Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

PanicLife.lt - Kraujas, adrenalinas, tai tavo nauja ateitis! // Vyksta atrankos.


Jaska_Gang

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3105 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Didelis ačiū Jums už palaikymą, ačiū kurie prisideda prie mūsų projekto, galiu pasakyti tik tiek jog šiuo metu esu kupinas motyvacijos tęsti tai ką pradėjau ir tik su Jūsų pagalbą man išeis pasiekti gerų ir stebinančių rezultatų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam apgaudinėti žmones, kai taip nėra?

 

"Forumas kaip ir pats serveris kuriamas nuo 0[/size]", serveris 99,9% proc. yra kuriamas nuo apine modifikacijos.

Klausyk, žąsine tu neraliuotas, atsibodo jau jūsų tokie komentarai "sudservis krc neikit cia ripintas gm" PARODYK BENT VIENA SUP*STĄ VIETĄ KUR KAŽKAS RIPINTA NUO APINE NEVĖLĘS ČIA NESĄMONIŲ, GALIU DRĄSIAI TEIGTI JOG TU ESI APSOLIUTUS DEBILAS, KURIS KOMENTUOJA NESĄMONES JOG ČIA KAŽKAS KOPIJUOTA, SERVERIS 100PROC KURIAMAS NUO PRAKEIKTO TUŠČIO PAWN LAPO IR VARGTA ILGAI PRIE ŠIOS MODIFIKACIJOS. Atsiprašau visų kuriems teki tai pamatyti, bet tokių atsiprašant debilų aš tikrai nepraleisiu pro akis ir išsakysiu savo nuomonę.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausyk, žąsine tu neraliuotas, atsibodo jau jūsų tokie komentarai "sudservis krc neikit cia ripintas gm" PARODYK BENT VIENA SUP*STĄ VIETĄ KUR KAŽKAS RIPINTA NUO APINE NEVĖLĘS ČIA NESĄMONIŲ, GALIU DRĄSIAI TEIGTI JOG TU ESI APSOLIUTUS DEBILAS, KURIS KOMENTUOJA NESĄMONES JOG ČIA KAŽKAS KOPIJUOTA, SERVERIS 100PROC KURIAMAS NUO PRAKEIKTO TUŠČIO PAWN LAPO IR VARGTA ILGAI PRIE ŠIOS MODIFIKACIJOS. Atsiprašau visų kuriems teki tai pamatyti, bet tokių atsiprašant debilų aš tikrai nepraleisiu pro akis ir išsakysiu savo nuomonę.

Siūlyčiau nusiramint su žodžiais, nes pats leidi savo projektą žemyn, nesugebėdamas apginti jo ir jo vardo, kurį šiuo metu pats terši  :mucha:

 

Patys viską išduodat pagal modifikacijos tekstus, kuriuos naudojo tik Apine > http://www.part.lt/img/aec0dba2213097fd8df740922799c73e468.pngar čia tiesiog labai didelis sutapimas dėl to?

Redaguota , nario Funkis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siūlyčiau nusiramint su žodžiais, nes pats leidi savo projektą žemyn, nesugebėdamas apginti jo ir jo vardo, kurį šiuo metu pats terši  :mucha:

Patys viską išduodat pagal modifikacijos tekstus, kuriuos naudojo tik Apine > http://www.part.lt/img/aec0dba2213097fd8df740922799c73e468.pngar čia tiesiog labai didelis sutapimas dėl to?

Projekto vardą aš ginu ir toliau plėtoju, bet tokiuose situacijose aš tikrai nežadu tylėti, kur žmogus pamatęs tekstą jau iškarto teigia, kad bus naudojamas apine GM. Apine aš nežaidžiau ir nežinau kas ten yra, bet tikrai nemanau jog ten buvo tokios mafijos sistemos, tokios vaistų sistemos, tokie mapp darbai, tokios mafijos sistemos kurių dėka jie gali gamintis c4, bei narkotinių medžiagų, abejoju ar buvo tokia sistema jog žaidėjas atsitrenkęs į kliūti, jo mašinai susigadina vis kita detalė ir turi kviesti mechanikus, jog jie nusivarytu mašiną į garažą ir įmontuotų reikiamą detalę. Man dar tęsti, ponas?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet pala, tu pats sau prieštarauji viską rašydamas ir to net nesuvoki. TU KALBI APIE SISTEMAS, bet ne apie patį modifikacijos varikliuką, todėl ir pagal visą tai galima matyt, kad naudojama apine modifikacija, kaip serverio variklis ir į jį kišama daug visokių nesamonių, kad užmėtyt pedsakus. Gali tęst toliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuėjau į svetainę pažiūrėti atnaujinimus ir pamatau negražiai padarytus textdraw. Ir paskaitęs pamatau daug atnaujinimų kuriuos 100proc. mačiau kitur, nors jūs šioje temoje įrodinėjat ir prisiekiat, kad tikrai, tikrai niekas nekopijuota. Dar viena nesamonė, kad 2 lvl adminas tik pasiekus 700 ping bus išmestas, o paprasti nuo 500... Dar uogautojų darbas, kuris turbūt geriausias darbas serverį bus, nes priskini visą kibiriuką uogyčių ir 2000 € jau gauni. O dėl pavadinimo ir šūkio dar kokius atrakcijonus įdėkit, nes ten daugiausiai būna kraujo, adrenalino ir pnš. Tiek šiam kartui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3105 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...