Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Enderis- vienintelis tekkit clasic serveris lietuvoje! [VEIKIA]


RokiukaZ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3348 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, forumiečiai,

Enderis gaming quality, tai minecraft platformos, busimas serverių tinklas.

 

Projekto aprašymas,

Viskas prasidėjo kai aš norėdamas pažaisti tekkit'ą niekaip neradau priežiūrimo ir tvarkingo lietuvių serverio ,tad nusprandžiau ,kad ne aš vienas noriu jį žaisti ,todėl su keletų bendraminčių nusprendėmę plėtoti šia mintį ir štai kaip mums sekasi, mes jau turime pilnai funkcionuojantį tekkit clasic serverį, oficialaus starto dar nebuvo, bet visada galite užsukti ir žaisti, nepažadu ,kad nėra bug ,manau ,kad tikrai yra kokių smulkių nereikšmingų klaidelių.

 

Projekto informacija,

 

Musu forumas: Enderis.gq/forumas

 

Serverio tinklalapis: Enderis.gq (prašau ,apseikim be komentarų apie domeną, juk mes ne pelno siekiam, o tik norim išsilaikyti ir suteikti žmonėms tekkit serverį.)

 

Serverio IP: 77.241.206.73:26115

 

Tekkit laucher'i galite parsisiūsti iš musu tinklapio.

Serverio įskiepiai: Factions, Jobs, Residence t.y. pagrindiniai kokybiškam žaidimui, ir aišku kitus pamatysit apsilanke.

P.s.Ieškoma reklamerių komanda, susisiekti skype: rokiux461

 

[2015-02-13 update] Serveris veikia pilnu pajėgumu laukiami žaidėjai.

 

Serveris pilnai veikia.

Geros dienos.

Redaguota , nario Rokius'
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

WHUT? Kokios BETA versijos? Jeigu Tekkit Classic jau seniausiai nustotas kurti ar naujinti.. Užtat visvien galiu palinkėti sėkmės pačiam serveriui, kadangi pats norėjau kad atsirastu koks nors serveris su modpack'u. Bei taip pat man patinka kad nesivadinat pirmuoju Tekkit Classic serveriu Lietuvoje kadangi keletas serverių jau buvo tokių.


 


Bei kodėl kai bandau pažiūrėti pas jūs daiktų receptus ar forumą man meta JoinMC.LT? Matosi kad tinklapis nesutvarkytas..


Redaguota , nario Mind
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3348 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...