Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

hexacola config.


hexacola!

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3313 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki neturėjau ka veikt tai pasidalinsiu savo configu tinka knife,public ir dar kitiems šš.. be jokių alias (testuota) tik ant steamo o ant non steamo nežinau. 

Ką jis jums padės?

- Geriau lips headshot.

-Didesni astumai su peiliu.

-Mini no recoil.

-Sureguliota pilnai su steam.

SETTINGS BY HEXCOLA.

-Resoliucija: 640x480

-Crosshairsize: Large

-Sensivity: 2.1

-Crosshair Color: 999 999 999 (Balta)

-Translucent: 0

-cl_updaterate 101

-cl_cmdrate 101

-rate 20000

-ex_interp 0.01

-cl_showfps 1

-Widesreen.

 

Siūstis: http://www.sk-gaming.com/member/hexacola

Čia yra dar nepilna versija del pilnos versijos parašykit į ąž.

Redaguota , nario hexacola.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naivuolis, jei manai, kad nuo rezoliucijos hs priklauso :).

Pastebėjimas:
-Crosshair Color: 999 999 999 (Balta)

R G B yra 0 - 255, tai tas 999 iš oro čia ištraukti skaičiai, nes spėju net nelabai supranti ką koks skaičius čia reiškia.

 

Argumentuok su nustaymais, kurie čia pagal tave padaro šiuos 4 dalykus, nes spėju random parašei ir viskas.

 

- Geriau lips headshot.

-Didesni astumai su peiliu.

-Mini no recoil.

-Sureguliota pilnai su steam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naivuolis, jei manai, kad nuo rezoliucijos hs priklauso :).

Pastebėjimas:

-Crosshair Color: 999 999 999 (Balta)

R G B yra 0 - 255, tai tas 999 iš oro čia ištraukti skaičiai, nes spėju net nelabai supranti ką koks skaičius čia reiškia.

 

Argumentuok su nustaymais, kurie čia pagal tave padaro šiuos 4 dalykus, nes spėju random parašei ir viskas.

 

- Geriau lips headshot.

-Didesni astumai su peiliu.

-Mini no recoil.

-Sureguliota pilnai su steam.

Hmm.. nesuprantu prie ko ta spalva jeigu parašius į console: cl_crosshaircolor "999 999 999

Pasidarys taikinuko spalva BALTĄ.

Resoliucija 640 man yra patogiau ir geriu limpa hs pvž. man o kiti kaip nori tegul keičiasi ta resoliucija.

2. Nustatymai tai buvo mano visas pagrindas žaidime jei žaidziu be configo ar pnš. O del hs astumu recoli ir steam sureguliavimo yra confige o ne mano nustatymuse. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai cofigą su paaiškinimais parašyk argumentuotai juk kur kas ką pagerina ir kodėl steamam pritaikytas ir visą kitą. Juk cfg kūrimo ekspertas matau būsi. Net nesupratai ką apie R G B sakiau :D.. Jasni man tokie cfg kūrėjai, kurie cfg faile 80-90 proc. komandų net nesupranta ką daro.

Mano pagrindas į configą susikelt butiniausias komandas o spalvą man visiškai pxj nesu tobulas kurėjas tai todėl ir nesuprantu ka tu ten prairašiai, taigi nesikabinėk p.s. šis configas buvo darytas su pagalba :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3313 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...