Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

MCRUINS.NET


Erikosas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3048 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu va, truputėli pasistengėm ir pasiekėm šiandienos užbriežtą tikslą :)

http://www.part.lt/img/7db14629cde334af7ff0ff36be5194d09.png

 

Tik vat kažkam rankas niežti dosint ir sugadint nuotaiką :)


Rytoj šeštadienį 20:00 val. 30 LVL Kardų dalybos bei paskutinė nemokamos VIP narystės diena.

Po rytojaus vakaro jau galėsite keltis rangus pagaliau, mano manymu bus žaisti žymiai įdomiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu va, truputėli pasistengėm ir pasiekėm šiandienos užbriežtą tikslą :)

http://www.part.lt/img/7db14629cde334af7ff0ff36be5194d09.png

 

Tik vat kažkam rankas niežti dosint ir sugadint nuotaiką :)

Rytoj šeštadienį 20:00 val. 30 LVL Kardų dalybos bei paskutinė nemokamos VIP narystės diena.

Po rytojaus vakaro jau galėsite keltis rangus pagaliau, mano manymu bus žaisti žymiai įdomiau.

Niežti dosint ir sugadint nuotaiką? Kad jūs patys dosinat. Kažkokiam Eimantui parašiau ir jau spėjo du kartus nudosint... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Niežti dosint ir sugadint nuotaiką? Kad jūs patys dosinat. Kažkokiam Eimantui parašiau ir jau spėjo du kartus nudosint... :(

Gavus pirmą ataką, tai privertė tuo pasidomėti, matai, dabar tokie laikai, jei atgal netrenksi - ir sedėsi visą gyvenimą už loxą. Ir tu palauk su savo projektu, pamatysi kad kažkam neįtiksi pradės ir tave dosint jau ne su ~500 mbps.

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gavus pirmą ataką, tai privertė tuo pasidomėti, matai, dabar tokie laikai, jei atgal netrenksi - ir sedėsi visą gyvenimą už loxą. Ir tu palauk su savo projektu, pamatysi kad kažkam neįtiksi pradės ir tave dosint jau ne su ~500 mbps.

kiekvienas hostingo tiekėjas turi apsaugą nuo dooso, kiek kalbėjau su vpsnet tai jų apsauga yra tokia, kad atjungia visus ryšius nuo užsienio tinklų, tokiu budu jūsų nebe doosins ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kiekvienas hostingo tiekėjas turi apsaugą nuo dooso, kiek kalbėjau su vpsnet tai jų apsauga yra tokia, kad atjungia visus ryšius nuo užsienio tinklų, tokiu budu jūsų nebe doosins ;)

Būtent. Kam man reik tokios apsaugos kai serveris užsieniečiams ?

kai pradeda dosint lieka tik 4-5 Lietuviai visi kiti dingsta. Tai kokia čia apsauga?

Man reik kad filtruotų tą srautą, bet tai kainuoja ir nemažai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Būtent. Kam man reik tokios apsaugos kai serveris užsieniečiams ?

kai pradeda dosint lieka tik 4-5 Lietuviai visi kiti dingsta. Tai kokia čia apsauga?

Man reik kad filtruotų tą srautą, bet tai kainuoja ir nemažai.

Tai nusipirk užsienietiška hostingą ir problem sloved. Kalbant apie serverį tai aprašyme parašyta kad skyblock'as yra (pagrinde dėl to ir nuejau) bet kažkodėl aš jo ten neradau..

Redaguota , nario darrel.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Tai nusipirk užsienietiška hostingą ir problem sloved. Kalbant apie serverį tai aprašyme parašyta kad skyblock'as yra (pagrinde dėl to ir nuejau) bet kažkodėl aš jo ten neradau..

 

Kai startavo buvo 7 veikiantys serveriai t.y buvo serverių tinklas, bet poto supratau jog padariau klaidą, visgi 25 žaidėjai ant 7 serverių niekaip, plius kiekvieną reikia prižiūrėti daryti atnaujinimus, ir brangus išlaikymas. Todėl nusprendžiau palikti tik vieną - OP Factions.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiandien, 20:00 Lietuvos laiku bus didelis eventas iš serverio privilegijos ( SuperVIP ), taip pat  ir Hellowen'o DropParty.


Daugiau tokių įvykių serveryje artimiausiu metu nenusimato, todėl šiandien yra puiki proga gauti tiek nemokamai privilegiją tiek nemokamų puikių bei reikalingų daiktų.


----------------------------


IP: mc.mcruins.tk


Forumas: http://mcruins.tk/


Skype: mcruins.lt


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kiekvienas hostingo tiekėjas turi apsaugą nuo dooso, kiek kalbėjau su vpsnet tai jų apsauga yra tokia, kad atjungia visus ryšius nuo užsienio tinklų, tokiu budu jūsų nebe doosins ;)

Aš manau, kad jų apsaugos veikia kitaip, ir aš jau esu išbandęs jas, jos užblokuoja ip'ą kuris dosiną, kad nebeveikia jokie vpsnet serveriai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš manau, kad jų apsaugos veikia kitaip, ir aš jau esu išbandęs jas, jos užblokuoja ip'ą kuris dosiną, kad nebeveikia jokie vpsnet serveriai.

Jeigu dosina tiesiog blokuoja užsienio srautą ir viskas, tai daro visi Lietuvos teikėjai, bet toks apsisaugijmo būdas ir labai atsiprašant šudinas, kadangi tuo metu kai užblokuoja užsienio srautą nebegali jungtis žaidėjai iš užsienio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

 

 

Projekto komandos nariai:

 

Kaip ir visi projektai mes turime savo komandos narius.

