Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[1.8x][Nelegalams] SpikedPvP.eu Public KitPvP server! Unikalus pluginai!


Lucy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3143 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

OK. Priimė į komandą, kitą dieną užblokavo, ir baną ant srv dėjo o.o SW IR TAU

Tai kaip tavęs iš komandos neišmest, kaip net vanillos komandų nežinai :)))....

Sakei, kad tau 16 metų, bet pagal rašysena daugiausiai duočiau 12/14 metų.. Tokių žmonių man nereikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

OK. Priimė į komandą, kitą dieną užblokavo, ir baną ant srv dėjo o.o SW IR TAU

Panaši situcija ir man buvo. Tik tiek, kad išsilaikiau savaitę. Šiandien parašė "Ar bent užsuki į serverį", pasakiau, kad nėra ten ko sėdėt vienam, kai tuščias serveris, taip pat pasakiau priežastis, kodėl negaliu. Atsakymo jokio nesulaukiau, nuėjas į serverį privilegijų jau nebuvo.. Nors be manęs yra dar 3 balvonai, kurie nieko neveikia, bet nevermind čia. Esmė tame, kad nesiūlyčiau nei čia eit žaist nei jungtis prie projekto, ar tuo labiau investuot į jį. 

 

P.S. kaip kažkas sakė, jog reklamuoja kituose serveriuose, tai tiesa. Kai buvom TS suėję visi jie tuo metu masiškai po serverius ėjo ir spamino. Nenorėjo, kad jūs pastebėtumėt tai perėjo spamint į užsienio serverius, bet ir ten, kai šnekėdavom girdėdavau, kaip greitai ban'ai pareidavo.. Mano esmę pagavot.. Nors turi ten tas staffas 15-16 metų, bet yra besmegeniai.

 

P.S.S. Serveriui host'o liko ~3mėn, žiūrėsim ar tiek išsilaikysit su tokia politika :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Panaši situcija ir man buvo. Tik tiek, kad išsilaikiau savaitę. Šiandien parašė "Ar bent užsuki į serverį", pasakiau, kad nėra ten ko sėdėt vienam, kai tuščias serveris, taip pat pasakiau priežastis, kodėl negaliu. Atsakymo jokio nesulaukiau, nuėjas į serverį privilegijų jau nebuvo.. Nors be manęs yra dar 3 balvonai, kurie nieko neveikia, bet nevermind čia. Esmė tame, kad nesiūlyčiau nei čia eit žaist nei jungtis prie projekto, ar tuo labiau investuot į jį. 

 

P.S. kaip kažkas sakė, jog reklamuoja kituose serveriuose, tai tiesa. Kai buvom TS suėję visi jie tuo metu masiškai po serverius ėjo ir spamino. Nenorėjo, kad jūs pastebėtumėt tai perėjo spamint į užsienio serverius, bet ir ten, kai šnekėdavom girdėdavau, kaip greitai ban'ai pareidavo.. Mano esmę pagavot.. Nors turi ten tas staffas 15-16 metų, bet yra besmegeniai.

 

P.S.S. Serveriui host'o liko ~3mėn, žiūrėsim ar tiek išsilaikysit su tokia politika :)

Skaičiuoti moki ? :) 3 balvonai ? išvardink tu man bent 3 projekto prižiūrėtojus...

Koks buvo atsakymas, tokios ir pasekmės.. nėra ko norėti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skaičiuoti moki ? :) 3 balvonai ? išvardink tu man bent 3 projekto prižiūrėtojus...

Koks buvo atsakymas, tokios ir pasekmės.. nėra ko norėti. 

 

Tigi moderatoriai yra :3

Tai kaip tavęs iš komandos neišmest, kaip net vanillos komandų nežinai :)))....

Sakei, kad tau 16 metų, bet pagal rašysena daugiausiai duočiau 12/14 metų.. Tokių žmonių man nereikia

 

Vanillos komandų nežinau.. xddd Nejuokink. Prie ko čia rašysena? xd Kuo ji tau nepatinka? xd Tokių žmonių man nereikia... xddd tai pats siūlei man adminą :Ddddd

Skaičiuoti moki ? :) 3 balvonai ? išvardink tu man bent 3 projekto prižiūrėtojus...

Koks buvo atsakymas, tokios ir pasekmės.. nėra ko norėti. 

 

Tai kad pasakė, kad nėra ką veikti tame tavo serveryje, tai reikia išmesti? pačio tavęs aš sere dar neesu matęs nė karto

Amm? Manau dar vienam protas pasimašė. :D

 

Tai tiesa o.o

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Skaičiuoti moki ? :) 3 balvonai ? išvardink tu man bent 3 projekto prižiūrėtojus...

Koks buvo atsakymas, tokios ir pasekmės.. nėra ko norėti. 

