Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Minecraft serveris... gan įdomi idėja!


Darko_Pawno

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3146 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Na va žiūrau šitą forumą, atsidarau skiltį minecraft ir žiūrau jog nėra nei vieno normalaus serverio kuriame būtų įdomu žaisti, visur tik tie patįs serveriai su tais pačiais pluginais, žanru.. pvp kur visi tik deimantiniais ir jame nėra tikslo žaisti, man apskritai nėra noro žaisti tokiuose serveriuose, gal kažkada seniau kaip buvau mažesnis.. tai va , lošiau minecraft gan ilgai pagal mane 3 metus apytiksliai, gal kas prisimins gal ne buvo toks serveris Silocraft Hardcore man atrodo. Tai va vienas iš geriausių žaistų serverių kur nėra jokių nesamoningų op apple ir pnš, iron,diamond kitų paprastas minecraft serveris kuriame yra įdomu žaisti. Dabar paaiškinsiu kame yra įdomumas. Įdomumas tame jog tu ateini į serverį ir gauni wooden swordą. Spawnas atrodo kaip kokia dėže, ir tada yra pakilimas laipteliais ir nukritimas ant žemės, ant tos žemės pradeda veikti PvP, ir žmonės žudydami vienas kitą gaus tam tikrą pinigų sumą tarkim po 1$, surinkus 30-50$ žmogus galės daryti /rankup ir iš wooden swordo gaus šarvą odos ar kažką tokio, tada gaus stone swordą ir pnš. Tada būtų mobarena kurioje žmonės galės rinkti XP ir grįžę į spawną jie galės enchantintis savo šarvus ar kardus, bet tai būtų minimaliausio lygio. Nužudžius žmogų itemai nebūtų išmesti ant žemės nes jeigu žmogus prisirinktų daiktų tai prarastų tikslą. Taip pat žmogus negalės staigiai išsiteleportuoti iš pvp zonos.

Laukiu jūsų nuomonių, ar norėtumėte žaisti tokiame serveryje, norėčiau išgirsti jūsų minusus, kas jums nepatinka, man asmeniškai viskas labai patinka ir buvo puikus serveris.

 

Jeigu bus daug susidomėjusių reikėtų builderio ir žmogaus kuris galėtų padėti įsigyti VPS. Ačiū, kad skaitėte.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na bent jau man į tą hivemc kažkodėl neina prisijungti... rašo kad invalid session ir tipo pabandyti perkrauti žaidimą... ir refresh dariau ir mc iš naujo įjungiau vistiek tas pats... Ką daryti? Na o šiaip tai jo manau žaisčiau laisvu laiku tokiam serveryje

Reikia legalo, kad prisijungtum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jau nelabai idomu daugeliui losti tokiose kaip tu paminejai,nes tai nera linksma jugi mes ateinam i mc palosti kad butu linksma or smagu o ne ieskotis puse dienos deimantu ir per akimirka viska prasikti.Todel tokius serverius ypac Lietuvoje kurti neapsimoka,nebent uzsienyje kir didesnes salys ir kur tikrai daugiau zmoniu bus,o kas cia? Ateis kaip kokiame passione per dropa 20on ir vel iseis - viskas. Todel uzsidaro po menesio kai hostas baigiasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam išvis Lietuvoje kurį kažką unikalaus?jeigu įdėsi daug darbo vistiek norėsi atlygio,ir Lietuvoje vos ~100 žaidėjų max surinksi iš kurių į mėn tau išmokės apie 300eur,O užsienyje įdėjus daug darbo ir surinkus ~100 žaidėjų(tikrai ne max,gali daug daugiau) gausi 2,5k $/mėn.Neitki?Paskaityk mc-market.org puslapiuose savininkų chatus.

Redaguota , nario Justasz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kam išvis Lietuvoje kurį kažką unikalaus?jeigu įdėsi daug darbo vistiek norėsi atlygio,ir Lietuvoje vos ~100 žaidėjų max surinksi iš kurių į mėn tau išmokės apie 300eur,O užsienyje įdėjus daug darbo ir surinkus ~100 žaidėjų(tikrai ne max,gali daug daugiau) gausi 2,5k $/mėn.Neitki?Paskaityk mc-market.org puslapiuose savininkų chatus.

Labai abejoju ar cia isviso tuos 300 E vienam serveriui imamoma surinkti...

