Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[MTA:Dayz] Uzas.lt projektas.


Paulius_Str

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3324 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

R7ZtTQO.png

 

Sveiki SuperGames.Lt forumo lankytojai,
Manau ne vienas yra girdėjęs apie Uzas.lt projektą, kurio pagrindinė veikla susijusi su žaidimu Counter-Strike. Tačiau šįkart norėčiau jums pristatyti šio projekto finansuojamą Mta:Dayz serverį. Daug apie valdžią ar vidinius reikalus nežinau, serveryje žaidžiu geras 2 savaites ir teko susidaryti tikrai gerą įspūdį. Jaučiasi, kad serverio kūrėjai dėjo daug pastangų, kad šis projektas skirtųsi nuo kitų. Tuo labiau jų Lietuvoje ne per daugiausia. Neišsiplėsdamas papasakosiu ką gero ir blogo pamačiau per tas kelias savaites projekte ir tada jums liks rinktis ar norite prisidėti prie jo egzistavimo.
 
Pirmiausia, jungiantis į serverį teko nemažai luktelėti. Vis gi jeigu jau paspaudžiau jungtis, tai nusprendžiau jog reikia bent duoti šansą parodyti dėl ko tenka laukti. Esu nusiteikęs iš knygos viršelio nedaryti išvadų apie vidų, tačiau viskas iš išorės tikrai atrodo gražiai, o kas svarbiausia nors ir visko tiek daug, fps tik šiek tiek mažiau nei nemodintame ir nemappintame serveryje. Projekte dieną žaidžia vidutiniškai ~25 žmonės, tai yra pakankamai žmonių, kad rastum kur pasilootinti, bet sutiktum ir su kuo pakovoti. Nekankindamas savo kalbomis tiesiog duodu pliusų ir minusų sąrašiuką.
 
Pliusai:
Sudarytos aplinkybės žaisti aukštu fps.
Jokio lagg.
Daug transporto priemonių.
Daug ginklų.
Daug kuprinių.
Galimybė pasikeisti grafiką serveryje.
Galimybė žaisti First-person.
Galimybė šnekėti su žaidėjais mikrofonu.
Įdėti ne tik helicrash, bet ir tankcrash.
Galimybė įeiti į nemažai pastatų.
 
Minusai:
Žaidėjų trūkumas, norėtųsi turėti bent +10 visada.
Galimybė šaudyti atsistojus ant mašinos ar sraigtasparnio.
Šiek tiek per stiprūs ginklai kaip kulkosvaidis arba raketsvaidis.
Zombių, bei žmonių kūnai nužudžius guli labai ilgai.
Sprogusios transporto priemonės stovi labai ilgai.
 
Day Zombie (DayZ) - Tai modas nukeliantis žaidėją į išgalvotą po Sovietinį miestą Chernarus, kur nežinomas virusas pavertė dauguma į užkrėstuosius, smurtaujančius zombius. Kaip išgyvenusysis su minimaliai atsargų, žaidėjas privalo keliauti po pasaulį ir ieškoti priemonių išgyventi (maisto, vandens, ginklų, medicinos) ir tuo pat metu žudyti arba vengti zombių, bei žaidėjų. Tai taip pat yra realistiška išgyvenimo modifikacija kaip žaidimuose:

  • ARMA I.
  • ARMA II.
  • ARMA III.
  • Standalone.
  • Grand Theft Auto: San Andreas (GTA:SA).
  • Multi Theft Auto: San Andreas (MTA:SA).
  • San Andreas - Multi Player (SA-MP).

Reikalavimai norint žaisti serveryje:

  • Multi Theft Auto: San Andreas (MTA:SA).
  • Grand Theft Auto: San Andreas (GTA:SA).

