Peršokti į turinį

Geriausiai įvertinti


Geriausiai įvertintas turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2020.01.19 visose srityse

 1. 21 taškai
  Kiekvienas iš mūsų nors kartą galvojo apie tai jog nori pavairuoti traktorių arba kombainą per laukus ,pabūti tarp karvių ir vištų , manau jog tai nėra kiekvienam prieinamas dalykas, Farming Simulator 2019 žaidime tai yra įmanoma ir ne tik tai. Visai neseniai Epic Games paskelbė jog ribotam laikui galima pasiimti Farming Simulator 2019 žaidimą nemokamai , žaidimą galima pasiimti tik ant Epic Games ir žaisti ant Epic Games launcher. Kaip pasiimti žaidimą? 1.Būti užsiregistravus epicgames.com tinklapyje . 2.Nueiti į https://www.epicgames.com/store/en-US/product/farming-simulator-19/home ir tada See Editions ir spaudžiate Get . Kiek laiko galios šis pasiūlymas? Pasiūlymas galios iki 2/6/2020 iki 18 val. Pasiimtas žaidimas išliks visam laikui .
 2. 9 taškai
  Sveiki, situacija paprasta kadangi neleidžia palikti nariui neigiamo atsiliepimo sukursiu tema. Narys Ricci laimėjo aukcioną, susisiekus su juo negaunu jokio atsakymo, tai kam statyt jaigu neplanuoji pirkt? Bereikalo sugaištas mano laikas, nepatariu su situo narių turėt reikalų. https://www.supergames.lt/profile/56061-ricci/
 3. 9 taškai
  Hey forumiečiai, ieškau greičiausiai projekto ar startavęs ar dar bando startuoti, norėtusi suteikt pozityvo jį toliau tęsti ir tais tiksliais padovanoti samp tematikos dizainą projektui, kuris įrodytu kad tikrai jo nori, jiems jo reikia, galbūt trūkumas lėšų. Žodžių noriu asmeninę žinutę gauti išsamia informaciją apie projektą, jo vizijas ir planus. Pats dizainas atrodo štai taip Pats užmatės buvau kadaise, kad ties skriptinimu kažkas teikėsi padėt su bugų tvarkymu ir t.t. Tai manau būtų faina kažkam padėti taip pat, pridėti ranka prie projekto vystimosi.
 4. 8 taškai
  Mėgstate žaisti internetinius žaidimus ir ieškote geriausio bei tinkamiausio serverio būtent jums? O galbūt patys turite serverį ir norite, kad jį pamatytų šimtai ar net tūkstančiai žaidėjų? Tam puikiai pasitarnaus žaidimų serverių platforma „Servertops.com“, kurioje jūs rasite net 18 populiarų žaidimų serverius. „Counter-Strike“, „Rust“, „Team Fortress 2“, „Arma 3“ ir daugelio kitų žaidimų serverius jūs rasite būtent čia. Šiame puslapyje rasite serverių iš viso pasaulio, o jų topai atnaujinami automatiškai, todėl nuolat galėsite stebėti ir pasirinkti pačius geriausius variantus. Be to, jei patys turite žaidimo serverį, galite visai nesunkiai jį patalpinti „Servertops.com“ platformoje ir taip sulaukti naujų žaidėjų. Norint jog jūsų serveris pakiltų į viršų serverių sąraše turite už jį balsuoti , tai galite padaryti kas 24 val.