 

P.S Jeigu kuriat tik viena serveri,kam pirkti vps??? Nusiperkat paprasta mc hosta ir naudojates...tik pinigus i bala ismesit su tuos vps daugiau nieko.Nebent va kelis serverius planuojat paleist tada jo be vps neapseisit.

Redaguota , nario Maquex
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jau nelabai idomu daugeliui losti tokiose kaip tu paminejai,nes tai nera linksma jugi mes ateinam i mc palosti kad butu linksma or smagu o ne ieskotis puse dienos deimantu ir per akimirka viska prasikti.Todel tokius serverius ypac Lietuvoje kurti neapsimoka,nebent uzsienyje kir didesnes salys ir kur tikrai daugiau zmoniu bus,o kas cia? Ateis kaip kokiame passione per dropa 20on ir vel iseis - viskas. Todel uzsidaro po menesio kai hostas baigiasi.

perskaityk viską pilnai, nebus jokių deimantinių... ir nebus dropinami daiktai nebus galima niekur kasinėtis bus aptverta ir už tos sienos nebus galima pereit,

P.S. Chebra čia nieko nėra unikalaus čia tarkim vanilla serveris kuriame yra įmesta tik keletas pluginų tai būtų rankup,kitai ir tie pinigai skirti už nužudymą ir viskas pagrinde. 

Redaguota , nario FRANCE
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kai pradėjau žaisti Minecraft'ą, pats įdomiausias serveris man buvo mc.kubai.lt 1.5 versijos, poto jis tapo ne be toks smagus ar įdomus, atsimenu, būdavo grybų pasaulis, visokios mob arenos, įdomiai viskas išdėstyta, item,ų nebūdavo labai daug, nelabai daug kas turėjo deimantinius šarvus, nedaug kas žaisdavo su cheat'ais (dabar labai daug kas su jais), tikrai 1.5 versijos kubai.lt buvo įdomiausi.

Redaguota , nario - Rytis.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

na bent jau man į tą hivemc kažkodėl neina prisijungti... rašo kad invalid session ir tipo pabandyti perkrauti žaidimą... ir refresh dariau ir mc iš naujo įjungiau vistiek tas pats... Ką daryti? Na o šiaip tai jo manau žaisčiau laisvu laiku tokiam serveryje

 

Norint prisijungti į tą serverį, kaip hivemc, mineplex reikia turėti legalą, kitaip būti nusipirkus minecraft`ą

Kai pradėjau žaisti Minecraft'ą, pats įdomiausias serveris man buvo mc.kubai.lt 1.5 versijos, poto jis tapo ne be toks smagus ar įdomus, atsimenu, būdavo grybų pasaulis, visokios mob arenos, įdomiai viskas išdėstyta, item,ų nebūdavo labai daug, nelabai daug kas turėjo deimantinius šarvus, nedaug kas žaisdavo su cheat'ais (dabar labai daug kas su jais), tikrai 1.5 versijos kubai.lt buvo įdomiausi.

 

Mano pirmas, ir geriausiasis serveris buvo MegaMC. Dar nuo 1.5.1 versijos, kadangi pats minecraft`as nebuvo toks geras, ir nebuvo tokiu daiktu, ir naujųjų galimybių. Buvo tesiog įdomu žaisti.. Mob`ų arenos, pvp, survival`as, faction`ai, tais laikais buvo labai įdomu :3

Kam išvis Lietuvoje kurį kažką unikalaus?jeigu įdėsi daug darbo vistiek norėsi atlygio,ir Lietuvoje vos ~100 žaidėjų max surinksi iš kurių į mėn tau išmokės apie 300eur,O užsienyje įdėjus daug darbo ir surinkus ~100 žaidėjų(tikrai ne max,gali daug daugiau) gausi 2,5k $/mėn.Neitki?Paskaityk mc-market.org puslapiuose savininkų chatus.

 

Taip, teisybę sakai, esu girdėjęs, ir esu įsitikinęs, kad taip yra. Jug jau turbūt durnam aišku, tarkim kad ir tame Mineplex`e, ar hivemc`ui, žiūrėk kiek žmonių į dieną žaidžia.. 20k, ar daugiau. Ir galvoji, ten jie nieko neperka? Kas penktas žmogus turi ,,Hero'' ar ten ,,King'' privilegiją (Kiek pamenu tokios buvo ligtais)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3146 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...