Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2020.06.09 visose srityse

 1. 11 taškai
  Sveiki, mėnesio bėgyje leisiu savo Card Hog žaidimą Steam'e ir noriu užtaisyt kuo daugiau spragų bei patobulinti esamą turinį, o tam reikia žaidėjų ir jų pastabų. Taigi, sugalvojau konkursą, kurio instrukcijos ir yra su tuo susiję: Išbandyk Card Hog web versiją arba Steam demo Parašykit šitoj temoje, kas labiausiai nepatiko, buvo painu arba šiaip užkliuvo Gauk Steam raktą žinute Jei taip nepatiko, kad net nemokamai nežaistum, tai galiu rakto ir nesiųst Card Hog yra kortom pagrįstas dungeon (grid) crawler tipo žaidimėlis panašus į "Look, Your Loot" ir "Dungeon Cards". Kažkada po Steam Games Festival paleisiu jį į Early Access ir lipdysiu toliau. Bus Steam Workshop kortom kurt, yra keli keisti multiplayer (local arba Remote Play) režimai, planuoju daug daugiau kortų ir kombinacijų bei "story mode". Išdalinsiu minimum 10 raktų, bet jei gerai tema judės ir naudingų pastabų turėsit, tai bus ir daugiau. Cheers!
 2. 9 taškai
  Nemokami GFX darbai Visi darbai bus atlikti greičiausiai per diena arba ankščiau priklauso nuo dydžio. Daugiau informacijos galite gauti parašius i mano discord - Keli atlikti darbai - https://imgur.com/a/MBKtNQT - Neatliekami Darbai - Nepiešiu web dizainu - nebent norit laukt 1-3Dienas - Daugiau Info - Discord ~ Haroki#0349
 3. 8 taškai
  Pradžia: birželio 25 d. Pabaiga: liepos 9 d. Turim naują Steam profilio dizainą: https://steamcommunity.com/my ir naujas redagavimo galimybes: https://steamcommunity.com/my/edit/info -5 Eur nuolaida yra taikoma 30+ Eur žaidimų krepšeliui (TIK vienam kartui) Turim taškų sistemą: https://store.steampowered.com/points/shop už taškus galima nusipirkti labai daug ką (pvž. auksinį profilio dizainą, 5,000 taškų, bet kokį Steam background arba emoticon iš tų žaidimų, kurie yra Steam library ir t.t.). +112 taškų už kievieną 1€ https://store.steampowered.com/points/howitworks +100 taškų už Awards Awards badge: Nemokamas Sticker: +1 Steam Summer Sale kortelė iš https://store.steampowered.com/explore/ Steam Summer Sale 2020 badges, cards, emoticons, backgrounds ..: https://www.steamcardexchange.net/index.php?gamepage-appid-1343890 -------------------- Steam diskusijos: https://www.reddit.com/r/Steam/ Steam deals: https://www.reddit.com/r/steamdeals/ Ar verta pirkti žaidimą? : https://www.reddit.com/r/ShouldIbuythisgame/ Steam pagalbos forumas: https://steamcommunity.com/discussions/forum/1/ -------------------------- Steam refunds - nepatikus žaidimui, galima susigrąžinti pinigus į Steam Wallet arba į banką. Su Steam refund patariu nepiktnaudžiauti, nes Steam Support gali atimti teisę tuo naudotis. 3-4 refunds yra saugus variantas, po to gausite įspėjimus, tokius kaip You’ve requested a significant number of refunds recently. Please keep in mind that refunds are not a method for trying out games. If we think the refund system is being misused we’ll decline to grant future refunds.
 4. 8 taškai
  Sveiki supergameriai, pristatau jums savo nauja projektuką - minelist.lt minecraft serverių sąrašą! Šiame puslapyje galėsite rasti sau tinkamą Minecraft serverį, bei balsuoti už labiausiai patikusį. Daugiausiai balsų turintys serveriai rodomi aukščiau sąraše, taip susilaukdami daugiau dėmesio, o žaidėjai gali būti apdovanoti naudojantis integruota Votifier sistema. Kodėl? Pats turiu Minecraft serverį ir benaršydamas po dabartinius lietuviškus Minecraft žaidimo serverių sąrašus pastebėjau jog daugumą jų yra apleisti, pasenę ir / arba nepatrauklūs akiai. Todėl šiek tiek nusivylęs dabartiniais pasiūlymais pasakiau sau "F#$k it, I'll do it myself" ir nusprendžiau pabandyti paleisti savąjį puslapį kuris atitiktu mano lūkesčius. Ką siūlome? ✔️ Neapkrauta, patrauklų ir modernų dizainą. ✔️ Dinaminius banerius kiekvienam serveriui. ✔️ Galimybę automatiškai apdovanoti balsuojančius žaidėjus naudojantis integruota Votifier sistema. ✔️ Paieškos ir kategorijų sistema. ✔️ Serverio statistikas. ✔️ Mokamas "VIP" serverių vietas puslapio viršuje. Svetainė ankstyvoje stadijoje, tad jei radote klaidų ar turite pasiūlymų kaip galėčiau ją patobulinti prašome išreikšti savo nuomonę puslapio kontaktų skiltyje arba tiesiog atsakant šioje temoje. Kviečiu visus apsilankyti, o jei esi serverio savininkas registruotis jau dabar ir pridėti savo serverį prie sąrašo. Ateityje serverių sąrašui šiek tiek pasipildžius bus pradėta reklaminė kompanija. Svetainės nuoroda - https://minelist.lt Ačiū už jūsų dėmesį! 😉
 5. 7 taškai
  Atėjo ta diena kai ir geriausi krenta žemyn viskas video matosi UwU Ir dar pridedu šitą video koks veiksmas serveryje vyksta 😛 UPDATE: Naujas screenshot kaip prisipažino, jog žiūrėjo IP adresus žmonių ir išsiuntė į jų namus "magiškų saldainių" https://imgur.com/a/FOjjfEq UPDATE 3: Nauji screenshotai https://imgur.com/a/YOVx3AW
 6. 6 taškai
  Paplito toks tekstas apie telia: https://full-disclosure.eu/reports/2019/FDEU-CVE-2019-10222-telia-savitarna-backdoor.html Apie jų super duper routerius. Labiausiai nustebino jų atsakas, kai pagalvoji jog čia no.1 tiekėjas Lietuvoje. O kas nenori naudoti jų įrangos pas save, tai visos instrukcijos surašytos mano bloge.