 5. 8 taškai
  Sveiki, taigi šiandien norėčiau su jumis pasidalinti savo gamemodų kolekcija, jame yra apie 100gamemodų. Yra įvairiausių gamemodų įvairiuose miesteliuose/kaimeliuose. Įvairiausių versijų ir t.t. Rasite tikrai ir neblogų editų, vertų dėmesio, ar šūdserviams pakurt. Kitur neblogos sistemos, kaikurių ir nepaleidžia, reikia atsinaujinti pluginus ir t.t. Žodžiu peržvelkit gal rasit ką tinkamo, ar panaudojamo. Taip pat šiame packe rasite ir LibertyCity gamemode. Bet man bent jau neveikia sql failas, norintys susitvarkys, ir pasileis. Pirmas packas: https://www108.zippyshare.com/v/uem7lgQD/file.html antras packas: https://www74.zippyshare.com/v/8qfv63fY/file.html Kam nesunku +r3p užmeskit :))
 6. 8 taškai
  Viena didžiausių ir geriausiai pasaulyje žinomų kompiuterinių žaidimų kompanijų „Rockstar Games“ pranešė, kad kompaniją palieka vienas jos įkūrėjų Danas Houseris. Būtent D. Houseris su savo broliu Samu Houseriu 1998 metais įkūrė šią kompiuterinių žaidimų milžinę, kuriai priklauso tokios žaidimų serijos kaip „Grand Theft Auto“ ar „Red Dead“. Būtent prie šių serijų aktyviai dirbo ir kompaniją paliekantis D. Houseris. Pranešama, kad kompanijos prezidento pareigas ir toliau eis jo brolis S. Houseris, o pats D. Houseris iš savo pareigų oficialiai pasitrauks kovo mėnesį.
 7. 7 taškai
  Tu jauti koki šūdą rašai? vienintelis asmuo kuris turėtų nykti iš šito forumo tai esi tu. Sudalyvauji aukcione, su tavimi susisiekia, tu neatrašai ir maziniesi jog neperskaitai a.ž. ir tada įjungi savo vidinį penkiolikmetį, nes kadangi nesugalvoji ką atrašyt, parašai jog asmuo turi nykti iš šito forumo.
 8. 7 taškai
  kas be ko, jau pries daugeli amziu sios technologijos buvo israstos
 9. 7 taškai
  Tema: https://redcounty.lt/forumas/index.php?/topic/840-renginys-rengini%C5%B3-vakaras/ Apsilankome ! Daug veiklos, tuo metu 2x bonus time :)
 10. 6 taškai
  Kinijos profesionalų lygos komanda „FunPlus Pheonix“ paaukojo virš 2 mln. juanių (apie 260 tūkst. eur), kurie bus panaudoti kovai su koronavirusu, kurio šaltiniu laikomas Uhano miestas Kinijoje. Organizacija, vyr. Treneris, žaidėjai ir kitas personalas prisidėjo savo lėšomis, kad padėtų šio mirtino viruso aukoms. Paaukota suma bus naudojama medicininės apsaugos priemonėms ir tiesiogine pagalba Wuhano regione esantiems gyventojams. Taip pat, Kinijos kompanija „Tencent“, kuriai priklauso League of Legends žaidimas, paaukojo 300 mln. juanių (apie 39 mln. eur) tam pačiam tikslui. Vakar, Kinijos sveikatos apsaugos atstovai patvirtino daugiau nei 7700 užfiksuotų viruso atvėjų, daugiau nei 4500 iš jų priklauso Uhano mieste ir jo apylinkėms. Naujausia informacija teigia, kad mirusiųjų jau 170, o pats virusas išplito po 15 skirtingų šalių. „Riot Games“ pranešė, kad dėl susidariusios pavojingos situacijos, bus nukelta lygos antros savaitės žaidimai. Anot kompanijos lygos veikla ir žaidimai gales toliau vykti, kai bus užtikrintas žaidėjų ir fanų saugumas, bei sveikata.
 11. 6 taškai
  Pasaulis gedi sraigtasparnio avarijoje žuvusio vieno garsiausių visų laikų NBA žaidėjų Kobe Bryanto. Savo pagarbą krepšinio legendai nutarė atiduoti ir NBA 2K bendruomenės nariai, kurie lygiai taip pat, kaip ir tikrose lygos rungtynėse, neskubėjo užbaigti atakų bei susirinkę į vieną būrį dar sykį prisiminė vieną garsiausių krepšininkų.
