NEPASITIKĖKITE NAUJAIS FORUMO NARIAIS!

Adomas J.

Normalu jog forumas sulaukia vis naujų ir naujų narių, normalu jog daugėja apgavysčių, norėdami išvengti apgavysčių ir būti neapgautam prašome laikytis nurodytų apačioje patarimų.

KODĖL NEPASITIKĖTI  NAUJAIS FORUMO NARIAIS IR NEITI PIRMIEMS?

  • Naujas forumo narys nereiškia jog jis yra naujas, paklausite kaip tai suprasti,iš pirmo žvilgsnio nereikėtų manyti jog narys tiesiog užsiregistravo forume parduoti savo pvz: CS:GO steam paskyrą kurios tiesiog nebenaudoja ir nori ja parduoti. Tas narys galėjo su savo ta steam paskyra apgauti jau ne viena žmogų ir jis jau nepirma karta jau buvo šio forumo nariu ir galimai vėl bus.
  • Jeigu narys bando jus įkalbinti eiti pirmam ir bando visaip įrodyti savo reputacija ir atsiliepimais jog jis tikrai patikimas,kad ir kas bebūtų neikite pirmi! Tokie nariai įkalbinėdami jus ir bandydami jus įtikinti dažniausiai būna apgavikai. Normaliame sandoryje niekada neturėtų būti bandoma paveikti jus ir įtikinti jog eitumėte pirmi, jeigu tai yra daroma tai tiesiog imkite tarpininką arba atšaukite sandorį.
  • Neikite pirmi jeigu narys nors turi pora atsiliepimų,pora atsiliepimų nereiškia jog narys tikrai patikimas, jis juos galėjo suklastoti arba gauti už smulkius pardavimus kuriose galėjo neapgaudinėti dėl didesnės žuvies.

KAIP BŪTI NEAPGAUTAM NAUJŲ FORUMO NARIŲ?

  • Dažniausiai narys norės jog sandoris vyktų Facebook,Skype arba Discord,gali vykti ir forume asmeninėse žinutėse bet dauguma narių renkasi anksčiau išvardintas programas.Prieš darant kokį sandorį patikrinkite nario kontaktus per google prie jų pridedant tokius žodžius kaip apgavikas arba apgavo.Dažniausiai jeigu narys ką nors buvo apgavęs greitai atrasite per google. Jeigu neradote tai nereiškia jog jis nebuvo ko nors apgavęs.
  • Apgavikai dažnai bijo tarpininkų. Patariame naudotis moderatoriaus @Adomas J. nemokamomis tarpininkavimo paslaugoms. Prieš naudojantis paslaugomis prašome sutikrinkite moderatoriaus kontaktus ir įsitikinti, kad tai tikrai jis, nepamirškite pasakyti jog moderatorius jums parašytų asmeninę žinutę forume,jeigu neparašys tai galimai bus imposteris.
  • Jeigu narys turi atsiliepimų visada patikrinkite jų temas ir tuos narius kurie uždėjo atsiliepimus.Jeigu matote jog atsiliepimai neseniai uždėti ir tie nariai kur uždėjo juos yra irgi neseniai užsiregistravę didelis šansas jog bus tas pats žmogus iš kitų paskyrų prisidėjo sau atsiliepimų. Parašykite moderatoriui forumo žinute,kad sutikrintų ar tai ne to pačio nario atsiliepimai.

BUVAU APGAUTAS NARIO, KĄ DARYTI?

  • Jeigu jau jums taip atsitiko ir likote apgautas, rekomenduojame tam nariui uždėti neigiamą atsiliepimą ir sukurti temą apie jį skiltyje Bendruomenės atsiliepimai.Jeigu bus pakankamai įrodymų ir apgavikas nepasirodys temoje jis bus užblokuotas forume.
  • Taip pat dėl didesnės padarytos žalos patariama kreiptis į epolicija.lt, jeigu turite pakankamai įrodymų ir suma nėra keli eurai.