Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Privataus Serverio Atranka


Edvisx

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3160 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dabar tikrai po to video tapai legenda, sakai turėt bent 10 metų, šito video autoriui yra koks 11 ar 12 metų, koks čia dar privatus serveris į kurį, kad patekti reikia mokėti pinigus, prenumeruoti, jo kanalą like'inti video ir galų gale dar diskriminacija, nors manau tavo kanalą žiūri visi 10 mečiai +/-.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar tikrai po to video tapai legenda, sakai turėt bent 10 metų, šito video autoriui yra koks 11 ar 12 metų, koks čia dar privatus serveris į kurį, kad patekti reikia mokėti pinigus, prenumeruoti, jo kanalą like'inti video ir galų gale dar diskriminacija, nors manau tavo kanalą žiūri visi 10 mečiai +/-.

Nepatinka eik .Spresk kiek nori man metų ir panašiai ir klausykis atidžiau 10 metų ? nebūti 10mečiu.. Klausymas =0 Man pačiam 11 12 nueik į profelį ir pasižiūrėk

Metai čia nedaro jokios įtakos svarbu kad būtų protingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepatinka eik .Spresk kiek nori man metų ir panašiai ir klausykis atidžiau 10 metų ? nebūti 10mečiu.. Klausymas =0 Man pačiam 11 12 nueik į profelį ir pasižiūrėk

Metai čia nedaro jokios įtakos svarbu kad būtų protingas.

bet kas gali užsimesti 1998, bet tu šiuo atveju pasigaidinai, esi MAXIMUM 14m nes cypauji lyg peliukas :) ir aišku, sakyk ką nori, tu vistiek niekaip neįrodysi kad tau 16m. net nesinori galvoti apie buvima serveryje su vaikais, nežinia ką pridarys..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bet kas gali užsimesti 1998, bet tu šiuo atveju pasigaidinai, esi MAXIMUM 14m nes cypauji lyg peliukas :) ir aišku, sakyk ką nori, tu vistiek niekaip neįrodysi kad tau 16m. net nesinori galvoti apie buvima serveryje su vaikais, nežinia ką pridarys..

Kas sakė kad man 16 metų sakau pasižiūrėk profili youtubės.. Durnas rimtai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas sakė kad man 16 metų sakau pasižiūrėk profili youtubės.. Durnas rimtai ?

čia info profilyje :)

b63db785aa.png

jeigu esi pats toks durnas, kad nesugebi net pasakyti kur žiūrėt:

 
nueik į profelį ir pasižiūrėk

atsisakyk interneto ir eik palauk kol balsas mutuos, mauzai :D

Redaguota , nario ABRAMS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Epic'as gal nori sustoti sau dėliotis +R3P ? Esi pakviestas Yako, ir man įdomu kodel visus tavo postus Yako +R3P'ina?

Sau dėliotis? :DD Žmogau, būtų gerai, kad turėčiau tiek laiko. Yato pakvietė mane, nes paprašiau jo. Jeigu žmogus sutinka su mano nuomonę tai ir užmetą tą +REP. Ne dėl REP čia atėjau. Man įdomu kodėl tau aiškintis turėčiau?

Redaguota , nario Epic'as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Epic'as gal nori sustoti sau dėliotis +R3P ? Esi pakviestas Yako, ir man įdomu kodel visus tavo postus Yako +R3P'ina?

Sau dėliotis rep? :DD

Išsipagiriok žiūrėk į jo temas kaip jis rašo ir kaip aš durniau tu, Duodu rep dėl to kad jis bent nenusišneka, beje ne Yako o YATO You fucking retard, dar ir tau daviau ant praeito post'o rep+ (._.)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sau dėliotis rep? :DD

Išsipagiriok žiūrėk į jo temas kaip jis rašo ir kaip aš durniau tu, Duodu rep dėl to kad jis bent nenusišneka, beje ne Yako o YATO You fucking retard, dar ir tau daviau ant praeito post'o rep+ (._.)

Pala, kokia tikimybė būti pakviestas žmogaus kuris tau visąlaiką delioja tau +R3P ir galvoti kad tai tikrai ne tas pats žmogus? Pats tu atsilikęs jeigu nepagalvoji kad aš irgi galiu suklysti, visi klysta, tu suklydai atkeliaudamas į šį pasaulį ir visus peikdamas, nors pats esi didžiausias atsilikelis.

Žmogau, būtų gerai, kad turėčiau tiek laiko.

Tai čia jau labai sunku užsidėti sau +R3P ar ką?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet tai tau rimtais išsipagirioti reikia. Net jeigu ir būtumėm tas pats žmogus, ne tavo reikalas būtų ar deduosi sau reputaciją.
Taip, visi klysta, bet apgailėtinai atrodai. Bernelį, visų pirmą siūlau susižinoti kaip iš tikro ten yra, o po to užsipulti.

 

Pats tu atsilikęs jeigu nepagalvoji kad aš irgi galiu suklysti, visi klysta, tu suklydai atkeliaudamas į šį pasaulį ir visus peikdamas, nors pats esi didžiausias atsilikelis.

O va šitą sau turėtum pritaikyti :>

Jis už tave dvigubai vyresnis, ir keturgubai protingesnis :>

BTW čia jau off-topic, todėl jeigu ir toliau įrodinėsi savo nepagrįstus "faktus", malonėk pereit į PM. ;>

Redaguota , nario Epic'as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pala, kokia tikimybė būti pakviestas žmogaus kuris tau visąlaiką delioja tau +R3P ir galvoti kad tai tikrai ne tas pats žmogus? Pats tu atsilikęs jeigu nepagalvoji kad aš irgi galiu suklysti, visi klysta, tu suklydai atkeliaudamas į šį pasaulį ir visus peikdamas, nors pats esi didžiausias atsilikelis.

Tai čia jau labai sunku užsidėti sau +R3P ar ką?

Jei būtų vienas ir tas pats žmogus tik su 2 acc, būtų tiek pat pranešimų kiek +R3P...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Pala, kokia tikimybė būti pakviestas žmogaus kuris tau visąlaiką delioja tau +R3P ir galvoti kad tai tikrai ne tas pats žmogus? Pats tu atsilikęs jeigu nepagalvoji kad aš irgi galiu suklysti, visi klysta, tu suklydai atkeliaudamas į šį pasaulį ir visus peikdamas, nors pats esi didžiausias atsilikelis.

Ūhūhū, koki turėtų būt žiaurūs žodžiai. Jei ne kondono brokas taves wpš čia nebūtų gyvo.

Bet hey žiūrėk į šviesiąją pusę, Lietuva dar neuždraudus debilų, pwz kaip tu kuris negali pasinaudot savo smegenine ir atskirt DVIEJŲ atskirų žmonių.

Bet visi tavo HATE'inimo priežastis atsakyta štai šito žmogaus post'u:

Jei būtų vienas ir tas pats žmogus tik su 2 acc, būtų tiek pat pranešimų kiek +R3P...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3160 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...