 12. 6 taškai
  Kokie dar gedimai pagrindinės plokštės? Nejuokinkite Gal darei upgrade detalių? Jeigu ne, tai turbūt išsiklibino kažkas. Kompiuteris nerodys jokių gyvybės ženklų jeigu neturi disko, RAM prijungtų. Išimk visus flex cable ir iš naujo įdėk. Su detalėmis tas pats. Jeigu nepadeda, pradedame CMOS atstatymą. Atjunk bateriją (jeigu paslėpta, jos flex cable) ir CMOS bateriją. Paspaudinėk daug kartų įjungimo mygtuką, kad jeigu prisisiurbė elektros, išsikrautų pilnai iš komponentų. Dabar prijunk krovėją (be baterijos), paspausk pirmą kartą įjungimo mygtuką. Jis nereaguos vis tiek. Tai 2 kartą paspaudus, palaikyk iki 1 min. Jei vis tiek nepadeda, trumpai paspaudi 3 kartą. Sveikinu, kompiuteris įsijungė. Paspausk Enter, kad atstatytų BIOS. Kai baigs, įkiši vėl CMOS bateriją. Bet kaip ir minėjau, jeigu nešiojamas nepriima RAM, jis neįsijungs (greičiausiai). Kiek dirbęs su nešiojamais, tai blogas dažnis ir viskas, fsio.
 13. 6 taškai
  Trinam tema discorda grazino.
 14. 6 taškai
  Planuoju paleisti įrankį, kuris galės sukurti custom monitorių, bet tuo pačiu būtų puiku integruoti paslaugų pirkimą, statistiką, TOP 10, užblokavimų rodymą & jų valdymus. Tiks visiems žaidimo serveriams, nesvarbu, ar tai Minecraft, ar GTA 5, ar dar kažkas. Šis įrankis bus paleistas open source ir visiškai nemokamas. Po truputį darausi duomenų bazės projektavimą ir įdiegimo procesus. Kadangi nesu dirbęs su GTA 5, Minecraft, reikėtų žmonių, kurie atsakytų į keletą klausimų, kas susiję su žaidėjų, blokavimo, paslaugų sistema. Koks serverių tipas – nesvarbu. Kuo daugiau informacijos, tuo galėsiu suteikti daugiau dinamiškumo. Nemanau, kad už panašias sistemas reikėtų mokėti. Geriau tos pinigus paskirti kitiems tikslams. Ypatingai, kada kai kurie nelabai gali įpirkti. Už pagalbą, būsite paminėti įrankio temoje. Žinoma, jokio atlygio nesitikėkite, kadangi įrankis yra nemokamas ir jį kurdamas jokios finansinės naudos iš to negaunu, kadangi tai laisvalaikio projektas. Discord: matomas mano profilyje.
 15. 6 taškai
  Jeigu jau demonstruoji ne savo kurtą darbą, tai bent jau nuorodą ir į autoriaus kurtą temą numesk. https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=474027
 16. 5 taškai
  quizzer.lt Sveiki, per paskutinias savaitęs tvirtinau tinklalapių kūrimo žinias ir pakūriau tokį projektėlį Žaidimas - gauni klausimą bei jį atsakai už tai gauni taškus. Vėliau taškus bus galiam išsikeisti Bet koks konstruktyvus feedback yra laukiamas
 17. 5 taškai
 18. 5 taškai
  Kadangi dėl tam tikrų priežasčių, nusprendėme nutraukti darbus prie projekto, nusprendžiau pasidalinti jo mapp darbais, gal kam nors jie visgi pravers. Mapp darbai yra vienam faile, tingėjau atskirti. Kam reikės tas susitvarkys. Taip, pat kaikurie darbai yra CreateObject, kiti CreateDynamicObject, kam reikės, irgi susitvarkys. Darbų autorius davė leidimą, juos platinti! Nuotraukos: https://imgur.com/a/2OqVZGl Atsisiuntimų nuorodos: https://www.mediafire.com/file/9u8h40ei02o1mjm/mapp.pwn/file https://www10.zippyshare.com/v/z8Yyfxhs/file.html https://xfailai.lt/Failas.html?nr=1580406460mxrAh Taip pat parduodu, county-life.lt domeną!
