,"Visos tavo darbo komandos"); [center]ShowPlayerDialog(playerid,2,DIALOG_STYLE_MSGBOX,"Tavo darbo komandos",msg,"Gerai",""); } return 1; } Pamoką kūriau aš, nežinau, vadinkit ją kaip norit pamoka/nepamoka, bet manau, kad šiek tiek padėjau.
 7. 3 taškai
  Sveiki, nusprendžiau pamokyti žmonėms PAWN kalbos, visiškai nemokamai. Kam idomu, skype: avicii1972. Iš tikrųjų vakar pradėjau rimtai mokytis, tai noriu biški praktikos, tai rodydamas jums kaip aš tai daryčiau, įgysiu patirties, o jus gal kažko išmoksite.
 8. 2 taškai
  Taigi, su visais supergames.lt fanais noriu pasidalinti savo editinta kaimeliai.eu moda. Į pavadinima nekreipkit dėmesio. Štai ka aš šiame gm padariau: 1. Įdėjau apsaugos darbą. 2. Policininkams įdėjau komandas: /kliutis, /nkliutis, /pspyglius, /nspyglius, /nvpsyglius. 3. Swatams įdėjau komandas: /pspyglius, /nspyglius, /nvspyglius. 4. Įdėjau komanda: /radijas. 5. Įdėjau pagr. adminui komandas: /skirtidyriku, /nuimtidyrika, /uzdetipagr, /nuimtipagr, /skirtipavaduotoju, /nuimtipavaduotoja, /1lvl, /2lvl, 3lvl, /nuimtiadmin. 6. Sumappinau apsaugos, swat darbus. Įdėjau KMA su veikiančiais vartais. 7. Permappinau policijos darbo baze. 8. Sutvarkiau daug komandų. 9. Įdėjau pavaduotojo sistema: /pavkomandos. Sutvarkiau direktorių sistema: /dkomandos. 10. Atnaujinau streamer. 11. Įdėjau autopilota: /autopilotas. 12. Sutvarkiau mašinos valdyma ir padariau kad mašina būtų galima užvest su 2 kad atidarytu kapota su 4 kad atidarytu bagažine su 6 kad ijungtu šviesas su 8. 13. Nuo šiol mechanikai gali nutemt mašinas su mygtuku 0. 14. Ir kiti smulkūs pataisymai. Tikiuosi dirbau nebereikalo ir gausiu gerus atsiliepimus nuo žmoniu. Jei patiko +R3P. P.S. Jei žadate dėt -R3P pasakykite ką pataisyt ir nedėkite -R3P SIUNTIMOSI NUORODA: http://www39.zippysh...00243/file.html
 9. 2 taškai
  Sveiki, šiandien trindamas senus kompiuterio failus atradau Hard-Life.lt kaimelių gamemode, jis man nereikalingas tai dalinuosi su jumis . Neblogos sistemos, man asmeniškai labai patiko prisijungimas. Sorry, kad neaprašiau gamemode, nes aš jo neapžiūrėjau. Tik per pawno pažiūrėjau ir buvau pasijungęs gm pažiūrėti prisijungimą. Link: http://www.failai.lt/favlmqgaev5f/Hard-Life.rar.htm Jeigu patiko nepagailėkite +rep
 10. 2 taškai
  Na ka sakysite,kad jums kišu eilini GM.Taigi galiu pasakyt jis pradėtas Editint.Aš jame daug ka keičiau taigi man labai padėjo Ricardas_Legend taigi dėkoju jam jog padėjo editint GM. Naka biški apie GM jame yra daug unikalių vietų.Idėtas radijas,online pakeistos teksturos pakeisti darbai kaip Extremalu ir Mechaniku,Sutvarkyta medikų bazė padaryti aptvarai,mašinu nuomos punktai,pakeistas mašinų valdymas.Na ka galiu pasakyt viska pamatysite atsisiunte. Na ir truputis nuotraukų.Yra Kreditų sistema,garažų,žvajybos sistemos,gribavimo.Nu aš manau viskas kaip TURI BUT. Na gal kam ir nepatiks mano su Ricardu atnaujinimai,bet kam patiko nepagailekit +REP http://www18.zippysh...24156/file.html Komentuojam.