 7. 6 taškai
  Labai kvaila įžvalga, nes akivaizdu, kad nesupranti, kaip veikia informacijos skleidimas apie tam tikrą įvykį, paslaugą ar produktą. Tarkim, kad kažkokios įmonės direktorius nori paskleisti naują informaciją apie savo produktą savo (potencialiems) klientams. Nors direktorius ir viską žino apie savo produktą ar paslaugas, tačiau jis nėra kvalifikuotas tinkamai ir efektyviai skleisti informaciją viešajai erdvei. Todėl jis pasitelkia savo marketingo ir viešųjų ryšių skyrius arba ieškosi kitų žmonių, kurie teikia marketingo ir viešųjų ryšių paslaugas, nes jie yra šios srities specialistai ir žino ką daro. Šiuo atveju labai panašu - savininkas nors ir turėtų viską žinoti apie savo projektą, tačiau jis ieško kitų tai išmanačių žmonių, kurie galėtų sukurti tinkamą ir gerą aprašymą. Kitą kartą labiau apmąstyk aplinkybes iš visų pusių, kad po to netektų raudonuot.
 8. 6 taškai
  be promo video visi tie kiti like cringe festas
 9. 5 taškai
  Ieškomas serverio kūrėjas mcnation.lt projektui Neprašome didelių Java sugebėjimo gabumų, visi premium pluginai yra nuperkami, nieko iš Blackspigot nenaudojame. Pagrindinė veikla prie konfigūracijos, jeigu sugebate statybų ar kitokio prisidėjimo. Svarbiausia jog žmogus ne plačiausią liežuvį turėtų, o geras darbščias rankas. O už geras rankas atlygis suteikiamas Ieškoti manęs mūsų pačių Discorde.
 10. 5 taškai
  Sveiki, po bendradarbiavimo su keliomis įmonėmis, aš nusprendžiau, jog gal kam nors reikėtų grafikos darbų iš mano pusės. Nieko negaišdamas noriu trumpai viską apibūdinti ============================================== Programas, kurias naudoju: Adobe LightRoom; Adobe Illustrator; Adobe Photoshop; Adobe XD; ============================================== Atliekami darbai: Vizitinės kortelės; Reklaminiai skydeliai (baneriai); Pagrindinių puslapių dizainai (ne forumo); Logotipai; Ir kiti darbai, kurių neįvardinau; ============================================== Mano darbo pavyzdžiai, nėra daug, bet su laiku bus daugiau: https://imgur.com/a/Q4E92XN https://imgur.com/a/zer1PmJ ============================================== AKCIJA: Pirmiems 3 klientams 20% nuolaida nuo sutartos sumos!!!!!!!!!!!!!!!!
 11. 5 taškai
  SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT ATSKLEIDĖ ĮSPŪDINGĄ PLAYSTATION 5 DIZAINĄ BEI DAUGIAU NEI DU TUZINUS NAUJŲ ŽAIDIMŲ, SKIRTŲ NAUJOS KARTOS ŽAIDIMŲ KONSOLEI Į PS5 išskirtinius žaidimus įeina Marvel’s Spider-Man Miles Morales, Gran Turismo 7 ir Horizon Forbidden West, kartu su geriausiais, žaidimų kūrėjų kompanijų, pavadinimais.Taip pat patobulinta Grand Theft Auto V versija bus pritaikyta PS5, o kartu su ja, GTA: Online pirmus tris mėnesius PS5 naudotojams taps nemokamas. „SAN MATEO“, Kalifornija, 2020 m. Birželio 11 d. - Inovacijos ir kūrybiškumas susijungia su šiuo atostogų sezonu, nes „Sony Interactive Entertainment“ (SIE) atskleidė naujausias „PlayStation®5“ detales, įskaitant naujos kartos konsolės dizainą ir naujų, pritaikytų žaidimų seriją. Vakar vykusiame tiesioginiame renginyje, pasiekusiame milijonus žaidimų gerbėjų, SIE pirmą kartą parodė PS5™ techninę pusę. PlayStation 5 pasaulį išvys dviem būdais: su standartiniu „Ultra HD Blu-ray“ diskų skaitymo įrenginiu ir skaitmeniniu modeliu be skaitytuvo taip žaidėjams suteikiant beprecedentį pasirinkimą. Taip pat renginyje SIE žaidimo fanams buvo atskleista daugybė žaidimų pavadinimų, kurie bus pritaikyti PS5 konsolėms. Viena visų laikų didžiausių žaidimo serijų, Grand Theft Auto taip pat bus pritaikyta PS5, kadangi SIE ir Rockstar Games sieja artima partnerystė. Patobulinta GTA:V ir GTA: Online versija PS5 pasieks antrojoje 2021 metų pusėje, kartu su daugybe techninių detalių, vaizdo grafikų ir veikimo optimizavimo patobulinimais. GTA:V ir GTA:Online parodys naująsias PS5 galimybes, paversdamas žaidimą vizualiai akims malonų nei bet kada. Taip pat GTA:Online tris mėnesius PS5 turėtojams bus nemokama, o su "PlayStation Plus membership" PS5 savininkai už GTA:Online galės mokėti tiek, kiek nori. Be viso to, visi PS5 savininkai kiekvieną mėnesį iki 2021, kuomet bus išleistas PS5, į GTA:Online sąskaitas gaus po 1,000,000 dolerių. SIE taip pat sudarė PS5 aksesuarų sąrašą, kuris dar labiau pagerintų žaidimo patirtį; • PULSE 3D™ belaidės ausinės – turinčios 3D garso palaikymą ir triukšmą slopinantį mikrofoną; • HD Kamera – su dvigubais 1080p objektyvais, kad žaidėjai galėtų transliuoti save, kartu su epinėmis žaidimų akimirkomis; • Media