 19. 5 taškai
  Sveiki! Taigi nežinau, dar kas nors pamena mane ar ne, buvau rašęs anksčiau prisistatymą, bet parašysiu dar kartą, nes paskutinis prisistatymas buvo prieš kokius 4-5 metus. Mano tikras vardas Dominykas, man yra 19 metų (04-08 HB), esu iš Šiaulių. Anksčiau buvau pasinešęs ant samp gamemodų kūrimo, HTML, PHP dizainų kodavimo, dabar kadangi ilgą laiką nieko panašaus nedariau, tai esu vos ne viską primiršęs. Šiaip gyvenime nieko įspūdingo neveikiu, darbas, namai, kartais koks judėsiukas. Pagal zodiaką esu avinas, truputį sunkaus charakterio žmogus, bei labai silpnos nervų sistemos. Šiuo metu jau penktą mėnėsį dirbu antklodžių bei pagalvių gamybos ceche pamainos logistu, bet pavasarį planuoju važiuoti į užsienį ieškoti laimės, nes Lietuvoj su tokiom algom sunku išgyventi, o dar ypač kai esi jaunas ir neišsilakstęs. Iki 2016m. laisvalaikiu sportuodavau regbį, treniravausi 8 metus, nuo pačios vaikystės, po to gavau kojos traumą ir mečiau sportą. Laisvalaikį leidžiu gan nuobodžiai, tai su draugais praleidžiu laiką lauke, tai žiūriu per kompą kokius nors filmus, priklauso pagal nuotaiką. Dažniausiai klausau rusišką muziką. Mano ūgis 184cm, o svoris 85kg (šiek tiek pasijautė šventės). Žalingą įprotį turiu tik vieną - rūkymą. Na taigi manau nieko daugiau apie savę įdomaus nebepapasakosiu, taigi pridėsiu keletą nuotraukų. https://imgur.com/a/krgDRYg
 20. 5 taškai
 21. 4 taškai
 22. 4 taškai
  Parduodamas IPS forumo dizainas, Buvo darytas pagal uzsakyma, klientas dingo, todel nusprendziau parduoti forumieciams. Pradzioje, norejau islaikyti kuo maziau matoma, bet pasirodo uzsakovas, jau sukures buvo tema, ieskodamas koduotojo. Dizainas nesukoduotas. Uz dizaina noreciau gauti bent 40eur., bet esu atviras derybom. Dizaino isvaizda (nepamirskit, jog galima scrollinti) https://xd.adobe.com/view/445897b5-7ba0-48fa-5318-911fe2bef8ad-3269/
 23. 4 taškai
  @Povilasz Gali nupiešti, o sukoduoti @NTQ
 24. 4 taškai
  Kas dar nematėt ir negirdėjot. Sunku patikėti. Kobe Bryant žuvo malūnsparnio avarijoje.
 25. 4 taškai
  2008 metais kompanija „Rockstar Games“ kompiuterinių žaidimų mylėtojams pristatė „Grand Theft Auto IV“ žaidimą, kuris akimirksniu sužavėjo pasaulį bei laimėjo ne vieną apdovanojimą. Šis žaidimas yra mylimas iki šiol. Vis tik, jei GTA 4 iki šiol nesate žaidę arba norite jį pereiti dar kartą, jūsų laukia nemaloni staigmena. Pasirodo, GTA 4 nebėra pasiekiamas „Steam“ platformoje. Paaiškėjo, kad dėl šio nesusipratimo yra „kalta“ „Microsoft“ kompanija, kurios „Games for Windows Live“ platformai ir buvo sukurtas šis žaidimas. „Microsoft“ neseniai nutraukė šios platformos palaikymą, todėl šiuo metu nėra galimybės sukurti naujų žaidimo raktų, todėl įsigyti žaidimo „Steam“ parduotuvėje kurį laiką nepavyks. „Rockstar Games“ jau informavo savo fanus, jog sieks išspręsti šią problemą ir sugrąžinti GTA 4 į populiariausią kompiuterinių žaidimų platformą asmeniniuose kompiuteriuose.

×