Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Lgsf.us.lt Serveris


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3373 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O jezau marija :( toj aisiu verkt aš. Negaliu kam jus kuriat tuos šudserverius?????? Tu man atsakyk į šitą klausimą šudserveris susidaro iš us.lt galunių pvz: us.lt tt.lt gom.lt jeigu darai normalų serverį pasiimk .LT galūnė ir fsvio daugiau žmonių ateis visko.. (Nesėkmės dėl us.lt galūnės..)

Redaguota , nario - Arnas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O jezau marija :( toj aisiu verkt aš. Negaliu kam jus kuriat tuos šudserverius?????? Tu man atsakyk į šitą klausimą šudserveris susidaro iš us.lt galunių pvz: us.lt tt.lt gom.lt jeigu darai normalų serverį pasiimk .LT galūnė ir fsvio daugiau žmonių ateis visko.. (Nesėkmės dėl us.lt galūnės..)

 

Koks skirtumas koks domenas ar subdomenas? Juk ne forume žaisi, o serveryje, tai kam tas .lt domenas... galbūt žmogus nori pažiūrėti kaip klostysis su projektu... O Jūs iš karto raškot, kad šūdservis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks skirtumas koks domenas ar subdomenas? Juk ne forume žaisi, o serveryje, tai kam tas .lt domenas... galbūt žmogus nori pažiūrėti kaip klostysis su projektu... O Jūs iš karto raškot, kad šūdservis...

Duodu tau +R3P bet nežinau kodėl. Žinau kad žmonės bando ir aš bandžiau kažkada kurti serverius bet db nebekuriu nes, pasidarė mažai laiko mokslai mokslai ir vis sunkiau kažka daryti.. Nū ką žn (SĖKMĖS). Na bent jau GM pakeistu o ne su Brigdetown kažkokių būti.. Beto forumas editintas nuo SFG.LT dizaino(nereklama)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Duodu tau +R3P bet nežinau kodėl. Žinau kad žmonės bando ir aš bandžiau kažkada kurti serverius bet db nebekuriu nes, pasidarė mažai laiko mokslai mokslai ir vis sunkiau kažka daryti.. Nū ką žn (SĖKMĖS). Na bent jau GM pakeistu o ne su Brigdetown kažkokių būti.. Beto forumas editintas nuo SFG.LT dizaino(nereklama)

 

Na galbūt kai ką ir kopijuoja, bet galbūt sukūrs kai ką dar geresnio už tuos projektus nuo kurių kopijuoja :) Tiesiog nereikią iš karto pradėti stumti kol nepamatėt serverio vidaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3373 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...