Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Santykiai :)


MrT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3248 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki džentelmenai, gal ir labai ne į temą ar net netoks forumas tokius reikalus aptarineti, na bet rašau skiltyje "Apie viską" :) Taigi ka manot apie bendravimą, draugavimą su vyresnėmis panelėmis? Na pvz. mane traukia vyresnės merginos. Padiskutuokime šia tema biški. 

Redaguota , nario KSoorak`
  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkaip atvirai šnekant, Mane irgi labiau traukia Vyresnės :D , atrodo labiau subrendusios, suprantančios ką darančios, Su jomis daugiau temų galima padiskutuoti :D


Dar žiūrint kiek jinai vyresnė, jeigu ten 8 Metais tai nu į nah** :D


Su keliais metais tai gadyca :D


Redaguota , nario Alanu
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vyresnės panos ne retai būna protingesnės ir dažniausiai tau gali iš karto pasakyti ar ji nori tavęs ar ne. Su snarglėm 16-kinėm yra sunku, nes jos žaidžia ir jom tiesiog smagu, o jei dar vyresnis esi tai OHOHOHOHOHO kaip joms gerai. Vyresnės merginos yra tik pliusas, jei ji lipa ant tavęs tarkim, imk ir neklausyk, jei kažkas iš aplinkui kažką sako. Jei tau gerai, išsišiepk ir viskas bus čiki.

Rezumė: vyresnės valit! 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kalba eina apie 2-3 m. Vyresnėm :) Bet pastebėjau, kad daugelis į tai žiūri kreivai..

Esme yra, kad man patinka viena panelė, bet neužkalbinau dar, nes net nežinau kaip ji reaguotu. Visgi draugavimas su jaunesniu...

Bandyyk, nepasimesk ir pradėk bružyklą normalia kokia, Ir viskas bus ore, Žėk gražiai pačėšink ir po laiko lips pati.

Dar žiūrint koks jos charakteris, O šeip nesidrovėk bandyk, tai bent sužinosi tiesa :D

Oo gal jei atvirkščiai jaunesni patinką, ką tu žinai gal paeis tau korta :D

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kalba eina apie 2-3 m. Vyresnėm :) Bet pastebėjau, kad daugelis į tai žiūri kreivai..

Esme yra, kad man patinka viena panelė, bet neužkalbinau dar, nes net nežinau kaip ji reaguotu. Visgi draugavimas su jaunesniu...

Žiūri kreivai, nes toks požiūris yra susidaręs, apskritai, dabartinėje visuomenėje (ačiū Dievuj keičiasi) žiūri kreivai į viską, kas yra kitokio, neįprasta. Jei eini prieš sistemą ir gyveni laimingai gyvendamas ne taip kaip visi tu esi keistas žmogus ir visada taip bus. Pats gyvenu ne pilką mainstreaminį gyvenimą ir tuo galiu pasidžiaugti, nes nešvaistau gyvenimo veltui ir tikrai tobulai gyvenu. Apskritai, kiekvienas žmogus turi daryti tai, ką nori daryti (proto ribose, nepažeidžiant įstatymų, perspausti nereikia) ir visiem aplink neturėtų rūpėti. O ir pačiam žmogui neturi rūpėti kiti, juk kažkas kitas gyvenimo negyvens už save, m? 

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kalba eina apie 2-3 m. Vyresnėm :) Bet pastebėjau, kad daugelis į tai žiūri kreivai..Esme yra, kad man patinka viena panelė, bet neužkalbinau dar, nes net nežinau kaip ji reaguotu. Visgi draugavimas su jaunesniu...

Vyresnes turi daugiau patirties ir padoresnės merginos. Nesvarbu ar 2-3 m. :) Jei tau ji patinka, perlipk per save ir užkalbink.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemanyčiau, kad jai patinka jaunesni, o šiaip tai charakteri iš dalies lemia ir zodiako ženklas :D tai galiu pasakyt, kad jos ir mano - toks pat.

MARU tu gali būt filosofas :D Puikūs žodžiai! Visiškai pritariu tau.

Tai sakau žėk kaip jos charakteris, pradžiai lengvai pabendraukit, pabūkit kažkur.

Išstudijuok tu ją visa, viska susižinok, Ir žėk kaip lengviau ją būtų nučėšinti ir fsio.

Pasitikėk savimi,nepasimesk ir fsio viskas normaliai bus :)

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar neturėjau panos jaunesnės už saves, kadangi esu pilnametis renkuosi panas 1/2 metais vyresnės. Panos ne Rusija kiek viena galima užkariauti. :) Bei panos subrendusios, patis žino ko nori jos ir mes. Tad dėl to su vyresnėm panom, viskas daug lengviau :)

Redaguota , nario DonSnolva
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu taip... Bet negi kiekviena patinkancia panele pamate galvojate iškarto: "va kaip gerai pap******" ?

O dieve, turiu draugę nueinu į mokyklą ten bazarinu normaliai šnekam, susirašinėjam, persimetam bučiniais. Niekada negalvoju oj *Myliu SuperGames.lt*, kaip piščiau tai piščiau... Dieve 14 tik turiu, jau pisimas turėtų būti? Dieve, žmonės..

Šnekat ir nusišnekat.

 

- ONE LOVE -

 

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3248 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...