Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau projekto kaip paprastas builderis


Rene

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3191 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,iš temos pavadinimo supratote kad ieškau projekto, jame bučiau paprastas bulideris t.y galėčiau jums pastatyti smulkius pastatus arba taip ko tik reikėtų .

Mano prisistatymas

  • Mano vardas Adomas esu iš Kauno.
  • Man yra 14 metų .
  • Minecraft jau žaidžiu 2-3 metus gal net daugiau
  • Esu draugiškas , mandagus,kūrybingas,darbštus.
  • Statau apie kelis metus , bet kažkaip vis neprisidedu prie kokio projekto nes dažniausiai būna šudserveris....
  • Statau pagal jūsų norus , darau viską pagal save t.y nedarau iš video o darau taip kad gražiau būtų.

Projekto reikalavimai

  • Projektas gali būti dar tik kuriantis .
  • Turi būti serveris paruoštas kuriame galima būtų jau statyti.
  • Serverio savininkas turi būti mandagus  , nelaukiu tu kur kas antras žodis keiksmažodis.
  • Turi būti panašaus amžiaus gali būti ir vyresnis , bet turi nesmerkti pvz: padarai ką nors blogai ir sako "e tu d*** kodėl padarei šitaip o ne taip", šito aš tikrai netoleruosiu.

Smulkus darbas

Čia yra smulkus darbas t.y shopas vienam žaidėjui :)
http://prntscr.com/7oe84k, http://prntscr.com/7oe8z8 , http://prntscr.com/7oe9i3
http://prntscr.com/7oe9qp
http://prntscr.com/7oea31

 

Darbas darytas pagal pageidavimą nežinau gal kam patiks gal kam ne :P

 

Mano kontaktai

nors jeigu ir kažkiek sudominau susiekite.

 

Skype:adomas459

 

Jeigu ko reikęs parašykite į komentarus atsakysiu :) P.S sorry jeigu rasite klaidų laptopas pas mane.

Redaguota , nario Adomas J
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

 

Geras atmazas, jeigu rasite klaidu sorry.. Čia loptopas. :DD

O kur darbu fotkės?

 

+ čia net ne prisistatymas, tik faktai

Nu galėsiu kelis darbus nufotkinti pabandyti nes vienam serveryje aš esu kelis statinius pastatęs bet taip aš per forumus nepostinu savo darbų ... nes vis pamirštų neužilgo įkelsiu.

 

Parodyk kokių darbų savo, sudominai ištiesų :)

Neužilgo įkelsiu , jeigu nors kiek sudominau parašyk į skype ;) visada esi ten laukiamas :P

 

P.S Pridėjau  smulkų darbą.

Redaguota , nario Adomas J
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O net žinau kokiam šūdservyje šitas shopas pastatytas :D Jo buvau aš ten, na darbas LABAI paprastai, nėra nieko ypatingo, bet visai gražu.

Aš tave liktais ir pažistu ? tu jame ir žaidi pats xD nu aš dariau pagal savo shopa kuris tam serveryje yra parduotas tam pamčia savininkui kuris turi ir šita shopa. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tave liktais ir pažistu ? tu jame ir žaidi pats xD nu aš dariau pagal savo shopa kuris tam serveryje yra parduotas tam pamčia savininkui kuris turi ir šita shopa. :)

Nežinau aš tavo nick, žaidžiu kol free bano neįpiso The3Ahh, na taip sakau buvau visai gražus shopas, ir LABAI paprastas.

