Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[1.8] McPrivatus.weebly.com | Privatus | 24/7 | Ieškomi žaidėjai!


Levas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3333 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pirma, privatiems serveriams web'as reikalingas tam, kad būtų lengviau apie juos rasti informaciją. Dar web'as gali būt naudojamas patirtų nuotykių platinimui video/nuotraukų formatu.

Antra dauguma privačių serveriu veikia tuo pačiu formatu: Hostas perkamas iš pinigų kurie surenkami iš serve žaidžiančių žaidėjų. Juk ne visi turi pakankamai lėšų tam, kad hostą kas mėnesį pirktų iš savo kišenės, o žaist vistiek norisi.

Tai tiek, prašau neteršt forumo savo idijotiškais pranešimais. :)

 

Pirma, tu smirdi.

 

Antra, nafik tas webas, jei didžiausia dalis tų žaidėjų iš ten net nežada kelt į webą, tuolabiau ten neimanoma susigaudyti kas kur kaip kada,  kadangi tas webas yra šūdų šūdas, ir normalūs žmonės prieš kurdami pagalvoja, kas yra domenas, ar jis yra reikalingas ar nereikalingas, o šiuo atvėju čia webas išvis nereikalingas nei kas kels tas tavo fotkes ar ką.

 

Trečia, žmonės nori pažaisti, atsipalaiduoti, kažką įrodyti, pastatyti ar dar ką padaryti ir už tai jiems reikia mokėti pinigus? rimtais? koks skirtumas ar čia žaisi su 5 online žaidėjais kuriuos vos mape pamatysi ir tik per chata biškį pasirašinėsi, ar tu žaisi singleplayeryje kur vienas būsi galėsi statyti ar dar ką daryti niekeno netrugdomas arba pats susikursi paprasta bukkit serverį atsisiūsi hamachi ir pasileisi tą suši*tą serverį kuriam sukurti net nereikia pastangų ir galėsi pasikviesti tuos savo draugus.

 

Tai tiek prašau pasikonsultuoti su gydytoju arba vaistininku prieš rašydamas tokį šlamštą.

 

BTW, leisk spėti arba tu esi šio projekto savininko draugas, arba tu žaidi šiame serveryje, taip?

 

PEACE

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pirma, tu smirdi.

 

Antra, nafik tas webas, jei didžiausia dalis tų žaidėjų iš ten net nežada kelt į webą, tuolabiau ten neimanoma susigaudyti kas kur kaip kada,  kadangi tas webas yra šūdų šūdas, ir normalūs žmonės prieš kurdami pagalvoja, kas yra domenas, ar jis yra reikalingas ar nereikalingas, o šiuo atvėju čia webas išvis nereikalingas nei kas kels tas tavo fotkes ar ką.

 

Trečia, žmonės nori pažaisti, atsipalaiduoti, kažką įrodyti, pastatyti ar dar ką padaryti ir už tai jiems reikia mokėti pinigus? rimtais? koks skirtumas ar čia žaisi su 5 online žaidėjais kuriuos vos mape pamatysi ir tik per chata biškį pasirašinėsi, ar tu žaisi singleplayeryje kur vienas būsi galėsi statyti ar dar ką daryti niekeno netrugdomas arba pats susikursi paprasta bukkit serverį atsisiūsi hamachi ir pasileisi tą suši*tą serverį kuriam sukurti net nereikia pastangų ir galėsi pasikviesti tuos savo draugus.

 

Tai tiek prašau pasikonsultuoti su gydytoju arba vaistininku prieš rašydamas tokį šlamštą.

 

BTW, leisk spėti arba tu esi šio projekto savininko draugas, arba tu žaidi šiame serveryje, taip?

 

PEACE

Žaist singleplayer ir "žaist serve su 5 žmonėm" yra du visiškai skirtingi dalykai, jeigu nebūtų skirtumo, tai privatūs vanilla serveriai neegzistuotų. Jeigu aš žaidžiu serve ir man tai teikia šokį tokį malonumą, man tikrai negaila paaukot pora eurų, kad ir toliau galėčiau tuo mėgautis, aišku tu ir dar daugelis tokį mastymą turinčių žmonių to niekada nesupras.

