Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Uždarytas


Enoxs.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3255 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

20 on such record much wow. Aš tiesiog išsakiau nuomonė, kad jei spawnas pastatytas su kažkokiais tuneliais tai nereiškia, kad visas serveris kažkuom unikalus.

O tu parodyk kur tai parašyta? nes aš nematau kad būtų kažkas apie tunelius, spawna ir unikaluma, kaip tik pasakiau kad viskas unikalu bet kartu ir panašu į kitus projektus.

 

Ir taip mum tai yra rekordas, nes galima sakyt tik pradedam, o serverio beveik nereklamuojam.

Redaguota , nario v1lkova1k15
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tu parodyk kur tai parašyta? nes aš nematau kad būtų kažkas apie tunelius, spawna ir unikaluma, kaip tik pasakiau kad viskas unikalu bet kartu ir panašu į kitus projektus.

 

Ir taip mum tai yra rekordas, nes galima sakyt tik pradedam, o serverio beveik nereklamuojam.

 

 

Na matai kritikuoti visi moka, o manai sukurtum kažką geresnio?

1. Serverio žemėlapis buvo pastatytas per savaite, taip pat kaip ir visi pluginai pertvarkyti ir viska

2. Bugai ir viskas yra taisomi + SVARBIAUSIA! Serveris yra nuolatos tobulinamas, pridedama kažkas naujo, sutaisoma ir t.t.

3. Tai nėra eilinis serveris, Lietuvoje nėra serverio kuriame būtų kažkas tokio kas pas mus, gal yra panašiu kažkuom, bet juk visi kažkuo yra panašus

4. Rašybos klaidos? ar MC Žargonas? Dude..... THAT's Lame from your side.

Ginčytis nesiruošiu, tik pasakiau ką manau kiekvienas turėtų žinoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galėjai ir nefreepostinti ... žinutėje buvo tekstas kurį pašalinau o juk pranešimo ištrinti negalima todėl ir įrašiau Prikeliu ...

Iš kur man reikėjo žinoti kad ten buvo tekstas kuri tu pašalinai? Aš mačiau tik "Prikeliu" galėjai parašyt "nekreipkit dėmesio parašiau nesamone" ir viskas butu buve ok

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sveiki visi McTunelis žaidėjai!

Serveryje įvyko šiek tiek atnaujinimų.

Kas pasikeitė?

 

- Sukurtas Balsavimas kuriame galėsite balsuoti už serverį ir kasdien gausite po raktą kurį galėsite panaudoti serverio spawne atidaryti dežutę kurioje slypi neprasti daiktai...

- VIPAMS sukurta nauja funkcija iškepti viską /kepti - įrašius pasirinksite ką norite iškepti ir ores bus paversti į medžiagą.

- RašymoŽaidimas tai tik žaidimas kurio misija parašyta duotą žodį kuo greičiau ir parašius žodį gaunami pinigai. Žaidimai bus organizuojami tam tikru laiku.

Redaguota , nario Enoxs.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3255 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...