Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Aukso Amžius | Vannila | Cracked | Private


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3151 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

d18d3211fc265334409f1a4ac9fa5055418.png


  • Platforma : Vannilla
  • Į serverį gali jungtis Premium/Cracked žaidėjai
  • Priimsiu 5 žaidėjus

Kodėl toks pavadinimas?


 


Dabar manau visi pradės šnekėti nesamonės kad aš nukopijavau nuo MineIrCraft a.k.a Darius (kas žiūri Dariaus kanalas supras). Bet jūs pirma įsitikinkit ar Darius pats tokį pavadinimą sugalvojo :). O šiaip aš tiesiog tokį pavadinimą pasirinkau kad jis man gražiai skambėjo.


 


Kodėl priimsi tik 5 žaidėjus?


 


Kadangi į serverį galima patekti Premium/Cracked žaidėjams tai nenoriu daug žaidėjų priimti kad nebūtų kažkokios mesmalės serveryje.


 


Ar serveris veikia 24/7?


 


Priklausys nuo žaidėjų skaičiaus :)


 


Kaip patekti?


 


Parašyti man į AŽ, gausite keletas klausimų. Jeigu atsakysite kaip reikia - sveikiname, jūs priimtas! Jeigu negaute atsakymo, tai reiškia kad serveryje nėra laisvų vietų arba jeigu gavote anketa bet irgi negaunate atsakymo reiškia jūsų anketa buvo atmesta.


 


Esi ištikimas Aukso Amžiaus žaidėjas? Užsidėk ši parašą!


 


25fe373d6f42813babfa50022af52af1370.png


Redaguota , nario Mind
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebūtų geriau 10-15 žaidėjų, īdomiau būtų.

Serveris Cracked, jokie plugin'ai nenaudojami. Tai atsiranda tokių verksnių kurie pradės jungtys prie tu žaidėjų kurie turi Cracked vartotoją ir vogs item'us.. Dėl to daug žaidėjų nepriiemame. Ir šiaip, kam mums tiek žaidėjų jeigu vis vien dauguma net nežaistu..

 

Taip pat pranešame kad esame rade Mesa biomą! Ir pradėjome statyti Nether Hub.

 

Nuotrauka iš Mesa biomo paieškos

 

27c4da483ae210ec21c974966e8f2bb0883.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Vietos užimtos! Su laiku turėtumet pamatyt naujų nuotraukų iš serverio.


2 vietos laisvos! Galite rašyti man į AŽ dėl anketų :).


Taigi, nemažai esame pastate Nether Hub, pradėja tvarkyti skeletonų, vorų XP fermas bei daug daug kitų dalykų. Aišku viskas dar nebaigta, spawn'as taip pat bus perstatomas.

 

Fermos. Nuotraukoje matote ne visas fermas. Kadangi XP fermos dar nėra sutvarkytos.

 

fcb89833047b73a48f0a1f5f13803724713.png

 

Dabartinis spawn'as kuris bus perstatomas

 

742f65c825e8a17f6feeb6ae70ea3aff850.png

Redaguota , nario Mind
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Čia tik pavadinimas ant grožio, ar ir kažką reiškia? Nes iš pastatų neatrodo aukso amžius.

Pats neturiu kažkokių stebuklingų statymo įgudžiu :D, bei aukso blokų mes irgi daug neturime kad viskas būtų iš aukso. Na o taip tai galima pasakyti kad ant grožio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3151 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...