Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Dėl GTA V


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3342 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki!  :taika: 


Kadangi visi čia klausinėja, ar išveš GTA V ant pc, tai norėčiau sužinot, ar mano mini tankiukas išneš jį. 


 


BF3 (~60FPS) ,CS:GO (120-180FPS), GTA IV ( ~80+FPS), MINECRAFT (~120FPS)


( naudodamas ULTRA grafikas)


 


LAPTOP


 


Manau, kad ant medium grafikų tikrai turėtų temt, o to man tikrai užtektų ^^


 


CPU: Intel i5 2430M 2.4 - 3.0GHz (DUAL CORE) :(


GPU: AMD Radeon 6770M 2GB + Intel HD ( lol, nenaudosiu )


RAM: 6GB


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemalkit šudo.. Jeigu pažaidi tokius žaidimus ant Ultra grafikų su tokių procų tai manau tau dviejų branduolių bus pakankamai.. Nors pagal GTA V reikalavimus tau reiketu Quad Core procesoriaus. http://www.rockstargames.com/newswire/article/52374/gtav-pc-new-release-date-first-screens-and-system-specs


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Nemalkit šudo.. Jeigu pažaidi tokius žaidimus ant Ultra grafikų su tokių procų tai manau tau dviejų branduolių bus pakankamai.. Nors pagal GTA V reikalavimus tau reiketu Quad Core procesoriaus. http://www.rockstargames.com/newswire/article/52374/gtav-pc-new-release-date-first-screens-and-system-specs

 

Kokius? gta4, bf3, kuriems jau daugiau negu 3-6 metai? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokius? gta4, bf3, kuriems jau daugiau negu 3-6 metai? :D

Šiaip aš pats žaidžiu žaidimus kuriems reikia dviejų branduolių procesoriaus pagrinde ir daug daugiau GHz negu turi mano procesorius, bet aš juos visvien pažaidžių tai manau tie du branduoliai jam tikrai nesutrugdys žaisti GTA V, ypač kai jis dar gauna 80 FPS'o ant ultra grafiku su GTA IV kai jo optimizacija hujova ir nevisi tokį fps'ą gautu ant ultra grafikų..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3342 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...