Remote – nuotolinio valdymo pultas su įmontuotu mikrofonu, kad būtų galima lengvai naršyti filmus ir tiesioginio transliavimo paslaugas; • DualSense™ įkroviklis – patogus būdas krauti su DualSense™ belaidžius valdymo pultus. Detales ir įrangos kainą SIE žada atskleisti vėliau. Dėl detalesnės informacijos arba norėdami peržiūrėti transliaciją, apsilankykite https://blog.us.playstation.com. PS5 žaidimai iš SIE antrųjų šalių partnerių. • Astro’s Playroom (Japan Studio) • Demon’s Souls (Bluepoint Games / Japan Studio) • Destruction All Stars (Lucid Games / XDEV) • Gran Turismo 7 (Polyphony Digital) • Horizon Forbidden West (Guerrilla Games) • Marvel’s Spider-Man Miles Morales (Insomniac Games) • Ratchet & Clank: Rift Apart (Insomniac Games) • Returnal (Housemarque / XDEV) • Sackboy A Big Adventure (Sumo Digital / XDEV) PS5 žaidimai iš SIE trečiųjų šalių partnerių. • Bugsnax (Young Horses) • DEATHLOOP (Bethesda) • Ghostwire™: Tokyo (Bethesda) • Godfall™ (Gearbox Publishing / Counterplay Games) • Goodbye Volcano High (KO-OP) • Grand Theft Auto V and Grand Theft Auto Online (Rockstar Games) • HITMAN 3 (IO Interactive) • JETT : The Far Shore® (Superbrothers) • Kena: Bridge of the Spirits (Ember Lab) • Little Devil Inside (Neostream Interactive) • NBA 2K21 (2K, Visual Concepts) • Oddworld Soulstorm™ (Oddworld Inhabitants™) • Pragmata (Capcom) • Project Athia* (Square Enix/Luminous Productions) • Resident Evil Village (Capcom) • Solar Ash (Annapurna Interactive / Heart Machine) • Stray (Annapurna / Blue Twelve Studio) • Tribes of Midgard (Gearbox Publishing / Norsfell) • The Pathless (Annapurna Interactive / Giant Squid) Apie Sony Interactive Entertainment Pripažinta kaip pasaulinė interaktyvių ir skaitmeninių pramogų lyderė, „Sony Interactive Entertainment“ (SIE) yra atsakinga už „PlayStation®“ prekės ženklą bei paslaugas. PlayStation į rinką inovacijas įnešė 1994 metais, per vykusį pristatymą Japonijoje.
 12. 5 taškai
  Jeigu nesugalvojj net pavadinimo, tai nieko nekurk. O kur pureplay.lt dingo?
 13. 5 taškai
  Jei ne kosminė sistema, tai prašom pats darykis, tuo pačiu ir nereikės mokėti ir pats išmoksi.
 14. 5 taškai
  Visiškai neturi balso ir čia net esmė ne mikrofone, žinoma jis pagerintų kokybė ir panašiai, bet žodžiai vis tiek taip pat ne "į temą" skambėtų. Ta dalis dainoj 19 years, kur "dainuoji" "Mano part'as", tai apskritai tragedija nesuprantu, kaip tu pats negirdi, kad šudinai skamba.
 15. 4 taškai
  Sveiki Kadangi prieš mėnesį perėjau prie fresh bans sistemos ant Counter-Strike serverio, tai teko ir patį banų tinklalapį pasikeist. Aš nemačiau niekur šios sistemos lietuviškos versijos, tik rusišką.. (Pataisykit jei klystu). Tai prieš porą dienų apsiėmiau vertimu ir išsiverčiau 95% sistemos į lietuvių kalbą, tad nusprendžiau pasidalinti su Jumis Kas norėsite pereiti prie CS:Bans sistemos ateityje, tai pamoką kaip įsidiegti sistemą rasite čia: http://www.amxmodx.lt/viewtopic.php?f=19&t=8345 Jei kils kokių klausimų, neaiškumų - kreipkitės. Atsisiuntimo nuoroda: https://mega.nz/file/EF8liSCJ#FOTyYp4cR-lvVv8LxRM63xMA9d8SEuVMpqr3AZxYvB4 Sistemos pavyzdys: spausti čia Geros dienos visiems!
 16. 4 taškai
  Dievas siunčia ženkla
 17. 4 taškai
  Užsiimčiau internetinės svetainės sukodavimu. (.psd, .xd); Dėl visko kreiptis asmenine žinute arba Discord: Jukyli#1107
 18. 4 taškai
  Sveiki, nesenai internete susiradau zeex compiler'į kuris stipriai pagreitina compiliavimo greitį. Man asmeniškai, nuo kažkur 32 sekundžių iki 14. Mažesniems gamemode'ams tai ne bėda, tačiau kai vien map darbai užima didžiulę dalį viso kodo, o kompiliuoti tenka dažnai, šis compileris padaro didžiulį skirtumą. Yra dvi versijos kurias šiuo metu rekomenduočiau įsirašyti : 3.10.10 https://github.com/pawn-lang/compiler/releases/tag/v3.10.10 Šiek tiek daugiau bug fixų, tačiau mes warning'us prie kiekvienos funkcijos, kurios headeryje masyvai nebus constant. Iš samp wiki : " functions with const array parameters can sometimes be compiled more efficiently ". Pakeisti kiekvieną warningą užtruktų labai ilgai, tad galite naudoti 3.10.8 3.10.8 https://github.com/pawn-lang/compiler/releases/tag/v3.10.8 Mažiau bug fixų, bet nemeta warningų. Kaip įsirašyti : Savo pasirinktoje versijoje spaudžiame ant : ir atsisiunčiame. Atsidarę supakuotą failą susirandame pawncc.exe ir pawnc.dll ir juos perkeliame į folderį, kur padėtas jūsų compileris/pawno. Pavyzdžiui : Projektas >> pawno. Štai ir viskas, gero naudojimo !