 

P.S. parašyk į PM nicką savo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau, bent jau man asmeniškai tavo statymo sugebėjimai neatrodo verti, būti samdomam kaip builder'is.Tokią parduotuvę galėtų pastatyti bet koks minecraft žaidžiantis žmogus.Tavo statinys daugiausiai užtruko dvidešimt minučių.Pilna pristatyta glowstone, bet vistiek ant žemės primėtyta deglų.Esi parašęs, kad statai kelis metus, bet atleisk iš nuotraukų spėčiau, kad čia tavo pirmas statinys.Aš asmeniškai tavęs nesamdyčiau, nes pats geriau galėčiau pastatyti.Nenoriu įžeisti ar panašiai, tikiuosi priimsi kritiką.Stenkis,statyk ir tobulėsi, o galbūt vėliau galėsi siūlyti savo , kaip builder'io paslaugas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau, bent jau man asmeniškai tavo statymo sugebėjimai neatrodo verti, būti samdomam kaip builder'is.Tokią parduotuvę galėtų pastatyti bet koks minecraft žaidžiantis žmogus.Tavo statinys daugiausiai užtruko dvidešimt minučių.Pilna pristatyta glowstone, bet vistiek ant žemės primėtyta deglų.Esi parašęs, kad statai kelis metus, bet atleisk iš nuotraukų spėčiau, kad čia tavo pirmas statinys.Aš asmeniškai tavęs nesamdyčiau, nes pats geriau galėčiau pastatyti.Nenoriu įžeisti ar panašiai, tikiuosi priimsi kritiką.Stenkis,statyk ir tobulėsi, o galbūt vėliau galėsi siūlyti savo , kaip builder'io paslaugas. 

Aš tik pavizdi parodžiau ir žaidėjas norėjai taip kad būtų ne aš... aš sakau bučiau kaip paprastas builderis....

 

Jaučiu turėdamas 4 mėn patirtį MINECRAFT'E stačiau geriau

Matosi nei vieno nesi įkeles darbo ir dar čia vaidini profa...

 

Net nesidalink tokio darbo nuotraukomis, gi matosi kad išvis darbo neįdėta, kažkoks paprastas tiltas su chest'ais viduje ir tik iš kelių blokų pastatytas, nu sekmės ieškant... :)

Tai ką aš ten turėjau kokių generatorių , pilių pristatyti? vpš tada jau ne shopas būtų ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai koks iš tavęs builder'is, jeigu tu svetimą idėją įgyvendini, o ne pats kažką sugalvoji.Turbūt, jei tave pasamdytų kas nors nukopijuotum, tą ką reiktų pastatyti iš interneto arba savo užsakovo paklaustum kaip turi atrodyti tas statinys ir vėliau pastatytum.Builder'is esi tik tada, jei tau pasako pastatyk shop'ą ir tu pats sugalvoji idėją ir ją įgyvendini.Pilių nereikėjo statyti, bet papuoši galėjai, o tu tiesiog išmėtei skrynias palikdamas po tarpą ir pridėdėjai kilimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai koks iš tavęs builder'is, jeigu tu svetimą idėją įgyvendini, o ne pats kažką sugalvoji.Turbūt, jei tave pasamdytų kas nors nukopijuotum, tą ką reiktų pastatyti iš interneto arba savo užsakovo paklaustum kaip turi atrodyti tas statinys ir vėliau pastatytum.Builder'is esi tik tada, jei tau pasako pastatyk shop'ą ir tu pats sugalvoji idėją ir ją įgyvendini.Pilių nereikėjo statyti, bet papuoši galėjai, o tu tiesiog išmėtei skrynias palikdamas po tarpą ir pridėdėjai kilimų.

Kur *Myliu SuperGames.lt* aš rašiau kam mane turite kritikuoti užkniso .... reikės tavo temose irgi prirašyti kad anas blogai ir kitas blogai...

 

Man įdomu kiek tau sumokėjo už tą shop'ą nes manau aš, nors iš manęs builderis ne koks galėčiau gražesnę parduotuvę pastatyti, neįsižeisk.

Kiek reikėjo tiek ir sumokėjo ...  gaila bet tu nežaidi to mc..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kur *Myliu SuperGames.lt* aš rašiau kam mane turite kritikuoti užkniso .... reikės tavo temose irgi prirašyti kad anas blogai ir kitas blogai...

 

Kiek reikėjo tiek ir sumokėjo ...  gaila bet tu nežaidi to mc..

 

Nežinai - nešnekėk, anksčiau žaidžiau mc, dabar žaidžiu mc tik kai reikia būti kaip serverio kūrėju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3191 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...