Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atsibodo ta netvarka forume, pasiūlymai!


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3028 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sakai pakeisti adminus, kalbi apie moderatorius. Neskaitei, geriau ir patylėk.

Papraščiausia klaida, reikia taip stipriai verkti? Neskaičiau, nes norėjau parašyti ir savo pasiūlimą. Keisti šiais laikas tie moderatoriai...

Redaguota , nario protingesnis uz protinga
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neperskaičiau visko, bet manau kad reikia pakeisti moderatorius, nes visgi, pvz Saša visiškai nėra tinkamas moderatoriaus postui.

Nėra tas Saša jau toks ir blogas. Kad jau užstume ant tavęs per Skype tai nesiskaito kadangi jis už forumo ribų gali daryti ką nori. I.T : Aš sutinku, nes jau tikrai atsibodo tokie kurie freepostindami renkasi f.eurus arba apgavikai kurie turi neigiamus atsiliepimus bet ir toliau apgaudineja.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano nuomonė:

 

bVcwvtn.png

Nepyk, bet būtų nesąžininga, nes pagrinde, čia ji efektingiause. (avatarę ir parašę, varde). PRIEŠ

 

F3w4b05.png

Norėjau aš net siūlyti, ir sakau didelį už!

 

 

 

Na o dėl kitų taisyklių, reiktų, tada būtų forumas rimtesnis. Tie pakvietimai išvis be ryšio.

Dėl 4 tai tam yra skirtos skiltis kaip Minecraft : Serveriai ir panašiai. Bent tos taptu aktyvesnės normalesniais serveriais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nėra tas Saša jau toks ir blogas. Kad jau užstume ant tavęs per Skype tai nesiskaito kadangi jis už forumo ribų gali daryti ką nori. I.T : Aš sutinku, nes jau tikrai atsibodo tokie kurie freepostindami renkasi f.eurus arba apgavikai kurie turi neigiamus atsiliepimus bet ir toliau apgaudineja.

 

Nežinau ką tu vaidini stumimu, bet tai tikrai nebuvo kaškas panašaus iš sašos pusės. Rašydamas adminam dėl moderatoriaus išmetimo apsvarstimo, pateikiau visus dalykus kuriuos moderatoriai neturėtu daryti, o ponia saša daro. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

mane į modus ir debilu SG'e nebus

 

banai pareitu vaikams kurie:

  • Keikiasi;
  • Apgauna žmogų;(čia iškarto pisčiau banus, suprantat, kad banas apsaugos nuo apgavysčių)
  • Sašą užblokuočiau iškarto, nes d*(NE ĮŽEIDIMAS ČIA K**) yra.
  • Išskirčiau temas tiems, kurie to nusipelnė.
  • Įspėjimus gautu kiekvieną dieną žmonės, kurie raportavo, dirbčeu net gereu už praną, kuris yra du** duh**s :)

 

:DD va čia tai jo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip ir tavo 18 taisyklė, o pagalvojus logiškai kaip galima sulaikyti jeigu ta 10 minučių praeina ir vėl dediesi su kitu, ar prašai/paperki už kažkokį daiktą. Žmonės renkasi atsiliepimus, paskui tie apgaudinėtojai susirenka gauna pasitikėjima iš kitų narių ir prasideda. 

 

Pvž: rašai prikelti ryškiai neaktualias temas, tai moderatoriai turėtu jas tiesiog užrakinti ir jos nebebus prikeliamos kažkokių freeposterių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip ir tavo 18 taisyklė, o pagalvojus logiškai kaip galima sulaikyti jeigu ta 10 minučių praeina ir vėl dediesi su kitu, ar prašai/paperki už kažkokį daiktą. Žmonės renkasi atsiliepimus, paskui tie apgaudinėtojai susirenka gauna pasitikėjima iš kitų narių ir prasideda. 

 

Pvž: rašai prikelti ryškiai neaktualias temas, tai moderatoriai turėtu jas tiesiog užrakinti ir jos nebebus prikeliamos kažkokių freeposterių. 

šitas #2 mano liste jau yra

 

 

 

18. Siūlau padaryti atsiliepimus tik kas dešimt minučių. Po to įvykio Adomui su tūkstančiu neigiamų atsiliepimų :D

 

dėl sito ce reike suskriptint zn, ce shito saito skripterej pro galetu padaryti pvz...

stock detiatsiliepima(duhovardaspranas){
atsiliepimasPranuiLx ++;
atsiliepimasDetas = gettime()+MINUTES(10);
}
if(atsiliepimasDetas> gettime()) return es *Myliu SuperGames.lt*;

 

ce viskas ez...

Redaguota , nario RenaldasJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3028 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...