Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

UHC- UltraHardcore serveris! [ V žaidimas].[Free For All] 21:00 EveryDay


Garbor

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3173 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prigautas kur? Nelabai supratau? Žmogus pakvietimo paprašė. Nematau jokios problemos. Pasiklausk kitų laimėjusių. Visi gavo prizus :P

Prigautas, nes vartotojas šian registruotas iš tavo pakvietimo, kad parašyti, kad gavau prizą? Reiškias prizininkas yra nupirkas anksčiau laiko, dėl to neverta dalyvauti, dėl nesąžiningos konkurencijos. Be to visi dalyviai konkursą sužinojo iš čia, todėl turėjo turėti čia acc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Ne mano konkursas, o čia net konkursu nepavadinčiau, aferistas esi tik tiek bandau įrodyti :) o chate rašei kad jo net nepažysti prigautas dar syki :o

Vsio prigavai, einu žudytis. Jei manai, kad aferistas, tai kas tavo manymu laimėti turėjo?

Dmd set'ą turėjei per 15minučių.

Redaguota , nario lexus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O palauk, tavo konkursas, kad nurodinėtum? Draugui pasiūliau žaist ir vsio. Nepatinka, nebežaisk, gi nereikia pykti, jei pralaimėjai.

Ne dėl praliamėjimo pykstam, o dėl item dalinimo. Dėl to žmogus turėjo pranašumą.

 

Tu dar žiauriai pasigaidinai MELAGIS totalus. Sakai jis tavo draugas, o ką šita ss rodo?

 

http://i.imgur.com/pGQYUe2.png

Redaguota , nario Dolce
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne dėl praliamėjimo pykstam, o dėl item dalinimo. Dėl to žmogus turėjo pranašumą.

 

Tu dar žiauriai pasigaidinai MELAGIS totalus. Sakai jis tavo draugas, o ką šita ss rodo?

 

http://i.imgur.com/pGQYUe2.png

Nepagalvojai, kad vien dėlto pasakiau, kad mažiau klausinėtumėt?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vsio prigavai, einu žudytis. Jei manai, kad aferistas, tai kas tavo manymu laimėti turėjo?

Dmd set'ą turėjei per 15minučių.

O tai siūliau tau pc tikrinti ir žinai ką būtum radęs? nieko. koki dar 15min, apie 30min krušaus ir tai kiek ten radau tų dmd iron armor turėjau dar. protas. Slėpkis po lapais tu geriau su savo tokiais konkursais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

O tai siūliau tau pc tikrinti ir žinai ką būtum radęs? nieko. koki dar 15min, apie 30min krušaus ir tai kiek ten radau tų dmd iron armor turėjau dar. protas. Slėpkis po lapais tu geriau su savo tokiais konkursais.

Oke. Tik žinai, keistoka, kad tiek daug krušaisi (15min), atmetus dar kelias minutes iki iron gavimo, lieka 10. Ir deimantinius šarvus pasidarei. Man tai- neimanomas dalykas. Beto, tu buvai sekamas ne vien manęs. Vien ikslūs tuneliai į deimantus. Bet šiaip žinai, nežadu aš čia pyktis su menkaverčiais žmonėmis, kurie bando įrodynėti tai kas neįmanoma.

Redaguota , nario lexus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oke. Tik žinai, keistoka, kad tiek daug krušaisi (15min), atmetus dar kelias minutes iki iron gavimo, lieka 10. Ir deimantinius šarvus pasidarei. Man tai- neimanomas dalykas. Beto, tu buvai sekamas ne vien manęs. Vien ikslūs tuneliai į deimantus. Bet šiaip žinai, nežadu aš čia pyktis su menkaverčiais žmonėmis, kurie bando įrodynėti tai kas neįmanoma.

Na čia jau tavo problema, kad tu nesugebėjai patikrinti pc :) o dabar nemėgink vartytis kas ir taip jau aišku :) Na taip žinoma nenumenkink savęs jau tiek labai. Aferistų gimęs normaliu netapsi. Suaugsi gal išlysi iš aferisto gyvenimo. Sėkmės.

Redaguota , nario n30t3x
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na čia jau tavo problema, kad tu nesugebėjai patikrinti pc :) o dabar nemėgink vartytis kas ir taip jau aišku :) Na taip žinoma nenumenkink savęs jau tiek labai. Aferistų gimęs normaliu netapsi. Suaugsi gal išlysi iš aferisto gyvenimo. Sėkmės.

Vartytis? Iško? Taip daviau deimantinį set'ą. Na ir ką? Ką dar sužinoti nori? Nereikia cheatin'ti. Neturiu aš laiko tikrinimams. Galvoji, man svarbu, kad laimėtų iš pažystamu kas? Deja.

Redaguota , nario lexus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vartytis? Iško? Taip daviau deimantinį set'ą. Na ir ką? Ką dar sužinoti nori? Nereikia cheatin'ti. Neturiu aš laiko tikrinimams. Galvoji, man svarbu, kad laimėtu iš pažystamu kas? Deja.

Iš to kad šitas konkursas tik dėl dėmesio. Pasiliksių prie savo ir sakysiu necheatinau :) na o jau tavo problema kad neturi laiko :) slėpkis po lapais už savo klaidas :)

Redaguota , nario n30t3x
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Iš to kad šitas konkursas tik dėl dėmesio. Pasiliksių prie savo ir sakysiu necheatinau :) na o jau tavo problema kad neturi laiko :) slėpkis po lapais už savo klaidas :)

Pats ir slėpkis :DD. Tai aišku, tai tik dėl dėmesio, o ne dėl pelno, tad nusišnekėjai. O šeip nebekomentuok, nes temą keli į viršų savo freepost'ais apie tapačią problemą. :)

Redaguota , nario lexus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš to kad šitas konkursas tik dėl dėmesio. Pasiliksių prie savo ir sakysiu necheatinau :) na o jau tavo problema kad neturi laiko :) slėpkis po lapais už savo klaidas :)

Šitą aš žinau yra pro geimeris jam tas dmd setas per 15minuciu yra tik juokas tu praloštai nuo pat pirmos minecraft versijos ir pats taip darytai . ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3173 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...