 19. 4 taškai
  Todėl, kad RCE yra ne šiaip kažkoks inconvenience, dėl kurio klientai skųsis. RCE yra critical vulnerability, kas leidžia execute'inti bet ką tavo įrenginyje, šiuo atveju net ir be fizinės prieigos. Tai gali būti naudojama informacijos rinkimo tikslais, botnet'o kūrimo tikslais ir pnš. Ir esmė tame, kad įprastas klientas to tikrai nepastebės.
 20. 4 taškai
  Wow, kalbi taip, lyg sukūrt sėkmingą serverį užtruka 5 min :DD
 21. 4 taškai
  Pirmiausia norėčiau pradėti nuo to , kad aš nelabai supratau kodėl ir kaip gavau įspėjimą Forumo narių užgauliojimas , esu labai pasipiktinęs , todėl norėčiau kad padarytumėt atskirtą skilti ir t.t , kad jūsų mielieji moderatoriai galėtų surašyti kaip kokią ataskaita su įrodymais , nes pvz ; aš tikrai nesuprantų iš kur aš jį gavau , nors aš neužgauliojau nei vieno forumo nario , stengiuosi sutarti su visais forumo nariais , kartais tenką pasiginčyti su forumo nariais , bet kad jų neužgauliojau tai tikrai
 22. 4 taškai
  Po ilgo laukimo, birželio 11 dieną, IO Interactive pristatė būsimą Hitman trilogijos tęsinį. HITMAN 3 tarsi dramatiška "World of Assassination" trilogijos pabaiga, nukelianti žaidėjus visame pasaulyje į nuotykių tęsinį. Agentas 47 sugrįžta kaip negailestingas profesionalas, dėl svarbiausių sutarčių per visą savo karjerą. Su Dianos Burnwood palaikymu, agentas 47 susivienija su seniai prarastu draugu Luku Grey dėl svarbios misijos - pašalinti "Providence" partnerius. Tačiau viskas ne taip paprasta, eigoje jie priversti veikti atsakingai, kadangi tampa taikiniu. Hitman 3 bus išleistas 2021 - ųjų metų sausį PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox serijos, Xbox One konsolėms bei PC. Mirtis ateina... Pasaulio viršūnė Kiekviena Hitman 3 misijos vietovė yra kruopščiai apgalvota ir pilna kūrybinių galimybių. Žaidėjai turės milžinišką laisvę įgyvendinti savo tikslus, o žaidimo pasaulis reaguos į kiekvieną žingsnį. Visa tai suteikia apdovanojimą pelniusi "Glacier" technologija, kuri žaidimo pasauliui suteikia svaiginančią patirtį. Nuo pat akimirkos, kuomet bus išleistas žaidimas, žaidėjai galės žaisti visose šešiose vietovėse, esančiose žaidime. Pradžioje, Agentas 47 mūsų lauks pasaulio viršūnėje. Sveiki atvykę į Dubajų! IO Independent Hitman 3 žaidimą kurs ir išleis IO Interactive kaip paskutiniąją trilogijos dalį žaidėjams. "Jaučiamės pasirengę pradėti kelionę kartu su savo žaidėjų bendruomene" Jau greitai... "Mes žinome, jog tuoj pat pasipils klausimai apie Hitman 3, o geroji žinia ta, jog tai tik pradžia, kadangi yra dar begalė nuostabių dalykų, kuriuos galėtumėme pasakyti apie šį žaidimą. Mėnesių bėgyje, rašysime blog'us, kuriuose atskleisime daugiau detalių. Taip pat siūlome aplankyti atnaujintą hitman.com svetainę. Visa informacija apie žaidimą jau aprašyta portale. Taip pat ten galite rasti 4K paveiksliukų, pritaikytų ekrano fonams. Metų bėgyje, svetainė bus naujinama. Norėdami gauti naujienas tiesiai į elektroninį paštą, susikurkite IOI paskyrą" Linkėjimai iš IO Interactive
 23. 4 taškai
  Tikrai galėčiau drąsiai pritarti, kad gerbiamo forumo moderatoriai kartais deda įspėjimus visiškai neapgalvoją visko. Dažnai esu gavęs nepagrįstus forumo įspėjimus kai forume nesu buvęs beveik puse metų.
 24. 4 taškai
  O koks tavo skirtumas kur jis kišą pirštus? Jis prašo pagalbos kaip sutvarkyti bėdą , o ne kad tu jam sakytum kur kišti ir nekišti pirštų... Blemba jus geriau padėtumet , o ne šudus rašynetumėt
 25. 4 taškai
  bus pirstus kist kur nesupranti
 26. 4 taškai
  Pabaiges univera gausi lengviau darba ? Pats nejauti kaip nusisneki kaip tik pabaiges profke tam tikra specialybe darbo vieta iskart rasi
 27. 4 taškai
  Visi čia stumia, kad nereikėjo šūdo malt per pamokas, bet galiu galvą guldyt, kad nežino patys sprendimų
 28. 4 taškai
  Daug negatyvo šitoje temoje. Žmogų užsipuolat per daug. Gal tiesiog žmogus nesupranta temos ir nedrįsta klausti mokytojų pagalbos. Realiai siūlyčiau įsirašyti "Photomath" programėlę, kuri išspręs lygtis ir nelygybes už tave. Aišku jeigu protingas žmogus esi, tu turėtum aiškintis, kaip programėlė viską išsprendė. Galbūt nebus taip išspręsta, kaip tave mokė, bet gal prives prie teisingo kelio ir pritaikysi tą, ko tavęs mokė matematikos mokytoja. Visai neblogas internetinis puslapis (ir youtube kanalas) yra "Vaizdopamokos", ten gali kažką išmokti ir vėl pritaikyti tam tikroje situacijoje. Sėkmės sprendžiant uždavinius!
