Visa veikla

Atsinaujina automatiškai     

 1. Paskutinė valanda
 2. Manau Tu tai tikrai matęs, bet tiems kurie nematę.. The Matrix
 3. Arvydas.exe

  Šviežias serveris YES-RP.LT

  Why not maybe-rp.lt?
 4. Deimis

  PAGALBOS SU ŠRIFTO PAVADINIMO

  Sakyčiau, kad šitas.
 5. Sveiki, gal būt žinot kas nors koks šriftas naudojamas šituose logo? Būčiau labai dėkingas 😉 https://imgur.com/a/w5MWJ4D
 6. O tai kaip patikrinsit,kad man 14 metų? Turėsiu atsiųst savo id ar ką? @Lipalas taip norėjau pažaist, o čia n14 ;(
 7. Aišku, sėkmės tada. Bei atsinaujinkit discord pakvietimo link.
 8. Esam sugalvoje daugiau veiklos pačiame serveryje žaidėjams, nors serveris atrodo tradicinis, bet iš dalies taip nėra. O anas serveris dingo, nes sezonas buvo eksperimentinis ir tiesiog jau buvo pabode žaisti. Tad dabar bandysime serveri daryti rimčiau.
 9. Šita dalyka jau gan daugeliuose private serveriuose mačiau, manau galėtumėt kažką naujo sugalvot. Bei man rodos nesenai buvot papostinę kažkokį privatų serverį, tai kur anas dingo?
 10. Šį trečiadienį esporto žvaigždė Jian Zihao paskelbė, jog baigia savo karjerą dėl eilės sveikatos problemų, tokių kaip diabetas, nutukimas bei chroniškas rankų skausmas. Zihao pasaulyje žinomas "Uzi" slapyvardžiu. Jis buvo vienu League of Legends komandos "Royal Never Give Up" nariu. Toks žaidėjo pasitraukimas vos perkopus antrąją dešimtį (gimė 1997) sukėlė nerimą dėl esporto žaidėjų gyvenimo būdo. Stresą, diabetą ir rankos skausmus Zihao paminėjo kaip nuolatinio žaidimo pasekmes. "Su liūdesiu pranešu, jog nusprendžiau atsistatydinti" - Uzi rašė savo Weibo paskyroje. "Dėl chroniško streso, nutukimo, išsiderinusios mitybos, poilsio stygiaus ir kitų priežasčių, praeitais metais man buvo diagnozuotas antrojo tipo cukrinis diabetas". League of Legends yra populiarus kelių asmenų kovos žaidimas, kuriame 2012 metais Zihao debiutavo jame, taip užsitarnaudamas sau, kaip vieno geriausio visų laikų žaidėjo, titulą. „Royal Never Give Up“ savo „Twitter“ paskyroje rašė, jog žaidėjas buvo „ne tik komandos širdis ir dvasia, bet ir svarbi ikona visame esporto pasaulyje“. Nors esporto pasaulis auga vis sparčiau, žaidėjai vis dar susiduria su sveikatos problemomis dėl ilgo praleidžiamo laiko prie ekranų, išsiderinusios mitybos įpročių ir besikartojančių, varginančių rankos judesių
 11. Mikrofonas: HyperX Quadcast Jokių programų papildomų balsui nenaudota, apart editoriaus balsui uždėt ant video. Tikiuosi patiks Gero žiūrėjimo.
 12. Šiandien
 13. Sveiki gal kas žaidžia , ar turi serverį? Ar šiaip norėtų kartu sužaisti?
 14. Privatus minecraft serveris 🌙Mėnulynas🌙 Tai naujas besikūriantis serveris, kuris žada sudominti tiek tave, tiek kitus. Serveris bus prieinamas ne visiems, o tik tiems kurie turės 14 ir daugiau metų. Serveryje egzistuos 4 rasės, kiekviena iš rasių turės skirtingus pomėgius, statymo stilius ir skirtingas istorijas. Taip pat serveryje vyks eventai ir dar daugiau įdomių dalykų, kuriuos pamatysite kai pateksite. Serveris vis dar yra kūrimo stadijoje, tad daug aprašyti apie jį negalime. Serverio discord grupė- https://discord.gg/kYNf4s9 🔴Greitu metu tema bus papildoma🔴
 15. Ricci

