Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

OtherLife.lt serverio aprašymas || Šiandien eventų vakras 18:00! Nepraleisk progos prisijungti!


SaSkript

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3177 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Eh prieš gerus metus kažkuris projektas pradėjo irgi kurti temas su tokiais grafiniais aprašymais, visi aišku ėmė kopijuoti, vien dėl to aš truputį pasipiktinęs.

Vienintelis dalykas dėl kurio dedu riebų +(nu rimtai) tai, kad investuojat ir sugebat investuoti į projektą aš turiu omenį , kad ir tie patys mapp darbų pirkimai juk kainuoja, visi kiti projektai ieško tik nemokamos darbo jėgos kur atsiskaitymas virtualiais nevertais pinigais, nežinau kodėl bet už tą gerbiu, kad nepabijot išleisti pinigų, ir nepudrinat smegenų kad visi pinigai hostingams domenams ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eh prieš gerus metus kažkuris projektas pradėjo irgi kurti temas su tokiais grafiniais aprašymais, visi aišku ėmė kopijuoti, vien dėl to aš truputį pasipiktinęs.

Vienintelis dalykas dėl kurio dedu riebų +(nu rimtai) tai, kad investuojat ir sugebat investuoti į projektą aš turiu omenį , kad ir tie patys mapp darbų pirkimai juk kainuoja, visi kiti projektai ieško tik nemokamos darbo jėgos kur atsiskaitymas virtualiais nevertais pinigais, nežinau kodėl bet už tą gerbiu, kad nepabijot išleisti pinigų, ir nepudrinat smegenų kad visi pinigai hostingams domenams ir t.t.

Labai ačiū tau už tavo komentara! Grafini aprašyma mums padavonojo, tai mes ir pasinaudojom ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3177 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...