 29. 4 taškai
  Trumpai apie mūsų projektą: Po ganėtinai ilgo laiko į SAMP platybės atsiveria naujas SA:MP projektas pavadinimų ( "Virtualus Gyvenimas " . Projekto administracija ganėtinai ilgą laiką jau dirba ties projekto modifikacija , ir daro viską , kad žaidimo kokybė būtų kuo aukštesnė ir kad žaisdami jūs jaustumėtės kaip tikrame gyvenime. Projekto veiksmas vyksta ( Los Santos mieste ) . Daug naujovių jums nepasiūlysime , bet garantuosime gero žaidimo kokybę , nebūsime eiliniai žmonės, kurie sako jus nustebins unikaliomis žaidimo sistemomis. Jeigu jus sudomino šis trumpas aprašymas, užeikite į apačią ir paskaitykite mūsų projekto sistemas, bei kitą informaciją. Tr.priemonių remontas - Nusipirkus naują tr.priemonę reikės stebėti alyvos kiekį tr.priemonėje, jai alyva bus prastos būklės variklis gali užsidegti, užsidegus jums reikės gesintuvo kurį galite nusipirkti ,,Mechaninių Dalių Parduotuvėje'', užgesinus tr.priemonės variklį, mašiną negalėsite naudotis, nes variklis nebeveiks dėl to jog jis sudegė, kol jį užgesinote. Tokiu atvėju reikės kviestis UAB Dangara darbuotojus, kad jie nutemptų jūsų tr.priemonę į savo darbo bazės garažą ir pakeistų variklį į naują, keitimas užtrunka laiko, o dangaros darbuotojams neturint pakankamai variklių sandelyje reikės vyktį į gamyklą ir ten gamintis variklius, tai tikriausiai kiek pelningesnis darbas tampa būtent pas mus, truputi apačioje įmesiu nuotraukų. Dabar toliau kalbant apie remontus, jums pasibaigūs akumuliatoriui, galėsite nusipirkti pakroviklį ir pasikrauti mašiną, kroviklis galioja jai krausite tr.priemonės akumuliatorių, ne bateriją, baterijos pakrauti neis. Norint užsidėti specialų spoilerį būtent kuris tinka tik elektrinėms mašinoms, galėsite parduotuvėje, uždėjimas labai paprastas ( /masina > dalių valdymas > GT spoileris ) spoilerį vieną kartą uždėjus ant tr.priemonės po relog galėsite užsidėti atgal per mašinos valdymą (num 2). Darbai be pakvietimų UAB Ademax - Šio darbo tikslas yra vežti įvairius krovinius į tam tikras vietas , krovinio vežimą gaunate į skirtingas vietas, kad galėtumėte aplankyti daugiau vietų , bei neatsibostu tos pačios įvairios vietos , važinėdami paprastai su tr.priemonė gausite pakankamai mažai pinigų, tad jeigu norite užsidirbti šiek tiek daugiau, siūlome vežti krovinius į įvairias vietas. Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup Charlie Picerija - Šio darbos tikslas pamaitinti mūsų serverio alkstančius žaidėjus, bei galite picą pristatyti ir į namus NPC žmonėms . Picerijoje galėsite kepti picas jas įsidėti į darbinį transportą ir pardavinėti. Serveryje negaunant iškvietimų dėl picos siūlome naudoti komandą (/dirbu) , panaudoję šia komandą rasite įvairias vietas kur galėsite nuvežti pagamintą picą NPC žmonėms. Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup Darbai su pakvietimais Etransportas - Šio darbo tikslas vežti serverio klientus į atitinkamas vietas nuo taško ( A ) iki taško ( B ) . Nesant žaidėjų serveryje galėsite vežioti ir paketus į tam atitinkamas vietas, ir taip galėsite užsidirbti papildomai pinigų. Galėsite būdėti atitinkamuose vietose , bei užsidirbti papildomai pinigų. Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup! Teisėsauga - Šio darbo tikslas apginti serverio žaidėjus nuo nusikaltelių . Šis darbas mūsų serveryje yra ganėtina pavojingas ir galintis atnešti problemų su nusikaltimais . Jūsų darbo tikslas tramdyti žaidėjus nuo nusikaltimų , patruliuoti mieste , rengti įvairias pasalas , bei patikras. Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup! Uab Dangara - Šio darbo tikslas tvarkyti sugedusias žaidėjų mašinas, remontuoti variklius, pildyti jiems kuro, ar pakeisti padangas iš vasarinių į žiemines. Radus transportą ant kelio jį reikės nutempti į saugojimų transportų aikštelę . Galėsite gamykloje gaminti variklius padangas, bei tvarkyti sprogusius transportus. Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup! Medicinos centras - Šio darbo tikslas gydyti įvairius serverio žaidėjus . Šis darbas yra labai pavojingas, ir reikalaujantis kruopštumo , bei žmogaus su ganėtinai aukštu išsilavinimu. Dirbdami mediku galėsite gydyti įvairius serverio žaidėjus, jiems parduoti medicinos pažymą , arba galėsite vežioti vaistinėles į atitinkamai paskirtas vietas. Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup! Logistika - Šio darbo tikslas vežioti įvairius krovinius į paskirtas vietas, kuriuos užsisako žaidėjai, arba darbai. Serveryje turime automobilių saloną kuriame dažnai trūksta automobilių , tad jeigu dirbsite logistikoje, galėsite pristatyti žaidėjams automobilį , bet atsiminkite šis darbas pavojingas, nes įvykius eismo įvykiui , galite pažeisti kliento užsakymą . Daugiau informacijos apie šį darbą galėsite sužinoti serveryje, atvykę į darbo bazę ir užlipę ant ( Darbo informacijos ) Pickup! Grupuotės Serveryje turime 6 grupuotės , norint tapti grupuotės lyderiu jums reikės užpildyti prašymą diskusijų forume. Kiekviena grupuotė turi savo sandelį , kurioje gali laikyti ( Narkotikus , Ginklus bei pinigus ). Pinigai eina iš zonų , kurių šiuo metu serveryje turime 4-ias. Zoną užgrobti nėra ganėtinai sunku, reikia nuvykti į zoną ir parašius tam tikrą komandą, kurią sužinosite serveryje, palauksite tam tikrą laiką ir zona taps jūsų ! Serveryje grupuotės turi ir kitos veiklos. Grupuotės lyderis atvykęs į Los-Santos policijos dapartamento skyrių , rasite serifą, kuriame laikomi konfiskuoti ( Narkotikai ). Pradėjus plėšti seifą, teisėsaugai į racija ateis pranešimas, kad vykdomas nusikaltimas ir yra plešiamas seifas, teisėsaugos pareigūnai turės 10-imt minučių išminuoti bombą. Gavus iš seifo narkotikus , juos reikia gabenti į savo bazę. Los-Santos miestą supa patikros kontrolė pro kurią pravežti narkotikus, ar kitas nelegalias medžiagas yra ganėtinai sudėtinga! Jeigu jūs būsite švarūs ir norėsite pravažiuoti ruožą , kelių sekundžių bėgyje jums atsidarys vartai ir turėsite 15-ika sekundžių pervažiuoti ruožą, bet jeigu būsite nusikaltėliai turėsite nelegalių prekių, ruožas jūsų nepraleis , ir praneš teisėsaugai! Jeigu jūsų ieškomumo lygis mažesnis nei 30 žvaigždučių , jums kas 1 valandą sumažės po 1 įtarimą ! Viena iš serverio grupuočių - Serverio veikla Serveryje galėsite užsiimti žvėjyba. Norint pradėti žūklę gausite nuvykti iki mūsų serverio žvejybvietės kurią galėsite rasti panaudoją komandą (/gps), ir nusipirkite visus reikalingus įrankius žvėjybai, žvejyba turi lygius, pagal kuriuos pagausite vis daugiau žuvų ir geresnių daiktų, kuriuos parduosite ir uždirbsite daugiau. Turime uogavimą, kuris randasi miškelyje (/gps), uogas rinksite pagal lygį, kuo didesnis lygis, tuo daugiau gausite uogų ir dažniau jas rasite, didžiausias uogavimo lygis šiuo metu yra 3, miškelyje taip pat galėsite vykdyti mini darbelį, tai medkirtys, reikės kirsti medžius ir nešti į sandelį už tai gausite šiektiek pinigų 10-20 eurų, vienas kirtimas trunka 20 sekundžių, tam jums reikės pjūklo kurį rasite šalia. Serveryje rasite ir daugiau veiklos, kaip pasagų rinkimas. Serveryje po visą žemėlapį yra išmėtita 100 pasagų, už rastas visas pasagas gausite ir atitinkama prizą. Serveryje galėsite plėšti ir furgonus ir užsidirbti pinigų, ar narkotikų, bet nepamirškite , kad norint išsibrauti į furgoną jums reikės nusipirkti laužtuvą , o laužtuvo pirkimo vieta yra paslėpta, tad turėsite veiklos ir ją susirasti. Bet nepamirškime ir to, kad plėšimo metu prie jūsų gali prisistatyti policijos pareigūnų ir gali būti nemalonumų . Plėšiant furgoną jūsų laužtuvas gali ir sulūžti. Serveryje galėsite ieškoti ir atributikos , kuri yra išmėtita po visą ( San Andreas žemėlapį ). Atributikos pozicijos keičiasi kas 1 valandą . Atributiką atradę tikrai nepasigailėsite, bet nepamirškite , kad tai gali būti ne lengva ir tikrai užtruks laiko. Nori serveryje kažko siekti, ir kilti į aukštumas? Galėsite vykdyti mūsų serverio pasiekimus. Kita informacija Nepamirškite norint saugiai važinėtis gatvėmis turėsite išsilaikyti vairuotojo pažymėjimą , turėsite atlikti praktinę teoriją , o poto ir pravažiavimą mieste. Ne darbo diena? Norite su draugais išgerti alaus, ar kitų svaigių gėrimų? Ne problema mūsų serveryje rasite barą kuriame yra didelis gėrimų arsenalas. Pavargote dirbti? Norite pailsėti? Ne problema mūsų serveryje yra AFK zonoje , kurioje galėsite ilsėtis ir gauti pinigų , bei patirties taškų. Serveryje egsistuoja transportas kuris yra varomas ( Elektra , Bendzinu, bei Dyzeliniu kuru ). Serveryje algą gausite kas 1-a valandą , pinigai bus pervedami į jūsų sąskaitą ! Norint susiekti su kitais serverio žaidėjais, jums reikią turėti mobilų telefoną kurį galėsite įsigyti (/gps>tele2 salonas). Serveryje turime ir garažus, juos galėsite įsigyti už serverio pinigus, arba kreditus. Norint važinėti saugiai mieste, ir nejausti baimės kai jus sustabdys