Projekto forumas: http://uzas.lt/mta/forum/
Serverio ip: mtasa://77.241.198.190:22003

Naudinga informacija: http://uzas.lt/mta/information.htm

Redaguota , nario Forsaken
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

R7ZtTQO.png

 

Sveiki SuperGames.Lt forumo lankytojai,

Manau ne vienas yra girdėjęs apie Uzas.lt projektą, kurio pagrindinė veikla susijusi su žaidimu Counter-Strike. Tačiau šįkart norėčiau jums pristatyti šio projekto finansuojamą Mta:Dayz serverį. Daug apie valdžią ar vidinius reikalus nežinau, serveryje žaidžiu geras 2 savaites ir teko susidaryti tikrai gerą įspūdį. Jaučiasi, kad serverio kūrėjai dėjo daug pastangų, kad šis projektas skirtųsi nuo kitų. Tuo labiau jų Lietuvoje ne per daugiausia. Neišsiplėsdamas papasakosiu ką gero ir blogo pamačiau per tas kelias savaites projekte ir tada jums liks rinktis ar norite prisidėti prie jo egzistavimo.

 

Pirmiausia, jungiantis į serverį teko nemažai luktelėti. Vis gi jeigu jau paspaudžiau jungtis, tai nusprendžiau jog reikia bent duoti šansą parodyti dėl ko tenka laukti. Esu nusiteikęs iš knygos viršelio nedaryti išvadų apie vidų, tačiau viskas iš išorės tikrai atrodo gražiai, o kas svarbiausia nors ir visko tiek daug, fps tik šiek tiek mažiau nei nemodintame ir nemappintame serveryje. Projekte dieną žaidžia vidutiniškai ~25 žmonės, tai yra pakankamai žmonių, kad rastum kur pasilootinti, bet sutiktum ir su kuo pakovoti. Nekankindamas savo kalbomis tiesiog duodu pliusų ir minusų sąrašiuką.

 

Pliusai:

Sudarytos aplinkybės žaisti aukštu fps.

Jokio lagg.

Daug transporto priemonių.

Daug ginklų.

Daug kuprinių.

Galimybė pasikeisti grafiką serveryje.

Galimybė žaisti First-person.

Galimybė šnekėti su žaidėjais mikrofonu.

Įdėti ne tik helicrash, bet ir tankcrash.

Galimybė įeiti į nemažai pastatų.

 

Minusai:

Žaidėjų trūkumas, norėtųsi turėti bent +10 visada.

Galimybė šaudyti atsistojus ant mašinos ar sraigtasparnio.

Šiek tiek per stiprūs ginklai kaip kulkosvaidis arba raketsvaidis.

Zombių, bei žmonių kūnai nužudžius guli labai ilgai.

Sprogusios transporto priemonės stovi labai ilgai.

 

Day Zombie (DayZ) - Tai modas nukeliantis žaidėją į išgalvotą po Sovietinį miestą Chernarus, kur nežinomas virusas pavertė dauguma į užkrėstuosius, smurtaujančius zombius. Kaip išgyvenusysis su minimaliai atsargų, žaidėjas privalo keliauti po pasaulį ir ieškoti priemonių išgyventi (maisto, vandens, ginklų, medicinos) ir tuo pat metu žudyti arba vengti zombių, bei žaidėjų. Tai taip pat yra realistiška išgyvenimo modifikacija kaip žaidimuose:

  • ARMA I.
  • ARMA II.
  • ARMA III.
  • Standalone.
  • Grand Theft Auto: San Andreas (GTA:SA).
  • Multi Theft Auto: San Andreas (MTA:SA).
  • San Andreas - Multi Player (SA-MP).

Reikalavimai norint žaisti serveryje:

  • Multi Theft Auto: San Andreas (MTA:SA).
  • Grand Theft Auto: San Andreas (GTA:SA).

Projekto forumas: http://uzas.lt/mta/forum/

Serverio ip: mtasa://77.241.198.190:22003

Naudinga informacija: http://uzas.lt/mta/information.htm

 

Tu ce rimtai forsakenai?.... sitam sliuzui?....