O šiaip tai nei aš jį pažįstu, nei pas jį žaidžiu, tik užp*so matyt tavo skleidžiama debilizmo virusą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žaist singleplayer ir "žaist serve su 5 žmonėm" yra du visiškai skirtingi dalykai, jeigu nebūtų skirtumo, tai privatūs vanilla serveriai neegzistuotų. Jeigu aš žaidžiu serve ir man tai teikia šokį tokį malonumą, man tikrai negaila paaukot pora eurų, kad ir toliau galėčiau tuo mėgautis, aišku tu ir dar daugelis tokį mastymą turinčių žmonių to niekada nesupras.

O šiaip tai nei aš jį pažįstu, nei pas jį žaidžiu, tik užp*so matyt tavo skleidžiama debilizmo virusą.

 

Debilizmo virusai? gal nebefantazuok ačiū. Tu gal perskaityk iki galo balvone tada šnekėk, rašau gi, kad galima pasijungt pačiam tą serverį per 5 min ir susikviest draugus ir lošt. Net neidomu čia su tavim šnekėt, išsigalvoji virusus kažkokius. Nebent, tu pats tuo virusu sergi. P.S suprantu jeigu yra serveris kaip buvo Dariaus, dabar pavadinimo nepamenu koks ten buvo, ten rinkosi youtuberiai ir kiti žmonės, ir jiems nė cento tenais kišt nereikėjo. Nebežadu čia šnekėti, nes neidomus vpš esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Debilizmo virusai? gal nebefantazuok ačiū. Tu gal perskaityk iki galo balvone tada šnekėk, rašau gi, kad galima pasijungt pačiam tą serverį per 5 min ir susikviest draugus ir lošt. Net neidomu čia su tavim šnekėt, išsigalvoji virusus kažkokius. Nebent, tu pats tuo virusu sergi. P.S suprantu jeigu yra serveris kaip buvo Dariaus, dabar pavadinimo nepamenu koks ten buvo, ten rinkosi youtuberiai ir kiti žmonės, ir jiems nė cento tenais kišt nereikėjo. Nebežadu čia šnekėti, nes neidomus vpš esi.

Duok dieve, kad užsičiauptum. Debilizmo virusas tai metafora kuri nupasakoja siauro požiuro žmones, žmones kurie sugeba prie visko prisip*st ir demotyvuoti kitus. Koks skirtumas ką jis sukūrė ir kiek tai kainuoja? Jeigu tai teikia kažkam malonuma reiškias buvo verta, o tiem kam nepatinka tegul nežiūri ir nep*sa proto.

Suprantu kritiką ir gerbiu žmonęs kurie moka gerai kritikuot, bet tavo išsireiškimų nepavadinčiau kritika. Aplamai žmogui kuris nesupranta vanillos tokioj temoj ne vieta...

Redaguota , nario Arnas922
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Duok dieve, kad užsičiauptum. Debilizmo virusas tai metafora kuri nupasakoja siauro požiuro žmones, žmones kurie sugeba prie visko prisip*st ir demotyvuoti kitus. Koks skirtumas ką jis sukūrė ir kiek tai kainuoja? Jeigu tai teikia kažkam malonuma reiškias buvo verta, o tiem kam nepatinka tegul nežiūri ir nep*sa proto.

Suprantu kritiką ir gerbiu žmonęs kurie moka gerai kritikuot, bet tavo išsireiškimų nepavadinčiau kritika. Aplamai žmogui kuris nesupranta vanillos tokioj temoj ne vieta...

jau ir anksciau pamaciau kad rasot vanilla bet pas juos spigot greiciausiai :D įmestas authme ir dar kaskoks pluginas nepamenu ;D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Duok dieve, kad užsičiauptum. Debilizmo virusas tai metafora kuri nupasakoja siauro požiuro žmones, žmones kurie sugeba prie visko prisip*st ir demotyvuoti kitus. Koks skirtumas ką jis sukūrė ir kiek tai kainuoja? Jeigu tai teikia kažkam malonuma reiškias buvo verta, o tiem kam nepatinka tegul nežiūri ir nep*sa proto.

Suprantu kritiką ir gerbiu žmonęs kurie moka gerai kritikuot, bet tavo išsireiškimų nepavadinčiau kritika. Aplamai žmogui kuris nesupranta vanillos tokioj temoj ne vieta...