 11. 2 taškai
  Sveiki, taigi Mgyvenimas.lt projektas iširo, tad nusprendžiau pasidalinti šio projekto vvp, kurią kūriau aš (tik dizainas kurtas ne mano), tačiau visas kodas nuo A iki Z yra mano ir tik mano Kreditų netriname. VVP nėra pilnai baigtas, kai kuriuos tekstus reikia apdailint, tačiau kas norės turėti savo serverio vvp manau pravers, taip pat gali praversti mokymosi tikslams :)Ps, kas nežinote, norint pajungti vvp reikia turėti serverį su mysql, jei nemokėsite pajungti, rašykite į skype: tautvis420 . Linkiu sėkmės Gal būt vėliau i modifikaciją įdėsiu naujų funkcijų Nuotrauka: http://adf.ly/QaPa3 Nuotrauka: http://adf.ly/QaPir Siustis: http://adf.ly/QaMKt Taip pat noreciau, jog uzsuktumet : www.skriptas.eu
 12. 2 taškai
  Sveiki, taigi bandau tobulėt, dizainų piešime. Vėl nupiešiau 3 dizainus. ( Pradėjau piešt prieš tris dienas ) Vertinam 1. http://www.part.lt/img/884a97f27028abfb9ba5211ad3487bef435.png 2. http://www.part.lt/img/19a551b0eb8696ddafa0392f50d117b6321.png 3. http://www.part.lt/img/d9f8312b37671d53cd70e26903d0fe2c195.png
 13. 2 taškai
  Kabantis miestas0.2 Tai mano ir Sileik ir Meikaus ilgai kurtas,bet taip ir nedakurtas miestas įsikūręs ore virš vandens kabančiose salose, tarp kurių yra nutiesti tiltai. Taigi, miestas bus dar smarkiai tobulinamas, planuojame pastatyti medį kuris tas salas laikytų ir suteiktų šiokį tokį uždarumo efektai, tai pat salų skaičius dar turėtų padidėti dvigubai, pasistengsime ant jų pastatyt įdomesnių, bei funkcionalesnių pastatų. Jūs tai pat galite komentaruose patarti ką mums vertėtų pastatyti. Taigi - vertinkit, komentuokit (sistema */10), grožėkitės Atsisiųsti: [Failai.lt] Atsisiųsti Nuotraukos: 0.2 Versija: Žolė pakeista į grybieną, pastatytas išskirtinio stiliaus namas. 0.1 Versija: Sukurtas žemėlapis, įgyvendintos pagrindinės idėjos, bet viskas dar neužbaigta. Jei surinksiu ant šio pranešimo +30 REP, paviešinsiu žemėlapio atsisiuntimo nuorodą!
 14. 2 taškai
  Tai yra NAUJAUSIA VERSIJA žaidimo Minecraft Pocket Edition Ant jūsų Androidų. Manau pasakoti ką šiame žaidime reikia daryti - nereikia. Tad siūskitės į valias. INSTALIAVIMAS: Atsisiųskite šį .APK failą ir įkelkite į savo telefoną. Susiraskite šį faila savo telefone, kur esate įkelę ir paspauskite instaliuoti. Štai ir viskas, turite šį nuostabų žaidimą savo telefone! NUORODA ATSIUNTIMUI: http://www.failai.in/show/F/2E7C0C3D6/Minecraft_-_Pocket_Edition_v0.6.1_fxp_ Jeigu galite uždėkite +REP. AČIŪ
 15. 2 taškai
  Darbelis rinkoje, siūlikit kainas. Langai ir durys sudėti visuose namuose. Interjėrų sienos taip pat. Galimybė prie viso darbelio pridurt ir atidarytų/uždarytų durų koordinates.
