Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip atskirti šūserverį nuo normalaus serverio?


PreFix

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2188 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Zmogus tikrai zino ka sako  ir manau atskirs kur sudservis.

Bet vistiek vaikai pereis i sudservius.

rep uz pastangas

Tai dabar, pridalino itemų šūdserveriai, vaikams tai patinka, ten ir pasilieka. Bet yra ir tokių, kurie ieško senesnių serverių, kur nėra jokių drop parčių. Normalūs eventai, jokių GM paslaugų ir t.t.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai dabar, pridalino itemų šūdserveriai, vaikams tai patinka, ten ir pasilieka. Bet yra ir tokių, kurie ieško senesnių serverių, kur nėra jokių drop parčių. Normalūs eventai, jokių GM paslaugų ir t.t.

Zinoma jeigu senesnis serveris daro atnaujinimus bei yra naujesnes sistemos kodel gi jame nepazaidus?Bet jeigu senos sistemos, o atnaujinimai kas 1-2 men ir po 1 atnaujinima tai abejoju ar zais.Nes buna, kad tie "sudserviai" prasivaro auksiau negu normalus servai su savo idejom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Zinoma jeigu senesnis serveris daro atnaujinimus bei yra naujesnes sistemos kodel gi jame nepazaidus?Bet jeigu senos sistemos, o atnaujinimai kas 1-2 men ir po 1 atnaujinima tai abejoju ar zais.Nes buna, kad tie "sudserviai" prasivaro auksiau negu normalus servai su savo idejom.

Pas juos tikrai nieko unikalaus nerasi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra tiesos ir yra netiesos
 

Jeigu ir čia nieko blogo nepastebėjote, įžvelkite kaip administracija rašysena. Jeigu temoje, rašo labai prasta lietuvių kalba, parašykite, temoje taip:

 

4cf362be37467.jpg

 

Dovanoju serverio įkūrimo proga, nes tikrai tau ji reikalinga


Žmogus galbūt nemoka rašyti dėl to nes yra gimes ne lietuvoje ar panašiai tad nebūtina ansykio smerkti kad nemoką rašyti aš pvz irgi rašau ne idealiai :D nes esu susipykes su lietuvių kalba.


Ką dar vertėtų pastebėti, kiek laiko serveris gyvuoja. Į naujus projektus patariu nežiūrėti labai gerai, nes jie greičiausiai užsidarys, net nepastebėjus.

Na teisybė bet gal tas projektas bus po 2mėn pats garsiausias serveris :)

Tai vat... Ir pamėginkite įsižiūrėti ant ko serveris laikomas, jeigu laikomas ant VPS tai gerai, bet jeigu PC, tai tikriausiai palaikys ir išjungs.

 

Nepaminėjai apie host :)

Ir didelis patarimas, nesižvalgyti į serverį, kuris skelbias domenu, kurio neturi :)
 

Na teisybė bet nesuprantu žmonių kurie smerkia projektus kurie turi ne domenus o subdomenus ir dar jeigu turi free subdomenus tigi koks skirtumas ar sakykim pirks iš us.lt už 2lt ar free turės tapatį host :D o dėl domeno pirkimo tai mano manymu pirmus du mėnesius kokius neapsimoka pirkti nes nežinia ar projektas pasiseks ar ne tai kam papildomus pinigus kišti :)

Nors taip ir atrodo, bet svarbus ir administracijos amžius, kuo vyresni, tuo labiau atsidavę serveriui, suprantantis ko reikia, ko ne :D

Svarbus amžius tikrai bet dabar dažnai jaunimas padaro daug daugiau negu vyresni :)


Čia mano tik keli pastebėjimai :) taip tai tema tikrai gera :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@*DeMo*, 80% iš lietuvos ir viskas normaliai su jais, tiesiog beraščiai. Dėl host, tai šūdserverių tikrai pagrindinis bruožas, kaip čia nepaminėjau :) ir kas dėl amžiaus, vyresniems šiek tiek mažiau rūpi užsidirbti. O tiems jaunesniems atrodo va sukursiu, prisidarysiu pinigų, bet nesupranta kokia atsakomybė ir priežiūra turi būti, jeigu serveris yra populiarus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

@*DeMo*, 80% iš lietuvos ir viskas normaliai su jais, tiesiog beraščiai. Dėl host, tai šūdserverių tikrai pagrindinis bruožas, kaip čia nepaminėjau :) ir kas dėl amžiaus, vyresniems šiek tiek mažiau rūpi užsidirbti. O tiems jaunesniems atrodo va sukursiu, prisidarysiu pinigų, bet nesupranta kokia atsakomybė ir priežiūra turi būti, jeigu serveris yra populiarus.

Na aš dar jaunas 16m bet iš serverio vistiek norisi pinigų pasidaryt :D bet pradžiai bent tiek kad už vps,tinklapį ir pns sumokėt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš dar jaunas 16m bet iš serverio vistiek norisi pinigų pasidaryt :D bet pradžiai bent tiek kad už vps,tinklapį ir pns sumokėt :D

 

Jeigu kuri serverį, turi investuot arba ieškot, kad tave kažkas paremtų :) bet ne tikrai skleistis, skelbtis, kad ieškai remėjų, nes tikrai atrodysi kaip šūdserverio adminas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu kuri serverį, turi investuot arba ieškot, kad tave kažkas paremtų :) bet ne tikrai skleistis, skelbtis, kad ieškai remėjų, nes tikrai atrodysi kaip šūdserverio adminas.

Šita suvokiu :) bet kaškaip noriu kaškokį serverį kurti bet kai pradedu galvot kad reiks prižiūrėt rūpintis ieškot žaidėjų ir pns noras kurti serverį dingsta :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://server.laikiux.lto kas būtų, jeigu tiek serverių turėtum? :)

Kai mažesnis buvau pirkau iš kaškieno umbrella swarm už 5lt :D nu apipiso ten mane bet nesvarbu norėjau kurt projektą ir nukonkuruot laikiux.lt :D pavadinimas buvo demax :D dar tinklapis yra kuris perdarytas tipo į reklamos tinklapį :Dhttp://demaxs.weebly.com

Na čia mano 10metų svajonės o ką dabar daryčiau su tiek serverių tai aišku prižiūrėčiau rūpinčiausi nes iš to man pelnas eitų tikrai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galbūt tai ir išvardinti tavo visi punktai, bet administracijos rašysena negali parodyti serverio įvaizdžio, bent tai mano nuomonė. Nes dabartiniai Lietuvos populiariausiųjų projektų, administracija (kai kurių) rašo klaikiai, bet jie nebūna išvadinami šūdserveriais, ar kaip kitaip. O kai kalbėjai apie prižiūrėtojus, savininkus. Jeigu serveryje žaidžia gan didelis skaičius, turbūt ir reikalingi prižiūrėtojai, bet kai supratau nebent tai būtu labai didelis skaičius. O tavo sukurta tema, tikrai gera. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2188 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...