Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Negalima prašyti ar platinti betkokių žaidimą (multiplayer) palengvinančių programų ir scriptų! Kitaip bus taikoma 1.21. taisyklė

Kas jūsų manymu sukelia didžiausia FPS drop'ą?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3249 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, jau gan atsibosta kai įsirašau keletas modų ir gaunu 10-20fps drop'o... Modai atrodo paprasti tokiems silpniems kompiuteriams bet FPS drop'as didžiausias. Tai norėčiau jūsų paklausti ką man reiketu panaikinti kad galėčiau lošti stabiliai su 30-40fps'o bent kaip būna be modų?


 


Modai :


 


GTA V Next-Gen Edition HUD


GTA V Žemelapis


Elegy kuris pakeičia tik galines lempas ir tai ne į geresnes kokybės


Skin paketas, sudaro HQ/HD kokybės skinai atrodo (nevisi jei neklystu)


Ginklų paketas


CLEO 4


Stream Memory Fix


Sound Pack


Animacijos


Timecyc (Kiek skaičiau Youtube Video descriptione (kur radau ši timecyc'ą) jis pagal viska neturėtu sukelti FPS drop'o)


Effect'ai jei neklystu Overdose Effects v1.3 (panašus gan)


Blue SA:MP GUI


ENB kuri ir taip dažniausiai naudoju nuotraukoms


 


Žinau kad jums ši tema gali pasirodyti beprasme bet man tai yra svarbu ir manau tiems žmonems kurie turi gan prastus kompiuterius ir nori žaisti SA:MP su bent biškių modų su normalių fps.


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ENB, geresni žaidėjų modeliai, papildomi efektai

ENB kaip sakiau naudoju tik ant nuotraukų. Bet kalbant apie žaidėjų modelius tai jeigu pavydžiui žaidi kokiam tuščiam serveryje arba kur maždaug 2-3 žaidėjai tai jie tikrai didelio lag'o sukelti negali bet FPS'as išlieka tas pats. O dėl efektų papildomų tai jų tikrai nėra ir šiaip kalbant apie juos jie nėra gan ryškus. Pavydžiui ugnis gan prastos kokybės, nitro normalesnis, dūmai irgi gan neryškiai matosi.

 

Visi modai sukelia FPS dropą. Ypač ant silpnų kompiuterių.

Man būtų labiau sužinoti kas daugiausiai sukelia FPS drop'ą.

 

Bandyk ištrinti tuos modus kurie tau atrodo nebūtini, žaisdamas uždaryk visas kitas programas.

Programos pas mane vienintelis skype ir kai be modų žaidžiu 30-40fps'o būna. O dėl modų man visi būtini xd.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naudok Razer Game Booster. Taipogi atsisiūsk driver booster,kad visi driveriai užsiupdatintu... Advanced SystemCare 8 Atsisiūsk praskanuok ten biški laggo nuims. Tada eini į "Search" rašai "%temp%" Ir ištrini visus failus kuriuos neleidžia palik.

gal padės pakelt biški fps

Razer Game Booster kiek girdėjau jis dar labiau fps'ą dropina o ne pakelia. Dėl Driver Booster tai pas mane visi updeitinti. Dėl Avanced SystemCare tai viena karta kai ji panaudojau man visas kompas lužt pradėjo tai po to nebenoriu jo naudot.. Dėl %temp% aš kompą visada su CCleaner išvalau kas išvalo ir %temp%.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3249 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...