Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia Jusu Nuomones Iphone 6 PLUS ar Samsung Galaxy S6 EDGE


goga7775

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3283 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki supergames skaitytojai


man reiketu jusu asmenines nuomones


kuri išiu telefonu man imti


nes kita savaite žadu pirkti iš salono nauja


as jau daugmaž zinau kuri pirksiu


bet man vistiek idomi jusu asmeninė nuomone


kuri is ju imti ir kodel pagrįskit savo nuomone


kuom patinka jis labiau jums ar Design ar (OS) ar Specs , Camera ar vel kuom.


Tai Va Kuri is ju man imti busiu labai dekingas uz jusu nuomone :)


 


Iphone 6 PLUS 64gb ar Samsung Galaxi S6 Edge 32gb


 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Žiuriu daugiausiai simpatiju Iphone 6 PLUS sulaukia ;D aš eigi einu link tos puses bet koke jusu nuomone spalva imti nes kai jau išsirinksi nebepasikeisi labai svarbu ar Gold.Nes ji išskirtine išsiskirsi iš minios mandriau atrodo tiek tau tiek kitiems.ar.Space Grey.Solidžiai Gerai atrodo gerai prisiderina prie ekrano tai video žiurėti geriau.

Butu idomu sužinoti kuria iš šitu spalvu reiketu imti ? o Samsung G S6 Edge imciau balta jei reiktu geriausia atrodo.

Redaguota , nario goga7775
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žiuriu daugiausiai simpatiju Iphone 6 PLUS sulaukia ;D aš eigi einu link tos puses bet koke jusu nuomone spalva imti nes kai jau išsirinksi nebepasikeisi labai svarbu ar Gold.Nes ji išskirtine išsiskirsi iš minios mandriau atrodo tiek tau tiek kitiems.ar.Space Grey.Solidžiai Gerai atrodo gerai prisiderina prie ekrano tai video žiurėti geriau.

Butu idomu sužinoti kuria iš šitu spalvu reiketu imti ? o Samsung G S6 Edge imciau balta jei reiktu geriausia atrodo.

 

Na aš imčiau space grey spalvą, nes gold kažkaip nelabai atrodo, bent jau man.. Bet vis vien viskas priklauso nuo tavęs, kuri tau gražesne tą ir imk. (:

Redaguota , nario ew0ny//
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.phonearena.com/phones/compare/Samsung-Galaxy-S6,Apple-iPhone-6-Plus/phones/8997,8908nesulyginami beveik... Vienas viena vieta geresnis, kitas kita... Kažkodėl man širdis sako, kad imčiau S6 Edge, vien dėl patvaresnio korpuso, išlenkto ekrano ir pačio dydžio (mažesnis), taip pat daugiau branduolių ir RAM, geresnės kameros... Nu ždž...
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.phonearena.com/phones/compare/Samsung-Galaxy-S6,Apple-iPhone-6-Plus/phones/8997,8908nesulyginami beveik... Vienas viena vieta geresnis, kitas kita... Kažkodėl man širdis sako, kad imčiau S6 Edge, vien dėl patvaresnio korpuso, išlenkto ekrano ir pačio dydžio (mažesnis), taip pat daugiau branduolių ir RAM, geresnės kameros... Nu ždž...

matai as eigi galvojau blmb reiks imt turbut Samsung Galaxy S6 Edge kaip paziurejau 'Specs' bet kaip prisiuzrejau ir video review ir straipsniu pasiskaiciau tiek apie samsung S6 tiek apie iphone 6 tada iphone vel pasidare lygus su samsung ir tada vel pasimeciau kuri tabar reiks imti nes matai ant lapo samsung geresnis atrodo bet kaip abu telefonus pajungi vienas geresnis ant vieno kitas geresnis ant kito kameros praktiskai vienodos pvz iphone 6 plus turi Optical Image Stabilization gali zymiai geriau negu kiti ismanieji nuotraikais daryti kai yra 'Low Light'. Sakau reiks gerai pergalvoti kuri imti nes as ir nezadu imti su tais dvieju metu planais tai pilna kaina mokesiu del to nesinoretu daugiau kaip 3000litu (940euru) isleisti ir gailetis ;D .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