MTA:DAYZ

icon_post_target.gifby 28WL on Thu Aug 14, 2014 10:32 am

Laukit mano veiksmų.
 
Sveiki lietuviai.

Aš esu GTA:SA DayZ Version [www.28WL.UZAS.LT 28 Weeks Later After Virus Infection] sukūrėjas.

Kuriau šį serverį nuo tada, kai pati DayZ modifikacija atsirado MTA:SA žaidime (tie, kas žaidė nuo tada, turi žinoti, kad jau praėjo daugiau nei 2 metai - o tiek laiko kūriau).

Mano serveryje yra virš 65 unikalių 28WL resursinių failų, kurie užima apie 500MB disko vietos.

Žinokit, kad nėra nei vieno DayZ serverio, kuris būtų geresnis už mano...

Serveris visiškai subalansuotas, unikalus...

Nėra bugų, kurių nesugebėjo panaikinti MTA:SA DayZ sukūrėjai...

Turbūt jau supratot, kad esu programuotojas, scripteris, maperis.

Taip, aš esu lyg ir expertas, profesionalas ant šių dalykų.

Netikit? Tuomet kviečiu jus apsilankyti mano serveryje - pamatysit mano kūrinius.

Daugiau informacijos, skype: HeroKileris.

 
Check the server, it's updated at 2014-08-11 and by my opinion - the best or one of the bests DAYZ *Standalone of MTA:SA history server.
 
28WL wrote:Visų paminėtų dūhamorų šioje temoje serveriai yra apgailėtini (DAYZ).
 
 
This server is like a different game, your virtual world, which is the most realistic in the all history.
 
Ar man dar testi ir deti jo pasisakimus? nes ju yra labai daug.... Ir gali tik pagalvoti kodel jo nemegsta mta lietuviski serveiru kruejai
28WL wrote:Visų paminėtų dūhamorų šioje temoje serveriai yra apgailėtini (DAYZ).
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kūriau ir tau aprašymus kai patikdavo lošt pas tave, bet šis sezonas atrodo apgailėtinai. Neskaitant to, kad pilna narų, nėra jokių mapp darbų ir modų, tai dar ir laggina būnant ne Lietuvoje, todėl man šis serveris atrodo patrauklesnis. Lošiu tik kad praleist gerai laiką, o ne bendrauti su savininkais, taip kad nelabai domina jų išsireiškimai.

Redaguota , nario Forsaken
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kūriau ir tau aprašymus kai patikdavo lošt pas tave, bet šis sezonas atrodo apgailėtinai. Neskaitant to, kad pilna narų, nėra jokių mapp darbų ir modų, tai dar ir laggina būnant ne Lietuvoje, todėl man šis serveris atrodo patrauklesnis. Lošiu tik kad praleist gerai laiką, o ne bendrauti su savininkais, taip kad nelabai domina jų išsireiškimai.

Viskas yra tobulinama... o herojus yra tikria ne pats geriausias savininkas manau ir pats taoi zinai o kaip zmogus jis tikrai degradaves....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepažįstu aš jo, tai nežinau. Neteko nieko nei girdėti apie jį, nei pačiam bendrauti, bet projektą įdomų sukūrė :)

Be to praeitą sezoną tiek padėjau tau, reklamavau, prisižadėjai ten vip duot, bazę, o realiai net ačiū nepasakei... Bet rašau apie šį projektą, tai kas pas tave ten darosi nesigilinam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na taip, dėl savininko šiaip susidariau aš šiokį tokį įspūdį, jog po kiekviena anketa (jo kuriama) yra mokestis už patekima, t.y. jei patenki (dažniausiai patenki) turi susimokėti už privilegijas į kurias balotiruojies (kandidatuoji). Taip atrodo, jog ir už įėjimą į serverį reikės mokėti. Čia toks iš mano pusės pastebėjimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Na taip, dėl savininko šiaip susidariau aš šiokį tokį įspūdį, jog po kiekviena anketa (jo kuriama) yra mokestis už patekima, t.y. jei patenki (dažniausiai patenki) turi susimokėti už privilegijas į kurias balotiruojies (kandidatuoji). Taip atrodo, jog ir už įėjimą į serverį reikės mokėti. Čia toks iš mano pusės pastebėjimas.

