Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

chillGAMES.lt Pajusk gyvenimo skonį


L0vEe

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3378 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ačiu

 

 

Tai kad tu jo net nemates esi turbut ir jau sako 

 

Ne kuopijotas pažiurėk pats.

 

Nu tu tik db nesakyk kad aš pavogiau.

 

na nabejokauk  :D   buvau  iėjęs pamačiau registracija  pirma mintis Tautvio t.y Tautvex_adidas ne paskui prisijungiau  pamačiau  map darbus  bei sistem   iškarto žinojau  jog armės tad nereikia atmazinti ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar tikrai čia aš tau gal duoti skypė savo?


 

[17:47:00] Valentinas: ne aš esu skripteris
[17:47:00] Valentinas: asile.
 

[17:47:23] Valentinas: *Myliu SuperGames.lt*
[17:47:24] Valentinas: man
[17:47:29] Valentinas: skriptinimas
[17:47:37] Valentinas: aš prie kitų dalykų dusk.

 

Ar tikrai čia aš?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Pavadinimas, domenas projekto neatitinka SA:MP tematikos.

2. Forumas tiesiog prašosi dizainerio pagalbos, nes įėjus į forumą akys vemia.

3. Kaip ir pasireiškei, aprašymai kopijuoti, o tai jau įrodo, kad tau metų nėra daug, nes kiekvienas normalus žmogus, kuris kuria projektą viską daro savo galva ir nekopijuoja.

4. Kitaip sakant ŠŪDSERVIS :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

1. Pavadinimas, domenas projekto neatitinka SA:MP tematikos.

2. Forumas tiesiog prašosi dizainerio pagalbos, nes įėjus į forumą akys vemia.

3. Kaip ir pasireiškei, aprašymai kopijuoti, o tai jau įrodo, kad tau metų nėra daug, nes kiekvienas normalus žmogus, kuris kuria projektą viską daro savo galva ir nekopijuoja.

4. Kitaip sakant ŠŪDSERVIS :)

 

Kokie aprašymai kopijuoti nenumanai po kiek metų yra komandai ir jeigu ką yra CS dar projektas 2 yra serveriai SAMPO ir CS tad tu nieko nenumanai kodėl toks yra pavadinimas ir matosi kad esi šito draugelio kaip nesuprasi kas jis tau pasako tu oki tai jai jis tau pasakytu nušokti nuo stogo ir šoktum manau tavo draugelis yra kur labai irgi stumia ant projektų ir t.t baikit žaisti kaip vaikai. : Mclick @ FUZION

Sėkmės su projektu, galbūt reikia reklamuotojo paslaugų? PLAČIAU SKYPE: serveriureklama

 

Ačiu

Redaguota , nario L0vEe
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokie aprašymai kopijuoti nenumanai po kiek metų yra komandai ir jeigu ką yra CS dar projektas 2 yra serveriai SAMPO ir CS tad tu nieko nenumanai kodėl toks yra pavadinimas ir matosi kad esi šito draugelio kaip nesuprasi kas jis tau pasako tu oki tai jai jis tau pasakytu nušokti nuo stogo ir šoktum manau tavo draugelis yra kur labai irgi stumia ant projektų ir t.t baikit žaisti kaip vaikai. : Mclick @ FUZION

 

Ačiu

 

Aš nixuja nesupratau, ką tu čia norėjai pasakyt, aš esu draugiškas draugų neturiu. Ir taip pat Mclick @ FUZION nepažįstu ir nuo jokių stogų aš nešokinėju, nesu parašiutininkas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Blemba, sėdžiu aš Supergames.lt, ir kas minutę gal atsinaujinas šitas SA-MP serverių forumas :D Net juokas ima, nejaugi tikrai neturit ką veikt ? Jeigu taip negaila pinigų, galit man atiduot, nepyksiu :) Ne, o jei rimtai tai apgailėtina. Eilinis dėmesio nevertas serveris. Kiek tokių buvo ir po 2-3 mėn vis dar gyvuoja ? Atsakymas paprastas - nedaug. Galit nep**** čia visiem proto, kad serveris " neeilinis ", jis "unikalus", pilnas visokių pribumbasų. Nors SAMP'o nežaidžiu, tačiau ir taip aišku, kad modifikacija kopijuota. Paskaičiau komentarus ir užmečiau akį ties pranešimu, kur kažkas minėjo, kad scripteris nemoka pakeist tekstų. Jei tai tiesa, galit net negaišt laiko kurdami tokį projektą. Pats beveik nieko neišmanantis scriptinime, sugebu pasikeist tekstus bei šį tą daugiau. Žodžiu, no offense, bet rimtai nerekomenduoju gaišt laiko. Ačiū už dėmesį.

Redaguota , nario Gremlinas.`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3378 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...