žiūrėjau drop testą Iphone 6 vs Samsung s6, atsilaikė samsungas vos su smulkučiu skylimu, o iphonas liko sutrintas kaip reikia, tai vien dėl šio dalyko imčiau samsung'ą, tą samsungą labai laikyti rankoje, bet iphono dizainas man yra gražesnis 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

žiūrėjau drop testą Iphone 6 vs Samsung s6, atsilaikė samsungas vos su smulkučiu skylimu, o iphonas liko sutrintas kaip reikia, tai vien dėl šio dalyko imčiau samsung'ą, tą samsungą labai laikyti rankoje, bet iphono dizainas man yra gražesnis 

Matai as pats zinau ziurejau pilna tu drop testu ir nuomoniu online pasiskaiciau youtube comentu persiskaiciau ka zmones sako apie iphone 6 matai as jau viena iphone turejau ju iOS labai patraukli negu android man toliau aisku pats telfonu dizainas yra grazus ir pats telefonas nera pescias ir aisku nemluosiu Apple iphone telefona malonu tureti ;D.nzn. Iphone 6 Plus baterija visa diena ilgiau laiko negu samsung . o del tu kritimo tai as is anglijos nusipirksiu gera 'Case' ir 'Screen Protection' turetu nebuti problemu o jei ka visados telefono draudimas yra ;D.

Redaguota , nario goga7775
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu visu pirma aisku rinkciausi iPhone. Neverta ten del kazkokio Androido moket didelius pinigus.

Antra, i charakteristiku lapus isvis pastebejau jog neapsimoka ziuret, nes daugiausiai lemia pats optimizavimas o ne gelezis.

Dabar del pacio iPhone. Tu laikei rankoj 6 Plus? Matei kad jis tiesiog milziniskas? 

Asmeniskai as, rinkciausi paprasta 6, o ne plus (kaip jau kazkas sake) 

Del spalvos tai jau ziurek pats kokia tau grazesne. Gold, tikriausiai imciau nebent mergai kokiai.. sau imciau space gray, kad priekis butu juodas. Nes baltas priekis dar labiau vizualiai padidina telefona ir jo krastus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nu visu pirma aisku rinkciausi iPhone. Neverta ten del kazkokio Androido moket didelius pinigus.

Antra, i charakteristiku lapus isvis pastebejau jog neapsimoka ziuret, nes daugiausiai lemia pats optimizavimas o ne gelezis.

Dabar del pacio iPhone. Tu laikei rankoj 6 Plus? Matei kad jis tiesiog milziniskas? 

Asmeniskai as, rinkciausi paprasta 6, o ne plus (kaip jau kazkas sake) 

Del spalvos tai jau ziurek pats kokia tau grazesne. Gold, tikriausiai imciau nebent mergai kokiai.. sau imciau space gray, kad priekis butu juodas. Nes baltas priekis dar labiau vizualiai padidina telefona ir jo krastus.

Supranti PLUS imciau del to kad jis labiau vertas baterija laiko zymiai ilgiau visa diena lygir paskiau jis turi Optical Image Stabilization , ekranas 1080p filmus ir video su game ziureti smagiau ant tokios raiskos + didesnis ekranas geriau nereiks pirkt Tableto.o spalva sutinku imciau Space Grey nes prie ekrano prisiderina video ziureti maloniau ir tesiog gerai atrodo o gold kazkaip merginai ir kazkaip netaip atrodo balta dar gal bet ne gold.Krc i Omnitel reiks nu eiti apziureti cia Antradieni ar Treciadieni.

Redaguota , nario goga7775
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Imk iph 6 (ne pliusą), nes pliusas bent jau man per didelis.  iph 6 greitas OS, gera kamera, tiesiog geras smartas. 

S6 edge nematau nieko blatno. Aišku kol naujas no lag ir pas jį nebus, kameros netikrinau bet spėju iphono geresnė (bent jau man iphonu darytos nuotraukos gražesnės), edge įdomus toks dizainas, bet imk iphone 6, nenusivilsi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3283 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...