pareigūnas, nepamirškite savo transporto priregistruoti mūsų serverio regitroje. Serveryje turime ir greičių matuoklius, jeigu viršysite didesnį greitį nei (90km/h), būsite nubaustas bauda, bei 2-ais įtarimo lygiais. Bonusai Žvėjybos bonusas - Žvėjybos bonuso metu žvėjodami gausite daugiau tikimybės pagauti auksinę žuvį, kuri duoda nuo (1000 iki 3000 ) serverio valiutos. Šansas ištraukti šią žuvį yra (1%-100%). Bonuso aktyvacijai reikia žvėjoti , bonuso trukmė 30 minučių ! Daugiau informacijos apie tai galėsite sužinoti sereryje panaudoję komandą : (/bonusai). Algos bonusas - Kiekvieną dieną nuo (17 iki 18 valandos) dirbdami savo darbą gausite (20%) didesnė algą. Jūsų gaunamas algos kiekis susidės su bonusu, bei alga, bei jūsų paslaugomis. Daugiau informacijos apie tai galėsite sužinoti sereryje panaudoję komandą : (/bonusai). Bei šiuo metu forume paskelbtas konkūrsas, nuoroda į konkūrsą rasite čia >>SAFG.LT Konkūrsas<<
 30. 4 taškai
  Aprašymas tragiškas, daugybė klaidų ir nerišlių bei durnų sakinių. Absoliučiai jokios naudingos informacijos nepateikta, nieko nežinom apie projektą ir serverį, išskyrus tai, kas yra jo administracija ir kad projektas yra RP, arba bent jau taip parašyta. Aj... Na ir tai, kad žmogus redagavęs drag race ir peaky blinders videkus, akivaidžiai kenčia nuo epilepsijos priepuolių. Sėkmės
 31. 4 taškai
  šūdservis su nelabai adekvačiu savininku priekyje. Buvo apsilankęs mūsų discorde, bandė kažkaip papizdavot, bet sunkiai gavos, kol galiausiai neprileido botų ir nepradėjo floodint savo nuostabaus projekto 😁 čia mūsų discorde vienas fun išsireiškimas ir galiausiai reklamikė😁 o čia iš asmeninio susirašynėjimo
 32. 4 taškai
  Išmokt priimt nuomonę. Jeigu ne pirmas sako, kad darbas nėra geras tai reiškiasi jis tikrai nėra geras Kalbant apie patį darbą, jis visiškai nestruktūrizuotas, išdėstymo nėra, šriftai keičiasi kiekvienam tekste. Input fieldai negražus, mygtukas random, dell logotipas visiškai nėra reikalingas, tai tik papildomai veltui išnaudojami textdraw. Piešk su normaliom spalvom. Naudok pilkus fonus, o ne juodus. Rinkis labiau pastelines ir šiuolaikiškesnes spalvas. Išlaikyk proporcijas. Pavyzdys: dėdės Alfredo ❤️
 33. 4 taškai
  Kai eini į maximą ir perki vieną pomidorą, irgi nemoki už tai? Sakai kasininkei "Ne kosminys čia pirkinys, kad mokėt už tokį produktą"?
 34. 4 taškai
  Originalus emailas. Niekada nebotintas. Jokių pastabų accountas niekada negavo iš jagex. Žaidziau 3metus su juo kol Danijoje dirbau o šiuo metu neturiu nei laiko nei noro apskritai kažką žaisti..Jau reikia apie vaikus galvoti :D Galima ir susitikus parduot galiu privažiuoti kur reikia. Jeigu sudomino rašykit man į PM čia.
 35. 4 taškai
  Sveiki, Telefonai.eu projektas po truputį nori plėstis ir ieškome Jūsų! Pastaruoju metu gauname vis daugiau pasiūlymų išbandyti vienokį ar kitokį įrenginį, tačiau mūsų komanda nebeturi galimybės to padaryti dėl užimtumo, todėl norime pasiūlyti prisidėti ir Jums. Šiuo metu ieškome žmonių, kurie norėtų testuoti monitorius (tikimės kažko panašaus kaip čia) bei naujausius, kartais dar ir oficialiai neišleistus, PlayStation konsolėms skirtus žaidimus. Kodėl tai turėtų būti įdomu? Gausite galimybę išbandyti tai kas Jums įdomu arba ką ketinote įsigyti; Galimybė puoselėti savo, kaip IT žurnalisto/apžvalgininko vardą; Galimybė tobulėti, gilinti žinias. Ko mes tikimės iš Jūsų? Atsakomybės ir žodžio terminas supratimo; Gebėjimo rašyti ir sklandžiai dėstyti savo mintis; Noro išbandyti naujienas; Puikių tekstų, kurie bus įdomus esamiems ir naujiems skaitytojams. Jau šiandien turime eilę įvairiausių monitorių, kuriuos būtų galima išbandyti, o taip pat ir žaidimų, kuriuos ruošia pristatyti PlayStation konsolėms. Tikimės, kad tokio tipo turinys leis praplėsti mūsų portalo lankytojų gretas, o tai atvers ir platesnes galimybes testuojant naujausias technologijas. Jeigu manote, kad Jums tai būtų įdomu ir norite išbandyti savo galimybes - parašykite man AŽ (ar el.paštu [email protected]) su trumpu prisistatymu ir kuo domitės. Norėčiau atkreipti, jog šiuo metu ieškome tik PlayStation žaidimų testuotojų ir tų, kurie domisi monitoriais, tačiau jeigu domintų ir kitokių įrenginių testavimas ir jų pristatymas galite būtinai paminėti ir tai. P.S. Į žinutes "labas, man įdomu" ar "papasakok plačiau" neatsakinėsiu. Jeigu turite papildomų klausimų - juos galite taip pat užduoti AŽ ar šioje temoje.