 

Kartais ne lietuvininkas būsi? Tu man parodyk kur yra parašyta, kad "debilizmo virusas" yra metafora, ir kur parašyta, kad tai nusako siauro požiūrio žmones? Tu gal biški išeik į lauką nes čia tokias pievas mali, kad ką žinau. Aš tiesiog pasakau, kad sukurti normalų serverį, kuriam tikrai būtu kažkas įdomu reikia įdėti pastangų o ne tept lept ir done. Išsitrink galvą su kroksais. Ačiū.

Redaguota , nario Dr.Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kartais ne lietuvininkas būsi? Tu man parodyk kur yra parašyta, kad "debilizmo virusas" yra metafora, ir kur parašyta, kad tai nusako siauro požiūrio žmones? Tu gal biški išeik į lauką nes čia tokias pievas mali, kad ką žinau. Aš tiesiog pasakau, kad sukurti normalų serverį, kuriam tikrai būtu kažkas įdomu reikia įdėti pastangų o ne tept lept ir done. Išsitrink galvą su kroksais. Ačiū.

Oj atsiprašau, tikrai kaltas, pamiršau jog tokios sistemos atmatos kaip tu, nesupranta žodžio "metafora". Metafora tai leksinio stliaus figūra, tam tikro tipo palyginimas. Tokie payginimai neturi būt kažkur užrašyti tam, kad juos galėtum vadint metaforom.

Kaip dėl įdomumo tai, kiekvienas tai supranta kitaip, tai kas įdomu man gali būti nuobodu tau, dėl to įdomumas nėra dalykas kuriam gali nustatyti normas aba įstatyti į kažkokius rėmus.

P.S Neturiu kroksų, gal pagelbėsi?

Redaguota , nario Arnas922
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas atsiprašant debilas.

 

Joo mes apgaudinėjam tik kažkaip kiti susimoka duos centus ir žaidžia laimingi :) O kaip tu galvoji iš ko mes sumokėsim už hostą ? 

Ir protingi serveriai kad nereikia moketi uz kaskoki whitelist as kitoi saly gyvenu pagalvok man kainuotu 1,60euru cia pas mane yra dauk

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dar vienas atsiprašant debilas.

 

Joo mes apgaudinėjam tik kažkaip kiti susimoka duos centus ir žaidžia laimingi :) O kaip tu galvoji iš ko mes sumokėsim už hostą ? 

 

Tai nekurkit serverio, jei neturit lėšų jam investuoti, nereikia būti genijum, kad pagalvoti apie tai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tai nekurkit serverio, jei neturit lėšų jam investuoti, nereikia būti genijum, kad pagalvoti apie tai.

Nu tu kūrva ir idijotas... *Myliu SuperGames.lt* tu čia išvis rašai asilo galva ? Pisk tu iš temos.

Redaguota , nario Pranas
Narys įspėtas už: "Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai."
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tu kūrva ir idijotas... *Myliu SuperGames.lt* tu čia išvis rašai asilo galva ? Pisk tu iš temos.

 

:DDD

 

Jei būčiau "idijotas" (kaip tu rašei, nes nemoki rašyti), ar asilo galva, būčiau panašus į tave. Ir neaiškink ką man daryti, čia forumas, galiu rašyt ką noriu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Sakykim šitas dalykas mane tiesiog prajuokino , webbly.com web'as. + Ten yra monitorius kuriame parašyta jūsų serverio IP'as , o SERVERIO DUOMENYS

 

Serverio adresas: jei pateksite ir žinosite!

Mūsų oficiali svetainė: mcprivatus.weebly.com

 

viska jūsų webe gi galima rast Jesus Krist.

9a8c5ea0e123165416d8e67027487e2b417.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko jus peikiate ta serveri viskas čia normalu yra ir aš nesuprantu kam reikia Priviačiam serveriui normalaus webo? Kiek mačiau serveriu privačiu tai nei vienas serveri neturėjo Webo kaip šis serveris kad turi, ir nustokit kabinėtis, įdomu ar patys bent kažką sukurete? ar tik ateinat iš kitu pasijuokti ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3333 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...