 16. 2 taškai
  Sveiki visi pristatau naujaji LSRG.RO.LT LSRG.RO.LT - Gauju Karai Tinklalapis: www.lsrg.ro.lt Gaujos: Mexicans - Meksikieciu gauja su geltonom masinom Mafia - Mafiozai vazinejasi su limuzinais Angels Of Deaths - Baikeriai Yakudza - Vieni is stripriausiu gauju Grove - Pagrindines san andreas gauja Homeless - Gauja paliktas is orginalaus gamemode Teritorija Zemelapyje spalvomis zymimos gauju teritorijos. Jas galima grobti ir kovoti del ju. Parduotuve Parduotuveje galima pirkti ivairiausius ginklus. Nuo Katana iki AK47. Bazes: Kiekviena gauja turi po savo baze. Ten yra laikomos masinos. Ivaziuoti/isvaziuoti is bazes gali tik tos gaujos nariai. Gauju vadai: Kiekviena gauja tures po savo vada. Vadai bus renkami forume. Del serverio starto: Serveris startuos kaip bus baigtas gamemode prasome registruotis forume! Keli screenshoot'ai. Gamemode yra paprasto gang wars editas.
 17. 2 taškai
  Paima joypado rutuliuka laiko i šona kurį reikia ir gaunasi steerlock.
 18. 2 taškai
  Iš kur tu ištraukei, kad nustatymuose gali nustatyti, kad steerlockintum?
 19. 2 taškai
  Net ne LFS, o samp, čia samp tematika o ne lfs, o TheMuntiz, ten reikia nustatymuose kažką daryti.
 20. 2 taškai
  Na, kolkas pakvietė keturi žmonės ir visiems paaiškinau, ko klausė.
 21. 2 taškai
 22. 2 taškai
 23. 2 taškai
  Driftini kol išmoksi. SIMPLE PROBLEM SOLVED.
 24. 2 taškai
  Žinau, kad sukioji ekraną su 4 ir 6.
 25. 2 taškai
  Patikimas,malonus, bei padedantis
 26. 2 taškai
 27. 2 taškai
  Čia nemerga , transvestitas . Nekurti, arba kurti tik naujo kažka.
 28. 2 taškai
  Tai aišku, visi tokie aš aišku čia neverkiu dėl tų 5LT kaip gali daukas pagalvoti tiesiok darau kad Jūms geriau būtų, kad nesusimautumėt ant tokių kaip jis. Nu tai reikia tokių kuo mažiau "lopu"
 29. 2 taškai
 30. 2 taškai
 31. 2 taškai
 32. 2 taškai
 33. 2 taškai
  Labas vakaras. Taigi užkniso viskas, abu skripteriai pabėgo, tad iš to durnumo dovanoju jums SATG gm, aprašymą susirasit prirtatymuose. GM nėra galutinis! LINK: SATG1.0.0.rar - 2.7 Mb REP neprašau, bet neesu ir prieš juos. AČIŪ.
 34. 2 taškai
  UP, beje pamiršau paminėti, kad su šiuo gamemodu pasiektas 52 žmonių rekordas.
 35. 2 taškai
 36. 2 taškai
 37. 2 taškai
  Blem, bet ant tiek žiauru pats vaikas ir dar vadina kitus apgavikais :DD
 38. 2 taškai
  Pusė nuorodų neveikia
 39. 2 taškai
 40. 2 taškai
  [GM'S] nSFGV,New_Life 2.0 gm. Parsisiūsk iš FAILAI.LT Gamemodes.rar - 22.1 Mb
 41. 2 taškai
 42. 2 taškai
 43. 2 taškai
 44. 2 taškai
 45. 2 taškai
 46. 2 taškai
 47. 2 taškai