 36. 3 taškai
  🏠Visus kviečiu prisijungti prie HomeTown serverio, visas veiksmas vyksta. Per visa žemėlapi (mapa) serveris remiasi ROLEPLAY principų todėl galėsite čia įsijausti į betkokį vaidmenį, bet nepamirškime kad yra tam tikros serverio taisyklės kurias patariame persiskaityti prieš prisijungiant į serverį, nes serveryje yra griežta administracija bet tuo pačiu ir maloni ir visada jums padės iškilus klausimams ar problemoms. Serveryje yra stabili ir vidutinio sunkumo ekonomika, todėl atėjus į serverį nesitikėkite kad po poros valandų vairuosite geriausia automobilį ir turėsite prabangiausia būstą. Serveryje sutiksite policijos pareigūnų kurie prižiūri tvarką keliuose bei malšina visa nusikalstamą veiką. Sutrikus sveikatai visada jums išties ranką medicinos darbuotojai. Jeigu neturėsite automobilio ar būsite palikęs jį garaže arba pas serviso darbuotojus o jus vaikštinėsite mieste ir reikės skubiai nuvažiuoti į tašką A, skubiai prie jūsų privažiuos malonus BOLT vairuotojai kurie saugiai nuveš ten kur jums reikia! O jeigu netikėtai važiuosite ir suges jūsų automobilis visada lauks jūsų skambučio serviso darbuotojai kurie atvažiuos su autovežių pasikraus jūsų automobilį, nuveš į dirbtuves ir žaibišku greičiu suremontuos jūsų automobilį, žinoma pas juos galima kreiptis tuo pačiu jeigu norite pasitobulinti savo automobilio variklį arba išore, nes juk jie mūsų auksarankiai! Bet nepamirškite kad galite būti vienas iš jų jeigu turėsite motyvacijos tokiam darbui, serverije taip pat vyrauja ir nelegali veikla, iš kurios tikrai galėsite užsikalti pinigų!🏠 Mūsų Discord - https://discord.gg/4vfhNNZ Sėkmės žaidime!
 37. 3 taškai
 38. 3 taškai
  Žiūrint tik į galią per silpnas tikrai nebus. Ar jis kokybiškas ir tikrai gali paduoti tuos 350W, galim pasakyti tik sužinoję jo modelį ar pamatę nuotrauką. Bet duodu 99%, kad jis yra labai prastos kokybės, tad siūlyčiau nusipirkti naują, pavyzdžiui, be quiet! System Power 9 400W.
 39. 3 taškai
  Man tai keista kodėl projekto kaina turėtų būti pagal kažkokius Jūsų sukurtus standartus, žmogus nusistatė kaina ir tikisi už tiek ją parduot, jo prekė, šiuo atvėju projektas, tai jo kaina, nesuprantu koks pagrindas prisikabinti.
 40. 3 taškai
  Sveiki mačiau daug temu kas ieškote Real-life.LT modifikacijos ir nerandate veikiančios taigi dalinuosi viduje sql veikiantis gero naudojimo gal kam prireiks. https://www33.zippyshare.com/v/7CBKc5tR/file.html
 41. 3 taškai
  Normal: https://steamcommunity.com/my/gamecards/1343890 Foil: https://steamcommunity.com/my/gamecards/1343890?border=1 1 drop kortelė po kiekvieno craft'inimo:
 42. 3 taškai
  Procesoriai Ryzen 9 3900XT, Ryzen 7 3800XT, ir Ryzen 5 3600XT oficialiai pristatyti. AMD Ryzen 9 3900XT, Ryzen 7 3800XT, ir Ryzen 5 3600XT procesoriais prekiauti bus pradedama liepos 7 dieną. Šie procesoriai bus greitesni už esamus, tačiau kaina nekis. Šiandien pristatyti trys nauji AMD Ryzen XT procesoriai: AMD padidino našumą 4% lyginant su pirmąja Ryzen 3000 serija, nors dėl darbo krūvio, didelis skirtumas nebus jaučiamas Vis dėl to, procesoriai išliks tokios pačios kainos kaip ir buvę prieš tai, kadangi greičio padidinimas nėra priežastis leisti procesorių kaip atskirą produktą. Visi trys procesoriai turėtų būti išleisti 2020 metų, liepos 7 - tiksliai vieneri metai po Ryzen 3000 išleidimo, kurie į žaidimų kompiuterius įnešė mikroschemų pagrindu sukurtą Zen 2 mikrostruktūrą. Vis dėl to, AMD fanai dar tebelaukia, kuomet pasak gandų vėliau šiais metais bus išleista Zen 3 ir Ryzen 4000.
 43. 3 taškai
  Peržiūrėjau atnaujinimus discorde, visi nustebino - kažkas nematyto! Well done
 44. 3 taškai
  Puikus projektas nusimato,tikiuosi atsilaikys prieš konkurentus. Nekantrauju išmeginti šį projektą.
 45. 3 taškai
  Išpyzdėję tie žmones išvis, "nemokėsiu nes mano kaip ne programuotojo nuomone sistema yra pakankamai paprasta". Nu o jei jau tokia paprasta manau sugebėsi pasijungti ir pats, NPM pilna packagu. https://www.npmjs.com/search?q=range slider http://ionden.com/a/plugins/ion.rangeSlider/demo.html vienas iš jų kuris turėtų tau tikti
 46. 3 taškai
  SONY INTERACTIVE ENTERTAINMENT ATSKLEIDĖ ĮSPŪDINGĄ PLAYSTATION 5 DIZAINĄ BEI DAUGIAU NEI DU TUZINUS NAUJŲ ŽAIDIMŲ, SKIRTŲ NAUJOS KARTOS ŽAIDIMŲ KONSOLEI Į PS5 išskirtinius žaidimus įeina Marvel’s Spider-Man Miles Morales, Gran Turismo 7 ir Horizon Forbidden West, kartu su geriausiais, žaidimų kūrėjų kompanijų, pavadinimais.Taip pat patobulinta Grand Theft Auto V versija bus pritaikyta PS5, o kartu su ja, GTA: Online pirmus tris mėnesius PS5 naudotojams taps nemokamas. Plačiau Kai pirmi įsigysite, lauksime atsiliepimų
 47. 3 taškai
  Epic Games nesiliauja stebinusi, atverdama Mystery Game vartus su dar vienu nuostabiu žaidimu! Šią savaitę dalinama ARK: Survival Evolved žaidimo kopija. Tai dar vienas stulbinantis žaidimas, kurį Epic Games savo žaidėjams duoda nemokamai. Pasiimti žaidimą galima: https://www.epicgames.com/store/en-US/product/ark/home Žaidimas nemokamas: 2020.06.11 - 2020.06.18 Pasiėmę žaidimą paskyroje jį turėsite visam laikui.
 48. 3 taškai