Koks atsakymas? Aš tau aiškiai išdėščiau, kad esu užsiėmęs, ir net pasakiau kodėl. Tai kame problemos?

Išvardint 3?

8a1544021b.png

Štai tau trys jobani balvonai, tai tu, Inspectas ir tas tavo Aurėjus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks atsakymas? Aš tau aiškiai išdėščiau, kad esu užsiėmęs, ir net pasakiau kodėl. Tai kame problemos?

Išvardint 3?

8a1544021b.png

Štai tau trys jobani balvonai, tai tu, Inspectas ir tas tavo Aurėjus.

Tai tu esi *Plaunu butelius* čia :) aš su Aurėjum bent kažką sugebu sukoduoti, o tu tik papisti protą kitiems :)))))
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tu esi *Plaunu butelius* čia :) aš su Aurėjum bent kažką sugebu sukoduoti, o tu tik papisti protą kitiems :)))))

Such wow, koduotojai mat atsirado. Parodyk bent vieną darbą, kurio nebūtų galima rast kitam projekte. Kažkaip man net giliai ką tu ten moki, kai pas tave tokia mąstyseną ir elgsena. Cituoju "Žaidėjai man yra viskas, jie mane motyvuoja judėti toliau" aš tau galiu garantuot, kad tokių net neturėsi, nebent tų lenkų/estų ar kitų velnių arba vaikai narai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Such wow, koduotojai mat atsirado. Parodyk bent vieną darbą, kurio nebūtų galima rast kitam projekte. Kažkaip man net giliai ką tu ten moki, kai pas tave tokia mąstyseną ir elgsena. Cituoju "Žaidėjai man yra viskas, jie mane motyvuoja judėti toliau" aš tau galiu garantuot, kad tokių net neturėsi, nebent tų lenkų/estų ar kitų velnių arba vaikai narai.

Koks skirtumas, kad tu matei? Tu net legalo neturi... Šūdservius tik matęs esi ir viskas :))))

mūsų darbas, kad ir tas perk pluginas (klasės) tikrai kitame lietuvos serveryje nerasi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks skirtumas, kad tu matei? Tu net legalo neturi... Šūdservius tik matęs esi ir viskas :))))

mūsų darbas, kad ir tas perk pluginas (klasės) tikrai kitame lietuvos serveryje nerasi ;)

Turi tas klases daug kas.. Šneki net nežinodamas, tas acc su kuriuo buvau visados, jis yra legalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pavardink kas :)

verkiat tik jūs abudu su sūreliu, nes praradot prižiūrėtojo rangą :) Eikit susirasti naudingesnios veiklos geriau, nesiruošiu čia su jumis kariauti

Aš neverkiu, nes tam poste ilgai neišbuvau (ir džiaugiuosi) tiesiog tokiam, kaip tu, labai abejoju ar pavyks stabilią komandą surinkt. Čia rašau ne tam, kad su tavim pakariaut, tokiu tikslu būčiau į pm rašęs. Rašau, kad įspėčiau, kas laukia prisidėjus tokiam projekte.. Būsit tol, kol pavyks iš jūsų išpešt kažką, o paskui pasiųs, kaip ir mus du.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Aš neverkiu, nes tam poste ilgai neišbuvau (ir džiaugiuosi) tiesiog tokiam, kaip tu, labai abejoju ar pavyks stabilią komandą surinkt. Čia rašau ne tam, kad su tavim pakariaut, tokiu tikslu būčiau į pm rašęs. Rašau, kad įspėčiau, kas laukia prisidėjus tokiam projekte.. Būsit tol, kol pavyks iš jūsų išpešt kažką, o paskui pasiųs, kaip ir mus du.

Jus du neišbuvote, nes buvote nevykeliai :)) Vienas elementariu worldguard komandų nemokėjo, tai apdengė objektą lava (tipo apsaugai :DDD) sekantis nenori rankų teptis, serverį paskraidyti ir aš sugebu :)) Beje Bingo, siūliau tau gi pinigų už darbą, tu nesutikai..

Redaguota , nario - ๖ۣۜAugustinas ツ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jus du neišbuvote, nes buvote nevykeliai :)) Vienas elementariu worldguard komandų nemokėjo, tai apdengė objektą lava (tipo apsaugai :DDD) sekantis nenori rankų teptis, serverį paskraidyti ir aš sugebu :)) Beje Bingo, siūliau tau gi pinigų už darbą, tu nesutikai..

Norėčiau pamatyt tokią citatą, kai tu man siūlei pinigų ir kažin už kokį darbą. "Teptis rankų" kur teptis? Tu manęs prašei kažko apart sėdėjimo serveryje ir "prižiūrėjimo"? Iš tavęs tik to ir tesulaukiau.. Prie ko čia tas skraidymas iš vis? Nei buildinimas, nei pluginų koks kūrimas į mano pareigas neįėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3143 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...