Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Aukso Amžius | Vannila | Cracked | Private


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3131 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Koks jausmas nukopijavus pavadinimą ?

 

Koks skirtumas tas pavadinimas... Jeigu kas nors tokį naudoja, tai nereiškia, kad ir kiti negali naudot. Suprasčiau jeigu kopintų visokius žinomų projektų pavadinimus ir t.t. O čia "Akmens amžius" visiškai paprastas pavadinimas ir niekas neuždraus tokį naudot privatiems serveriems

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks skirtumas tas pavadinimas... Jeigu kas nors tokį naudoja, tai nereiškia, kad ir kiti negali naudot. Suprasčiau jeigu kopintų visokius žinomų projektų pavadinimus ir t.t. O čia "Akmens amžius" visiškai paprastas pavadinimas ir niekas neuždraus tokį naudot privatiems serveriems

 

https://www.youtube.com/watch?v=9XWkf-_SdQk

 

Nu apie 50k žmonių žino, tai manau populiarus ar ne ?

 

Ir jei ką pavadinimas aukso amžius o ne akmens

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

https://www.youtube.com/watch?v=9XWkf-_SdQk

 

Nu apie 50k žmonių žino, tai manau populiarus ar ne ?

 

Ir jei ką pavadinimas aukso amžius o ne akmens

O tu man dabar paiškink kur tu matai kopijavimą? Tai gal Darius jį nukopijavo? Aš prieš dedamas tokį pavadinimą dar Youtube'ja pasižiūrėjau kad "Amžius" žodis buvo panaudotas ne viename serveryje ar tai video. O ir tas pats Akmens Amžius video irgi yra ne vienas, kurie buvo sukurti netgi prieš 1 metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi patekau į servą, viskas normaliai, sutarėm visi. Kadangi buvau neseniai pradėjęs žaist ėjau mainintis Tomo kasyklose kurios yra padarytos stright linija y:12 lygyje. Pakasinėjau gal virš valandos, radau iron visko žodžiu o paskui netgi ir dmd, taigi po viso kasinėjimosi grįžau su 15dmd. Pasidariau dmd pickaxe, o kits dmd pasdėjau. Tads grįžau atgal į kasyklas kur buvau radęs lavos, užpyliau vandeniu ir pakasiau obsidiano, pasdariau portalą, bei enchanting table. Tomas kiek supratau pamatęs, kad darau progresą, paemė mane ir užbanino. Viskas. Neatrašo skype, o deiwis sako, kad įtarė čytinimu. The End. :)

Tie įtarinėjimau vapšie be pagrindo ir tikrai norėčiau sugrįžti į serverį :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi patekau į servą, viskas normaliai, sutarėm visi. Kadangi buvau neseniai pradėjęs žaist ėjau mainintis Tomo kasyklose kurios yra padarytos stright linija y:12 lygyje. Pakasinėjau gal virš valandos, radau iron visko žodžiu o paskui netgi ir dmd, taigi po viso kasinėjimosi grįžau su 15dmd. Pasidariau dmd pickaxe, o kits dmd pasdėjau. Tads grįžau atgal į kasyklas kur buvau radęs lavos, užpyliau vandeniu ir pakasiau obsidiano, pasdariau portalą, bei enchanting table. Tomas kiek supratau pamatęs, kad darau progresą, paemė mane ir užbanino. Viskas. Neatrašo skype, o deiwis sako, kad įtarė čytinimu. The End. :)

Tie įtarinėjimau vapšie be pagrindo ir tikrai norėčiau sugrįžti į serverį :)

deiwis man sake kad turėjai vos ne visus dmd įrankius, tai čia jau apie 8 dmd paskui dar 4 dmd enchant table ir dar turėjai likusius 7 dmd. Ir per 1h tiek? Kažkaip nelabai tiksi, aš per 2 dienas gal tik 10 dmd sugėbėjau surinkt.

 

Aukso amžius jau baigėsi prieš daug metų...

Kažkodėl prie Akmens amžiaus niekas neprikibo kuris jau taip pat baigėsi prieš dar daugiau metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

deiwis man sake kad turėjai vos ne visus dmd įrankius, tai čia jau apie 8 dmd paskui dar 4 dmd enchant table ir dar turėjai likusius 7 dmd. Ir per 1h tiek? Kažkaip nelabai tiksi, aš per 2 dienas gal tik 10 dmd sugėbėjau surinkt.

 

Kažkodėl prie Akmens amžiaus niekas neprikibo kuris jau taip pat baigėsi prieš dar daugiau metų.

