Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[1.8x][Nelegalams] SpikedPvP.eu Public KitPvP server! Unikalus pluginai!


Lucy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3164 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tu rimtai toks daužtas nueini į žaidimą parašai 

/KingKits

/TimeIsMoney

+ čia gali būti Offline serveris ir įmesti keli pluginai, tad nebespank 

O ko tu verki, kad tie plugina iš interneto siūsti. Vistiek net ir su siūstais nesukurtum tokio nes unikalus pluginas yra ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O ko tu verki, kad tie plugina iš interneto siūsti. Vistiek net ir su siūstais nesukurtum tokio nes unikalus pluginas yra ;D

Aš gi tau sakiau, kad nekištum savo snapo čia, niekas tavęs čia nečiulbino. Ir veiksmas vyksta ne vien dėl to, kad pluginai parsiųsti yra, o dėl to, kad pi*ot protą visiem čia esanmtiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žvenk žvenk, neūžauga tu. Laukiu ddos'o, o paskui žiūrėsim kam liūdniau bus, ar man, ar jum :)

 

Abu daužti kaušai jūs, su savo tais milioniniais žvengais ir epic atmazais.

Va va, paaiškėjo visa tiesa, svarbiausiai, kad niekas neddosina. Nėra už ką tokius "saugėlius" ddosinti, kurie buvo kviesti į TS3 ir net neatėjo. Linko iškur mapas siūstas taip ir nerasta, šūda sumalėt, bet jums nepavyko, sėkmės malant šūdą toliau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Va va, paaiškėjo visa tiesa, svarbiausiai, kad niekas neddosina. Nėra už ką tokius "saugėlius" ddosinti, kurie buvo kviesti į TS3 ir net neatėjo. Linko iškur mapas siūstas taip ir nerasta, šūda sumalėt, bet jums nepavyko, sėkmės malant šūdą toliau :)

1. Į ts kviestas nebuvau.

2. Su jumis pislerkos nėra apie ką šnekėt.

3. Savo pasiekiau, pluginai surašyti, map'as įmestas, apie webą nesigilinsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Į ts kviestas nebuvau.

2. Su jumis pislerkos nėra apie ką šnekėt.

3. Savo pasiekiau, pluginai surašyti, map'as įmestas, apie webą nesigilinsiu.

Taigi nenumetei linko iš kur mapas siūstas, aš irgi galiu nueit į serva, atsimenu naudojau ta cheatą, kad visą servo mapą gali atsisiųst, ir į failai.lt ikelt, tai numesk weba, kuriam ten parašyta, kad mapą siūstumėtės :D Ir data nebūtų naujesnė už serverio startą. Atėjai, šūda sumalei, norėjai protingesniu pasirodyt, bet išėjo antraip. R.I.P Bingo bazaras :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kiti žmonės ne tokie ,,debilai" kad kitų mapus naudotu, patys sugeba pasistatyti, atvirkščiai nei tu :)))

 

 

Taigi nenumetei linko iš kur mapas siūstas, aš irgi galiu nueit į serva, atsimenu naudojau ta cheatą, kad visą servo mapą gali atsisiųst, ir į failai.lt ikelt, tai numesk weba, kuriam ten parašyta, kad mapą siūstumėtės :D Ir data nebūtų naujesnė už serverio startą. Atėjai, šūda sumalei, norėjai protingesniu pasirodyt, bet išėjo antraip. R.I.P Bingo bazaras :D

Kaip ir sakiau jau, glušiams jums. Dėl map'o eikit ir verkšlenkit KayohiPlay

nes map'ą gavau iš jo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar jau kitam kalte verčia, nes gg wp, nes esat prigauti, kad meluojat. Pro strategy 3000

Besmegeni tu jobnutas, kiek tau *Myliu SuperGames.lt* galima aiškint. Nedašunta? Skaityk viską po 2 ar 3 kartus. *Myliu SuperGames.lt* jau nervai man su tavim nelaiko. Eik ir sėdėk tam savo supuvusiam serveryje, nepi*sęs čia man smegenų su savo vaikiškais marazmais *Myliu SuperGames.lt*.

Redaguota , nario .lukonic`
Narys įspėtas. 1.1.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Besmegeni tu jobnutas, kiek tau *Myliu SuperGames.lt* galima aiškint. Nedašunta? Skaityk viską po 2 ar 3 kartus. *Myliu SuperGames.lt* jau nervai man su tavim nelaiko. Eik ir sėdėk tam savo supuvusiam serveryje, nepi*sęs čia man smegenų su savo vaikiškais marazmais *Myliu SuperGames.lt*.

Nesinervuok, tiesiog tiesą sakau ir viskas. Matosi, nesugebi pripažint pralaimėjimo melavime :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesinervuok, tiesiog tiesą sakau ir viskas. Matosi, nesugebi pripažint pralaimėjimo melavime :D

Pralaimėjimo? Aš nesijaučiu pralaimėjęs, aš nieko nepraradau. Tik sugadinau jūsų reputaciją mąstančių žmonių akyse. Tiesiog esu išdėstęs savo, o tu mali tą patį per tą patį.. Nepatinka? - nerašyk, nes aš neprašiau. Ir aš niekam kaltės neverčiu, jeigu jau taip netiki, tai galiu ir chat'ą parodyt, kaip man map'ą atsiuntė ir kaip jo prašiau. Bet ką tai įrodys? - o gi nieko, tai kame bėdos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pralaimėjimo? Aš nesijaučiu pralaimėjęs, aš nieko nepraradau. Tik sugadinau jūsų reputaciją mąstančių žmonių akyse. Tiesiog esu išdėstęs savo, o tu mali tą patį per tą patį.. Nepatinka? - nerašyk, nes aš neprašiau. Ir aš niekam kaltės neverčiu, jeigu jau taip netiki, tai galiu ir chat'ą parodyt, kaip man map'ą atsiuntė ir kaip jo prašiau. Bet ką tai įrodys? - o gi nieko, tai kame bėdos?

Bet linko iš kur siūstas mapas taip ir nerasta, o į failai.lt galima bet ką ikelt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3164 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...