 

Teisybė, bet vis geriau nei tiesiog sumoka pinigus ir gauna privilegijas, čia bent kažkiek pasižiūri ką išrenka, nors ir minimalūs kriterijai. Realiai jeigu ateini tiesiog palošt nenorėdamas siekt kažko daugiau, tai tas netrukdo visai, kol tie prižiūrėtojai nepradeda daryti nesąmonių :)

Redaguota , nario Forsaken
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...

Herojau, naxuj tu kuri tas fignes? Taip ar taip aišku tau nieko nepaeis, visi lietuviai žaidžia pas kokius brazilus, pas tavęs kiek mačiau max išsilaiko apie 15-20žmonių.Tu geriau uždaryk tą projektą, nes kaip ir sakiau abėjoju ar kas nors išeis. Ką dar galiu pasakyt, serveryje pridėjai visokio šūdo kaip sakant, visiškai nereikalingų daiktų, šiukšlės vpš ne į temą, dauguma lietuvių ir lošia TOP-GTA, mano manymu TOP-GTA ir yra geriau negu tie lietuvių servai, pyzdon, jeigu nemoki kurti servų tai bent jau tiek padaryk - nekurk. Kiek jau žadėjai ginklų įdėt į žaidimą, čj dar net neįdėjai, visa tiesa čia apie tave, random fignes radęs internete idedi į tą savo serverį, niekam paprasčiausiai ten ne įdomu. Aš vietoj tavęs išeičiau į lauką su draugais pabūt, alučio išgert, o ne šūdą malt prie to apgailėtino servo, kuris yra žlugęs. Na, pamenu mano dienomis dar lošė normaliai žmonių, bet man atrodo, kad aš ir laikiau tą tavo apšiktą servą, kiek pamenu žaisdavo ~60 žmonių, bet buvo toks įvykis, kad mane užblokavai ir per magijas tik pyst ir pasidarė 10 žmonių. Neturiu aš tau ką pasakyti daugiau, geriausia uždaryk tą servą ir sėdėk su ramia galva, o dabar bandai iš vaikų nupyzdint paskutinius pinigus, kad bazes pirktų, bet čj, kad nelabai išeina. Mano dienom dar kas ta 5kategorijos bazė 50 lt? Čia atsakau absurdas, vip'ai kainavo 10lt, o kas juokingiausia, tai kad aš su komanda susimečiau, nusipirkome bazę 5kategorijos už 20lt ir visi gavom vip'us, tai skaitykim, mes sutaupėm ~80lt. Na, o tai, jog tu skaičiuoti nemoki, patyliu. #FuckMaths.

 

Pridedu:

 

Viską kopijuoji tu iš TOP-GTA, labai apgailėtinai elgiesi, žinoma ne tik TOP-GTA, bet ir kitų serverių. Tu savo įdėjos nė vienos neturi įdėjęs į serverį, taip nieko ten tau ir neišeis. Pabandyk ką nors unikalaus padaryt, gal pritrauksi tų žaidėjų į savo serverį, bet labai abėjoju. Visa tavo serverio reputacija senai yra suknista, visiem nebe įdomu žaist ten, buvau prisijungęs prieš 2 dienas, nuėjau į zoną (area51) turėjau jau machine gun'ą, emką, coyote'ą, visko geriausio. Tent'ų pas tavęs slėpt visiškai neįmanoma, nes patys tie tent'ai kažkokie milžinai, o tas jau čysta zajibala. Nu ždž, sekmės tau kažkiek su tuo projektu, bet aš abėjoju ar kažkas tau paeis ))

Redaguota , nario A'Costello
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3324 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...