Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ Ieškau ] Ieškau minecraft projekto. Visa info yra aprašyme!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3355 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

qNeZSAd.jpg
Sveiki visi SuperGames.LT nariai. Kaip ir iš temos pavadinimo supratote, kad ieškau gero bei besikūriančio minecraft serverio. Turiu daug įdėju pačiam serveriui bei forumui.
 
Privalūmai ką privalote turėti ir kokie būti!:
 
Turėti lt galunę be jokiu sub-domenu.
Savininkai mokėtu rašyti lietuviškai ( ąčęėįšųū ) raidėmis.
Savininkai nebūtų stipriai atsipalaidavę, padėtu ir man.
Gerbti žaidėjus ir taipogi mane.
Nebūti labai vaikams. Bent kokie 14-15 metų turėti.
Turėti protą, o neskraidyti po debesimis.
 
Kuom būčiau naudingas projekte?
 
Galėčiau būti svetainės tvarkytojas ( Weberis ).
Siūlantis daug įdėju nes ju tikrai daug turiu.
Galėčiau būti prižiūrėtojas svetainės/serverio.
Na ir dar ten visokie kiti smulkūs dalykai.
 
Jeigu būčiau jūsų svetainėje svetainės tvarkytojas ( Weberis ) tikriausiai Jums kyla klausimas ką daryčiau?
 
Ogi atsakysiu lengvai ir paprastai. Įkelčiau dizainą bei ji lengvai redaguočiau. Sukelčiau visokias reikalingas modifikacijas bei įdėčiau serverio monitorių ir ji sukonfiguruočiau, tada dar žinoma pareklamuosiu kaip pabaigsiu visą forumą ir bandysim siekti rekordo.
 
Na ir dar tikriausiai kyla klausimas ką veikčiau serveryje?
 
Ogi taip pat lengvai atsakysiu. Turiu gan neblogu įdėju ir jas manau duosiu Jums nes jos tikrai geros. Paskiau dar sugalvojas esu jeigu paimsit mano įdėją ką serveryje pastatysiu. Na ir tada dar galėčiau visą serveri padaryti pagal jūsų norus. Jeigu nesupratote tai sulietuvinčiau visus įskiepius ir sukonfiguruočiau, bei kaip pabaigčiau taipogi pradėčiau reklamuoti ir bandytume siekti rekordo tiek forume tiek serveryje.
 
Tai vat manau užteks. Jeigu reikia daugiau informacijos apie mane ar dar kažko nesupratote rašote komentaruose arba į AŽ.
 
Laukiu jūsų pasiūlymu!!!
 
Pagarbiai •Deimantas•!
 
P.S. Ant GFX'inimo esu žalias taip, kad nepeikit :)
 
Rekomendacijos:
 

Rekomendacija , tik akis bado tas paveiksliukas teikiu

 

Redaguota , nario Deimantukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

qNeZSAd.jpg
 
Savininkai mokėtu rašyti lietuviškai ( ąčęėįšųū ) raidėmis.

 

Kaip supratau pats turi keblumų su lietuviškomis raidėmis :D Yra gramatinių klaidų ir ne viena.

O šiaip nemanau, kad labai patrauklus tavo pasiūlymas. Tačiau, sėkmės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Rekomendacija , tik akis bado tas paveiksliukas teikiu

Dėkui už rekomendacija :) Na, dėl to "teikiu" tai supranti pirmas blynas prisvilęs.

Paint

Na jeigu tu gerbiamas Dovydai neskiri kur paint kur photoshop, na tai jau atsiprašau. Kivirču nenoriu. Norit pasiginčiti, tai man į AŽ.

Kaip supratau pats turi keblumų su lietuviškomis raidėmis :D Yra gramatinių klaidų ir ne viena.

O šiaip nemanau, kad labai patrauklus tavo pasiūlymas. Tačiau, sėkmės :)

Dėl klaidu suprantu, nesiginčisiu yra tu klaidelių, bet tikrai ne kalnas klaidų. O dėl pasiūlymo patrauklumo tai kaip kam. Pagal skonį, kas norės paims mano įdėja, nepatiks galvosim kitos įdėjos. Dėkui už sėkmę :) Redaguota , nario Deimantukas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

,,Turėti lt galunę be jokiu sub-domenu.,,

 

O tai pvž jai turi kokį ax.lt galūnę ir jame žaiudžia pvž 100 žmonių ir gautų gerą finansa pvž į savaite 100LT ir tave norėtu priimti

ir tu bene atsisakysi aišku kad ne mano nuomonė tai nereikia šios reikmenos ..

Bent paskaitei ką parašiau? ,,besikūriančio minecraft serverio."

 

Na, bet galbut jei ir startavęs ir ten turės normaliai žmonių tai beabejo prisijungsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Juokingas tu :D Tipo niekas nesugeba nueiti į google ir pažiūrėti kaip įrašyti ipb forumą, ikelti dizainą, įrašyti hook'us ir panašiai? :D, o dėl prižiūrėjimo tai čia jie patys serveryje atranką galės surengti ir viskas..

Nu tai su serveriu moku dirbti... Neskaitai visiškai. Moku daryti tiek bukkit tiek spigot serveri...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3355 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...