 

1. Maquex - Projekto Administratorius,ikurėjas,užsiimu JS,pagalba žaidėjams.

2. LaimesVaikis - Projekto Administratorius,padėjejas,užsiima JS

 

 

Kas tas "JS"? Ir ką jūs su tuo darot?

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas tas "JS"? Ir ką jūs su tuo darot?

Neatrodysi protingesniu užduodamas tokius klausimus, jei pats puikiai tai žinai :)

o jeigu į temą tai JavaScript, ir visi tai žino, o į tavo klausima ką aš su juo darau, atsakysiu paprastai - koduoju.

Niekas ir nesakė jog darau aukščiausios klasės pluginus, tad iš anksto sakau nereikia čia prisirišinėt, o tiesiog darau kaikuriuos pluginus kurie man atrodo reikalingi ir kurių nerandų spigotmc.org

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neatrodysi protingesniu užduodamas tokius klausimus, jei pats puikiai tai žinai :)

o jeigu į temą tai JavaScript, ir visi tai žino, o į tavo klausima ką aš su juo darau, atsakysiu paprastai - koduoju.

Niekas ir nesakė jog darau aukščiausios klasės pluginus, tad iš anksto sakau nereikia čia prisirišinėt, o tiesiog darau kaikuriuos pluginus kurie man atrodo reikalingi ir kurių nerandų spigotmc.org

Kad jūs žinotumėt, kaip yra apgailėtina, kai skelbiasi ale kažką kuria, nors nei nežino su kokia kalba dirba...

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad jūs žinotumėt, kaip yra apgailėtina, kai skelbiasi ale kažką kuria, nors nei nežino su kokia kalba dirba...

pacituok tą tekstą kur parašyta jog aš kažką sukūriau, jeigu reikia galiu su eclipse suburt vidutinio lygio pluginą, ir nereikia save taip kelti, nes pats toli gražu viso kodo nežinai, nekalbu čia jau apie visą ką tu, mažąją dalį gal ir žinai, nes dar neįkėlei nei vieno pavyzdžio, tik kalbėti ir temoki. Jeigu ir kalbi protingai nereiškias kad toks ir esi, didžioji dalis mūsų moka kalbėt, o labiausiai abidna būna tas kai kažką tikrai mokiniesi, tobulėji, net nebandai iš viso nieko įrodyti, o tave vis tiek smeižia, nors ir patys litanijas forumuose nieko realiai nesugeba, ir vėl gi nesakau kad taip yra, sakau kaip atrodo man.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pacituok tą tekstą kur parašyta jog aš kažką sukūriau, jeigu reikia galiu su eclipse suburt vidutinio lygio pluginą, ir nereikia save taip kelti, nes pats toli gražu viso kodo nežinai, nekalbu čia jau apie visą ką tu, mažąją dalį gal ir žinai, nes dar neįkėlei nei vieno pavyzdžio, tik kalbėti ir temoki. Jeigu ir kalbi protingai nereiškias kad toks ir esi, didžioji dalis mūsų moka kalbėt, o labiausiai abidna būna tas kai kažką tikrai mokiniesi, tobulėji, net nebandai iš viso nieko įrodyti, o tave vis tiek smeižia, nors ir patys litanijas forumuose nieko realiai nesugeba, ir vėl gi nesakau kad taip yra, sakau kaip atrodo man.

Ahh.. Dar ir savo temoje nesiorientuoji.

 

Šiuo metu yra dirbama prie mūsų unikalaus ( mcruins ) plugino t.y Mini-Žaidimo,jis bus šiek tiek panašus tiek į The Walls ir BaseBuilder tik turės savo įdomumo liepsnelę bei visiškai kitokį tikslą.

 

 

Tiesiai sakysiu, nežinai nei su kokia kalba dirbi, tai š... tu ten gali tik sukurt. Jei jau bandai ant manęs taikinį uždėt, tai bent pasitikrink: pavyzdžiai yra, rekomendacijos yra, tad nežinau ko tu čia dar nori. Dėl to "viso kodo" tai aiškiai parodo, kad tu nei nesupranti kas yra programavimas.

Redaguota , nario Alter
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ahh.. Dar ir savo temoje nesiorientuoji.

Tiesiai sakysiu, nežinai nei su kokia kalba dirbi, tai š... tu ten gali tik sukurt. Jei jau bandai ant manęs taikinį uždėt, tai bent pasitkrink: pavyzdžiai yra, rekomendacijos yra, tad nežinau ko tu čia dar nori. Dėl to "viso kodo" tai aiškiai parodo, kad tu nei nesupranti kas yra programavimas.

turėjau omeny kalbos, dėl to žaidimo planai pasikeitė, nes tai daryt norėjau kai buvo serverių tinklas, poto palikau tik vieną serverį kadangi supratau kad klaidą padariau leisdamas 7 serverius ant vieno vps.  Dėl programavimo tai suprantu kas tai yra, tik sakau savais žodžiais, visgi kalba ir yra tas kodas kuris priverčia veikti pagal tavo reikalavimus.

Ir būtų laabai malonu, jeigu nerašinėtum į temą kuri skirta reklamuoti serverį o ne ginčytis su manim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

turėjau omeny kalbos, dėl to žaidimo planai pasikeitė, nes tai daryt norėjau kai buvo serverių tinklas, poto palikau tik vieną serverį kadangi supratau kad klaidą padariau leisdamas 7 serverius ant vieno vps.  Dėl programavimo tai suprantu kas tai yra, tik sakau savais žodžiais, visgi kalba ir yra tas kodas kuris priverčia veikti pagal tavo reikalavimus.

Ir būtų laabai malonu, jeigu nerašinėtum į temą kuri skirta reklamuoti serverį o ne ginčytis su manim.

Būtų malonu, kad nenusišnekėtum, tai nebus ir prie ko prikibt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3048 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...