  Ieškau minecraft serverių failų

  Dažniausiai, tai su nutekintais failais būna kuriami serveriai (vienadieniai aišku).
 16. Ricci

  GTA HELP

  Patikslinu (su nuotrauka):
 17. jeicenas

  Šviežias serveris YES-RP.LT

  Ačiū, papildysiu.
 18. Ricci

  Šviežias serveris YES-RP.LT

  Jums trūksta žaidėjų. Tai kodėl neparašius įdomaus ir įtraukiančio aprašymo? Nes dabar, aprašymas skurdus. Turite puoselėjamas serverio sistemas, aprašyk jas - galbūt kažkas susidomės ir užsuks.
 19. Enderdroid

  Šviežias serveris YES-RP.LT

  How about no-rp. Kas sekantis? FailRP.lt?
 20. ixes

  Ratlankių paieška

  Fb marketplace, grupės ratlankių ar tavo konkretaus auto. Nežinau kodėl atmeti skelbimus, nes ten daugiausiai potencialu naudotų rasti. Patikslink koks PCD, kokio dydžio reikia. Jeigu reikia naujų - yra daugelio gamintojų retaileriai Lietuvoje. Kad nuramint, pats pirkaus per fb grupes NAUDOTUS sezono pradžioje, nuvažiavęs patikrinau ar neskilę, ar nevirinti. Realiai jeigu mėgsti duobes, šulinius, bortus - vistiek juos sulankstysi.
 21. Realiai gali būti sukurta skiltis ir nustatyta jog neleistu kurti temų, tačiau su žinutėmis čia jau kitas reikalas, reiktu pasižiūrėti tiek narių nustatymus arba bandyti iš naujo įrašyti varikliuką, manau jai nepadėtu galėčiau rytoj po darbo pabandyti įrašyti viską tvarkingai.
 22. Serverio pavadinimas: YES-RP.LT Serverio IP adresas: gta.yes-rp.lt Serverio tinklapis: www.yes-rp.lt Serverio žemėlapis (veiksmo vieta): Sandy Shores Serverio Discord invite nuoroda: https://discord.com/invite/ZMFyneT Papildoma informacija: Yes-RP, mūsų tikslas - sukurti vietą ir atmosferą gerai ir smagiai praleidžiamam laikui. Jau turim pamatus: puoselėjamas serverio sistemas, nuoširdžius ir atsidavusius žmones, bereikia vieno, ko gero svarbiausio resurso - žaidėjų norinčių mėgautis žaidimu ir kurti jį malonų kitiems. Serveryje šiuo metu yra 4 darbai su pakvietimu, taip pat yra metamfetamino virimas, automobilių vagystės, parduotuvių plėšimas, kanapių auginimas, tad veikti tikrai yra ką. Serveris nuolatos yra WIP rėžime, kas reiškia, jog jis nenustoja tobulėti! Užeik www.yes-rp.lt ir atsinešk gerą nuotaiką.
 23. Sveiki susidūręs esu su tokia problema kai bandau įrašyti kaip groja žemų dažnių garsiakalbis ( sub'as ) mašinoje man tiesiog vos prasideda žemį dažniai toje vietoje vaizdo įrašo garsas labai pritilsta ir vos vos girdisi kad groja tiesiog muziką, o kartais netgi išviso panaikina visa garso takelį, įmanoma kažkaip išjungti šitą nesąmonę? ar šitas dalykas nėra kažkaip reguliuojamas?
 1. Rodyti daugiau veiklos