ėė, kalbant apie deimantus, seniau lošdavau mc, dabar nelošiu, ir sugebėjau be nieko susirinkti tuos per tiek laiko. Ir ką į tai pasakysi? Tiesiog reikia mokėt ieškot jų, ir viskas..
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ėė, kalbant apie deimantus, seniau lošdavau mc, dabar nelošiu, ir sugebėjau be nieko susirinkti tuos per tiek laiko. Ir ką į tai pasakysi? Tiesiog reikia mokėt ieškot jų, ir viskas..

Kasti tunelius 1x4 12 lygyje ir per 1h rast apie 20 deimantų? Nepasakok man pasakų, deimantai nėra kokia geležis kuria per keletas valandų stack'ais gali turėt. Kasiau 1x4 12 lygyje ir per valanda ar pusvalandi kasimo sugebėjau rasti tik 4 deimantus o po dar daugiau kasimo daugiau nei vieno.

 

Tai, kad tik Deimantinį Pickaxe buvau pasidaręs... kitus įrankius iron ir stone dar naudojau...

Ir koks skirtumas, kad tu per 2 dienas tiek radai, man gal pasisekė labiau, deimantai random atsispawnina :)

Jie neatsispawnina, jie būna jau išgeneruoti map'o.

Redaguota , nario darrel. antrasis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pats per 1h radęs virš 1 stako dmd

Su X-Ray arba Minecraft X-Ray glitch'ais tai jo..

 

Jo blogai pasakiau, jau būna sugeneruoti, bet esmė, kad jeigu kam nors pasiseka rasti daugiau deimantų tai nereiškia, kad iškarto reikia prikišinėti "čyterio" vardą ir banint...

Bent dėl manęs nėra įmanoma surasti apie 20 deimantų kažkur per pusvalandi-valanda. Minecraft žaidžiu nepirma diena, ir kažkodėl visada kiek maininu nerandu tiek deimantų per tokį laiką.

Taigi mes jau progresuojam! Per visa ta laika kol laukiam žaidėjų mes atlikome nemažai darbo

 

- Tiltas į kita krantą už kuri noriu padėkoti deiwis122

- Arbūzų, kviečių fermos. Nedideles bet planuojame plesti.

- Karvių, avių, kiškių fermos (karvių kol kas neturime kadangi per klaida nužudėme jas :/)

 

Dar daugiau pamatysite nuotraukuose

 

7283a97b3eed76dabd18cdd6af5c6e7c530.png

 

01f2b05cef8b01758b5903777a5e2e66897.png

 

9cffdd7951fd54352161d9f6482f7122938.png

 

c1f2d802bf2e3170a5227681573da3e921.png

 

Kurie dabar galvoja "meh, neįdomu vis vien naudojot cheat'us ir panašiai" ankščiau taip mes panaudojome cheat'us kai ieškojome mesa biomo bet dabar žemelapis yra išgeneruotas išnaujo! Tai kad šiame map'e nebuvo naudota jokių cheat'ų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Kurie dabar galvoja "meh, neįdomu vis vien naudojot cheat'us ir panašiai" ankščiau taip mes panaudojome cheat'us kai ieškojome mesa biomo bet dabar žemelapis yra išgeneruotas išnaujo! Tai kad šiame map'e nebuvo naudota jokių cheat'ų.

 

 

Taigi aš naudojau "čytus" - per vieną maininimo sesiją radau 14dmd, tad negalit gi sakyt, kad nebuvo naudota jokių čytų. Aš gi čia didysis Hackeris. :)

 

Beje noriu visiems pasakyti, kad šitas serveris mano manymu ilgai nelaikys, savininkas - nesubrendęs ir vaidina pasikėlusiu, nors kaip mažvaikis verkia, kad kiti daro geresnį progresą nei jis. Sekmės jums, dabar žaidžiu kitame privačiame serveryje kuriame jau turiu 5 dmd(Tikiuosi neužbanins už tai)

Redaguota , nario ☆Kymoon☆
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taigi aš naudojau "čytus" - per vieną maininimo sesiją radau 14dmd, tad negalit gi sakyt, kad nebuvo naudota jokių čytų. Aš gi čia didysis Hackeris. :)

 

Beje noriu visiems pasakyti, kad šitas serveris mano manymu ilgai nelaikys, savininkas - nesubrendęs ir vaidina pasikėlusiu, nors kaip mažvaikis verkia, kad kiti daro geresnį progresą nei jis. Sekmės jums, dabar žaidžiu kitame privačiame serveryje kuriame jau turiu 5 dmd(Tikiuosi neužbanins už tai)

Niekur nerašiau kad esu subrendęs, o jeigu tu atėjai paverkt kad tavo išbanino tai matosi kad tu taip pat nesubrendęs. Nes normaliam žmogui į tai būtų tiesiog nusispjaut.

 

Serveris neveiks iki pirmadienio kažkur, esu kaime dabar :x

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3131 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...