Visa veikla

Atsinaujina automatiškai     

 1. Paskutinė valanda
 2. niun

  Rekomenduoti žaidimus panašius į l2 revolution

  Neseniai išejo Blade and Soul Revolution SEA versija. Panašu į L2 revolution nes tie patys gamino. Bet šiaip neverta fokusuotis i visiškai naujus nes tokie žaidimai kaip Dragon Raja, Eternal Sword M ar Tales of Wind išleidžia naujus serverius kiekviena savaitę o veliau juos jungia. Bet gana ilgą laiką konkuruoji tik su naujais žaidėjais.
 3. Kas gal esat raštingas ir norėtumėt parašyti aprašyma šioki toki? ;D Numesiu 200 forumo euru.

 4. niun

  Tower defence

  Jeigu ieškai su online PVP tai manau Random Dice yra geriausias šiuo metu. Atrodo gana paprastas bet daug kur progresuot yra. Visi kiti kiek žinau offline. Dar buvo toks bloons TD bet nezinau ar jis dar yra.
 5. Neterškite matricos su savo vaikiškais bajeriais.
 6. bra

  PAGALBOS SU ŠRIFTO PAVADINIMO

  Labai dėkui, ateik į pm trumpam
 7. Manau Tu tai tikrai matęs, bet tiems kurie nematę.. The Matrix
 8. Arvydas.exe

  Šviežias serveris YES-RP.LT

  Why not maybe-rp.lt?
 9. Deimis

  PAGALBOS SU ŠRIFTO PAVADINIMO

  Sakyčiau, kad šitas.
 10. Sveiki, gal būt žinot kas nors koks šriftas naudojamas šituose logo? Būčiau labai dėkingas 😉 https://imgur.com/a/w5MWJ4D
 11. O tai kaip patikrinsit,kad man 14 metų? Turėsiu atsiųst savo id ar ką? @Lipalas taip norėjau pažaist, o čia n14 ;(
 12. Šiandien
 13. Aišku, sėkmės tada. Bei atsinaujinkit discord pakvietimo link.
 14. Esam sugalvoje daugiau veiklos pačiame serveryje žaidėjams, nors serveris atrodo tradicinis, bet iš dalies taip nėra. O anas serveris dingo, nes sezonas buvo eksperimentinis ir tiesiog jau buvo pabode žaisti. Tad dabar bandysime serveri daryti rimčiau.
 15. Šita dalyka jau gan daugeliuose private serveriuose mačiau, manau galėtumėt kažką naujo sugalvot. Bei man rodos nesenai buvot papostinę kažkokį privatų serverį, tai kur anas dingo?
 16. Šį trečiadienį esporto žvaigždė Jian Zihao paskelbė, jog baigia savo karjerą dėl eilės sveikatos problemų, tokių kaip diabetas, nutukimas bei chroniškas rankų skausmas. Zihao pasaulyje žinomas "Uzi" slapyvardžiu. Jis buvo vienu League of Legends komandos "Royal Never Give Up" nariu. Toks žaidėjo pasitraukimas vos perkopus antrąją dešimtį (gimė 1997) sukėlė nerimą dėl esporto žaidėjų gyvenimo būdo. Stresą, diabetą ir rankos skausmus Zihao paminėjo kaip nuolatinio žaidimo pasekmes. "Su liūdesiu pranešu, jog nusprendžiau atsistatydinti" - Uzi rašė savo Weibo paskyroje. "Dėl chroniško streso, nutukimo, išsiderinusios mitybos, poilsio stygiaus ir kitų priežasčių, praeitais metais man buvo diagnozuotas antrojo tipo cukrinis diabetas". League of Legends yra populiarus kelių asmenų kovos žaidimas, kuriame 2012 metais Zihao debiutavo jame, taip užsitarnaudamas sau, kaip vieno geriausio visų laikų žaidėjo, titulą. „Royal Never Give Up“ savo „Twitter“ paskyroje rašė, jog žaidėjas buvo „ne tik komandos širdis ir dvasia, bet ir svarbi ikona visame esporto pasaulyje“. Nors esporto pasaulis auga vis sparčiau, žaidėjai vis dar susiduria su sveikatos problemomis dėl ilgo praleidžiamo laiko prie ekranų, išsiderinusios mitybos įpročių ir besikartojančių, varginančių rankos judesių
 17. Mikrofonas: HyperX Quadcast Jokių programų papildomų balsui nenaudota, apart editoriaus balsui uždėt ant video. Tikiuosi patiks Gero žiūrėjimo.
 18. Sveiki gal kas žaidžia , ar turi serverį? Ar šiaip norėtų kartu sužaisti?
 19. Privatus minecraft serveris 🌙Mėnulynas🌙 Tai naujas besikūriantis serveris, kuris žada sudominti tiek tave, tiek kitus. Serveris bus prieinamas ne visiems, o tik tiems kurie turės 14 ir daugiau metų. Serveryje egzistuos 4 rasės, kiekviena iš rasių turės skirtingus pomėgius, statymo stilius ir skirtingas istorijas. Taip pat serveryje vyks eventai ir dar daugiau įdomių dalykų, kuriuos pamatysite kai pateksite. Serveris vis dar yra kūrimo stadijoje, tad daug aprašyti apie jį negalime. Serverio discord grupė- https://discord.gg/kYNf4s9 🔴Greitu metu tema bus papildoma🔴
 20. Ricci

  Ieškau minecraft serverių failų

  Dažniausiai, tai su nutekintais failais būna kuriami serveriai (vienadieniai aišku).
 21. Ricci

  GTA HELP

  Patikslinu (su nuotrauka):
 22. jeicenas

  Šviežias serveris YES-RP.LT

  Ačiū, papildysiu.
 1. Rodyti daugiau veiklos